Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csömöri pampák és mogyoródi dombok...


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1312 válasz a témához

#161 cappaa

cappaa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 738 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 14:56

idézet:
Eredeti szerzõ: Devil_girl: és volt pofád engem még nem magaddal vinni? :mad: vagy az csak színjáték volt, amikor a kocsmába lépve a nyakamba ugrottál úgy, hogy majdnem leestem a lépcsõn? Posted Image Posted Image :confused: :D [/QUOTE]Nem. De akkor még nem ismertem Jucuust... Posted Image Szeretem, ha sokan vesztek körül,na. :D [ Február 21, 2005, 13:58: Az üzenetet átszerkesztette: cappaa ]

#162 Szarka

Szarka

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 16:29

Kedves Unicorn!Miért,szerinted milyen hely az Alexandra-tanya :confused: ,mert a lovamnak március elselyétõl hely kell,nekem meg edzõ Posted Image ,de az edzés most mellékes!Szerinted nem jó hely az alexandra?Miért?Milyen helyeket tudnátok ajánlani?Köszi ;) elõre is... Posted Image

#163 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 16:41

Szarka, ahogy mész kifelé az Alexandra tanyára, útba esik 2 másik lovarda is azon az úton. Az Alexandra tanyáról kérdezd Különcöt, ha jól tudom õ az, aki most legutoljára eljött onnan....

#164 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 17:11

...pedig igencsak oda+vissza volt attól a helytõl az elején! Csak hát eltelt a mágikus 4 hónap... Posted Image

#165 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 17:19

Igen és úgy tudom, pontosan azért jött el, amit jósoltunk..

#166 Szarka

Szarka

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 17:33

Köszönöm a segítséget :cool: !Szerintem végig nézem ezeket a lovardákat!Kedves Osh!Miért írtad,hogy eltelt a mágikus 4 hónap? Posted Image

#167 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 17:41

Az átlag ember ennyi ideig bírja elviselni Ervin természetét! Csak ennyit! Posted Image

#168 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 17:43

Szarka, mert egy ideig mindenki tud kedves lenni. Csak hosszú távon ez fárasztó és nem megy. ( nézz csak rám - még mielõtt ezt a net legundokabbja - Boka - kijátsza) :D Tehát 2-3 hónapig az egy isteni hely. Utána valahogy elmenekülnek az emberek.

#169 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 17:43

Szarka, kezdd itt: [url="http://"http://www.paci.hu/cgi-bin/lovas/paciforum/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=18;t=000015;p=6"]http://www.paci.hu/cgi-bin/lovas/paciforum...18;t=000015;p=6[/url]Osh!!! :mad: Ezzel a fentebbivel bizony bebizonyítotad, hogy ki is a valójábn legundokabb e tájékon Posted Image [ Február 21, 2005, 16:45: Az üzenetet átszerkesztette: BoKa ]

#170 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 17:52

TE kis újdonsült - de hosszú ideje eme sportot gyakorló - rodeós, most miért mondod ezt? Posted Image Szarka, szerintem az a lovarda egy jó hely, ahol egy Leányka egy komplett karton cigivel áll egész délután az istállóajtóban és füstöl, mint kihült sárkány, valamint egy másik Leányka hatalmasakat sikítva érkezik jobbról egy bakoló elefánt tetején. Megismered, ilyen nincs mégegy, tutira mondom! Posted Image

#171 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 17:58

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: egy Leányka egy komplett karton cigivel áll egész délután az istállóajtóban és füstöl, mint kihült sárkány, [/QUOTE]OSH! tongue.gif tongue.gif tongue.gif [ Február 21, 2005, 17:04: Az üzenetet átszerkesztette: Lombardo ]

#172 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 18:06

'stenbizony megpofozom ezt az ürgét, ez már tuti. Vagy kiöntöm, még nem tudom :confused: De lehet, hogy csak felkötözöm egy elefánt tetejére, akinek majd a fülébe súgom: "ott a kanyaron túl ott van Mentol, érd utol gyorsan, mer' eltünik. Vajon miért van, hogy már 1 éve próbálom rávenni Osh-t hogy felmássszon Komára, (onnan azért könnyebben menne a felkötés ;) ), de eddig még nem sikerült? Úgy látszik õ csak rollerezni szeret Posted Image Posted Image ( [url="http://"http://community.webshots.com/photo/57171279/133899505yLFJWK"]Az Elefánt, a Sárkány, és a Rolleres)[/url] [ Február 21, 2005, 17:08: Az üzenetet átszerkesztette: BoKa ]

