Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Napló...


  • Please log in to reply
3277 válasz a témához

#161 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 2. - 10:26

Ma reggel nem igazán van túl jó kedvem.Olvastam sheriff legutóbbi írását a Vadnyugati topikban (Sancho-féle párbeszéd), hogy megszületett a csikasz, van új telepes, meg ilyenek.Olvastam azt a párbeszédet, és tisztán láttam magam elõtt Sancho-t, aki valahol a tanyán ácsorog idegesen, telefonál, és szidja magában a "möglött" csikót.Kimentem reggelizni anyuékhoz, perszehogy látták rajtam, hogy rossz a kedvem. KÉrdezték, mi van, egy ideig mondtam, hogy semmi lényeges. Aztán persze csak kinyögtem, hogy miujs Silveradon, meg hogy Keni (kistarcsán) szerdán lesz 1 éves. Nem mutatták, hogy nem érdekli õket a dolog, mert kérdezték, hogy nem tudom, hogy vannak-e Carmenék, meg hogy még most is megismerném-e õket. Aranyosak voltak, de azért Silveradot próbálták kerülni, mint témát.Egyre szarabbul viselem. Közben meg anyum mondogatja, hogy mióta kicsit átpakoltuk a szobámat a Feng Shui szerint (õ is, meg én is hiszünk benne), azóta nagyon sok mindenben pozitívan változtam. De ennyi.És már megõrülök, most is -mint mindig- a sírás kerülget, és én csak itt ülök ebben a ragyogó idõben, amit már január óta vártam, írom a "nyomoromat", mindjárt indulunk nagymamákhoz anyáknapjázni.Most annyit tudnék összefoglalóként mondani, hogy felébredni sem volt kedvem.

#162 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 4. - 17:11

Apple! Én nagyon sokszor érzek ugyan így, mint mostanság Te. Én álltalában minden áldott nap azt nyugtázom magamba, hogy felesleges volt megszületnem. Mivel lovagolok, és ezt a szép sportot jobban, és komolyabban is szeretném ûzni, nagyon sokszor anyukámmal összetûzésbe kerülök, ill. kerültem. Na mostanában a kedélyek megnyugodtak és enged lovagolni, bár látom rajta, hogy nem akarja. Ez ellen semmit nem lehet tenni. Vannak olyan dolgok, amiket úgy kell elfogadni ahogy van.Képzeljétek! Ma nem volt elsõ óránk, erre még a másodikról is késtem. Hát nem elaludtam reggel? :D

#163 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 4. - 17:45

Én meg szerintem kezdhetek minden szart elölrõl ahhoz, hogy szüleim kegyeit elnyerjem! :( Eddig is tudták, hogy milyen jegyeim vannak franciából, de mivel az elõzõ dogám is karó lett (sajnos senkit nem érdekel, hogy a 15 fõs csoportból 11-nek egyes lett...), már be is írta a tanár -aki egyben az igazgató is-, hogy bukásra állok.Abba kezdek belenyugodni, hogy ezzel most az összes eddigi jó jegyemet leromboltam a szüleim szemében, de már nagyon fosok! Ugyanis én semmit sem vágok franciából (utálom is, mint a sz.rt), tehát a nyelvtani részbõl való felelés eleve stornó, mert az úgyse menne.Most azon vagyok, hogy csütörtökön felmondjak neki egy szöveget, azzal mindig lehet jegyet szerezni. De ha sikerül is, az mnég csak 1 db ötös.Namármost megpróbálom mégegyszer eljátszani a szövegfelmondósdid egy másik cuccal, de az már neccesebb.Úgyhogy még marad annak a kikönyörgése, hogy adjon nekem valami francia szöveget, amit lefordíthatnék itthon magyarra. Nem is merek a bukásra gondolni. Én akkor felkötöm magam.

#164 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 4. - 18:23

Pedig nagyon szép nyelv a francia ....Fel a fejjel Epöl! Tanulj és nem lesz semmi gond!!!!

