Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Szabolcsi és Szabolcs környéki lovardák


  • Please log in to reply
5472 válasz a témához

#81 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 12. - 16:03

hát az a gyerek nagyon hülye szegény mindig beszól valakinek, valaki még egyszer nagyon csúnyán össze fogja verni szerencsétlent

#82 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 12. - 20:29

Hali hali all!Képzeljétek ma voltam Budapesten és megvettem életem elsõ western kantárját Posted Image ...tudom hogy ez nem ojan nagy dolog...de nekem nagyon tetszik, és régóta szerettem volna már venni egy kantárt tongue.gif ...és mivel msot western õrületben szenvedek igy ijet vettem...télleg naon király...jó jó...tudom hogy még nincs lovam és értelme nemigen van...de akkoris szerettem volna venni egy kantárt, vagy valamit ami saját tulajdon...amit csak én használhatok...majd kedden tuti menek ki és csinálok képeket Milordról meg a kantárról :D

#83 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 12. - 21:15

Lótuszvirág!Kedden olyan 10körül mennénk esetleg el hozzátok... de nemám csakúgy kocsival! lóval...kimegyünk terepre, és útbaejtünk titeket is....ha szabad...ha nem zavarunk...

#84 Vedith

Vedith

    Csikó

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 12. - 22:31

... ha összejön ;) Posted Image

#85 Vedith

Vedith

    Csikó

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 12. - 22:37

Jajaja: Suttogó! Hát, Máté... na, õ külön attrakció. Tagadhatatlan, hogy van néhány attraktív show-elem a Krúdyban - tudja Isten hogyan kerültek be oda (ámbár valamibõl fedezni kellett a felújítás költségeit is)-, nade Máté... Hát, õ igen sokukat felülmúlja /magasan méghozzá/. És hogy beszólogat, hát, az a legkevesebb. Kicsit, hogyismondjam... korlátoltszegény néha, de õ büszke rá. (erre mondaná: szüGségtelen folyton õt szivatni - ismered ennek a történetét?-) ON: Ugye azt mondtad, a fedelesben tanultál lovagolni? Ott mennyit foglalkoztak veled futószáron?

#86 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 13. - 18:18

Futószáron semmit. amúgy már mi is terveztük hogy megverjük 4 évvégén de ha lehet ezt ne mond meg neki ok?

#87 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 13. - 20:37

Kisbambee, Vedith sok szeretettel várunk!!!!!!!!!! Ha mégsem lennénk itthon (a csikókat visszük ménesbe a hét elején, de még nem tudom melyik nap...) akkor holnap írok.Gyertek-gyertek!!!!

