Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Fotó


  • Please log in to reply
17489 válasz a témához

#121 Cs.A.

Cs.A.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 81 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 7. - 13:23

Az objektiv oldalán évõ kapcsoló állítja, vagy auto, vagy manuális állásba. Manuális módon túlhúzva a kapcsolót: beállítja egyszer az élességet, és onnan lehet eltekergetni a gyûrûvel.

#122 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 7. - 14:21

Aha! (Látszik a képen is a "harmadik" állás, csak nem figyeltem fel rá.)Sirály!

#123 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 10. - 16:42

Én meg úgy tûnik, találtam egy fotóképzõ lehetõséget suli utánra. két éves képzés egy szakközépiskolában. Sokmindent még nem tudok róla, de papírt ad. Ha azt elvégzem, utána még úgyis lehet többféle továbbképzésre/szakkörre menni... :rolleyes:

#124 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 0:23

Nem tudja senki,hogy hogyan lehet?..feljebb irtam..

#125 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 26. - 12:30

Remélem, tudtok segíteni, bár a kér(d)és elég tré.Szóval. Anyukámnak kéne lefotóznom az üvegképeit, tiffany-munkáit, decoupage-dolgait, mert lesz neki egy honlapja, és mivel ezt elég komoly szinten csinálja, a képeknek is jónak kell lennie, meg hát én is a minél jobb munkára törekszem.Tehát a téma a TÁRGYFOTÓZÁS lenne, itthoni körülmények között. A dologban az a tré, hogy nem tudok egy fillért se erre szánni, tehát maradok a házi praktikáknál. Egy-két tárgyhoz van ötletem (pl. a tárgy alá feket karton, arra pedig egy üveglap, így elvileg szépen kéne tükrözõdnie, vagy amelyikhez illik, drapériát dobok alá), de mi van a világítással? Ha jól tuduom, van keményen egy darab jód(?)lámpánk, meg egy-két erõsebb állólámpánk (plusz a gépen ugye a beépített vaku, ami üvegképeknél mondjuk inkább több kárt tesz, mintsem hogy jótékony hatással legyen), meg pár halogénlámpa. A legjobb tudom, hogy egy softbox lenne a jó ( [url="http://"http://alvarez.uw.hu/ezcube.jpg"]http://alvarez.uw.hu/ezcube.jpg[/url] ), de hát az is min. 30E. Csinálni meg gõzöm sincs, hogyan tudnék (kifeszített lepedõ??)... Szóval, ha van valakinek ötlete, neadjisten jártassága a full-amatõr környezetben levõ tárgyfotózáshoz, Please help me, jövõ hétre már készen kéne, hogy legyek. (Ja, egy Olympus C-700 UZ-vel dolgozom)Üdv, Apple [ Szeptember 26, 2004, 13:25: Az üzenetet átszerkesztette: Apple ]

#126 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 26. - 14:52

A kifeszített lepedõ jó ötlet, erõs halogéneket használj hozzá, mivel digitálisról van szó, a fehéregyensúlyt állítsd Incadescent-re, mivel nagyon-nagyon alacsony a színhõmérséklete a halogénnek. Állványról fotózz, 2 lámpa 2 oldalról elég kell, hogy legyen lepedõk mögül. Viszont tükrözõdni fog, egy polárszûrõt kéne használni hozzá... Jó ilyenkor a digitális, lehet trükközni vele, színes filmmel, diával nem lehet ilyet, oda vakuk kellenek, vagy rendes napfényszínû lámpák. Esetleg mûfényfilm, de a halogén annak is túl melegfényû.

#127 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 26. - 15:02

Mármint mi fog tükrözõdni micsodán?Ha a gép tükrözõdik az üvegen, ezt azzal küszöbölöm ki, hogy a gép elé (ami természetesen állványon lesz) egy nagyobb fekete kartont teszek, de az objektívnek lesz egy luk, így tuti nem látom majd magam viszont a festett üvegképeken Posted Image Halogénlámpák elég erõsek, ha kettõt egymás mellé teszek. A másik oldalra meg teszem a jódlámpát derítésnek, mert az viszont brutálisan vakít, de ha lesz lepedõ, meg a halogének "ellenfénynek", akkor nem lesz gáz.

