Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Mi lesz veled PACI.HU?


  • Please log in to reply
922 válasz a témához

#801 Cavalry_Ranger

Cavalry_Ranger

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.439 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 12:17

Kedves C_R, Te mikor és hol szóltál utoljára konstruktívan hozzá ezen a fórumon? Jaj, elfelejtettem definiálni a konstruktív fogalmát... Mindegy, nem is fogom.

Szerintem sokszor, ismételgetni nincs kedvem, mert érdemi reagálás nem igen volt.
Viszont a tényleg konstruktív ötleteket megbeszéltem a fórum szoftver gyártójával (képviselõjével) is anno.
Egyenlõre sok értelme nincs a fórum szoftver fejlesztésnek, a gyakorlat nem igazolja a szükségességét.

Azóta viszont fejlesztettünk egy cél szoftvert, ami ezeket a kitalált funkciókat tudja, és használják is már sokan, a csúcs eddig 500 Mbyte szöveg egyetlen szerzõtõl.

További kérdés esetén szivesen tájékoztatlak a mûszaki eredményekrõl ha érdekel.

#802 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 12:22

Én meg annak örülnék Cr, ha visszavennél mostmár.

#803 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 12:38

Viszont a tényleg konstruktív ötleteket megbeszéltem a fórum szoftver gyártójával (képviselõjével) is anno.

Gratulálok :)

További kérdés esetén szivesen tájékoztatlak a mûszaki eredményekrõl ha érdekel.

Kösz, nem.

#804 Cavalry_Ranger

Cavalry_Ranger

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.439 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 12:55

Én meg annak örülnék Cr, ha visszavennél mostmár.

Fantasztikus milyen egyszerû örömet okozni neked.

De hogy mi a franc közöd van ahoz, hogy egy értelmetlen vitában a két fél milyen agyament hülyeségekkel szórakoztatja egymást, azt nem tudom.

A Te részedre a folyamatos örömokozás viszont nagyon egyszerû procedúra, <nem olvasod el>, mint én egy csomó napilapot, aminek a véleményeivel és szemléletével tartósan nem értek egyet.
és folyamatosan örülök emiatt :yeah:

Különben meg esik az esõ, hideg van és nincs kedvem mást csinálni, mert dolgozom ha jó az idõ eleget, és jólesik huzakodni ilyen hülyeségeken (do you understand?)

#805 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 12:58

(do you understand?)


Wakker! Ez tetszik, mostantól használom.
Albán?

#806 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 13:15

Poros, most MIATTAD keresgélek albán szótárprogikat, amikbõl csak az érteni szó bukkan elõ, ami nem más, mint a "përmbaj" kifejezés. Még azt is jelenti, hogy felérni ésszel. De hollandul találtam egész kérdõ mondatot is, azt, hogy "vat je wel?". Ezzel kérdezik meg, hogy "Érted?"
És mindezt csak a kedvedért, mert alapvetõen kedvellek. Hoppáhoppá, akkor most a bólogatósbandához csatlakoztam, akinek megmondják, hogy mi a véleménye? Nomindegy..


#807 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 13:26

Eh, Maugly! De jó, hogy taliztunk! Ha sidepass, akkor totálgáz az egész, felecsd el - by Don Basco. (Vagy mi.)

#808 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 13:37

Az nem volt kérdés - inkább a miértje. ;)

#809 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 14:43

CR nem ismerek rád. Hogy mekkora egy agyament ....... lett belõled ezalatt a pár év alatt!! :eek: :hu:

#810 Cavalry_Ranger

Cavalry_Ranger

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.439 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 20:26

CR nem ismerek rád.
Hogy mekkora egy agyament ....... lett belõled ezalatt a pár év alatt!! :eek: :hu:

igyekszik az ember..meg a környezet hatása is meghatározó

azért nem kell mindent komolyan venni,
vagy Te komolyodtál meg túl gyorsan? :kir:

pld. a Monty projekt kapcsán alkotott hsz. csomag akkora f*szság halmaz hogy könyvet lehetne belõle írni, mégsem hívtad az ENSZ csapatokat.
Amint látod abba nem is szóltam bele.

Nem védtem meg sheriffet mert õ sem véd meg engem, (ezt õ mondta) pedig egyszerû feladat lett volna, az ellenfelek annyi hibát vétettek hogy az már fájt.