#88 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 14. - 9:17

Szerintem a fedelesben azért nem volt edig futószárazás mert kevés az ember aki lovagoltasson és sok a nebuló akire figyelni kell...meg lehet õket érteni...mondjuk szentem kéne oda még néhány ember aki foglalkozik a tanulókkal meg a lovakkal is....dehát ezt Gáborbátsi tudja...én ezért egyáltalán nem itélem el õket...Nálunk(a biharin) is kéne még vagy 3 ember, 2csak arra hogy a lovakkal foglalkozzon, etesse õket, meg minden...plusz még egy ember aki oktat....dehát ez egy szép álom merthát nincsen arra elég pénz(vagy van csak nem erre megy el.... :confused: ) hogy felvegyenek egy lovászt vagy valakit....Végülis lovászunk volt, nem is akármilyen, csaképpen mennie kellett....az okokat nem sorolom...hosszú lenne...és nem biztos minden ok...de én sajnáltam hogy elment Miki(a lovász) mert rengeteget dolgozott és amit nekikéne most csinálnia az ami nyakunkba szakadt...nem csak a munka miadt sajnáltam hogy elment ahnem azért is mert egy szörnyen jó ember volt, és becsületes, amihez még egy kis maximalizmus is társult....szóval igazi lovász alkat...de elméletileg majd szeretne a jövendõbeli feleségével(asszem lasan mostmár a menyasszonya lesz Posted Image ) egy lovasterápiás lovardát csinálni...ahol majd haflingi lovakon lovagoltatnának...a hölgyeménynek már képzetsége an hozzá, van vizsgája szal....már csak a telek és a lovak kellenek...nade ennyit róluk..Amúgy a mi "oktatási rendszerünk" szerint miden kezdõ lovas futószáron kezdi, egyensúlyfejlesztõ gyakorlatokat csináltatunk velük, amik a ló mozgásához is hozzászoktatja õket, sok ügetés, kengyel nélkül, sok torna...én kicsikoromban azthittem hogy Tibibá voltozsálni akar tanitani ezzel a sok tornával...deaztán mikor kiengedett pályára megnyugotam...Éspersze addig nem mehet a nebuló pályára amíg nem tudja a lovat kellõen irányítani és nincsen a ló fölött kellõ befolyása...sajnos ezt a módszert már csak Vedith és én alkalmazzuk, mert a fõnök mostanság csak az idelátogató vendégeket lovagoltatja, a többivel mi foglalkozunk...(példa erre: amikor volt Vasutas sportnapon kint voltunk és mi lovagoltattunk a fõnök meg csak ült az árnyékban és osztotta az észt...)Viszont ezzel a módszerrel egész jól tudjuk oktatni a lovasokat...Már van néhány ember akit lórol oktatjuk és szépen haladnak...a tanya eggyik legönfejübb lovát(Lacit) is kpesek megfogni kellõ segitséggel nomeg kellõ határozottsággal... Posted Image és még nemigen volt potyogás belõle... Posted Image Posted Image [ Március 14, 2005, 08:20: Az üzenetet átszerkesztette: kisbambee ]

#89 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 14. - 11:52

A fedelesbe vannak mások is akik foglalkoznak lovakkal és a tanulókkal nem csak Gábor, (nyáron én is ott dolgoztam egy idejig kipróbáltam milyen de én csak lovakkal foglalkoztam)

#90 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 14. - 11:57

[ Március 14, 2005, 11:03: Az üzenetet átszerkesztette: A suttogó ]

#91 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 14. - 14:56

Értem...Nálunk az ember hiány a fõ gond, a tanyán én vagyok mostanság (nyár óta, mivel egész nyáron kint dolgoztam...) a lovászlány, meg a fõ munkaerõ... Posted Image Vedithet még egy kicsit vendégszámba vszik a fõnök... tongue.gif A barátom is jár ki velünk, de ritkábban, meg az egyik legjobb barátnõm is, de õket is még vendégnek tekinti fõnök, bár barátnõmet már kezdi "beavatni"(nálunk az úgy mûködik hogy õ több munkát kap..stb stb..), amit annó nyáron én kaptam :D ...bár ha valamit rosszúl csinálunk én kapok és nekem kell tartanom a hátam..mert engem ismer a legjobban Tibibá...Dehát szeretek kint lenni és csak Milord meg a többi ló miadt csinálom....najó élvezem is a munkát...csak nem az összeset....mondjuk a szalma-széna hordás kicsit megeröltetõ, de még nem haltunk bele ;) csak utána kicsit pihennünk kell...najó...a trágyázás se olyan kellemes meló(mikor a legelõröl kell kiszedni a lovak alól..nah az még egy jó móka :D )De nyáron a legjobb mert akkor többnyire csak lovagoltatni kell, meg etetni lovakat...esetleg foglalkozni a csikókkal, idõsebb lovakkal...Minden reggel összeseperni a lehulott epret a fa alól...ami külön mókás és felpesdít...