#165 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 8. - 16:30

Ma reggel hajnali 7kor szenvedtem ki magam az ágyból. Pár óra alvás után, nem csoda, ha alig bírtam felkellni, szombaton. Suliban ballagás van, közelezõ a diszítésben segíteni. Hát szokásomhoz híven elkéstem, úgy negyedórát, útközben 5osztálytársammal taliztam. Megérkeztünk az elsõ fél órában csak bambultam ki a fejembõl. Nem sikerült felfogni hol vagyok, és mit kéne itt csinálni. Aztán mire magamhoz tértem úgy, ahogy addigra atöbbiek majdnem készek voltak. Közölte az ofõm, ohgy most elhúzhatunk, jöjjünk vissza másfél óra múlva. Nagyon jól mutattunk, fehér blúz, rajtam azon egy kék kardigán, azon az egyenruha, és még azon egy kabát. Hideg van, na.Beültünk mekibe, majd irány vissza suliba sorfalat állni. Nagyon jó dolog volt, nekünk kellett visszatartani a szülõk rohamát, édes kicsit csemetéjükhõz. Némelyik akkorra tahó volt, szó szerint arrébb lökött. Még szerencse, hogy ma nem voltam elemembe, így csak osztálytársaim lökdösõdtek..Majd elmentünk barátnõmmel vásárolni, a Forgátsh utcához, valami ruha nagykerbe. Nagyon durva volt, rohadt sok ember volt, mindenki tolakodott, ordibáltak. Szabályosan rosszul lettem tõlük, úgyhogy muszáj volt kimennem a boltból, mielõtt elhányom magam.Kinn jobb volt, a hideg kövön csöveztem fél órát, amíg a barátnõm vásárolt végre. Ha most nem fázok meg, akkor soha..

#166 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 8. - 17:19

Eléggé fárasztó volt a mai nap. Reggel korán keltünk a koliban, mert díszíteni kellett az osztályt a ballagóknak. Aztán 10-kor kezdõdött a ceremónia. Az ilyen ünnepségek csak annak érdekesek akiknek szólnak. (ballagók, tanárok, igazgató) Ez is eltelt valahogy. De a nap további része teljesen feldobott! Hazajöttem vonattal Szegedrõl(Kecskemétre Posted Image ) és kifaggattam apukámat, hogy elenged-e a lovastalálkozóra, Tatárszentgyörgyre. (már egy héttel ez elött is feszegettük a kérdést, de nem jutottunk elõbbre, mert anyukám semmi áron nem akart elengedni!) És apukám azt mondta, hogy elenged! Most nem tudom mi van, mert az egyik szülõ ezt mondja, a másik meg amazt.. Na már teljesen belezavarodtam, de egyre nagyobb a remény, hogy elengednek. Sõt, (ha megszánnak) még lovam is lehet. Most lennék elösször ott, és nagyon boldog lennék, ha a fórumos tagokat megismerhetném személyesen! :D Most éppen pötyögöm be ezt az irományt, az én "gyorsaságommal". Régen neteztem már, és most kiélvezem a lehetõséget!!!

#167

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 8. - 18:02

Én is voltam ballagáson, de szerencsére csak látogatóként; unokatesóm ballagott, meg az ismerõseim, akik az osztálytársai... Tök jó volt, sokat röhögtünk, rjöttem, hogy bírom õket, illetve erre mindig rájövök, amikor találkozunk, csak ilyen ritkán van... Aztán degeszre kajáltuk magunkat egy étteremben, majd egész éjjel fent voltam suli miatt (órarend összeállítás a neten)... Szóval kicsit pampula vagyok, de lovaztam egy jót, és elébe nézek egy mély beszélgetésnek egy nagyon jó barátommal nemsokára, amit már nagyon várok, nagyon rég tudtunk leülni normálisan és lelkizni egy nagyot. Összességében azoban rendben vagyok, úgyhogy csak firkálgattam, hogy elüssem az idõt, amíg lejönnek a képek, amiket nézek! Posted Image

#168 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 május 8. - 22:48

Most jöttem haza Olaszországból :D :D :D :D :D Posted Image Posted Image Posted Image

#169 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 8. - 22:56

én meg holnap indulok tongue.gif

#170 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 9. - 12:03

Egyeseknek jó!!! Nekem a szüleim mennek Horvátországba, de engem nem visznek! :mad:

