Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Könyv


  • Please log in to reply
528 válasz a témához

#441 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 18. - 14:52

Ernest, ha bonyi neked a Calibre, akkor elkezdek örülni, hogy nem a paksi atomerőműben dolgozol  :gm: (A latin nyelvkönyveket meg igazán postázhatnád :)  Ha pendrájvot is küldesz, visszaküldöm a 7900 könyvet és elmondom, hogy kell a Calibrébe importálni. Nem lesz kis meló, az én 3 éves laptopom röpke 6 órát dolgozott rajta :D )

Hát, nem lehet az jó hely, szerintem ott a technológia az egyeduralkodó, én meg a villamosságot magában szeretem. Különben majdnem elmentem lakás reményében, mikor még csak épült. :D Ami a latinokat illeti, jobban örülnék, ha csak el kéne  vinnem Bpesten valahová. Már, ha komolyan gondoltad. Vam közte angol-latin is.
Oszt mekkora pendrive? Jól sejtem, hogy kb 9 Giga?

 

Örni, nem értetted mondanivalóm lényegét... :)

Ezt én szoktam másoknak írni... :D de nyilván velem is előfordul.

 

 

Könyvtárkezelésre ezt ajánlom, fergetegesen jó

És tényleg :excl:  merci bien 

De hogy van időtök ennyit olvasni? 

 

Örülj neki, ha nem vagy bejáró, én az vagyok, napi 2x fél óra biztosított. az már majdnem elég, kielégülést még nem ad, de a hiány nagy része eltűnik.

 

Ernest! Nekünk van lemezjátszónk, most hozza majd a Jézuska a szülőknek az új erősítőt, mert Anya kitalálta, hogy visszavágyik a fiatalságába. Szóval ide küldhetsz lemezeket. :D

Visszatérünk rá, (bakelit a leghátsó projekt) bár kérdés, mennyire szereti a countryt.



#442 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 18. - 16:38

Vannak neki rokonai, akik szeretik. Pl. én. :)


  • Filly kedvelte

#443 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 19. - 9:01

Ami a latinokat illeti, jobban örülnék, ha csak el kéne  vinnem Bpesten valahová. Már, ha komolyan gondoltad. Vam közte angol-latin is.

Oszt mekkora pendrive? Jól sejtem, hogy kb 9 Giga?

Egyelőre nem látom, hogy Pestre mikor megyek legközelebb, de eléggé érik, úgyhogy ha elfér valahol a lépcső alatt még egy kis ideig az a pár könyvecske, akkor egyszercsak értemennék :) (Vagy pl Anikóval mindenképp találkozom, esetleg neki odaadhatod. Tőle a lakókocsim szivacsait kell elhoznom :D )

 

Ja, asszem, a 9 giga elég lesz :D



#444 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 19. - 12:07

Sziasztok!
Scifiben tudnátok segíteni? Idei, szóval mindenképp tavaly karácsony óta megjelent sci-fit keresek, de nagyon nem vagyok otthon a témában. Van esetleg valakinek ötlete?
igen, karácsonyi ajándék lesz...



#445 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 19. - 16:14

Gyorsan elmesélem itt is, találtam egy Dick Francis krimit az antikvarium.hu-n. Megrendeltem, nem postát hanem átvevőpontos átvételt választottam, 48 óra alatt megérkezett és a 0 Ft-os szállítási költség mellé még egy pozitív csalódás volt: mivel elfelejtettem beikszelni, hogy NEM KÉREK ajándék könyvet, még 3 meglepetés könyvet is csomagoltak mellé.
Szóval ajánlom mindenkinek :smile2:

viszont scifit tényleg ajánlhatna, akinek van ötlete


  • Filly kedvelte

#446 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 19. - 21:11

Hát, szájfájban is azért annyi alkategória van, hogy pont Makó és Tel-Aviv...

 

De én nem félek egyet mondani, Peter Watts rifters-trilógiája.