#128 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 26. - 15:22

A fények fognak tükrözõdni, szerintem. A lepedõ ellenére is. Próbáld ki, egyebet nem tudok elmondani. Posted Image

#129 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 26. - 16:05

Naigen Posted Image De köszönöm a tippeket, majd meglátjátok, mi sült ki belõle Posted Image

#130 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 3. - 20:26

Sziasztok! Ujból itt vagyok:)Szeretném ELADNI : NIKON F 60 tipusú gépemet.Hozzá adnám:Nikon alap obit:35-80mm+ (M+B szûrõt polárt;UV szûrõt);soligor 70-300 obit +hozzá való UV szûrõt.ár 80 ezer FtÉrdeklõdni:Itt,vagy mailban:andika85@hotmail.comtel:06-30-330-30-96Ha van kérdésetek irjátok meg.Én ezen a gépen tanultam,de jó állapotban van,jók az automata ill fél automata beállitásai,indultam vele pályázaton,eredményesen azthiszem:egyszer 300 ból elsõ 40 be kerültem vele,másodszor elsõ 10-be különdijjal.Szóval nem kell profinak lenni ahhoz hogy tudd használni.Itt van a képeibõl néhány:[url="http://"http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php/photo/50143/password//sort/1/cat/500/page/3"]http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto..../cat/500/page/3[/url] [url="http://"http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php/photo/32460/password//sort/1/cat/500/page/4"]http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto..../cat/500/page/4[/url] [url="http://"http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php/photo/26483/password//sort/1/cat/500/page/4"]http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto..../cat/500/page/4[/url]

#131 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 9. - 18:59

Apple!Melyik suli ez, amit találtál magadnak, érettségi után??Üdv: Mano

#132 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 15:42

A práter u.-i. Még nem tudok róla semmit, lassan fel fogom õket hívni, és érdeklõdöm majdan.

#133 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 20:39

HOHOHO!!!Na, ezért kérdeztem, mert gondoltam, hogy a Práter lesz az.. NAGYON NAGYON GYORSAN FELEJTSD EL AZT A SULIT!!! És ezt nagyon komolyan mondom..Én most vagyok ott másodéves, vagyis végzõs. Ilyen trágya sulit még életemben nem láttam. Az egész úgy kezdõdik, hogy kell szerezned egy hivatásos fotóst (mestert), aki felvesz téged tanulónak..Nála szívsz heti 5-6 alkalommal egész napokat, és hetente egyszer v. kéthetente egyszer kell bemenned a Práterbe elméletre.. Attól függ melyik csoportba osztanak be.Nekem nagy mázlim van, mert a barátnõm apja a mesterem, így nem kell járnom minden nap fotós gyakorlatra. Így havi kétszer bemegyek a Práterbe, meg ha van fotózás (esküvõ, épület stb.), akkor elmegyek a barátnõm apjával, vagyis a mesteremmel. Az osztálytársaim 90%ának abból áll a gyakorlata, hogy egy fotós boltban áll a pultnál, vagyis eladó. Van, aki fényképezni sem szokott! Nagyon durva! Tipikusan olyan tanárok vannak ott, akik a sok-sok év alatt lecsúsztak (vagyis fel sem kerültek) és azt hiszik, hogy mekkora fotómûvészek.. Szóval az embert ott szívatják, ahol csak tudják..Tavaly ugye elsõs voltam. 2 osztály indult (cca. 60 ember), most másodikra össze lett vonva a két osztály, és 22-23an vagyunk.. Ebbõl látszódik mennyire is genyáznak a vizsgáknál ezek a nagyszerû tanárok.A vizsga meg egyszerûen ideje múlt, kabaré.. Van egy elméleti része, és a gyakorlat, ami 3 részbõl áll. 1. portré fotózás (egyetlen értelmes és elengedhetetlen része a vizsgának), 2. fekete-fehér kép elõhívás, 3 fotó kézzel való elõhívása, ugyanolyan színtónusban (ez még elmegy, csak épp ideje múlt) 3. retusálás, 1 pozitív és 1 negatív kép (na itt kapom fel a vizet!! XXI. században ki a franc kapargászik egy rohadt fekete-fehér fotót, borotva pengével??? )Digitális technika (ugyebár a jelen/jövõ) az nuku. Most tanulunk fél évig fotótechnikából digit, de gyakorlatban a vizsgákon semmi..Szóval, ha fotózni akarsz megtanulni, akkor inkább valami mást keress..Kicsit hosszú lett ez az üzenet, sorry, de azt hiszem minden benne van. Ha van még kérdésed nyugodtan írj..