#173 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 18:14

nekem az volt a kedvenc jelenetem ervinnel, mikor terepen rosszul lettem és emiatt hazasétáltunk (a séta a lényeg) tereprQl és bizony a (szintén mágikus) este 8 után, kicsit besötétedett égnél értünk haza, mikoris ervin habzó szájjal várt az istállókapuban, h mit képzelünk, más dolgozik és nem várhatjuk el tQle, h itt várjanak ránk és ne tudják bezárni az istállót, blablabla... mikor közöltem vele a vis major (copyright by vavyan fable) okát, számon kért, hogy ha beteg vagyok, miért megyek ki lovagolni (jó, h nem vette ki alólunk a saját lovaimat) és háborgott, h nem igaz, h nem tudjuk, h nekünk határaink vannak és miért nem tudjuk ezeket betartani. csak súgom: mivel mikr idejött, egybQl megemelte a lótartást, ezért havi 80ért kellett ezt elviselnem, DE ennyiért még kaptam határokat is.aznap megkérdeztem egy másik istállóban, van-e 2 hely. másnap mentünk.

#174 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 18:44

Na, erre írtam, hogy ha valaki elmondaná, hogy 7 után nem lovagolhatok, szemberöhögném. Amikor nyáron van, hogy 10 körül érünk be...

#175 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 15:27

AZ Alexandra lovastanyát felejsd el.Én kb. 2 egész napig birtam ott pedig a lovam már négy éve ott volt csak jött Ervin énmeg mentem amilyen gyorsan tudtam.Hozzánk is benézhetsz igaz a mi istállónk nem olyan szép mint az Erviné de legaláb jó a hangulat és nincs szarkeverés és ha valaki rosszul lesz terepen akor mi kimegyünk érte és nem le... azért mert nem ért 8-ra vissza az istállóba.

#176 Majácska

Majácska

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 19:35

Helló mindenkinek!nem értem Posted Image miért szidjátok az Alexandrát,nekem tökre bejött,a lovam detto jól érzi magát...És még Ervin sem rossz fej... :cool: Nehéz eset,de elfogadom, mert én sem vagyok könnyû... Posted Image

#177 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 19:38

Majácska, kérdések, amik a témában fontosak:1:mióta vagy ott2:hány éves vagy3:milyen gyakran mész ki4:olyankor mennyi ideig vagy ott5:mennyire vannak saját elképzeléseidnem mindegy...

#178 Majácska

Majácska

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 19:47

23 éves vagyok,1 éve és 2hónapja járok oda,hetente 1szer max,3szor vagyok kint,2-3 órát,elképzeléseim vannak,a lovamal kapcsolatban vannak elvárásaim,és ezek ott megvalósulnak... tongue.gif

#179 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 20:44

Oké Posted Image

#180 Amidamaru

Amidamaru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 27. - 18:09

Üzenem mindenkinek, hogy jól vagyok... Dóri, loxodonta: Ollyan oprbitálisat estem ma...! Kaszkadõrmutatványnak beillõ volt! Holnap megyünk röntgenre! Posted Image )

#181 Zsuzsu

Zsuzsu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 151 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 27. - 19:12

Jobbulást! Írj holnap, hogy mit mondott a doki! ;)

#182 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 27. - 19:25

Ami! Mi történt? :eek: Megijedt vmitõl a Tiara, vagy hogy estél le? Gyógyulj meg gyorsan! Remélem nem tört el semmid, a bordatörés nem jó móka. (nem rég tapasztaltam... :rolleyes: ) Jobbulást! Majd írj, hogy mi van!

#183 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 27. - 20:06

Magdi, mi történt? :eek: Jobbulást!És várjuk a beszámolót!

#184 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 11:07

Ugrásváltás után nem döntétték el hogy merre mennek és bele a legnagyobb sárba ráadásul Tiara lába alá.Nem volt szép látvány.Magdi küldjmajd üzit mit mondott a doki.Majácska Boka jól mondja ezért birod ott a légkört de ha valaki minden nap több órát tölt ott akkor nem olyan vicces.De én nem ellene beszélek csak elmondtam a véleményem.Ha te jól érzed ott magad akkor semmi gond.Ha én jól éreztem volna ott magam most nem lenne saját lovardám végül is én csak hálás lehet az Ervinnek.(Ez azért túlzás)

#185 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 12:40

Majácska, van lovad és van, hogy heti egyszer mész ki? :eek: Valóban, ez sem piskóta!

#186 Majácska

Majácska

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 15:45

A munkahelyem azért van,hogy a lovamnak a normális körülményeket megteremtsem :D !De én legalább eltudom viselni az embereketm,hosszú távon Posted Image ....Kedves ,,Osh" egyébként hétvégén nincs munkám és hétvégenként mindig kint vagyok Posted Image Posted Image ...

