Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovas videók csereberéje


  • Please log in to reply
87 válasz a témához

#41 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 14:46

Pracli küldd el privátban a számlaszámod, vagy valamilyen címet ahová a kazi vagy kazik árát küldjem, s azt fogom tenni.

#42 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 14:56

Affene... Ezexerint elkéstem... :( Na mind1, a következõ turnusra benevezek! Posted Image

#43 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 15:12

Bozzy, a pénz ráér akkor, amikor odaadom a kazikat, ezt még decemberben úgyis összehozzuk, nem?Meggyes, szívesen átveszek neked is, de decemberben már nem ígérem, hogy meg tudom ejteni, ráér januárra? Írd meg hogy mi kéne![ 29 November 2001: Az üzenetet átszerkesztette: pracli ]



#44 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 15:21

Praclipajtás,bõven ráér még akkor is, kössssszönöm Posted Image A listám az elõzõ oldalon maradt, idekopizom:-Spanyol lovasiskola elõadása-Magyar ménesek -A lovak és Geoffrey Morton -Az izlandi ló-A lovakat szeretik, ugye? -A ló szájából-Az ír ló balladája -A Sable-sziget vadlovai -Ló és ember 1-6. rész -Lovak - a National Geographic filmje-Ló és lovas-a tökéletes kapcsolat Kösziköszi Posted Image m1s

#45 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 16:24

Pracl: te holnap mész Ócsára?

#46 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 16:41

nem tudok menni, mert munka van :(

#47 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 30. - 11:45

Ki jön azok közül, akiknek átveszek videót, a jövõ heti, 8-i találkozóra?? Akkor azoknak venném a videóátvételét elõrébb, mert az összessel egy hét alatt nem leszek kész.

#48 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 30. - 21:51

Pracli, én megyek, de ha sok a melód, az enyémmel nyugodtan ráérsz.

#49 deny

deny

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 62 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 1. - 6:38

PracliNem valószínû, hogy el tudok menni a találkozóra, ezért az enyém ráér és amikor kész vagy, esetleg utánvéttel feladhatnád nekem a postai és csomagolási költséggel megnövelt értékkel. Ha van hova utalni az is megfelel, és majd a kazi átvételét késõbb nyélbeütjük, hogy a költségeid minél elõbb megtérüljenek.Deny

#50 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 3. - 9:32

Hûû, Deny, mivel nem tudtam hétvégén olvasni a fórumot, a tiedet már átvettem. Sebaj :D , nem tudom hogy pesti vagy-e, de majd magánban megbeszéljük, hogy adom át.Huxley, meglesz a tied szombatig, csak még nem tudom hogy mikor kezdõdik a találkozó, és hogyan érek oda.

#51 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 4. - 14:36

Embörök, még annyit elmondanék, hogy ne várjatok valami extra high-kváliti minõséget az átvett filmektõl, mert sokszor maga az eredeti, leadott film se volt egy leányálom... Lényeg a lényeg, azér szerintem még bõven benne van a nézhetõ kategóriában! ;)

#52 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 5. - 9:33

Praci: az enyém készen van?

#53 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 5. - 9:37

Igenis Posted Image

#54 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 5. - 10:06

Pracli! Pénteken járok az Orczy tér körül. (~1/2 1) Ha megvagy a kazimmal szívesen beugrok érte. Ha jól olvastam, szombaton Te késõbb jösz, s én elõbb megyek, így kevés az esély, hogy összefussunk.

#55 ultimo

ultimo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 114 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 5. - 12:47

Szia Pracli. A jövõ héten (11-13) leszek Pesten idén valószínüleg utoljára. Ha az én kazim kész lenne addig akkor megbeszélhetnénk valami találkozót. Köszönet ultimo :rolleyes:

#56 mandula

mandula

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 445 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 5. - 13:06

Mivel mindenképpen mennék a találkozóra, kérlek, ha már kész elhoznád nekem is?Ja, és vmi összeget írnál?

#57 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 5. - 13:38

Mandulka, viszem néked is, neked 1 db kazid van, ami 599 Ft volt!

#58 deny

deny

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 62 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 7. - 23:50

Pracli!Küldtem magán üzenetet pénzügy kapcsán, alakalom adtán olvasd el.Deny

#59 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 8. - 9:15

Szia Pracli!Nem tudom követni a történéseket, te jössz ma a találkozóra?Én igen, és kb. 1/2 8-ig maradok, ha addig odaérsz!Bár nem tudom, hogy az én kazijaim hogy állnak, azért viszek pénzt, hátha... ;) Szia! Klári

#60 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 9. - 17:43

Köszönet Praclinak és Huxnak a kazettákért.Bár még csak bele-bele néztem, de már a morzsák is tetszettek.

#61 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 9. - 18:49

Ma megnéztem a Luraschiról szóló filmet. Aztán megnéztem még egyszer. Azóta is keresem az államat.