A többi hsz (másik oldal) is felmutatott szép értékeket ami érdemesnek mutatkozna egy kis támogatásra vagy vitára.
Mivel harmadik oldala csak az éremnek van, kihagytam ezt a sakk meccset.
Pedig igen szép menet lett volna :yeah:


Csak egy informatikai vonatkozása fogott meg a dolognak, amikor sheriff arra büszke, hogy másolják a szoftvereit. Ez nagyon tetszett.
Alig tudtam miatta elaludni, de megálltam hogy véleményt nyilvánítsak. Úgysem érti senki, a mondást sem értették, tehát mind1.

Inkább fotózunk, ahoz legalább értek :yeah:

Edited by Cavalry_Ranger, 2008 július 24. - 20:27.


#811 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 20:31

Az nem volt kérdés - inkább a miértje. ;)


Na kedves D-kosaras, a miértet elõbb definiálni kellene. Utána jöjjön a rizsa. És a miértben, ha probléma merül fölfele irányba, akkor hol, mikor és hogyan rendezõdhet le? És honnan tudjuk azt, hogy mikor szûnt meg a probléma. Én nem sértegetek és nem minõsítek senkit, ti legyengült akksis vibrátorú tündéri senkiháziak!!! :<

#812 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.591 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 24. - 22:51

Poros, most MIATTAD keresgélek albán szótárprogikat, amikbõl csak az érteni szó bukkan elõ, ami nem más, mint a "përmbaj" kifejezés. Még azt is jelenti, hogy felérni ésszel. De hollandul találtam egész kérdõ mondatot is, azt, hogy "vat je wel?". Ezzel kérdezik meg, hogy "Érted?"


Talán hindi nyelven:
samajhnã = ért
dimãg = értelem
ho¶iyãr = értelmes (Bocs, ezt elszúrtam, ide nem stimmel.)

#813 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 28. - 6:39

...így látja Cavalier! lelke rajta!
én meg úgy látom, hogy õ az EGYESEK halmaz részeleme :D
megértem, ha EGYESEKNEK az az ígényük, hogy a fórum az õ (és a hasonszõrûek!) játszótere (homokozója) legyen, azt is megértem, ha X. és Y. "õsfórumos" (MÉG A LEV.LISTÁRÓL!...V.Ö.: sine nobilitas :gm: ) zártkörû paci.hu-ban gondolkozik! nosza rajta! (lyó katonák.... :P )

...DE! a tények makacs dolgok! senkit se lehet kötelezni, hogy ÚGy gonadokolzzon a közös témáról, velem/veled azonosan, amint azt elképzeljük/óhajtjuk!!!

Virágozzék 100 virág! Avagy akár 1000 is! Éjjen a (biológiai/szociális) diverzivitás!!! :yeah:
Ha és regisztráltam, UGYANOLYAN jogokkal bírok, mint Cavalier! Ha én másként látom UGYANAZT a dolgot, mint õ, UGYANOLYAN szabadsággal szol6ok hozzá, azután majd a "köz" eldönti hogy UGYANOLYAN súllyal is, avagy csekélyebb, netán (pusztán elvi lehetõség :D ) többel.... :hupp:

"Minden, amit mondunk a valóságról, az nem igaz!" Feldman András pszichológus :yeah:


Látom még mindig nem érted, mirõl is van szó, ez már komolyan megkérdõjelezi az értelmi képességeidet. Ha nem vennéd észre, már rég nem rólam, rólunk van szó, akik elkezdtük az egészet, Huxley-t se nagyon látni fórumozni, de én sem szólok hozzá túl sokat, mert mint mondtam volt, nem azt jelenti már nekem, mint rég, de ez nem baj. Vannak sokan mások, akiknek mást jelent, szeretik, és használják, használnák.
A KÖZÖS TÉMÁRÓL lehet az embernek más véleménye, de ha van 3 valaki, aki beszélget, vagy vitatkozik az almafákról, akkor ne gyere már oda azzal, hogy milyen jók a bükkfából esztergált seprûnyelek. Tudom, le lehet piszkálni vele az almát is, de akkor sem az a téma. Ez konkrétan, ha már homokozónál tartunk, az amikor bejössz, szétrugdosod a homokvárat, aztán elvárod a pajtásoktól, hogy az új várba a te szarodat is beépítsék, tetszik, vagy nem. Sajátot építeni nem megy, élvezzük hát, ahogy tönkretesszük másét. Lehet ám, hogy a pajtások nem szólnak, de sokaknak nem tetszik ez a stílus.