#134 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 17:26

Azt hiszem, most megyek és felkötöm magam...

#135 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 18:10

Melyik része riasztott el? Posted Image

#136 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 18:19

Apple, azt hiszem Kaposváron, vagy hol van egy elég komoly fotós suli, ahová tesóm egy haverja is jár. ha gondolod megérdeklõdom hogy hogysmintvannak ottan a dolgok

#137 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 19:20

Mano: úgy az egész... :( Tötõ: megköszönném, bár az az igazság, hogy fizetõs sulit nem igen tudok bevállalni, és ez itt a bibi...Még majd beszéleg egy fotós ismerõsömmel, hátha tud segíteni, elvégre csak tanult õ is valahol :rolleyes: Ja meg hát azért Kaposvárra le-leutazgatni nem akarok, csak ha más megoldás nincs. Ha lehet, minél kevesebb utazással teljen a dolog, mert komolyan mondom, ez veszi el az életem nagy részét :mad: [ Október 12, 2004, 19:21: Az üzenetet átszerkesztette: Apple ]

#138 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 13. - 9:02

Sajnálom, de ez a szomorú valóság..Bár, ha sikerülne kifognod egy nagyon jó mestert, aki fotózik éjjel-nappal és nem a boltjába állít be, akkor van esélyed megtanulni, csakhát ennek a valószínûsége elég kicsi.. Itt Pesten biztos nincs ilyen mester. Aki meg nagyon jó, nem vállal fotós tanulókat.Ez a szomorú helyzet.

#139 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 13. - 9:27

Sziasztok!Már olvasgatom egy ideje ezt a párbeszédet.Van egy ismerõsöm aki oda jár suliba,eddig tetszik neki.De nem is ez a lényeg.Hanem,hogy ha keresgélsz fotós oldalkon,pl fotohaz.hu szerintem van esélyes,hogy találj egy mestert aki segít neked.Tegyél fel pár képet,stbNekem már ajánlották,hogy segitenek és mesterkednek felettem.De ugye én nem járok ebbe a suliba,én csak jóba vagyok velük.Milyen kritériumai vannak annak,hogy mester legyen valaki?Ja és menj el egy két fotóstalira és érdeklõdj!Sok sikert!AndiUi:Szerintem kezdésnek nem rossz az a suli.Amire kell,hogy papirt adjon és az alapokat megtanuld jó lesz.Aztán ugyis kiderül,hogy igazán akarod e ezt csinálni vagy nem.Andifotohaz-on kislovas-ként megtalálsz ha érdekel valami és tudok segiteni csak szólj.

#140 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 13. - 22:25

Andika!Ki az ismerõsöd? Elsõ vagy másod éves?Csak kíváncsiságból..Tényleg a mesteren múlik minden. Mondom, nekem mázlim van! Mert nem kell sokat járnom, de amikor kell, akkor szigorúan fotózás van..Kritérium? Jó kérdés.. Valamilyen bizonyívány kell, de nem tudom pontosan milyen..Azért az a kijelentés, hogy kezdésnek nem rossz ez a suli.. Hát.. khmm.. Nem is tudom..

#141 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 13. - 23:33

mano83:apple-nak irtam..Másik nem az hogy kezdésnek,de lásd be:Nem ott a könyvekbõl tanulsz meg fotózni,hanem tapasztalatból.ezek csak az alapokat adják meg.Hiába 2 éves,nem ott tanulsz meg igazán fotózni SZERINTEM.Én ids voltam már tanfolyamokon,de ott az alapokat adják meg és több embert ismerek akik ott végeztek és kb a minimumot tudják.Nem leszólni akartam a sulit,de én nem olyan jókat hallottam róla és ahhoz h megtanuljak elõhivni,stb nem kell 2 évig ott koptatnom a padot.És ha az ország legjobb fotósai tartanák,akkor is ezt mondanám,hogy kezdésnek nem rossz.Mert õk csak az alapokat tanitják meg,és nem helyetted állitják majd bes az adatokat és nyomják meg az expo gombot ill nem õk választják a témát és nézõpontot sem.Ezért mondtam,hogy alapnak jó.Ez nem leszólás volt.Andi