#92 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 14. - 21:10

Én élveztem még a széna szalma hordást is fõleg mert egy haverommal csináltuk együtt este meg a lovak behordása a legelõrõl az fantasztikus volt meg én sokáig foglalkoztam egy herélttel ott a lábát segítettem lelohasztani sétáltattam késöbb futtatam meg minden jó volt nagyon. Most nyáron egy ló dokival fogok együtt dolgozni az is jó lesz szerintem

#93 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 14. - 22:30

Milyen lódokival?Nemvéletlenül Pénzes aszisztensével? Mert egy fekete hajú hölgy, asztmondták õ Pénzes György segéde, szal madjnem egész nyáron kint lakott a tanyán, és onnan ment minden reggel...meg jött minden este... Alig várom már a holnapot...egrészt hogy láthassma kicsi Milimet, hogy végre lovagolhassak, meghogy végre mehessünk Vedithel terepre...persze a kantáramat is ki szeretném próbálni....Végülis én is szeretem hordani a szalmát-szénát, de csak ha olyan emberrel vagyok meg ha nem 2--3mat kell egyszerre vinni, mert a heréltek egy dombon vannak és oda egy kicsit gáz felhúzni... a kancákhoz könnyü, oda akár egyszerre 5 bála is megy...persze ha csak ha valaki fogja...mert kicsit gáz ha bevágja útközben az egyik bála a sztárjkot és nem kíván a kancák elé kerülni...

#94 Vedith

Vedith

    Csikó

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 8:41

Hé Bambula! Ne mondd, hogy nem te élvezed, amikor a kamikáze bálákat kell összevadászni az útvonal teljes hosszában! - különösen élménygazdag a furikázás akkor, ha miközben fejeseket ugrálnak a "zojjektumról" a pocsolyába, szét is esnek. Posted Image

#95 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 18:37

Najó...nem volt mindig olyan élvezetes...de azért volt hogy jólérezteük magunkat, én ma reggel amíg a kancákhoz, meg az istállóba húztam a szénát, addig nagyon jól éreztem magam...elvoltam Csokival, szórakáztam...meg minden...Nem akarsz majd egy szép, kerek beszámolót irni a mai napról?Én már irtam egyet igaz nem ide...de akkoris...léciii....A képeket majd holnap felteszem, vagy jobbesetben ma este...

#96 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 19:21

Feltöltöttem a mai képeket... Posted Image [url="http://"http://pg.photos.yahoo.com/ph/kisbambee/my_photos"]ide[/url] Meg tettem fel a tanyáról képeket...akit érdekel megnézheti.... :D Posted Image

#97 Vedith

Vedith

    Csikó

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 19:49

noh, kezdõdött ott, hogy elindultunk Lótuszvirgáot, Dzsentri lovasfarmot nézni. A tervezés következõ volt: keresztvetés-mélyrõlsóhaj-vagyodatalálunkvagynem. Az elsõ komoly akadályt az a 80 darabos birkanyáj jelentette, ami rafinált módon az út _mellett_ helyezkedett el, így éppen megfelelõnek bizonyult a lesbõl támadó ellenfél látszatát kelteni. mivel LájszLó-t nem lehetett meggyõzni a többiek békés szándékáról, így hát laza 100 méteres kerülõvel oly módon küzdöttük magunkat elõre, hogy a lóállat mindkét szemét egyszerre tarthassa rajta a félelmes ojjektumokon - azért azt illik tudni, hogy az õ marmagassága olya 165-170 cm körül lehet, a birkáké, a 45 -öt súrolta :D nade õk sokan is vannak, meg hát ki tudja, mi lesz, ha a közelükbe érünk? :confused: -nekünk ugranak és felfalnak! A legközelebbi rémület akkor érkezett el, amikor egy égõ falombkupac mellett kellett elhaladni, egy tûzoltócsap és egy csatornafedél között. Láttatok már háromirányba félõ lovat? Cirkuszi attrakció volt a kincsem: jobbranéz: balra ugrik, balrafülel, jobbraugrik... Ha nem rajta ülök, hanem egy másik lóról figyelem az eseményeket, minimum lefordulok a kacagástól - bár azért így is kapaszkodnom kellett :D . És miután ezen is átküzdöttük magunkat, olyan büszke volt magára :D :rolleyes: - nah a becsület kedvéért hozzátartozik, hogy visszafelé mindkét paci nyugodtan sétált el ott. Lótuszvirágékat megtaláltuk, és ennek örömére alaposan megdézsmáltuk a kaja-készletüket Posted Image Õ ugyanis jóindulatúan felajánlotta, hogy tízóraizzanak meg - csak nem tudtad, hogy a mi lovaink úgy esznek,mint akik éheztek elõtte (bár teli pocakkal indultunk). Majdnem azt a bálát is kiaprózták alólam, amire lerogytam És most jön az udvarlás rész ;) csupa-csupa jót tudnék elmondani a leendõ "lovasfarmról". Mivel a két állattal nemigen tudtunk bemenni, csak kívülrõl hallgattuk a beszámolót, és a terveket... De... Azt kell mondanom, hogy ha csak a fele is létrejön annak, amit terveztek - márpedig miért ne teljesülne?-, akkor végre színvonalas lovasoktatás lesz - Mészáros Imola óta elõször a városban, halandóknak is hozzáférhetõen. Õszinte elismerésem a tervekhez, és sok kitartást, szerencsét kívánok hozzá!Azt bizton állíthatom, hogy amint megnyitjátok bokszaitokat, kettõ látogatótok már lesz Posted Image

