Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Vas megyeiek ide!


  • Please log in to reply
5373 válasz a témához

#1 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 23:25

Én Sárvár közelében, Kissomlyón lakom.Fel kellene pezsdíteni itt is a lovasok közötti kommunikációt, hiszen errefelé is rengeteg a lovas ember.Írjatok! Posted Image A talaj szuper, télen is klasszul lehet lovagolni terepen.Itt a faluban van lovaspálya is, nekünk otthon jövõ nyárra lesz készen.Csak a fedeles hiányzik, de ki a francnak kell! [ December 17, 2004, 21:46: Az üzenetet átszerkesztette: hihi ]

#2 lulu89

lulu89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 25. - 11:53

Hello!Gondoltam írok, mert eddig senki sem tette meg!Én Vas megyében Lukácsházán voltam már többször is fogathajtó versenyen.Jó hely. Jókat buliztunk. Messze van tõletek?

#3 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 25. - 21:56

kb 50 kilométerrre vagyunk tõle.

#4 lulu89

lulu89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 25. - 22:39

az nincs annyira közel

#5 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 27. - 15:19

Hát igen.Itt ezen a környéken sajnos semmi sincs elég közel. :( De ha van autód, akkor nem gáz.Multkor lemértem, Magyarországot 5 óra alatt keresztbe át lehet utazni.50 km ehez képest semmi :D

#6 lulu89

lulu89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 27. - 22:27

De nekem nincs autóm, sõt jogsim is csak jövõre!Neked van lovad?Ha van milyen?

#7 lulu89

lulu89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 27. - 22:29

Megnéztem a képet. Az a ló rajta nagyon szép! Hogy hívják? Versenyen voltál vele?

#8 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 30. - 22:31

Ez a kép 2002- ben készült Jerezben a VB-n.A lóval (nem az egyém) mentem ki, én voltam a "berájterje".A VB-n a voltizs szakágban ment.Nincs saját lovam, csak bértartottak.

#9 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 30. - 22:33

A neve egyébként Calipso.Mos valahol Bács- kiskunban fedez.szokott lenni saját is, de most nem kell, mert elég az a kettõ, ami nálunk van.Jövõre bõvítünk és akkor a véglétszám 4 lehet.

#10 lulu89

lulu89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 30. - 22:37

És hogy sikerült a verseny?Most is voltizsálsz?Ez a sport nekem nagyon tetszik, de hajlékonynak kell hozzá lenni, én meg mint egy fadarab kb.

#11 Euthymia

Euthymia

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 9. - 21:23

sziasztok!én még új vagyok, gondoltam beköszönök, meg ismerkedek.én is vasi vagyok, csepregi. Posted Image

#12 lulu89

lulu89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 10. - 19:22

Hello!Jó hogy itt vagy, úgyse sokan látogatnak erre.Én nem vagyok vasi.

#13 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 11. - 23:48

Helló!Gondoltam én is beköszönök hadd pezsegjen a topic. Bár nem éppen közel vagyok, de talán eljutok egyszer erre fele is lóháton. Pont holnap megyek Szombathelyre(igaz nem egy lóval vagy 110-el meg 4 kerékkel)A tájat ismerem (nagyjából) klassz lehet itt lovazni, bár én a gyenge kezdõ kategóriában indulok de tereplovaglásban többszörös egyéni csúcstartó vagyok. Na csak ennyi igy egy szuszra és éljenek a vasiak (is)Üdv mindekinek: RM.

#14 Panni

Panni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.191 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 12. - 10:36

Na, azért pezsegni nem igen fog... Posted Image Én Körmend és Szentgotthárd között kb fél úton, Rátóton lakom.(Meg van ám egy Szentgotthárdi személy is, csak õ mélyen hallgat. Posted Image )

#15 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 12. - 22:26

Én nem voltige- álok, csak a lovat lovagoltam munkában.Örülök nektek, lassan lassan összejön egy csipet csapat!

#16 lulu89

lulu89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 13. - 16:51

Pedig azt hittem.Ebbõl a csapatból nem túl sok a vasi,de nem baj. Posted Image

#17 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 13. - 17:15

Nna, azért vagyunk valamennyien:Ultimo, Vastag, én, mostmár ti is...Lassan lehet vasi szekciót (frakciót) alakítani... Posted Image )

#18 Chico

Chico

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 9:31

Na jó, ha már Mac is megszólalt (hosszú hallgatás után), :D akkor én is beköszönök. Szentgotthárdon lakom, de a lovam Rátóton van Panni gondos kezei között. Posted Image

#19 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 12:19

Hmmm... Mi vagyok én, etalon? Posted Image

#20 safranek

safranek

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 238 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 15. - 11:27

idézet:
Eredeti szerzõ: mac: Hmmm... Mi vagyok én, etalon? Posted Image [/QUOTE]legalább.... Posted Image

#21 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 16. - 13:21

Akár....

#22 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 26. - 20:29

Azt hiszem, tartjuk a szokásos vasi lovas szokást:szóba sem állunk egymással.Ejnye gyerekek, hát hagyjátok, hogy a többi topik lekörözzön?Semmi élmény, leírni-való, elmondható dolog nem történt az utóbbi tíz (10!) napban?No hiszen...

#23 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 26. - 21:06

Szia mac!Igen ez jellemzõ.Nem gondoltam hogy a vasi is összetartó népség lesz és most hogy senki nem ír ide nem is kell különösebben meglepõdni. Nálunk a közösségi élet kimerül a szilveszteri parkerdei berúgásnál. Sajna. :(

#24 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 11:02

Azért meglepõ. Eddig azt hittem, hogy a nagymellényû-akivagyokvagyok-angolnyeregazisten-adíjugratóalegfaszábbgyerek lovasok csak az a fajta, aki magasról néz le a többire, de az egymagasságúakkal sem áll ám szóba! Hogyisne!Még a végén kiderülne, hogy szart sem ér a tudománya Posted Image De itt most tényleg nagy a csönd. Senki sem ér rá?Hm...

