Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Zsámbék és környéke szekció


  • Please log in to reply
1302 válasz a témához

#41 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 0:05

Na jó!le lehet szállni a navigálási képességeimrõl! :D Most már elmondhatom direkt volt... és már úgy is voltam a Szentgyörgyiben 1x, azt hiszem, kb 5-6 éve... talán Posted Image Szóval Õz felöllem ok, de ha Afi el akar velem tévedni akkor sajna csak vele mennék Posted Image Afi nagyon szivesen válalkozom rá, hogy elvigyelek!Persze téged is Õz Posted Image jól elfogunk tévedni 1ütt Posted Image a részleteket majd megbeszéljük... Ram.

#42 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 0:28

idézet:
Eredeti szerzõ: Ramirez:Most már elmondhatom direkt volt...[/QUOTE]Micsoda? Az, hogy Kecskemétrõl amikor hazafelé (Bp) indultunk akkor majdnem Kiskunhalason kötöttünk ki (ami ugye az ellenkezõ irányban van)??? Hát akkor jó vicc volt :rolleyes: tongue.gif ;)

#43 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 0:52

Sziaaaa Miki! Látom itt vagy!Remélem tudsz jönni erre a kis találkozóra!!!Üdv, Sac

#44 Miki

Miki

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 0:59

Sziasztok!!! Fent vagyok az interneten!!!!!!! Posted Image Posted Image Posted Image

#45 Miki

Miki

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 1:05

Sziaaaaaaaaaaa Sac!Én is remélem. Honnan tudtad hogy itt vagyok, ha még nem is írtam? 7 perccel megelõztél! Megyek aludni, ma még suliba kell mennem...Jó éjt!

#46 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 9:30

Legyen ez az én titkom :rolleyes: Na jól van, nem olyan nagy ördöngõsség, láttalak a fõoldal alján, a legutóbbi látogatók között ;)

#47 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 10:49

Miki!!!Azért én szeretlek ám!!!! :D :D Ram: fel tudsz szedni valahol? Vagy már nem férek bele a keretbe? Posted Image

#48 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 11:01

Lear!Szerintem vigyük el Istvánt, hátha ô kiismeri magát a katonai térképen! Posted Image Most akkor hirtelen bejelentkezem hozzád is utasnak, aztán meglátjuk, ki az, aki elvállal.... :rolleyes:

#49 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 11:08

Csak aztán nehogy két szék közt a pad alá essél tongue.gif :D

#50 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 11:31

Sac: Akkor megyek a lovamhoz :))

#51 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 17:29

ÕÕÕz,beugrunk a jó öreg Anyácsára is?Virtusomat meg Aphromat megnézni :rolleyes:

#52 Miki

Miki

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 20:02

Anikó!Akkor is gonosz vagy velem. :confused:

#53 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 1. - 1:29

Afi: én úgy tervezem, hogy azon a napon Zsámbékon vetetem föl magam a fõnökömmel és úgy megyek Anyácsára, igaz, a pasas errõl még nem tud ;) Ha sikerül megszerveznem és beférsz a kocsiba, átjöhetsz velünk. Virtuskát sokszor látom mostanában munka közben, csinálja a fesztivált rendesen...

#54 mandula

mandula

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 445 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 3. - 16:44

Köszi a felajánlást Sellõ, megpróbálok elmenni, de még sajnos nem 100%. Sac! Irokéz nem a Babilon nevû kanca csikója( netán Bea?), apja Iram xx? Amikor az a csapat született, akkor még ott voltunk Zsámbékon...

#55 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 3. - 16:51

Mandula! csak a félreértések elkerülése végett:Sac =/= Sarolta ;) Az a paci amelyik után érdeklõdsz az Saroltáé. [ 03 Március 2003, 15:52: Az üzenetet átszerkesztette: Sac ]

#56 mandula

mandula

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 445 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 3. - 18:53

Bocs Sac!Kicsit korábban írta, én meg idõskori memóriazavarban szenvedek...

#57 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 3. - 22:04

Hi mindenki!Mikorra kéne kint lenni? Én is tervezem, hogy utánna átnéznék Anyácsára Lovaslányhoz elméletileg, nem tudom õt ismeritek-e Afi 1000%, hogy igen... bár még itten mindenféle fekete felhõk gyülekeznek a dolgaim körül, de talán eloszlik... Ram.

#58 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 3. - 23:21

idézet:
Eredeti szerzõ: Ramirez:Mikorra kéne kint lenni? [/QUOTE]Még mindíg a délelõtt 10 órát javallanám, amire komoly ellenvetés még nem érkezett. Posted Image Jó idõt pedig rendeljetek gyorsan, mert nem tetszik, hogy gyülekeznek az esõfelhõk!!!(Tudom, hogy büfé buliról volt szó, de azért titkon nem vetettem el egy kis helyi túra gondolatát. :rolleyes: )Mandula! Ha netán nem lóval jössz, akkor hívj fel elõtte, ha gondolod Páty felé megyek és fel tudlak venni!