#98 Vedith

Vedith

    Csikó

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 19:51

Jah, Bambee! Mégis megtaláltam a képeidet. Van néhány, amihez nem adnám a nevem Posted Image - miért nem szóltál, hogy fényképezel??? :rolleyes:

#99 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 20:07

Ha szólok akkor elugrassz Posted Image Nemirtad le az egyik legfontosabb részt! Azt amikor betévedtünk egy fellángoló ötlet miadt(by me :D ) egy elég szürke, és egyhén szennyezett(az elsõ 10méteren) erdõbe...Nem bántuk meg...emberek! ha már láttatok olyan szép erdõt ahol méga lélegzeted is elakad! nah az pont olyan volt!!! Megáltunk és próbáltuk összeszedni 100darabra esett állunkat...Egyszerüen csodállatos volt...sajnos nem tudtam képet csinálni honvágytól szenvedõ lovam miadt...A hazaút elég neccesre sikeredett...merthát az egy dolog hogy a héten szépidõ volt stb stb...de az meg egy másik, hogy a tanya körzetében mintha évszakok váltakoznának 20méterenként...merhát az egyik helyen meleg van süt a nap és minden szép zöld, 20méterrel arréb meg már nyakig vagyunk a sárban...nemértem én ezt a tanyalétet...Nos mintazt mondani akartam, hazafelé igencsak érdekesen mentünk mert mind a két ló kezdte elhagyni a terepet(lélekjelenlét csak néha jött vissza :rolleyes: ) és sokszor csúsztak meg...Milord vezetett, merthát õ egy kicsit fáradtabb volt, meg talán lustább...nemtudom melyik...inkább lustább...Lassan megtanulunk korcsolyázni és egy-két balettmozdulattal is gazdagodtunk...Hazaérve, ápolás után egy kis "legeltetés" következett....vagyis a lovak (akár a rendõrkopók) szaglászták a földet és próbálták az éppen nõvekvõben lévõ fû atomjait is eltüntetni...sikerült...már csak megszokásból zöld a föld ahol legeltettünk Posted Image A látszat legalább megvan Posted Image Ez egy kis kiegészítés Vedith irásához...ha nem bánja...Lótuszvirág leendõbeli lovardáját én is csak isteníteni, és dicsérni tudom...ha van ember Nyíregyen(vagy akár szabolcsban...)aki éppeszü és lovagolni akar tanulni az oda fog menni! Mi biztosan!!!És szerintem(személy szerint biztosan...) még a lovak körül is fogunk segédkezni...ha szabad...ha megengedik... [ Március 15, 2005, 19:09: Az üzenetet átszerkesztette: kisbambee ]