#447 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 20. - 9:10

Lótusz! Calderon 1-2. A második most jelent meg 2 napja :D Az első is szerintem még az idén. Ritkán mondok ilyet, de hihetetlenül nagy tehetség az író, fantasztikus sztorikat alkot elképesztően jó stílussal. Ez a sorozata nekem a Firefly-t  (űrwestern-sorozat, szintén ajánlom megnézésre :) )  juttatja az eszembe, amit imádtam, csak ebben a sci-fi mellett nem a western, hanem a keleti, japán kultúra dominál, elképesztő ötletességgel. Keress rá, olvass el néhány kritikát, talán még bele is tudsz olvasni a kiadónál (www.konyvmolykepzo.hu)



#448 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 20. - 9:12

(Az antikvárium.hu-n azért az ajándék-könyvekkel vannak fenntartásaim. Amúgy is rengeteg könyvem van, minek szaporítsam még olyanokkal, amit úgyse olvasok el az életben sem... :D Különben szeretem, ott szoktam előjegyeztetni nem fellelhető könyveket, fél-egy év után elő is szoktak kerülni :) Csak a marketingpolitikájuk irritál némileg, így a hírlevelükről leiratkoztam. Tudatos vásárló vagyok, kevés pénzzel :D )



#449 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 20. - 17:07

Az antikváriumos dologban igazából teljesen egyetértek , csak maga a gesztus volt jólesős, hogy végre történik olyan is, hogy ha elfelejtek valamit beikszelni, akkor nem többet fizetek és kevesebbet kapok, hanem pont fordítva. Meg benne van a csomagban a Jákob lajtorjája, amiről vagy olvastam mostanában, vagy szóba került valahol, nem is emlékszem, de nagyon tervben volt, hogy elolvasom - viszont eddig nem volt meg. Szóval nekem ennyiből pozitív volt nagyon, amúgy valóban az volt a második gondolatom, hogy még több könyvet tudok majd porszívózni (van rajtam kívül még akinek ez a hobbija? Szagolgatni, lapozni, megtalálni a régi könyvjelzőket az mind szuper, de végigporszívózni mindet...)

A Calderont nagyon szépen köszönöm!! Elolvastam a fellelhető kritikákat és még én is kedvet kaptam hozzá

Örni, vagy nagyon bamba vagyok, vagy valamit rosszul csinálok, mert Peter Watts trilógiát nem találtam magyarul
Viszont (bár sosem tudom, hogy most mi igazából jóban vagyunk/beszélünk e) ha gondolod, szívesen átveszem bértartásba a Dick Francis-eket, úgy emlékszem te írtad régebben, hogy egész sok megvan neked. Ha gondolod, utánvéttel elküldheted nekem és amikor olvasnál belőle visszapostázom őket. Így nem vesznének el végleg



#450 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 21. - 20:45

Én téged szeretlek, csak azt nem, ahogyan Rosinante fórumledobó elhatározását helyeselted. :D

 

Akkor bocs, mivel elvileg Wattsnál híres könyvekről van szó, azt hittem, magyarul is muszáj volt megjelenniük.



#451 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 26. - 21:37

Nem értem, már nem szokás, vagy az ismerőseim nem gondolják, hogy tudok olvasni :D de sose kapok könyvet ajándékba. kölyök és kamaszkoromban nem múlt el ünnep, hogy ne kaptam volna szüleimtől egy, de inkább több könyvet.

Most meg senkitől. Nem divat? 

De legalább szappant nem kaptam. :D



#452 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 26. - 22:06

Én meg csak könyveket kaptam! :D Valószínű sokat számít, hogy könnyen lehet csomagolni. :happy: Már teljes a Jilly Cooper gyűjteményem (éppen a Pandora és az Alma Mater van soron). Újévig el is fogynak. Begyűjtöttem a rokonoktól pár kölcsönkönyvet is.

 

Valószínű elég régimódi vagyok, de nekem az e-book, és társai nem jönnek be. Van egy rakás hangoskönyvem is, de azoknak akkor láttam a legnagyobb hasznát, amikor még dolgoztam. Ilyen szempontból a "canadahun" egy kincsesbánya.

 

Az egyik fal nálunk is átalakult, és csak könyvek borítják. Olykor eszembe jut, lehet, hogy csak a helyet foglalják, viszont nincs olyan nap, hogy rápillantva egy-egy könyvre megnyugodva ne azt érezzem, hogy "oké, megvan". Szerves részeim.