#171 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 12. - 16:28

2004.05.12. Szombattól hétfõig osztálykiránduláson voltam, Miskolctapolcán. Azt hiszem, ez volt az eddigiek közül a legjobb, habár az idõjárás nem volt velünk nagyon kegyes.Voltunk Miskolcon, Diósgyõrben, Lillafüreden, és az utolsó nap pr órát eltöltöttünk egy barlangfürdõben is, ami istencsászáros volt.A hazaút nagyon hosszõnak tûnt, pedig az utolsó pillanatban a gyorsvonatról lemondtunk (ami 3 óra alatt lett volna Pesten), és inkább a 2 órás utat választottuk IC-járattal.Tegnap este meg a szüleim is hazajöttek a 3napos Prága-utazásból, sok olyan fotót csináltak, amiket én nem, de volt azokon a helyeken, jó volt visszaemlékezni. 2 hónapja még én is ott róttam a macskaköveket.Ma végre kezd felcsillanni a remény, hogy 1 hónap 4 nap lovaglástól-való-eltiltás után esetleg elmehetek a Bronco Happeningre. Ennek az a feltétele, hogy ma este megtekintik a jegyeimet. Azt hiszem, ha nincsenek rossz passzban, akkor nyert ügyem van, ugyanis a büntetés óta egyetlen egy karót hoztam csak haza, ellenben tele vagyok 5-össel, 4-essel, meg pár 3-assal. Úgy tervezem, hogy jövõhét pénteken suli után ledzsalunk Ramirezzel Silveradoba, ott megtekintünk pár új jövevényt (egy nagy meglepetés is van, de azt még nem árulhatom el, csak annyit mondok, hogy Sally-nek hívják Posted Image ), lesz egy kis Cipizés, meg elmaradt szülinapozás Bazs meg az én részemrõl, utána átmegyünk Broncoba, és vasárnap hazafele is beugrunk gondolom az otthonos és szeretett Silveradoba.Most pénteken viszont még meg kell írnom egy töri tz-t, aminek nem ártana, ha 5-ös lenne az eredménye, mert az nagyot lendítene az év végi jegyen.És kedden lesz a próbaérettségim is magyarból, azon sem kéne beégni,mert kitalálta a tanárom, hogy majd ha úgyis õ javítja ki, akkor már le is osztályozza azt... Jó lenne magyarból 5-nek lenni a biziben.Amire nagyon rá kell húznom, az az angol. Nem akarok megint hármas lenni...!Most nagyon izgatott vagyok, hogy hogy dönt a szülõi kupaktanács. Drukkoljatok nekem kérlekszépen!

#172 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 május 12. - 16:49

Apple!Drukkolunk! Posted Image Borcsa!Mer mér' nem???

#173 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 12. - 17:12

KT!MIlyen volt Olaszországban?? Posted Image

#174 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 12. - 17:59

Apple! Posted Image (De azért tanulj is!)

#175 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 május 12. - 18:03

Apple!Nagyon rossz idõ volt :( Csoda, hogy nem kaptam tüdõgyulladást, ugyanis jó szokásomhoz híven nem vittem meleg cuccokat. :rolleyes: (pedig szóltak)De Olaszország így is jó volt ;) és teljesült egy álmom, azaz gondoláztam Posted Image ))))

#176 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 12. - 18:34

Örülök, hogy örülsz% Képek?Adrienn! Viccelsz? Tanultam az esetbõl...!

#177 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 12. - 20:47

Epöl! Õszintén reméljük ...

#178 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 21. - 10:47

Forr a vérem! Durván 3 éve dolgozok ebben a nagy sz@r gyárban, ebben a kommunista maradványban. Õszintén szólva, amikor idekerültem teljesen naívan azt hittem, hogy a felnõttek normálisak. Aztán akkorát koppantam, mint méhecske az ablakon. Rosszindulat, egymásra mutogatás, hátulról kikezdés, egymás felnyomása és még sorolhatnám. Írtó nagyot csalódtam az emberekben.Aztán megvoltak az elsõ pletykák. Rólam. Szerencsére sikerült nem foglalkoznom velük.De most! Felidegeltem magam és összevesztem az egyik idõsebb kolléganõmmel. Azt terjeszetette, hogy mi (a 2 fiatalabb kolléganõ) nem dolgozunk semmit, õ csinál helyettünk mindent, stb. Nem ismeri el, hogy ugynannyit(vagy többet) dolgozunk mi is.Bementünk hozzá és én hülye jól nekiestem. Persze tagadott mindent. Aztán még egymás fejéhez vágtunk dolgokat, aztán kijöttem. Nem kellett volna. Most ezt fogja terjeszteni, hogy én milyen bunkó vagyok. A másik kolléganõm csinálta jól, õ nem esett neki csak kérdezett, stb. Kár volt megszólalnom.Elõttetek fogadom, hogy ezentúl sz@rok arra, hogy ki, kinek, mit mond rólam.Költõi kérdés: miért szeretnek a nõk pletykálni, fúrkálódni??? Posted Image