#100 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 20:56

nem nyíregyházi a doki Pénzest én is ismerem

#101 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 21:08

Nos azt gondoltam hogy nem nyiregyi a kedves, mivel akkor nem lakot volna kint....gondolom én...Pénzest én nem ismerem...és nem is fogom..ez ezerszázalék...de õszintén majd csak akkor akarom megismerni ha lovam lesz és fedeztetni akarok vlmi jó kis ménecskével..de ez ugyse teljesül.... [ Március 15, 2005, 20:08: Az üzenetet átszerkesztette: kisbambee ]

#102 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 21:26

én most arról a dokiról beszélek akivel együtt fogok dolgozni. És honnan tudod hogy nem fog teljesülni bármikor beteljesülhet nem?

#103 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 21:42

Hátnah...nemhiszem hogy fog teljesülni...dehát reménykedek... :rolleyes: Neked meg gratulálok a munkához....

#104 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 21:43

köszönöm remélem meg tudok majd felelni az öregnek én is csak reménykedek

#105 vali99

vali99

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 79 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 9:07

Ez aztán a párbeszéd. Egyébként nem akartam senkit megsérteni. Bocs. De ha nem tetszik amit láttam, nem dícsérhetem agyonra a helyet. Ennyi...Egyébként a fõsuli lovardája nem rossz,én oda járogatok. Igaz ott is van kifogásolni valója az embernek,de jobb mint egyéb helyek ahol jártam.Na pá.

#106 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 15:54

De véleményt nyílvánitáni se muszáj na mindegyengem nem zavar

#107 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 16:52

Helló mindenki!Vedith, Kisbambee örülök, hogy tetszett! Gyertek máskor is!!! Lassan elkezdünk dolgozni a lovakkal, aztán majd mehetünk együtt néhány laza sétálós terepet. Ismeritek Imolát? Tök jó! Még Verba-tanyáról?

#108 Vedith

Vedith

    Csikó

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 19:21

Õ pakolt föl elõször lóra, aztán egy jó hónapot eltöltöttünk együtt. Ez még Verbáéknál volt - a régi szép idõkben, amikor a nép párosával állt sorba, hogy lovagolhasson, és láss csodát: lovaglott! Azóta több garnitúra lovászt leamortizáltak - Petit legalábbis mindenképpen, csak szegény Jani bá' maradt, ámbátor a szegény inkább a csikóknak szólt, akik rá vannak bízva, mint a tatának... Te honnan ismered õt? Tudsz róla valamit, mi újság vele mostanában?A terepegelést nagyon várom, csak legyen még sokáig ilyen szép idõ, mint a hétvégén.

#109 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 20:08

Együtt jártunk a lovasoktatói tanfolyamra, aztán annak a gyakorlati részét nem akartuk Nyiregyen megcsinálni, mert pont egybeesett a vizsgaidõszakkal, így mi Mezõhegyesre mentünk (240 km...). Itt történt, hogy Lótuszvirág menthetetlenül beleszerelmesedett Fricibe ;) , hm, régi szép napok.. Mi meg együtt laktunk egy hétig és tök jó volt! Ez volt úgy kb júniusban, azóta csak egyszer találkoztunk. Pedig volt a télen a fedelesben díjlovas versenyen, csak nem tudtam... Nem tudom, mi lehet vele mostanában.Ajánlom az idõjárásnak, hogy már ne nagyon változgasson!!!

#110 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 20:23

Reméljük nem fog változni...most van a legjobb lovagló idõ...Vali99!Van lovad?Hol lovagoltál eddig?Mellesleg ha nemtetszik a topic igy jártál, nem tudunk mit csinálni, ha egyszer nem ér mindenki rá netezni a nap minden percében? Beszélgetünk, amikor tudunk, az hogy ki mikor válaszol nem téma, várjuk a válaszokat a kérdéseinkre..Bocsáss meg ha megsértelek, de nem kéne csak ócsárolni...el mondtuk mi is a véleményünket, megbeszéltük ki mit gondol... [ Március 16, 2005, 19:27: Az üzenetet átszerkesztette: kisbambee ]

#111 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 20:27

Reméljük hogy már tényleg nem változik én is várom már a terep túrákat kedden voltam gyalogtúrán a bükkben de ott mág csúnyán térdig ér a hó.