Egyszer követtem el azt a hibát, hogy az egyik könyvemet becseréltem az antikváriumban egy ugyanolyan sorszámozott példányra. Hardy Egy tiszta nő. Aludni sem tudtam... azóta két példányom van. :dev:



#453 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 26. - 22:26

Dejóó, még egy Jilly Cooper rajongó :rockon:
Csúcsszuper volt az antikváriumos Dick Francis-em, pont egy nap alatt végeztem ki és rettentően sajnálom, hogy nincs tőle több könyv már forgalomban. Tényleg nagyon jól ír, olyan könnyen bele lehet csöppenni a világába, hogy határozottan rossz mikor vége van.
Viszont még aznap este újra elkezdtem (nemszámolomhanyadjára) a Férjszelidítőt :blush: már olyan, mint hazaérni, minden kis mozzanatra emlékszem belőle mégsem lesz unalmas soha

Örni, akkor akár vételi szándékkal is bejelentkezek a könyvekre, de a bértartás is él. Akár az angol verziókra is (a Jilly Cooperekkel ellentétben egy Dick Francist akár még el is kezdenék kiszótárazni)

jav: természetesen csak akkor ha a helyhiány miatt ők is útban vannak, ha maradnak akkor nem. De akkor nyugtass meg légyszi, hogy maradnak, már egy ideje rémálmok gyötörnek, hogy hontalan lesz néhány Dick Francis krimi, pedig megakadályozhattam volna...


Edited by Lótuszvirág, 2013 december 26. - 22:33.


#454 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 9:12

Gyerekkoromban is mindig könyveket kaptam, a barátaim most sem feledkeztek meg erről. Ilyenkor eszembe jut egy könyvem, az antikváriumban vettem jó pár éve. Benne egy bejegyzés: Nagyapától, Nagymamitól Karácsonyra. Ezen elszomorodtam akkor. Eszembe nem jutna, hogy ajándék könyvet bedobjak. Adtam el könyvet, mert valahonnan selejtezésből hazahoztam, de aztán érdektelenné vált. Lásd horrorregény sorozat, ezer éves elektrotechnika tankönyvek. Igy is a padláson állnak dobozolva a majd talán egyszer sorra kerülnek kategóriába soroltak.

Az jutott eszembe, cserélhetnénk. be lehetne dobni a cserére szántakat, ami egyikünknek érdektelen, az a másiknak lehet hogy kincs.



#455 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 16:50

Shepherd! Ez nagyon jó ötlet!



#456 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 17:20

Horror érdekelne, egy kis Stephen King már hiányzik, meg egy-két jó sci-fi, de nem tudom, melyik könyvemtől válnék meg érte... Ami jó, attól nem, ami vacak, azt meg nem tukmálnám senkire :D

 

Ja, igen: Mary Westmacott  nincs valakinek kölcsönbe? Belekóstolnék, aztán ha tetszik, úgyis beszerzem. Megpróbáltam letölteni, de a beregisztrálás után teljesen elakadtam... :/


Edited by Kistáltos, 2013 december 27. - 17:23.


#457 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 20:47

Stephen King Bilincsben, kihagyhatatlan. Nem az a megszokott durva horror, viszont félelmetesen valóságos. :rockon: 

 

Nem is tudtam Agatha C-ről, hogy ennyi néven írt. Igaz, pár krimije után feladtam, nem nekem való. Kicsit felületesnek tűnt. Lehet, hogy még eljön ez a korszakom is.

 

A Szultánát olvastátok? Kenize Mourad. Egy kutatás nagyon szép eredménye.

 

Lótusz! Igen, rajongok! :kir: Főleg nagyra tudom értékelni azokat a könyveket, amelyek mögött van is munka.



#458 mi.kinga

mi.kinga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 867 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 22:20

Jövök én is, mint Jilly Cooper rajongó!  :kir: Bár eddig 4 könyvét olvastam csak el (na jó, 3-mat - Lovasok, Riválisok, Póló - , a Csapó!-ban csak feléig jutottam), de a Lovasok és a Póló visz nálam mindent (abban vannak lovak  :gm: ) :rockon:  Dee van egy könyve, a Jump, ami utolsó kutatásaim alapján nem jelent meg magyarul. Vagy valaki tud róla valamit? 



#459 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 22:50

Üdv a klubban! :)
A Férjszelidítőt is fogod szeretni! Legalábbis nekem ez a harmadik kedvencem a Lovasok és a Póló mellett (és a Csapót én sem szerettem elsőre)
A Jump szerintem jövőre már megjelenik magyarul. Nekem megvan eredetiben és a századik oldalig nem jelent meg Rupert, csak emlegetik, ezért abbahagytam, amúgyis macerás a Jillys körmondatokat megfejteni nekem :kir:  Megvárom a magyart inkább
És valahol azt olvastam, hogy dolgozik már a következő részen is



#460 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 28. - 9:32

Akár az angol verziókra is

Csak angol van...