#25 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 11:45

Á!Tehát itt bujkálsz te titokzatos idegen.Ezentúl itt is lesni foglak.Látom nálatok is vannak jóbarátságok mint országosan bárhól.Van egy pár pampalíni aki azt képzeli magáról,hogy a világ lagjobb lovasa.Ha meg ki kellene mennie a karámból egybõl összecsinálná a pellusát és még arra is vállalkozik,hogy jó kis lovaskurzusokat vezessen./országos szinten/.Persze tisztelet a sok sok kivételne mert azért abból is van jócskán.

#26 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 12:29

Na mi lesz beindulunk? Az e helyzet hogy van valaki aki elintézte hogy itt tényleg ne legyen semmi a megyében. Volt már itt akár egy tanfolyam is? Vagy találkozó?Másrészt itt csak az angol lovas valaki,ha másban akarsz nyomulni hülyének néznek. Ha tehetném hazahoznám a lovaimat és itt tartanám a kert végében.

#27 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 12:31

Ja szia Bölény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#28 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 14:24

Ja!CsákóMákó!CIA!Ufff!!! Na meg minden.Én bezzeg Westernes vagyok,Úgyhogy akkor én vagyok a Senki.Na puff!Mióta van újra lovad?Azt mondtad nem kell a télre.Azonkívül Toronyba igen tetszett a hely csak az a gond,hogy pszkoskutyául messze van még tõled is.Nincs otthon helyed a lótartáshoz?

#29 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 18:13

Te! Bölények legfehérebbike!Ismerlek én tégedet?

#30 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 20:17

Márciusban viszik el a magyar sportlovat addig még az enyim. Itthon nincs hely tartani és Torony tereplovaglás szempontjából jó hely csak tényleg messze van. Pónit egyszer hazahoztuk de nem volt túl jó ötlet. Úgyhogy hajrá Torony!

#31 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 20:30

idézet:
Eredeti szerzõ: nane: ... Volt már itt akár egy tanfolyam is? Vagy találkozó?Másrészt itt csak az angol lovas valaki,ha másban akarsz nyomulni hülyének néznek... [/QUOTE]Idefigyelj nane!Abszolute igazad van, a kérdéseid viszont csak részben helytálóak... Egyrészt találkozó tényleg lehetne, tanfolyam viszont szokott lenni... nem díjugrató, az igaz (amirõl én tudok), de lóról van szó és nem angol lovaglás Posted Image

#32 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 20:59

Nem is díjugratásra gondoltam ahhoz én már öreg vagyok. De nézz körül itt egy futószáras tanfolyam ,ott egy westernkurzus.Cak mindegyik a világ végén van.Na mindegy nem én fogom megváltani a világot. Én csak egy mezei hobbilovas vagyok.

#33 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 21:40

Uff neked Mac.Nemtom ismersz e.Nem hinném .Nemegynépszerü "állatfaj"vagyok felétek.Csak nane-t ismerem ottan.De Õ országos barátnõm már 1000 esztendeje.Mikor megismertem még egyikünk sem tudta mi az a lócitrom,és láss csodát! Egymástól teljesen függetlenül ott kötöttûnk kihogy ló nélkül nem élet az élet.Nane,szerintem inkább azért neked egy kanca vagy egy herélt való.Tudod a te kb 55 kilóddal nem igen lehet megfogni egy belevaló mént.Az az igaszság hogy a western lovaglás inkább túralovaglás és én is ezt kedvelem benne.El nem mennék egy pl.országos szintû versenyre.Ill voltam már.Nem nagyképüségbõl de a lovam megnyerte Haltert.De azt a fújást amit ott láttam!Hát, arra egyeltalán nem vagyok többet kiváncsi.Kizárólag az ismert barátaimhoz vagyok hajlandó ezután lóval elmenni.

#34 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 22:06

Köszönöm köszönöm!Sõt! Posted Image miért ne lehetne kiheréltetni mondjuk egy appalosát? Mert úgy nem lesz ára? de ha nekem kell kit érdekel? vagy rosszul gondolom? Nemnépszerû állatfaj? naaa mi szeretünk!

#35 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 22:23

hajrá western!!! Posted Image Én mondjuk militarys vagyok, de nyitott mindenre.Egyébként , -ha nem akarják a szponzort nagyon hülyének nézni- szeptemberben Bögötén ugróverseny lesz.

#36 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 12:41

A military az igazán tetszik.De gondold el hogy a kis 105kg-mal elkezdenék ugratgatni.Nem hinném,hogy ez bármilyen lovacskának jól esne.A lezúgásokról nem is beszélve.Nane!szerintem nem kell azt a lovat bántani amig nem fedez.Persze lova válogatja.Lásd Apikát!

#37 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 20:58

Majd lemegyek Szõcére észért. tud vki hiteleset mondani róluk? Lehurrogást már hallottam esetleg vmi mást? Én túl késõn kezdtem el lovagolni tanulni tehát nekem eleve kizárt hogy bármelyik szakágban sikereim legyenek. Most én is angolban nyomom de érdekelne hátha jobb másként. hihi!hajrá Bögöte. Ha lesz megyünk! :rolleyes:

#38 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 21:30

Na miért nem engem kérdezel.Én ismerem Sárfy Tamásékat.Profi lovas és nekem mint ember is nagyon bejött.Szoktak néha csetelni.De azthiszem egy kicsit sok az irigyük.

#39 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 21:38

Kirõl beszéltek?Írnál róla bõvebben?

#40 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 21:48

Itt van fölötted a neve.S T és S A.