#179 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 21. - 10:55

Csuti, nem csak a nõk. Sõt tapasztalatom alapján a férfiak legalább annyira, max. az eszközeik mások. Ezt a fogadalmat betartani meg nagyon kemény, és nagyon nehéz ám. Én már évek óta próbálkozom vele, de mikor olyantól hallok vissza dologkat, akiben megbíztam, az még mindig kiborít.

#180 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 21. - 11:00

Hát igen. Én pl. sokszor megfogadtam már, hogy nem vagyok hajlandó beszállni a pletykába, amikor egy jelen nem levõrõl van szó. De eddig még mindig megszegtem. Észrevétlenül. :rolleyes: Gyenge jellem lennék?

#181 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 21. - 11:31

Emberbõl vagy Posted Image

#182 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 május 21. - 13:21

Nekünk a kommunikáció tanárnõ pontosan azt tanította, hogy a nõk azok, akik folyton pletykálnak, furakodnak, és majd figyeljük meg, hogy a munkahelyünkön sem a férfiaktól kell majd tartani, hanem a nõktõl.Egyébként, nekem is teljességgel ezek a tapasztalataim, attól függetlenül, hogy nem dolgozom!

#183 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 21. - 13:25

Téged legalább felkészítettek erre! Én nem is gondoltam volna!Középsuliban és fõsulin azért volt jó, mert mindig fiús osztályba/csoportba jártam! Velük tényleg semmi konfliktus nem volt!Most behívott mindannyiunkat a fõnökünk! Vagy le leszünk b.szva vagy nemtom. Majd leírom...

#184 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 21. - 22:48

Nálunk az egyetemen többségében férfiak dolgoznak. Olyan pletykálás-hátmögöttutálkozás-stbstbstb megy tanszékeken belül és épület-közi szinten is, hogy ihaj.

#185 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 22. - 21:46

Sziasztok!Ma voltam Nagykovácsiban - itt szoktam lovazni - a barátnõmmel. Arra gondoltunk, hogy Szellõ"lány"t kivisszük legelni a karámhoz, meg ha már ott vagyunk, szaladjon egy jót. Indulás elött megnéztem a lábát, amin egy hete van egy seb. Nyugtáztam magamban, hogy a lába jól van, már a múlthéten sem sántított és nem is fájlalta. Kint a karémban elengedtük, peckesen vágtázott felalá, bakolt, látszólag jól érezte magát. Igaz tudtam, hogy rossz neki kint egyedül, de az esõ és szél miatt nem terveztem túl hosszúra ezt a kis kiruccanást. Majd egyszer arra lettem figyelmes, hogy a lába olyan fúrcsa. Erre megnézem és mit látok? A sebe ismét vérezgetett és gennyedzett. Amikor bevittük, elláttuk a sebét, bekötöttük a helyére. A kis drágám úgy állta, amíg bekentem a sebét! Nagyon aranyos volt. Ezek után nyugottabban tudtam hazajönni.