Kérdés, hogy jut el hozzád?



#461 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 28. - 16:20

Szerintem a posta a legegyszerűbb. Legalábbis és mostanában nem járok feléd.



#462 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 28. - 21:05

Jövök én is, mint Jilly Cooper rajongó!  :kir: Bár eddig 4 könyvét olvastam csak el (na jó, 3-mat - Lovasok, Riválisok, Póló - , a Csapó!-ban csak feléig jutottam), de a Lovasok és a Póló visz nálam mindent (abban vannak lovak  :gm: ) :rockon: 

 

Tévedés! Mert mindegyikben vannak lovak! :dev: A főmuftik mind rendelkeznek nagy istállóval, és versenylovakkal.

 

Tövismadarak? Valaki? Szerencsére nem láttam a sorozatot, a könyv viszont nagy kedvenc lett.

 

Steinbeck rajongók? Fellelhető összes könyvét átrágtam. Azért maradtak hiányosságok.

 

Egy elgondolkodtató rövidet ajánlanék: Alice Walker Kedves Jóisten

 

Érdekelne második világháborús regény, persze igaz történet alapján (a regény nem kikötés, de laikus vagyok, jó ha olvasható műfajban van :gm: ). Annyi van, hogy nem lehet találomra választani, ha tudnátok ajánlani valamit, megköszönném. Még olvasás előtt a Felettünk a csillagos ég, és A világ háborúja - A gyűlölet évszázadának története.



#463 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 29. - 18:39

Könyv hirdetés a vaterán.

...

...

Kiadó: Franz se tudja

Szerző: nem én voltam

 

:D


Edited by shepherd, 2013 december 29. - 18:40.


#464 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 3. - 20:04

Megfordult a kezemben pár kölcsönkönyv. Schaffer Erzsébet, Ugron Zsolna... hááát... Olvastatok tőlük valamit?

Az Úrilányok Erdélyben pl 3500Ft. Ezen egyszerűen nem tudok napirendre térni. :wot: Nem születhet mindenki Fekete Istvánnak, na de azért aki Erdélyről nem tud írni legalább egy mondatnyi tájleírást... :dev:

Olyan szájízzel tettem le a könyvet, mintha azt egy éjszaka alatt csapták volna össze, az előszóban azzal a szánalmas megjegyzéssel, hogy a helyszínek, és a szereplők kitaláltak. Szerkesztő nincsen megjelölve, pedig nem ártott volna.



#465 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 4. - 20:56

Nem tudom... nem tenném...

de felénk ehhez elég egy egér. :D 

http://www.oszthatod...ezt-latni-kell/



#466 toro

toro

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 738 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 4. - 21:35

Nem tudom... nem tenném...

de felénk ehhez elég egy egér. :D

http://www.oszthatod...ezt-latni-kell/

 

Ez simán bűn.  /Feltéve, hogy minden az, aminek látszik./

Még az sem lenne művészi, ha a Lenin összes -ből kifaragná a kínai nagy falat.



#467 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 5. - 9:40

Felszaladt bennem a pumpa amikor megláttam. Ez egy barbár.

Művész a könyvkötő és a restaurátor. Szerintem.

 



#468 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 5. - 10:24

"Az 56 éves művész próbálkozott már zenekomponálással, rendezéssel, írással, festéssel, énekléssel és sok más művészeti ággal"

 

Michelangelo Pietà -jának is nekiesett valaki. Lehet hogy szintén "művész".



#469 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 5. - 10:44

Ja, amúgy magyar volt az istenadta, csak idegenbeszakadt. 



#470 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 6. - 19:31

Ha egy könyvről az első harmadában kiderül, hogy nem tetszik, lerakom, kész. Azt utálom, ha az utolsó fejezetek löttyednek le, pedig a sztori ígéretes. 

Végre átrágtam magam az Androméda címezetű sci-fin, érdekes kezdés, aztán a végét mintha más írta volna. Igaz, két írója van...

Csalódás érzése, de végre belekezdhetek az új kölcsönkönyvbe, amit kézbe se mertem venni eddig.