Na, jobban már nem tudom kifejteni, ha még mindig nem érted szólj, és keresek hasonlatokat kicsi meg nagy pöttyös labdával, macikkal, nyuszikákkal, meg gonosz medvékkel, hátha úgy egyszerûbb lesz.

#814 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 28. - 7:11

Szerintem sokszor, ismételgetni nincs kedvem, mert érdemi reagálás nem igen volt.
Viszont a tényleg konstruktív ötleteket megbeszéltem a fórum szoftver gyártójával (képviselõjével) is anno.
Egyenlõre sok értelme nincs a fórum szoftver fejlesztésnek, a gyakorlat nem igazolja a szükségességét.

Azóta viszont fejlesztettünk egy cél szoftvert, ami ezeket a kitalált funkciókat tudja, és használják is már sokan, a csúcs eddig 500 Mbyte szöveg egyetlen szerzõtõl.

További kérdés esetén szivesen tájékoztatlak a mûszaki eredményekrõl ha érdekel.


:D Versenyezzünk akkor már, hogy ki mit fejlesztett! :D

Kérlekszépen, MI fejlesztettünk komplett nagyszámítógépes rendszert a NASA számára, és MI fejlesztettük ki az elsõ adatbázis és tranzakciókezelõ rendszert. Többek között a NASA holdraszállási programjának informatikai hátterét is ez adta, S/360-nak hívták, és IMS futott alatta, ha ismerõs a DL/1 PL/1 akkor tudod mirõl beszélek. Aztán amikor újabb informatikai kihívások következtek, MI fejlesztettük ki a DB2 rendszert, valamikor 80valahányban. Aztán az elsõ személyi számítógépet is MI fejlesztettük ki, az Apple-t most nem emlegetjük, azok nem tudnak semmit. Az AS/400-al elkezdõdött a közepes teljesítményû gépek fejlõdése is, kicsi, közepes vállalatok részére. Az elsõ elektromos írógépeket is MI csináltuk.

Végülis vérbüszke IBM-esként mondhatom, hogy MI csináltuk nem? :D

Azt azért jelezném, hogy a Háború és béke összesen 3,2 MByte. (szövegfile, tömörítetlenül, ASCII-ben) Ok, BMP-be szkennelve több lenne.
500 MB az elég sok. Egy gépírónál 300 leütés/perc jó érték már, az 300 byte/perc lefordítva. Ha jól számolom, kb. 1 millió 747 ezer 626 perc lenne. Napi 8 órát gépelve 3640 nap alatt kivitelezhetõ, az pont 10 év, ha nincs szabadnap, nyaralás, hétvége, najó, évente egy-kettõ, nem irigylem az emberedet. Ja, a copypaste nem ér ám! :D

#815 Cavalry_Ranger

Cavalry_Ranger

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.439 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 28. - 8:20

:D Versenyezzünk akkor már, hogy ki mit fejlesztett! :D

Kérlekszépen, MI fejlesztettünk komplett nagyszámítógépes rendszert a NASA számára, és MI fejlesztettük ki az elsõ adatbázis és tranzakciókezelõ rendszert. Többek között a NASA holdraszállási programjának informatikai hátterét is ez adta, S/360-nak hívták, és IMS futott alatta, ha ismerõs a DL/1 PL/1 akkor tudod mirõl beszélek. Aztán amikor újabb informatikai kihívások következtek, MI fejlesztettük ki a DB2 rendszert, valamikor 80valahányban. Aztán az elsõ személyi számítógépet is MI fejlesztettük ki, az Apple-t most nem emlegetjük, azok nem tudnak semmit. Az AS/400-al elkezdõdött a közepes teljesítményû gépek fejlõdése is, kicsi, közepes vállalatok részére. Az elsõ elektromos írógépeket is MI csináltuk.

