Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Fórum realtime


  • Please log in to reply
3920 válasz a témához

#121 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 9:07

Dé!Szerintem gyere el!Akkor találkozunk. És még ott simán meggondolhatod, hogy holnap eljössz-e! :D

#122 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 10:55

Moooondtam, hogy a legközelebbi talit ne havas napra tegyük :D

#123 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 11:02

Dé nem tud jönni :( Rc, engem boldogíthatsz! :D

#124 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 11:20

A hóhelyzet egyre fokozódik itt Budán, úgyhogy a kocsmázás részemrõl megint elmarad. Egyáltalán hogyan fogok hazajutni?!

#125 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 11:55

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok: Mindenki induljon el idõben![/QUOTE]Igen papi! :rolleyes:

#126 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 12:12

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok:
idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy:
idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok: Mindenki induljon el idõben![/QUOTE]Igen papi! :rolleyes:
[/QUOTE]Addig csipkedsz, míg küldök neked egy járókeretet.
[/QUOTE]Gyuri!Az nem gáz, inkább te küldj, mint babakocsinak álcázva testállja alám valaki, meglepetésül.

#127 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 12:31

idézet:
Eredeti szerzõ: Csikasz: Gondóljatok a kolnapi frishavas lovaglásra, mert én csak erre tudok koncentrálni. Egész télen nem tudtam fris hóba lovazni :confused: , mire oda jutottam elolvadt, de most behozom!!!Este a moziban!!! ;) [/QUOTE]Már, ha el nem olvad, márpedig itt (XV.ker.) olvad!

#128 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 12:42

Itt Budaörsön viszont újult erõvel kezdett rá ezerrel, és marhára nem olvad... most azon tanakodom, megpróbáljak-e kijutni a lóhoz és ma lovagolni frisshavasat, vagy lecsapjak a plusz jegyre? :confused: [ Március 05, 2004, 12:00: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#129 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 12:58

Zsuzska!!!Ha menteni kell ki a hóbol,szólj megyek segítek!!De szerintem ne indulj el azt mondják bedugult a város.

#130 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 13:03

Köszi, rendes tõled. Posted Image Nem indulok, majd csak este a moziba... HH fõvesztés terhe mellett már beírt, aszongya. :D

#131 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 13:41

Ha vígasztal: én is :( (tél kezdete óta készülünk egy jó kis havas lovaglásra, de mire hétvége lett elolvadt vagy lefagyott. Nem baj, a jövõ hétvégén megyünk és akár lesz hó akár nem lelovagoljuk az idei tél okozta hátrányainkat Posted Image )

#132 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 14:00

Emberiség! Itt elállt a havazás. Lehet, hogy mégiscsak lesz kocsmázás ma este?

#133

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 16:15

Szívem szakad meg, de tényleg nem tudok menni, mert nincs egy fityingem sem... :( Devnek igaza van sajna. Posted Image De köszönöm szépen, legközelebb megpróbálok eljönni én is! Posted Image RC! Úgysem gondolnám meg magam a holnappal kapcs, én szembenézek a veszélyekkel... Posted Image De ahogy látom, a jegy nem is marad a nyakatokon, úh lelkiismeretem megnyugodhat :D

#134 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 5. - 23:50

Nohát ez a film sem úszott meg végül minket. Kicsit unalmas volt, mert egy jegyet sem kellett visszaváltani és mindenki a helyén volt már filmkezdés elõtt.Maga a film számomra felülmúlt minden várakozást. Õszintén szólva a hatása alatt voltam utána még egy ideig. Nem vagyok egy túlontúl elérzékenyülõs típus, de a film végén keményen kellett küzdenem, hogy ne nedvesedjen el a szemem allja. Azt egy kicsit sajnáltam, hogy a mozi (viszonylag tömött volt) egy része nem igazán tudta átélni a filmet és rötyögött olyan dolgokon, ami inkább gondolkodtatónak volt szánva (bár volt pár rész is ami konkrétan a nézõk vigadalmára volt szánva).Van egy olyan érzésem, hogy nem utoljára láttam. Viszont a következõleg is moziban fogom megnézni, akkor úgy nézem ki a dolgot, hogy lehetõleg majdhogynem üres legyen a terem. Asszem még pár napig járni fog rajta az agyam...