#142 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 14. - 10:29

„mano83:apple-nak irtam..Másik nem az hogy kezdésnek,de lásd be:Nem ott a könyvekbõl tanulsz meg fotózni,hanem tapasztalatból.ezek csak az alapokat adják meg.Hiába 2 éves,nem ott tanulsz meg igazán fotózni SZERINTEM.Én ids voltam már tanfolyamokon,de ott az alapokat adják meg és több embert ismerek akik ott végeztek és kb a minimumot tudják.Nem leszólni akartam a sulit,de én nem olyan jókat hallottam róla és ahhoz h megtanuljak elõhivni,stb nem kell 2 évig ott koptatnom a padot.És ha az ország legjobb fotósai tartanák,akkor is ezt mondanám,hogy kezdésnek nem rossz.Mert õk csak az alapokat tanitják meg,és nem helyetted állitják majd bes az adatokat és nyomják meg az expo gombot ill nem õk választják a témát és nézõpontot sem.Ezért mondtam,hogy alapnak jó.Ez nem leszólás volt.Andi”Andika!Olvasd vissza figyelmesen, hogy miket írtam. Vagy csak nekem tûnik úgy, hogy nem olvastad el a hozzászólásaimat rendesen??NEM tanulsz meg fotózni, semmilyen szinten ebben a suliban. Minekután a „mesterek” 90-95%-a beállítja a boltjába a tanulót.. Gépet nem is látnak a tanulók! A vizsgán volt olyan srác, aki a blende sort (!!!) nem tudta elmondani. Akkor mirõl beszélünk?Az elméleti oktatás (amit ténylegesen a suli ad), meg annyi, hogy ezt és ezt olvasd el a könyvbe és járj utána, szerezz be még 3 könyvet és abban is nézz utána.. Pl.: Van olyan könyvünk, amit (kb.)1985 óta nem adtak ki.. Korrekt hozzá állás? Nekem is csak onnan van, hogy abból tanult a mesterem..Ezért szidom, azt hiszem jogosan ezt a sulit..

#143 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 14. - 10:30

Ja!Kérdés.. Az ismerõsöd neve titok? Posted Image

#144 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 14. - 10:46

Jaaa.Értem:)Azt hittem ugy mondod,hogy hogy gondolom én ,hogy csak kezdésnek jó..jaaa,értem:)Sorry.Ismerõsöm nevét ha nem gond nem irom le de egyikük már évekkel ezelõtt végzett,a másik pedig most jár oda.Pussz A

#145 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 14. - 14:36

Szerintem még még mindig elbeszélünk egymás mellett.. Posted Image Vagy csak túl fáradt vagyok? Lehet..Szóval: még kezdésnek SEM jó ez a suli! Ez az én véleményem..Titkos az ismerõsöd neve? Értettem..

#146 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 14. - 14:48

Ok akkor az még rosszabb ha kezdésnek sem jó.Ezt már tényleg csak te tudhatod.nem beszélünk el egymás mellett.Egyetértünk kb.A

#147 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 14. - 15:00

Akkor OK.. Posted Image

#148 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 17:51

Ühüm... Ezek után zsebre rakhatom azt az álmom, hogy hivatásos fotós legyek, csak mert szar az egyetlen papírt adó suli? Vagy mert nem tudok csak úgy kipengetni egy másik suliban félévenként 86E-t? Király.

#149 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 17:53

Tud még valaki más fotósulit, ami ad OKJ-papírt, és nem fizetõs? Nem, mi? :( (ráaádsul nem pest környékén...) Nagyszerû. Eddig azt hittem, kicsit pihenhetek a "hogyan tovább érettségi után" kérdést illetõen. most kell találnom egy másik szakmát, amit ki akarok tanulni???? Nem akarom elhinni...