#112 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 20:32

Az gáz..én már nem akarok több havat látni! Posted Image Szép lehetett a bükkben... :D Nicsen képe valakinek? olyan lovaglós féle? ami megörökítette egy-egy szép pillanatot? ;)

#113 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 20:34

Szép volt csak az a hülye hó. Nekem most sajna nincs fent a neten de e-mailbe el tudom küldeni

#114 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 20:48

Esetleg küldhetnél(ha akarsz)....vagy esetleg egyszer talizhatnánk valahol, mondjuk a fedelesben, én vinném a digitgépemet és csinálnék rólad csini kis képeket...nah? egyszer összehozhatnánk! és megismernénk végre a fedeles szebb oldalát is... nah? (amúgy ajánlom a [url="http://"http://www.tar.hu-t,"]www.tar.hu-t,[/url] vagy a jahoo-t...én is oda töltöttem fel a képeimet...egész türhetõen másolta fel a képeket...és a képttárral ellentétben nem omlik össze a rendszer havonta.... Posted Image ) [ Március 16, 2005, 19:50: Az üzenetet átszerkesztette: kisbambee ]

#115 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 20:52

Felõlem Találkozhatunk valamikor ott a fedelesben mondd meg mikor?

#116 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 21:01

Huh..az igazság az hogy nekem most szombaton(nemtom ti hogyvagytok) suli van, és hétközbe meg nekem nem igen szabd elmenni, de meg tudom oldani...Viszont tavaszi szünetben tuti eltudok menni( és talán Vedithet is el tudom csábítani, merthát én elég félénk vagyok egyedül... :rolleyes: )szal akkor tudnánk talizni százszázalék...és esetleg eljöhetnél te is a Biharira...beraknánk alád valami kis tüzes lovacskát Posted Image (van belõle elég sok.. Posted Image )....biztos nagyon ügyes és lóhoz, akarommondani nyereghez ragat ember lehetsz... Posted Image :D

#117 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 21:11

Hát azért van még mit tanulnom a lovaglás terén de ok bár én a tavaszi szünetbe sokáid nem leszek itthon mert a hegyekbe leszek most szonbaton nekünk is suli van amúgy én pénteken szoktam lovagolni menni megy csütörtökön ha ráérek de majd összehozzuk amúgy én is félénk vagyok sok idõ kellet nekem ahoz is hogy beilleszkedjek a fedeles társaságába. ja amúgy küldtem egy pár képet.

#118 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 21:19

Megvizuáltam a képeket...az állam valahol még mindig kóborol a földön... :D Engem általában lefoglal kedvesem péntekenként...meg végülis hétvégén is, de összehozunk mindenképpen valamikor egy talit...Akkor csak ki fogunk jönni...ha te is félénk vagy...és még a lovakat is szereted...Amúgy a kinti pályát nem használjátok ilyen szép idõben?Én használnám...Amikor lovagoltam a fedelesben és bent voltunk, az orrom telement porral, a szemem is...de nem nagyon érdekelt.... :D

#119 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 21:23

Velem sincs ez másképp de én se bánomde ilyenkor még nem nagyon szoktuuk használni a kinti pályákat csak késõbb már kb úgy májusban.Amúgy az én Barátnõm se bánná ha vele lennék pénteken de megengedi nekem hogy elmenjek lovagolni pénteken nélküle mivel õ az Istennek se akar eljönni

#120 kisbambee

kisbambee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 658 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 21:26

Most pénteken eltudnék menni, csak jönne velem egy barátnõm, mert most nálunk vendég és nem akarom itthon hagyni egyedül...ha nembaj...És persze csak ha neked is jó a péntek... [ Március 16, 2005, 20:30: Az üzenetet átszerkesztette: kisbambee ]