#62 Gabo

Gabo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 498 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 10. - 9:37

Hux, mehetek az álladat keresni? (És persze megnézni a filmet...) ;)

#63 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 10. - 11:16

Szia Pracli Mégegyszer köszi a kazikért. Az egyiket már meg is néztük nagyon tuti Posted Image

#64 Tatteros

Tatteros

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 170 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 10. - 11:38

Kedves Pracli!Néhány napra kimaradtam a forumrol, igy lemaradtam a video-csereberérõl is. Ha még nem késõ, az alábbi videokat vedd át nékem.Határidõ nem lényeges, csak meg legyenek:-Ló és lovas-a tökéletes kapcsolat-A ló szájából-Mario LarushiHa OK, irj emailt, vagy hivj.06-30-9320-500Köszi Tatteros

#65 Éva2

Éva2

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 10. - 13:27

Kedves pracli!Ha nem untad meg a kazettamásolást, akkor én ezeket kérném:-Mario Luraschi-A ló szájából-A lóidomítás iskolája -Ló és lovas-a tökéletes kapcsolat Új vagyok még köztetek, ezért nem tudom, hogy hogyan tudjuk rendezni az anyagiakat! Megírnád? egyébként pesti vagyok, tehát nem gond elmenni, elhozni...Köszönöm elõre is, Éva

#66 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 10. - 19:16

Az újonnan jelentkezõknek természetesen átveszem a kazikat, de majd csak januárban fogok tudni rá sort keríteni... Majd szólok, hogy mikor tudok kazettát venni, a többit meg megbeszéljük akkor, jó?Örülök, hogy tetszettek a videók (már amit eddig megnéztetek), a Mario-s tényleg eszméletlen, amikor elõször néztem, tátott szájjal ültem a tévé elõtt, pedig már rég vége volt a filmnek ;)

#67 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 20. - 19:27

Hahó, Mandula merre vagy? Írtam már magánban emilt, de nem válaszoltál :( Gondoltam megpróbálom itt, hátha ezt olvasod!Szóval, még mindig nálam van az átvett kazettád, meg kéne már ejteni az átadást! Vagy küldjem postán? :confused: Jelentkezz plíízz!!!

#68 Simba

Simba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 23. - 23:58

Sziasztok!Bár én csak ma léptem fel, de ez az oldal megdobogtatta a szívem. Tudnátok nekem is átvenni? Praclitól kellene A lány és Grand (ezt a filmet akkor láttam mikor 10 évesen lovagolni kezdtem, és olyan akartam lenni mint õ.)Az ír ló balladája, és a Sp. lovasiskola is kellene. Segitséget elõre is köszi. E-mail: simba@primposta.com

#69 Blueeyes

Blueeyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 106 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 25. - 18:36

Szia Pracli!Látom már lemaradtam egy kicsit a témában. Nem tudom, foglalkozol még kazetták átvételével? Ha nem jelent problémát, engem is érdekelne néhány. -Mario Luraschi-Spanyol lovasiskola elõadása-Ló és ember (1-6. rész)-A lány és a Grand-A suttogó-A ló szájábólHány kazettára férne rá? Egyébként Budán lakom, megoldható a találkozás. Anyagi vonzata? Ha gondolod, az adataim között ott az e-mail címem.Elõre is köszönöm! Blueeyes Posted Image

#70 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 25. - 19:07

Pracli!Nekem át tudnád venni A spanyol lovasiskola bemutatóját és a ló szájából c. videókatráfér egy kazira?Köszi: caly

#71 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 11. - 9:56

Ezúton kérnék elnézést mindenkitõl, hogy nem ragáltam a kazi-átvételi-kérésekre! Természetesen átveszek mindenkinek mindent, csak egy kis haladékot kérnék, mert mostanában nem lesz rá idõm . De február végéig igyekszem mindent átmásolni! (Ha esetleg valaki elõre ki tudná fizetni a kazit, azt megköszönném, mert megkönnyítené az életemet Posted Image - számlaszámot magánban küldök )Viszont az Ír ló balladáját megnéztem, és inkább nem venném át senkinek, mert nagyon vacak a minõsége, kattog a kép, szerintem így élvezhetetlen nézni :( Bocsika!

#72 sandokan

sandokan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 11. - 12:38

Az Magyar Westernlovas Egyesület jóvoltából elkészült az elsõ magyar szinkronnal ellátott (!) trail oktatókazetta. Tagoknak ingyenesen jár...Veletek kivételt teszek és amennyiben valaki megtudja oldani a másolást jelentkezzen. Posted Image :D

#73 nemeth zsuzsa

nemeth zsuzsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 49 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 11. - 15:27

Sziasztok!Idén asszem nem írtam még a fórumra, így hát kezdetnek BUÉK mindnekinek!Pracli!Szeretnék én is másolatot néhány filmrõl:Mario LuraschiSpanyol lovasiskolaA ló szájábólAz ír ló balladájaLó és amber 1-6A Nationale Geographic filmjeLó és lovasHa magánban megírod a számlaszámodat, és, hogy mennyit küldjek a kazikért, megy a pénz. Köszi Posted Image És jó lovaglást mindazoknak, akik bírják a hideget... Zsuzsa

#74 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 26. - 12:23

Nézd csak Porfelhõ, mit találtam neked! ;)

#75 Izé

Izé

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 26. - 12:46

Sziasztok!Nem akarom a kedves kazi-másolókat megsérteni, de ez azért eléggé illegális, nem?????????

#76 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 26. - 12:50

Dehogyis!! Posted Image Na ne Izélj már!!! :D :D :D

#77 Izé

Izé

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 27. - 10:48

Hááát jól van... de úgyis lecsap rátok a "Lovaskazi-kommandó" Posted Image Posted Image :D

#78 nikitas

nikitas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 136 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 28. - 8:49

Halihó!nincs meg valakinek Monty Roberts BBC-s dokumentumfilmje a Shy Boy?tök jó lenne...marha régóta keresem!

#79 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 28. - 21:19

Roberts honlapjáról meg lehet rendelni..

#80 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 28. - 21:21

[url="http://"http://www.extra.hu/suttogo/"]Monty magyar nyelvû honlapja[/url]