#150 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 19:39

Apple!Nem tudom eddig milyen suliról van szó, de van itt pár link: [url="http://"http://www.palya.hu/szak/intezm.cfm?intkod=7316"]Fényképész tanfolyam[/url] És a másik:
idézet:
Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola OM azonosító: 035371 Megye: Budapest Cím: 1041 Budapest, Deák Ferenc u. 40. Igazgató: Koronka Lajos Tel.:1-369-6241 Fax.:1-369-5029 Fenntartó: Budapest Fõváros Önkormányzata, Oktatási ügyosztály(Városi önkormányzat) Megye: Budapest Cím: 1052 Budapest, Városház u. 9-11. Vezetõ: Spengler Györgyné Beosztás:ügyosztályvezetõ Tel.:327-1000 Fax: Oktatott szakképesítések megnevezése Szakmacsoport 1. Fényképész [/QUOTE]Így hirtelen ezt a kettõt találtam.Jah, és azt kihagytam, hogy ezek csak a Pestiek! [ Október 15, 2004, 20:16: Az üzenetet átszerkesztette: Artin ]

#151 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 20:00

HUH! Ilyen nagy súlya lenne, annak amit írtam? Nem akarom ketté törni az álmodat Apple! Ez csak az én véleményem. Próbálj meg valahol kérdezõsködni, hogy másnak, hogy jön be a fotós suli (Práter).Vagy a másik variáció, amit már írtam. Szerezz egy nagyon nagyon korrekt mestert és iratkozz be márciusban a Práterbe.Ezeken túl is kiállok amellet, amit írtam a suliról!

#152 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 16. - 14:07

Mano! Félre ne érts, inkább örülök, hogy leírtad, már amúgy is kezdtem szövögetni a rózsaszín álmaimat, hogy belõlem könnyen-gyorsan profi lesz, de hát ez ugye nem így van :D Meg fogok mást is kérdezni, persze Posted Image Artin, köszi szépen, átnézem õket!

#153 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 18. - 11:56

Apple:Nem kell zsebreraknod!Gyere le Királyrétre nagy fotós találkozó lesz 29-30-31-én kb ezer 2 ezer fõ.Ott biztos tudnak neked segyteni,és egy fotós nem azért lesz jó fotós mert ilyen vagy olyan iskolát végzett hanem hogy van-e érzéke hozzá vagy nincs illetve van e jó mestere.De ehhez nem egy padot kell koptatni,hanem gyakorolni és ellesni a jobbaktól a praktikákat.Persze ez csak az én véleményem.A papyr is fontos,de inkább legyek jó fotós papir nélkül mint rossz papirral.Persze a kettõ nem üti egymást.Ezzel csak arra akartam kilyukadni,hogy nem kell feladnod sõt...

#154 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 18. - 13:58

Tudom, csak épp amúgy is rossz pillanatomban olvastam Posted Image Sajna azon hétvégén nem érek rá, hát ígyjártam :(

#155 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 18. - 17:35

Apple:Oké,ne add fel.De nagyon sajna ,hogy nem tudsz jönni,mert állitolag nagyon sokat lehet ott tanulni.Biztos nem tudsz csak 1 napra lejönni?Péntek-szomb vasnap.A

#156 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 19. - 16:01

Majd meglátom, de azt hiszem, nem, családi hepaj leszhétvégén, péntekem meg ki van lõve... :-/

#157 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 14:39

oké..

#158 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 8:24

[url="http://"http://www.fotovilag.hu/konyv/"]http://www.fotovilag.hu/konyv/[/url]A figyelmetekbe ajánlom ezt az oldalt, a könyv jónak tûnik, érdemes sztem megvenni és olcsó is. (relatív Posted Image )

#159 Angora

Angora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 93 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 29. - 20:02

Szerintem ahhoz, hogy az ember tudjon jó képeket készíteni azon múlik, hogy legyen egy jó gépe és el tudja kapni a pillanatot. Ehhez sokszor nem kell nagy fotós tudás. Posted Image

#160 Angora

Angora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 93 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 29. - 20:04

Zsubaba:Egyébként tényleg jónak tûnik a könyv.Te megveszed? Mert ha igen, én kíváncsi leszek a véleményedre. Posted Image