#186 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 30. - 16:40

2004.május 30., vasárnap Már megint el van hanyagolva a Napló, úgyhogy írok bele pár gondolatot.Hihetetlen, hogy már csak másfél nap, és itt a június. Pedig mintha tegnap léptem volna át a nyári szünet és a sikeres matek pótvizsga után a suli kapuját, hogy úra nekifeszüljek egy tanévnek. És tessék, ismét itt az év végi hajtás, a tanárok meg vannak veszve, egymás után iratják a fontosabbnál fontosabb (jegy szempontjából) a dolgozatokat, próbálják a szeptember óta elfeledett dogákainkat kijavítani -ha még nem lettek az enyészeté-, stb. Valamint 2 hónapja lassan, hogy el vagyok tiltva a lovaglástól, kivéve a 2 héttel ezelõtti hétvégét, amikor lemehettem Silveradoba. Fura hétvége volt, pláne, hogy Cipriánra fel sem ültem...Aztán itt van még a holnapi nap. Ha úgy sikerül, ahogy elterveztük, holnap párommal (akivel holnap lesz az egy éves évfordulónk Posted Image ) kimegyünk Csömörre meglátogatni az ottani fórumosokat, meg lóillatot szívni. Jó lesz!Meg persze ma még tanulnom is kéne, mert holnap azt hiszem erre nem sok idõm lesz.És közben egyfolytában egy dolgon gondolkozom. Anyukám a minap felvetette azt az ötletet, amit egy barátnõje talált ki. Menjek ki a barátnõhöz nyáron (valszeg augusztusban) Svájcba kb. 2 hétre. Azzal a felkiálltással, hogy kiváló lehetõség lenne, hogy gyakoroljam a franciát (amibõl egyébként most kaparok a 2-esért, holott a jegyeim alapján a 3-ért járna ez a küzdés), meg Svájc amúgyis gyönyörû, stbstbstb. Ahogy magamat ismerem, egész biztos, hogy kimegyek, mert tényleg ez egy olyan lehetõség, amit az ember nem hagy csak úgy elslisszolni. De ugyanakkor meg bennem van egy kis izgatottság is, hiszen a családot sem ismerem, ahova megyek (bár biztos nem egy hárpiával barátkozik anyukám Posted Image ), a franciatudásom katasztrófa, nameg ott van az a vonatút Zürich-be. Egyedül. Életemben nem utaztam még egyedül külföldre. Persze, mindenki túléli, mert ez nem egy gyilkos dolog, nadeakkoris. És akkor még szerencsém van, ha nem kell Zürich-bõl elmenni abba a városba egymagam, ahol laknék, hanem bejönne értem a nõ a pályaudvarra. Szóval, ezen agyalok már mióta, de úgyis menni fogok, de biztos parázni fogok rendesen Posted Image Meg végülis csak a vonatjegyet, meg a költõpénzt kell nekünk állni, meg a házimunka körül segíteni valamicskét.És az egész család (anyuka+3 gyerek) tud magyarul, kivéve talán a férj nem. Szóval õk biztos segítenének.

#187 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 május 30. - 19:27

Epöl, ez baromi jó! barátnõm rokonai svájcban élnek, Õ tavaly volt náluk egyedül tíz napig! Õ repülõvel ment, Õ sem utazott elõtte egyedül, de jó móka. Naés Svájc extragyönyörû! Persze drága is, de olyan csokik vannak ott hogy rágondolni is bûn! Posted Image Zöld domborulatok, lila tehenek, meg firss levegõ Posted Image

#188 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 30. - 20:37

idézet:
Eredeti szerzõ: Ken Tacky: Borcsa!Mer mér' nem??? [/QUOTE]Mert nem tom.. Nekem egy rész suli van, meg minden... Bocsi OFF

#189 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 30. - 22:17

Sziasztok!Ma bátorságot vettem és lovagoltam Nagykovácsiban. Nagyon jó volt. Apukám jött ki velem és a szürke Szikra nevû ló egy kis angyalként ment alattam. Igaz voltak pillanatai, amiket nem tudtam mire vélni. Vágtaugrásokat csinált, de nagyon könnyû volt visszafogni. Kicsit sietõsre vette a dolgait. Amikor jött egy póni, nem tudta mit kéne csinálni, hátrafele kezdett lépni. Aztán a látótávolságból kiértek ugyan úgy ment, mint elötte. Még vágtáztam is. Mivel tegnap esett, jó puha volt a talaj, és az én súlyom alatt még az sem zavarta, hogy az egyik lábán nincs patkó. Az aszfalton ( kifelé és vissza a karámtól, ill. -ig) nem ültem rajta. Aztán lóápolás, és mentem megnézni a mai íjászversenyt. Már szedték össze a táblákat. De azért jó volt. Igaz ismerõst nem találtam.