Végülis vérbüszke IBM-esként mondhatom, hogy MI csináltuk nem? :D

Azt azért jelezném, hogy a Háború és béke összesen 3,2 MByte. (szövegfile, tömörítetlenül, ASCII-ben) Ok, BMP-be szkennelve több lenne.
500 MB az elég sok. Egy gépírónál 300 leütés/perc jó érték már, az 300 byte/perc lefordítva. Ha jól számolom, kb. 1 millió 747 ezer 626 perc lenne. Napi 8 órát gépelve 3640 nap alatt kivitelezhetõ, az pont 10 év, ha nincs szabadnap, nyaralás, hétvége, najó, évente egy-kettõ, nem irigylem az emberedet. Ja, a copypaste nem ér ám! :D


Természetesen ha IBM -es vagy büszke lehetsz az eredményekre.

Én is IBM termékeket használok, és használtam eddig is.
A 360-as sorozatot használtam, és az ESZR megfelelõit, R50-ig felfelé.
programoztam PL/1 ben
Most is DB2-t használok.
AS/400 ra dolgoztunk egy nagy pénzügyi cégnek egy svéd vállalattal közösen (RPG), (az IBM volt az alvállalkozónk mint gép és alapszoftver szállító).
Ez eddig rendben is van.

Az 500 Mb elég sok tényleg, mivel a mentéseket ellenõrzöm idõszakonként, tudom hogy annyi.
Egy filozófus sokat termel évek alatt. De a háttér anyagokat is be kell tennie, hogy érthetõ legyen amit ír, de ez az õ dolga. Ebben saját írású könyv mennyiségû anyagok is vannak.

Egyébként most indul három kutyás könyv felrakása, 2 CD + egy DVD, képekkel együtt az eredeti formátum brutális, 30 Mbyte, 340 Mbyte, és a DVD 1604 Mbyte, tömörítés nélkül, word + képek.
Nyilván a töredéke lesz mire felteszem, de kevés nem lesz az biztos.

A mi fejlesztettük alatt nem a nagycéges, csak résztvevõként jegyzett dolgokat értem, hanem ami az én tulajdonom, vagy szellemi termékem (akár dobozos, boltban árult is).
Az egyebek kicsit nagyobb tömeget tennének ki, mivel informatikus vagyok, és informatikus vezetõként dolgoztam 4 minisztériumnál. ;)

---------
A fórum szoftverek egyébként tovább fejleszthetõek lennének a jelenleg felderített hasznos funkcióknak megfelelõen, és akkor a használhatóság sokat javulna, pld. a locsogás is felmehetne, de nem lenne zavaró a lényeget keresõk részére. A jelenlegi millió topic és ezen belül hsz, nem sok lehetõséget ad.
Szivesen résztveszek ilyen dologban mert tudományos igény is lenne rá.
De ha ez nem érdekel, akkor viccelõdhetünk tovább...vagy beszélhetünk mindenrõl ami senkit sem érdekel.

#816 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 28. - 9:09

Háát, lehet, hogy inkább olvasnám el ötször a Háború és békét mint egy filozófus írásait akár ötödakkora méretben. :D Jó cuccok az IBM gépek, egy AS400 van is otthon, majdnem lett egy S/390 is egy RS6000-el együtt, csak el kellett volna hozni németektõl. Ja, meg egy írógép is. :) Nem mondanám az IBM-et alvállalkozónak, az más kategória, ha gépeket adnak, az beszállító inkább. PL/1-ben kérdezhetek alkalomadtán? Kéne csinálnom egy kis teszt progit, meg tranzakciót IMS-hez oktatási célra. De ez tényleg nem érdekel itt senkit, úgyhogy majd magánban. A fórummal kapcsolatban: ez egy gyári termék, lehet ötleteket adni a fejlesztõknek, aztán vagy megcsinálják, vagy nem, megvannak a módszereik a piac igényeinek felmérésére. Normális keresõt írni nehéz. :) Viszont létezik több (pl. PHPBB) fórummotor ami ingyenes, és GNU meg minden, a közösség fejleszti, és bárki beszállhat. Itt most már ez lesz használva ami van, mivel túl sok meló és macera lenne átállni másra. Meghát nem is azzal van gond, már ha van egyáltalán.

#817 Cavalry_Ranger

Cavalry_Ranger

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.439 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 28. - 13:43

Nem mondanám az IBM-et alvállalkozónak, az más kategória, ha gépeket adnak, az beszállító inkább.