#135 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 0:38

Film. Jó volt. Meg furcsa ;) A legjobb helyre ültem, két nagyon jófej emberke ült mellettem.. ;) :D Kocsma is jó volt, bár sajnos nekem elég hamar le ekllett lépnem, ami nem is seikerült olyan gyorsan.. Posted Image Mindegy, jó volt az a lényeg.Következõre is szeretnék menni!OSH! Ne felejtsd el a bérletemet pls Posted Image

#136 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 9:28

Szóóóval, mikor lesz a következõ mozizást? :D

#137 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 11:00

Ajánlhatom a [url="http://"http://www.port.hu/pls/ci/cinema.index_htm?i_left=/pls/ci/cinema.frame_htm@@i_city_id=3372@@@i_county_id=1&i_left_s=83&i_body=/pls/fi/films.film_page@@i_where=2@@@i_film_id=61221@@@i_city_id=3372@@@i_county_id=1&i_title=Hideghegy"]Hideghegy[/url] címû filmet? Amíg nem jön Hidalgo... ;) Ebben is vannak lovak, kosztümös film, Nicole Kidmanos, Renée Zellwegeres, Donald Sutherlandos. (Jude Law is van benne, jópasi de nekem nem mond semmit a neve Posted Image Meg Natalie Portman benne van, aki a Star Warsban is játszott.)Nos? Posted Image Posted Image

#138 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 11:04

Mikor megyünk? :D

#139 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 11:21

Mikor akarsz? Posted Image A tegnapi film elõtt mutattak errõl bemutatót, és nekem tetszett. [url="http://"http://simba.intercom.hu/extrak/trailers/cold_mountain-tlr2_m480.mov"]http://simba.intercom.hu/extrak/trailers/c...n-tlr2_m480.mov[/url]itt egy elõzetes (Quicktime kell hozzá)

#140 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 12:05

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: (Jude Law is van benne, jópasi de nekem nem mond semmit a neve Posted Image [/QUOTE]Nem mond semmit??! :eek: Õ játszott a Tehetséges Mr. Ripley-ben, az Ellenség a kapuknál-ban, az A.I.-ban pl...Az utolsó szamuráj jó volt, tetszett a mondanivalója, és a romantikus szál (ami mint tudjuk, egyetlen hálivúdi filmbõl sem hiányozhat) is végülis beleillett.A kocsmában én se voltam sokáig, de mintha már kezdene minket megszokni a személyzet. Posted Image

#141 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 12:19

A AI-t láttam egyedül ebbõl, de nem rémlik így...Amúgyis rossz a névmemóriám! redface.gif

#142

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 13:56

Fujj, de úúúútálom Jude Law-t... Jujujuj... Posted Image

#143 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 19:36

idézet:
Eredeti szerzõ: Artin: Azt egy kicsit sajnáltam, hogy a mozi (viszonylag tömött volt) egy része nem igazán tudta átélni a filmet és rötyögött olyan dolgokon, ami inkább gondolkodtatónak volt szánva (bár volt pár rész is ami konkrétan a nézõk vigadalmára volt szánva).[/QUOTE]Én (mi) már csak ilyen debilek vagyunk..

#144 NauTiLUS

NauTiLUS

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 19:52

Bár alapban nem lovasfilm volt, de nagyon jól sikerültek voltak a lovasjelenetek.Jól mentek a lovak, egész képzettnek tûntek. Talán még egy csatornarácsra is rá lehet vinni õket Posted Image

#145 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 12:21

Zsubaba!Döbbenettel olvasom, hogy Jude Law neve nem mond semmit neked! (Viszont örömmel olvasom, hogy van ízlésed: szerintem is jó pasi :D )Kiegészíteném Zsuzska filmfelsorolását (a ... jelentésének ismeretében) a nagyszerû Oscar Wilde szerelmeivel, amelyben Jude Law Oscar Wilde egyik szerelmét alakítja, lenyûgözõen. Az egyik kedvenc filmem. A Hideghegy jó filmnek ígérkezik. :cool:

#146 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 13:58

Akkor most mûveletlen tuskó vagyok? :eek: Egyrészt nincs névmemóriám... illetve nemnagyon, másrészt nem láttam a fenti filmeket, az AI-ben meg nem rémlik ?! :(

#147 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 15:45

Semmi gond ettõl még szertünk. :D Amúgy, nekem se ugrott be azonnal névrõl...

#148 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 15:53

idézet:
Eredeti szerzõ: Petshu: Semmi gond ettõl még szertünk. :D Amúgy, nekem se ugrott be azonnal névrõl... [/QUOTE]Gond? :confused: Szép vóna!Zsubébi!Helyesbítek. Nem ezért szeretünk. ;)

#149 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 16:00

Akkor azért, mert mindig annyit lököm a vakert :D Bare is olyan csúnyán rámszólt! Posted Image Idézem:"Zsubé! KUSS!" :D

#150 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 16:39

RC,Idézem magam:"Semmi gond ettõl még szeretünk." Posted Image Posted Image Posted Image

#151 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 17:31

idézet:
Eredeti szerzõ: Petshu: Idézem magam: [/QUOTE]Petshu!Én nem! :D Attól nem biztos, hogy megértenéd amire utaltam. ;)

#152 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 18:01

Azért megpróbálhatnád...

#153

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 19:35

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: Akkor most mûveletlen tuskó vagyok? :eek: Egyrészt nincs névmemóriám... illetve nemnagyon, másrészt nem láttam a fenti filmeket, az AI-ben meg nem rémlik ?! :( [/QUOTE]Nem vagy! Posted Image Klb az AI-ban õ volt a szexrobot, v mi a szösz, má nemtom, de vmi ilyesmi :D

#154 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 21:13

HH! Mikor lesznek képek?

#155 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 8. - 10:08

Sziasztok!Sajnos egy kis munka közbe jöt így (miattam) mi nem tudtunk elmenni. Sajnáljuk, de legközelebb biztosan ott leszünk ...

#156 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 8. - 11:23

Számomra egy élmény volt ez a film. Minden tekintetben, történet, filmtechnika, jelenetek. Rég láttam már ennyire megkapó alkotást. Posted Image

#157 Apró Rém

Apró Rém

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 262 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 13:22

HH!Nagyon jók a képek! Posted Image Posted Image

#158 Kutyus

Kutyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 357 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 14:52

HH!Jól látom, hogy a hekivel megy a ló futószáron?????

#159 Kutyus

Kutyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 357 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 16:08

Az addig ok, de helyes dolog hekivel futószárazni? Fõleg ha ilyan bárány??? Szerintem egy sima kötõfék is megtette volna, nálunk még a méncsikókat is így fulószárazzuk, nem pedig egy olyan eszközzel, amivel a futószár véletlen megrántásával el is törheted az orrát.Belezúgtál? A lóba v. a Csikaszba? Végülis lány-lány! :D

#160 Kutyus

Kutyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 357 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 16:28

Ne haragudj, nem szerettelek volna provokálni.Én csak azért kérdeztem, mert ilyet még nem láttam, hogy egy ilyen durva eszközzel futószárazzon valaki. Na nem azért, de nekem is van hekim és használom is, de csak terepre, da ha az angol stílusban lovagolt lovamon egy picit is mozdítok a tök lötyögõ száron az méris reagál, pedig nem is állítottam szorosra az álladzó láncot, sõt mondhatni igen laza, tehát igen késõn fog.De ezen a Petneházy-lovardában sikerült egy "oktatónak" túltennie, amikor is az osztájos lovat kivezették feszítõ zablával es bele kapcsolták az igen feszes kikötõ szárat, hogy a drága vendégnek még véletlenél se legyen semmi baja. NEVETSÉGES!!!