#471 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 6. - 22:22

Mackó! Nem jellemző, hogy a világháborúról szól, de én most épp nagyon benne vagyok: Nádasdy Borbálának jelent meg az önéletírása, 3 kötetes, rövid kis könyvek. Saját történetét írja meg a 20. század minden (grófi családnak kijáró) viszontagságával. A világháború alatt volt gyerek, így az is benne van, aztán hatalomátvétel, üldözések, '56, stb. "Ahogy kell."

Mostanában nem tudom kikerülni ezeket a könyveket, úgy tűnik, a másik Vasvári Zoltán-Küllős Imola szerkesztésében az Áldozatok címet viseli. Ebben visszaemlékezések vannak hadifogolytáborok lakóitól (keleti, nyugati egyaránt), munkatáborokról, tábori életről, stb.



#472 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 6. - 23:37

Sütyi! Köszönöm! Jegyzem magamnak.

Most éppen Jókai Anna Szegény Sudár Anna lenne soron, de leragadtam Barcsa Dániel Ördögűzés pendelyben című gyűjteményes remekművénél. :rockon:

Ajánlom azoknak, akik szeretnek vigyorogni olvasás közben. No, és olykor elpirulni. :dev:



#473 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 6. - 23:47

Vajda Mária Hol a világ közepe? is megér egy misét. :kir: 



#474 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 7. - 10:13

Ugron Zsolna ha nem ott él ahol és nem olyan családból származik, valószínűleg senki sem ismeri ennyire. Wass Albert jutott eszembe róra. Divatba hozták, ennek az időszaka van. A szerelemféltőket próbáltam, mert ajánlották, de van akinek csoda, van akinek sekélyes, mint Oravecz Nóra.

Nem kell misztifikálni, csak olvasás közben élményeket gyűjteni, így könnyebb szelektálni. 



#475 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 7. - 12:53

Ha már könyv, akkor van egy eladó példányom: Suzanne Collins - Az éhezők viadala (1. kötet).

 

Elkelt. :)


Edited by Méz, 2014 január 7. - 13:10.


#476 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 7. - 20:32

Ugron Zsolna ha nem ott él ahol és nem olyan családból származik, valószínűleg senki sem ismeri ennyire.

 

Való igaz, hogy a könyvében a családi visszaemlékezések. elmesélt történetek érnek a legtöbbet. A saját életét pedig kb össze tudná foglalni 5 oldalban.

Valószínű, hogy nem lennék ennyire negatív vele kapcsolatban, ha nem látnám az ár-érték arányt. Nem tudom felfogni, hogy csillagászati összegért kap az ember egy összedobott regényt. Mi a helyzet avval, aki éveket dolgozik egy könyvön, kutat, minőségi regényt ad ki a kezéből...

No, jó, lehet, hogy terápiára kellene mennem. :gm: :dev:

 

Anno a suliban is volt olyan, hogy 20oldalas tanulmányt, kutatómunkát ki lehetett váltani egy vacak kézműves cuccal, amit a páciens egy délután alatt összedobott, a lényeg, hogy kapcsolódjon az irodalomhoz. Cimbora vett egy körtét, majd beleharapott, és azt mondta, hogy ez Petőfi körtéje volt. :gm: Megkapta az 5-öst. Na, azóta utálom a linkeskedést.



#477 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 7. - 20:53

Színes a világ. Mindenre van igény. A fércre több is.



#478 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 7. - 22:10

Na igen. Csak gondolkodni ne kelljen, mert az már megerőltető. :unsure:



#479 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 8. - 10:34

Mielőtt valaki rámsütné hogy bajom van a nemesekkel (általában nincs, csak az urambátyámkodásos pusztán származás miatt történő értékeléssel), megemlíteném Ráth-Végh Istvánt. Én jól szórakozom miközben az infók is csorognak.

 



#480 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 9. - 10:39

Mackó! Veled nagyon hasonló az ízlésünk könyvek terén. :) Nekem is volt 2-3 éve egy korszakom, amikor végigolvastam a könyvtárban fellelhető összes Steinbeck művet, ráálltam az amerikai írókra, és jött Joyce Carol Oats és Charles Bukowski, imádom őket. 

Most éppen nincs kedvem olvasni, de két hét múlva az Őrségben, a cserépkályha mellett majd a vendégházban fellelhető könyvek közé vetem magam.  :ang: