Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

fekszik a lovam...


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
51 válasz a témához

#41 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 14. - 23:22

Hát ez elég rázós történet így! Mi kívülállók nemigen értjük hol az igazság.

#42 Olguspaci

Olguspaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 43 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 14. - 23:31

ebben nem is lehet,két vélemény,két nézõpont,aki nem tud az egészrõl semmi konkrétumot,az nem is tud ebben helyesen látni.maximum véleménye lehet.nem mondom,hogy nincs sok hibánk,de a lovak rendes ellátáson vannak,ez az öreg ló meg kiszolgálta az éveit,nem nálam,mivel hozzám se rég került.a 42 év matuzsálemnek számít,nem gondolom,hogy általános.képeket énis szívesen megnéznék róluk.az igazság valahol félúton lehet,én nem kérdõjelezem meg a segítõim jóindulatát.ezért sem szeretnék vitákba keveredni. én részemrõl ennyit tudtam értelmesen hozzátenni,kérdésekre még mindig szívesen válaszolok.

#43 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 9:27

Csinálj fényképet te is a lovaidról, és akkor egyértelmûen le lehet zárni a "vitát". :)

#44 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 10:01

Én láttam képeket, s a segítséget is én szerveztem meg, nagy köszönet érte a tûzoltóknak és Eszteréknek. A magánvéleményem elmondtam mindenkinek aki ebben az ügyben érintett volt, másra pedig aligha tartozik. S egyébként is csak egy vélemény. A hatósági állatorvos véleménye viszont az ami ilyenkor számít, arra kell támaszkodni.

Edited by chyki, 2010 január 15. - 10:08.


#45 Olguspaci

Olguspaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 43 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 10:47

igen,ezért chykinek jár a köszönet.

#46 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 12:04

Ok. :)

#47 Csikasz

Csikasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 18:58

Amennyiben idén el tudom intézni, hogy bejussak hozzájuk akkor majd kaptok képeket!

#48 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 19:37

Ami azt illeti tervezem lemenni... :rolleyes: de nem hiszem hogy a mi feladatunk mások életében való beavatkozás lenne. Egy bizonyos szinten a mi feladatunk csak annyi, hogy a segítségünk ajánljuk fel, ha a dolog súlyossága megköveteli akkor avatkozhatunk be. Jelen álláspontom az, hogy ebben az esetben pozitív változás, hogy felismerték a lovak megfelelõbb körülmények között jobban éreznék magukat, azt pedig biztosítani igyekszenek a jövõben, de nem csak az õ két lovának.

#49 Olguspaci

Olguspaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 43 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 19:50

Amennyiben idén el tudom intézni, hogy bejussak hozzájuk akkor majd kaptok képeket!


köszi!


Ami azt illeti tervezem lemenni... :rolleyes: de nem hiszem hogy a mi feladatunk mások életében való beavatkozás lenne. Egy bizonyos szinten a mi feladatunk csak annyi, hogy a segítségünk ajánljuk fel, ha a dolog súlyossága megköveteli akkor avatkozhatunk be. Jelen álláspontom az, hogy ebben az esetben pozitív változás, hogy felismerték a lovak megfelelõbb körülmények között jobban éreznék magukat, azt pedig biztosítani igyekszenek a jövõben, de nem csak az õ két lovának.



semmi akadálya,tudod,hogy szívesen látlak.a közeljövõben énis meglátogatlak,ahogy nekem is idõm engedi..de errõl majd bezsélünk.

#50 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 19:59

elnéztem, semmi.

Edited by Unicorn, 2010 január 15. - 20:00.


#51 nuttella

nuttella

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 719 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 15. - 21:53

Mivel minket is értesítettek hivatalból, s a válasz le is írták mások, így nem kivánok hozzá szólani.

Bábolnán 42 éves lovak is vannak, szépek kerekek élnek és virúlnak!

Hú, az már Guinness - rekord! :gm: :D :dev:

#52 Olguspaci

Olguspaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 43 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 16. - 10:33

azthiszem a legöregebb ló 62 éves volt.viszont abban nem vagyok biztos,hogy bekerült-e a nagy könyvbe:) mindenesetre én egyszer láttam 31 éves lovakat,azok is pónik voltak.ők már sajnos eléggé rozogák voltak..ugye idős kor,rossz takarmányfelhasznosítás.