#187 Amidamaru

Amidamaru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 16:23

Megmaradok, csak zúzódás szerencsére. Kenegetni kell a vállam mindenféle macskazsírral, amit felírtak, meg ilyesmi.Nem tudom, anyuék engednek-e lovagolni, mivel tesibõl két hétig felmentettek. Meg azt mondták, hogy nem tesz nekem jót, hogy ilyen gyakran röntgeneznek... Ez volt, túlélem!!! (höhö, kár, mi? Posted Image )

#188 Zsuzsu

Zsuzsu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 151 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 17:05

affenébe, akkor még mindig hallgathatom a vicceidet a buszon! Posted Image Amúgy, ahogy én téged ismerlek, ha a szüleid nem engednék meg Neked a lovaglást, Te akkor is kijönnél...vagy nem? :confused: Jobbulást! Posted Image

#189 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 17:12

Akkor jó, ha nem komoly! Posted Image Miért, mikor röntgeneztek utoljára? :confused: (ezekszerint most sem ülhetek majd fel Tiarára... Posted Image Posted Image ) De tényleg, gyógyulj meg!

#190 Amidamaru

Amidamaru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 4. - 16:23

Hát, Zsuzsu, ez a te formád...Még tõlem sem tudsz megszabadulni... :D Tudod, csalánba nem üt a ménkû! Vagy ha üt is, kihajt! Amúgy röhögni fogsz, Anyu nem akar eltiltani, de akar helyette más: az osztályfõnök! Jó vicces, de ez van. Ti. õ a tesitanár, és igen sokat fel vagyok mentve. Ott fenyegetõzik, meg minden, de persze jókat röhögök rajta... Még tavaly röntgeneztek, de már annyi röntgenképem van, hogy jó sok... Amúgy szegény embert még az ág is...: Csüt-ön megrúgott a Démon, úgyhogy hiába örömködtem, hogy kezdek gyógyulni, megint van, ami fájjon...

#191 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 4. - 16:37

Megrúgott??? :eek: Mármint akarattal, megcélzott és megrúgott, vagy rossz helyen áltál, és egy lóra rúgott rá? Csak azért kérdezem, mert még nem találkoztam itt olyan esettel, hogy bármelyik ló bárkit megrúgott volna.

#192 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 11. - 14:00

Én se.

#193 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 18. - 0:16

Amikor mentem az istálló felé a füves pálya melletti kis úton, egy koszorút vettem észre, a szalagját összegubancolta a szél. Meglepõdtem, de gondoltam, kisimítom õket. Egy pillanatra megállt bennem minden, mikor észrevettem a feliratokat: MADARÁSZ XX és azt hiszem 1975. március 4. Pont azon a részen volt, ahol mindig legelt...

#194 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 22. - 12:07

Ez most az a paci akira gondolok?A Kis Bélánál?

#195 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 22. - 21:10

Õ.Azért nem kell, hogy kihaljon a topik, nem azért írtam, csak még régebben itt volt róla szó.

#196 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 23. - 17:59

És te se tudod mi lett szegénnyel én nagyon birtam azt a pacit amikor jártam oda edzést tartani mindig ott legelészet és ha elfáradt csak bebaktatott a boxába.Amikor utoljára láttam még a korához képest nagyon eleven volt.

#197 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 29. - 12:41

Rögtön egy izé.Szombaton baktatunk hazafele, mikor is fütyüléseket közvetített a szél. Rá se rántottunk Katával, baktattunk tovább.3 perc múlva a haláltusáját vívó megtámadott madár sikolya hangzott fel tõlünk úgy 500 méterre.-Te, ez nem a Boka?- így KataHátranéztem.-De. Ott sikít a dombon felfele utánunk.Persze a fütty is Õ volt. De ki figyel arra, ha idegen nyelven beszél? Posted Image

#198 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 29. - 13:02

OSH, te nagyon hüllle Posted Image

#199 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 29. - 13:38

Osh, gondoltam az éles hangok csak eljutnak tán már a fületekig? MErt mikor szépen konszolidáltam szóltam, hogy hahóóó, Mentoool, arra nem figyeltetek fel, talán csak Mentol, de te sose hallgatsz az okosabbra, ezért nem fordultatok vissza.. Posted Image

#200 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 29. - 14:04

Balucica új Szeretõje:[url="http://"http://img.tar.hu/erikac/img/11418403.jpg#3"]http://img.tar.hu/erikac/img/11418403.jpg#3[/url](képért köszönet HernádEugéniának)