#190 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 31. - 8:56

KT! Naigen, ha már másért nem mennék, a csoki tuti rávenne :D

#191 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 31. - 9:38

idézet:
Eredeti szerzõ: Jucuus: ...Még vágtáztam is. Mivel tegnap esett, jó puha volt a talaj, és az én súlyom alatt még az sem zavarta, hogy az egyik lábán nincs patkó. Az aszfalton ( kifelé és vissza a karámtól, ill. -ig) nem ültem rajta... [/QUOTE]Ez nem volt szép. Ha puha volt a talaj, akkor sem.Ha a te súlyod akárcsak 40, az övé még akkor is 400-500!

#192 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 31. - 22:47

Ez most mi? :confused: Nem úgy tûnt, hogy kifogása lett volna, amúgy a tulaj is aztmondta, hogy amennyit én megyek vele, semmi baja nem lesz. Amúgy utána a karámba még ment. Bántani akartál ezzel, vagy mi? Mer én most lehet, hogy baromira félreértettem valamit. :confused:

#193 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 1. - 15:12

Ma baromi szar napom volt. Reggel az átlagosnál kicsivel több kedvvel mentem iskolába. Telefonomat itthon hagytam, vaárnap óta nem veszem fel, nem válaszolok semmire. Meguntam, meg hát a számla se lesz akkora. Kiderült, ohgy nincs elsõ két órám. Akkor húzzunk fel a számtech terembe, fejezzük be az egyik házidogát. Hát nem kihajított a tanár (aki mellesleg tesitanár is..)? Felpaprikázva vágódtam be a könyvtárba, ahol valamennyit alkottam belõle, de nem fejeztem be. Aztán volt egy angol órám, ahol három dlgozatot osztott ki a tanár, a javítással kissé el volt csúszva. Majd megint egy óra, ahol semmit nem csinálunk. Utánna töri, ahol szintén dogákat kaptunk ki. Majd megint egy lukas óra, ahol kedvenc számtech tanárommal olyan jót veszekedtem. Aztán bonusként még egy földrajz óra. Többiek április elsejét játszottak, kizárták a tanárt. Maajd negyed óra múlva ementek érte, és utánna azt hallgattuk tíz percig mekkora bunkók vagyunk, és tovább tartotta az órát. Nagyon kellemes nap volt..Tudom, semmiségek, de már rosszul vagyok, ha az iskolára gondolok egyáltalán.. Posted Image

#194 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 1. - 15:25

Nyugi dev, már nem kell sokat kibírnod. Két hét talán? Nekem is vannak hasonló szar napjaim, de rögtön jobb lesz a kedvem, ha arra gondolok, hogy már csak pár hét az egész. Kitartás ;) !

#195 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 június 1. - 16:16

Devilkém!Én L hiszem, hogy nem lehetett egy felemelõ nap ez a mai, de azért nem volt ez akkora szar! Hátaz elsõ két mondatod olvasva, azt hittem már, valami komoly baj történt. Posted Image Azért néha írigyellek, úgy látszik a mi iskolánk kicsit szigorúbb a kelleténél. Ha itt ilyenkor április elsejét játszanánk nem lebunkóznának minket, hanem az egész osztályt kirúgnák. Feleselés meg..miaz? Általános iskolában még ismertem. Itten meg csínnyán kell vele bánni. Fölöslegesen nem is szoktam feleselni, néha jogos, de akkor is tízig elszámolok mielõtt megszólalnék. Egy osztálytársam már szabadszájúbb. tavaly annyi szaktanárija volt, hogy nem fért el a naplóban, azon csodálkozom,hogy még nem dobták a diri elé. mellesleg engem is vinni akartak oda. :( Szóval én is unom, kínlódok, fáradt vagyok, és elkalandozik a figyelmem, de már csak ez, meg egy hét, és vége. Hát nem csodás? Na ugye hogy az. Posted Image

#196 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 1. - 18:35

Mondtam, hogy semmiségeknek tünnek, de a háttér történetet is tudni kéne ehhez, ami odáig fajult, hogy ha csúnyán néznek rám már elsírom magam.. De magamnak keresem a bajt.Mellesleg csak vele lehet eljátszani ezeket a baromságokat, nekem meg erõsen kifelé áll a szénám, két osztályfõnökivel, egy szaktanárival és egy igazgatóival, nem gondolod? De erre is csak azt lehet mondani, hogy magamnak keresem a bajt, meg kéne húznom magamat. Bár nekem ez nem megy, ha nem csinálok semmi rosszat, abból is kihozzák, hogy etikátlan vagyok..Egyébként meg nem érdekel az, hogy melyik tanárral mit mûvelnek. Hidegen hagy ez az egész, úgy járok suliba, hogy ne is fogom fel mi történik körülöttem. Mindenhova úgy járok. Tévedtem, Krisz még tûri a hülyeségeket... [ Június 01, 2004, 18:42: Az üzenetet átszerkesztette: Devil_girl ]