#59 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 3. - 23:34

Ramirez, megvilágítanád nekem, kijjeza Lovaslány? Elképesztõ hogy majd' fél éve járok ki Anyácsára, elég sûrûn ráadásul; és mindenki olyan ottani nevekkel hajigálózik amiket eddig sosem hallottam! Posted Image :confused:

#60 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 4. - 8:52

Jövök. Budajenõ igazán közel van Zsámbékhoz.

#61 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 4. - 9:55

Oké emberek, úgy látom egyre többen vagyunk/leszünk! Posted Image Ami az idõpontot illeti 10-ben maradtunk!

#62 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 4. - 10:39

Õz!Hajós Boglárkának hívják. Ram. [ 04 Március 2003, 09:40: Az üzenetet átszerkesztette: Ramirez ]

#63 Pallasz

Pallasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 151 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 4. - 19:56

Sarolta!télleg Irokéz Babilon csikó?Õ volt az a pacc amelyiknek felszakadt a szügye?Brr ott voltam mikor összevarták.Nem volt vmi szép látvány.Majd beszámolót feltétlenül várok!!Mármint a tereprõl :D meg kinek milyen ló jutott teccett/nem teccett stb.Köszi h engem is besoroltatok a szentgyörgyös bandába de sajna most nem tok menni.Nekem ott az egyik kedvencem Kaján õt soxeretettel ajánlom.legyetek ügyesek élvezzétek nagyon és gondoljatok azokra akik nem lehetnek lóközelben ;)

#64 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 4. - 21:28

Õz,Virtus több embernek törte el a csontjait,mint bármelyik ló,akit valaha is ismertem,föleg terepen durva,de velem mág SOHA SEMMI rosszat nem csinált...Ha a karám végéban állt,egy szavamra idehúzott hozzám,marha aranyos volt,egyszerüen úgy éreztem,hogy ez a paci az én "párom".Ezek után mivel több mint egy éve nem láttam,szerintem nem esne jól ujra találkozni vele... :( nehéz lenne...és Lovaslány aza Bogi,aki általába mindig az Aphron ül,bár most törte el kb 1 hónapja a kulcscsontját.

#65 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 4. - 21:39

És minden bizonnyal nem tudok menni szombaton,mert délelött nekem suli van...( :mad: )Délután pedig nagyméretü terep van kilátásban :rolleyes:

#66 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 4. - 22:14

sziasztok!Megint itt vagyok,végre megtaláltalak benneteket,mert én már 4 napja nem tudtam belépni ide,még hétfõn sem,pedig akkor már elvileg volt fórum!Szóval:Irokézem Babilon csikó valóban,és Iram II. az apja,de nem volt felszakadva a szügye,legalábbis nem tudok róla,ami elég jó bizonyiték szerintem,mert egy darab forradás,heg sincs a szügyén az én kis drágámnak!Én lehet,hogy tanitok aznap,de megpróbálom úgy intézni,hogy azért ki tudjak menni erre a találkára!Üdv Mindenkinek:sarolta

#67 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 5. - 1:24

Afi: Szombat délelõtt suli? :mad: Milyen hely az ilyen!? Kár, hogy nem tudsz jönni... Viszont: máázlista, terepezhet!... *nyálcsorgató smiley*Virtust az utóbbi idõben a lovászlány lovagolja, vannak konfliktusaik, de nem tûnik életveszélyesnek a pacc. Ram: hümm, ez nagyon informatív volt... :rolleyes: Mikor dõl el, tudsz-e jönni; és legfõképp, vállalod-e a fuvart, honnan-mikor-stb??... (nem mintha nem tudnék buszozni... Profi buszozó vagyok, ezt azt hiszem már kijelenthetem... Akárkit megverek buszozásban :D )Apropó busz, a [url="http://"http://www.volan.hu"]www.volan.hu[/url] -n lehet keresgetni menetrendet, elég megbízható. A Szent Györgynél lévõ megállót úgy híjják hogy "Zsámbék - szomori elágazás".

#68 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 5. - 11:21

Na most akkor valaki felszed engemet?Miki: eccer?en imádlak, csak alapból gonosz vagyok! Posted Image

#69 mandula

mandula

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 445 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 5. - 11:50

Sarolta!Én sem emlékszem Irokéz sérülésére, viszont azt hiszem Babilonnak tényleg összevarták az elejét.És milyen ló lett belõle? Terepre/pályára jártok, esetleg versenyeztek? Edzõ? Babilon jó fej kanca volt, ültem rajta párszor, amikor meghozták...

#70 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 5. - 21:13

Ja!Hogy Babilonnak volt sérülése! :confused: :D Irokézbõl csodás ló lett,igen:lovagolunk pályán,terepen,és versenyzünk is...ez utóbbiba mostanában csöppenünk,csöppentünk bele.Most fogom letenni vele a rajtengedélyt...neki már van startszáma. :D Edzünk Julival,és néha Attilával is.Nagyon jól él Irokéz november óta,kikerekedett,gyönyörû lett,nagyon megszépült mióta az enyém,mert nagyon sok szeretetet kap,és odafigyelést!Van egy kis probléma a szivével,mert régebben egy gyulladás ráment ,és ezért nyaranta néha vannak rohamai,amiket pár nap alatt kihever.De én ezt nem láttam,mert csak szeptember óta ismerem,de nagyon fogok vigyázni rá,hátha megelõzhetõ ez az egész!Szóval igy van most az én drágám!sarolta

#71 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 6. - 10:29

Tehát akkor egy rövid névsorolvasás! Akik jelezték, hogy jönnek (idõpont: szombat 10.00):- Sellõ- Sarolta- Zsuzska- Lear (hozd a térképet is!!!)- Anikó- Õz- Pampalini- Miki- Õz- Ramirez- Dé- Afi- Mandula- Bozzy- jómagamKihagytam valakit???Akik, tuti, hogy nem jönnek: Pallasz és Cowgirl, velük majd legközelebb!Fiúk, nõnapon ennyi csajjal?!? Bírjátok majd virággal??? ;) :rolleyes: tongue.gif Akiknek a lejutás még nincsen megoldva, az jelezze ... lehet hogy én is Budapestrõl megyek le!Akinek van térképe az FELTÉTLENÜL hozza el, mert a találkozó egyik célja a következõ közös túra megbeszélése!Üdv, Sac

#72 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 6. - 23:01

Jé, Õz kétszer is eljön? :D Nekem csak aznap reggel derül ki, hogy oda tudok-e érni, de remélem ez nem baj (fõleg hogy se térképem, se lovam amivel túrázni menjek, és nem is Budapestrõl jövök).

#73 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 7. - 0:37

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska:Nekem csak aznap reggel derül ki, hogy oda tudok-e érni, de remélem ez nem baj (fõleg hogy se térképem, se lovam amivel túrázni menjek, és nem is Budapestrõl jövök). [/QUOTE]Térképet nagyon várok, mert azóta sincs, valaki elrabolta a büfé faláról. Ha sikerül kiderítenem ki tette..... Posted Image Zsuzska! Most fõleg csacsogni fogunk, de ha utána egy kicsit túrázni is akarsz, csak találnuk itt lovat! (csak ne a múlt vasárnapi szinvonalat keresd! :D )

#74 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 7. - 7:54

Hali!Nekem az is elég ha egyszer odajutok, csak dõljön mán' el, miképpen :D Ramiiiiiirez!!! Hová tûntél?...Ha senki nem akad aki 1értelmû koordináták mellett fel tud venni Pesten: reggel 9:50tõl Zsámbékon a buszfordulónál, a 21es sörözõ által képzett sarkon fogok ácsorogni, sötétkék kabátban és szürke hátizsákkal, valaki legyen oly jó hogy ott összeszed... Köszönöm.

#75 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 7. - 9:23

Hát én sajna TUTITUTITUTI,h nem megyek,mert kitalálták,h nekünk igenis suliba kell menni holnap :mad: :mad: :mad: ezvan... redface.gif legközelebb ;)

#76 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 7. - 10:05

idézet:
Eredeti szerzõ: Õz: reggel 9:50tõl Zsámbékon a buszfordulónál, a 21es sörözõ által képzett sarkon fogok ácsorogni, sötétkék kabátban és szürke hátizsákkal, valaki legyen oly jó hogy ott összeszed... Köszönöm. [/QUOTE]Mivel eldõlt, hogy nem Pestrõl megyek le, ezért ha más nincs akkor ott várlak egy fehér Seat tip. kocsival ;) Üdv, Sac

#77 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 7. - 11:21

Hi!elnézést, hogy nem tudtam írni, de kicsit szarakodott itt minden!Szóval itt a számom: 06 30 2124823kérlek akik pestrõl jönni szeretnétek hívjatok fel! Ram.

#78 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 7. - 11:28

Ram jön egy kamionnal az emberekért :D :D

#79 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 7. - 11:38

Örülök, hogy a lejutás-probléma megoldódni látszik Posted Image

#80 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 7. - 12:26

Na, nekem a legjobb eddig: Törökbálintra jön értem Tavasz. :D Tíz körül érkezünk Zsámbékra!