#197 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 június 1. - 19:21

Ne bánkódj Devil, bár tudom, nem lehet úgy kellemes suliba járni, hogy folyton kihozzák belõled a rossz diákot-ha tényleg így van. Én ezt egy tanárral játszottam el. Eleinte olyan voltam nála, mint egy angyal, aztán teli lett a bakancsom Vele, különbözõ okok miatt. Egy évig én voltam a rossz, és mostanában meg hiába próbálok, ahogy Õ mondaná: Úrihölgyként viselkedni, nem megy, mert egy rossz lélegzetvétel, és egybõl lecsesz!!! Hiába, ebbõl már nem tudok kitörni, folyton figyeli hogy mit csinálok, és bár kedvel, meg irtó rendes, azért sokszor rámszól, megszid. Evvan. Mikor rossz napom van, igazán szarul tud esni, ha ok nélkül cseszeget!! Tudom milyen szar érzés, ne aggódj, rajta kívül még egy tanárral voltak efféle afférjaim, az durvább volt.De egy tök jófej csaj vagy, és ami a szíveden, az a szádon, általában az ilyen embereket gyakran cseszegetik az élet minden területén. Velem is ezt csinálják, ne aggódj, de a kelleténél linkebb ember vagyok, nem igazán tudnak az emberek kiborítani, egyesek szerint ez se jó :(

#198 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 1. - 19:37

Ja, a KT által leírt érzést én is ismerem. Rábélyegzik az emberre, hogy õ a fõgonosz, és minden tettét abból a szemszögbõl nézik.Keresik a pillanatot, amikor lecsaphatnak rá.Szerencsére, már másik tanárunk van, most jelenleg egyik tanárom se pikkel rám, de az ofõvel nem kéne összevesznem még két évig, mert addig nem kapunk másikat.

#199 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 június 1. - 19:43

For Devil&Epöl:[url="http://"http://www.rathergood.com/independent_woman/"]http://www.rathergood.com/independent_woman/[/url]

#200 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 2. - 22:15

Szeretném nektek a keddemet és szerdámat összegezni, ugyan is nagyon összejöttek.Kedd: Reggel fél hétkor keltem, mentem suliba. Mivel elvileg nincs elsõ óránk, ezért akkor szoktuk tartani a matek korepetálást, amin én törzsvendég szoktam lenni. A metróhoz való utam csak a Moszkva térig volt egyszerû. A mozgólépcsõ megállt, mûszaki okok miatt nem tudták újraindítani. Akkor már éreztem, hogy ezzel még koránt sincs vége a dolgoknak. Bementem a suliba, a matek korep elmaradt, nem jött be a tanár. Gondoltam az órán átnézem a törit, ami a második óránk és a magyart, amibõl felelés volt beígérve. A törin megírtuk azt a dogát, amit pénteken nem írtunk meg. Aztán angol, majd matek, amin szintén dogát írtunk. Majd jött a magyar. Megírtuk a felelet értékü dolgozatot, jó sokan. Ezután még 1 álltalános és személyiség lélektant is végig ültünk, fárasztó volt. A 7. órában is ez volt, de én az egyik osztálytársammal énekkarpróbára mentünk. Itthon félhulla voltam.Szerda (ma):Szintén fél hétkor keltem, elsõ órán matekra készültünk. A másodikon a töritanár a dogákat javította, harmadikon, tesin röpiztünk, a negyedik rajz órán semmit, míg az ötödik órán matek dogát írtunk, a hatodikban meg matekoztunk. Aztán hazafelé a Hõsök terén elkapott az esõ. Mire a kisföldalattihoz értem a nadrágom combig felázott, mindenembõl lehetett csavarni a vizet. Ennek örömére itthon sikerült átöltöznöm és többet ma nem eláznom.