Bonyolult volt a dolog, az IBM önállóan szerzõdött a gépekre és az alapszoftverekre, de mi voltunk a felelõsei az egész projektnek, és a skandináv szoftver cég, amelyik a mi cégünkben kissebségi tulajdonos volt (kb. 1000 munkavállalója volt kint), és a cégnevét is használhattuk *** Hungary. A gépek és a szoftverek átvételéért mi voltunk a felelõsek, tehát az AS/400, operációs rendszer, adatbáziskezelõ, + kész alkalmazások, adaptáció, fordítás, lektorálás, üzemeltetés, +igények fejlesztése, és minden cirkusz ami ezzel jár. (egyeztetés. koordináció, veszekedés, dokumentálás, napló, csúnya titkárnõknek virág..csinosabbaknak egyéb.)
De kulturáltan szórakoztunk, már aki nem hülyült meg idõ elõtt. :yeah:

#818 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 28. - 14:05

Izé. Nem elegáns dolog olyan valakinek nekitámadni, aki nem tud/nincs módjában védekezni/válaszolni. A Becsületkódex szabályai szerint az ilyesmi orvtámadásnak számít. :rolleyes:

#819 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 6:01

Úgy fordítanám a kérdést: mi van veled paci.hu? Ugyanis tegnap egy olyan jelenségre figyeltem fel, amely a regisztrációm óta eltelt közel 7 évben szerintem még nem fordult elõ: 14 óra után közel 20-25 percig egyedül voltam a fórumon. Sic transit gloria mundi?

#820 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 6:06

:D :D :D

#821 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 6:50

Ez velem is előfordult többször, tegnap napközben. Este pedig nem is tudtam bejelentkezni, ill. egyből proxi error üzit kaptam :( (sőt nálam most is csak én vagyok aktív, senki nem járt a fórumon az elmúlt 30 percben)

Edited by Eva, 2010 szeptember 3. - 6:53.


#822 hubertus

hubertus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.809 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 6:54


Ugyanis tegnap egy olyan jelenségre figyeltem fel, amely a regisztrációm óta eltelt közel 7 évben szerintem még nem fordult elõ: 14 óra után közel 20-25 percig egyedül voltam a fórumon.


Ez tegnap egész nap jellemzõ volt, és most sincs másképpen, reggel 7 óra óta is csak én vagyok itt. ;) Ehhez képest már született mai hozzászólás. (Nem tõlem.) :gm:

#823 Gabi75

Gabi75

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 7:01

:dev:

#824 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.321 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 7:24

- Ehhez képest 7 óra óta ez a 6. megjegyzés. Talán mégsem akkora a baj...

#825 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 14:11

szoha :D

#826 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 14:23

Engem ne számolj, én nem vagyok itt, vagy csak átmenetileg vagyok itt vagy 9 éve :D Most már ideje lenne a Vastag originált rehabilitálni ... Modok?? ;)

Az túl vastag ide! :D

#827 QuarterSister

QuarterSister

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.449 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 19:24

Filly kisert :gm: :D

#828 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 19:33

Sis, Te most menekülsz? Sokkal aktívabb vagy pár napja, mint voltál. :D

#829 QuarterSister

QuarterSister

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.449 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 3. - 19:40

Sis, Te most menekülsz? Sokkal aktívabb vagy pár napja, mint voltál. :D



Aktivitassal keszulok a kovetkezo csendre :gm: :D
Amugy mitol menekulnek? ( vagy kitol? :dev: )
Reggeli vagy ebed kozben konnyu irogatni hulyesegeket :gm:

#830 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 23. - 7:28

Kik ezek? AC, Kocalovas, Shepherd? Miért vannak itt? Siralomvölgye...

#831 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 23. - 7:30

Akkor felelek. Nem tetszik ha valaki másképp lát dolgokat és kilát a monitor mögül? Siralomvölgye... Valóban. :) Visszaolvasva az új hozzászólásaidat, úgy vélem a szives affér óta lettél ennyire keserű, előtte is okoska voltál, de volt humorod. Megértem és sajnálom. De igazad van, tényleg siralomvölgye. Ezért töröltettem magam a télen és úgy látom most az volt a jó döntés. Hajós témában kompetensebb vagyok élőben is, te meg olvasol róla, ezért vitatkozom. Mellesleg, ha higgadtan visszaolvasgatod magad, semmiben nem különbözik a tevékenységed az általad említett hármasénál. ;)

Edited by shepherd, 2012 július 23. - 7:40.


#832 Alatriste commandante

Alatriste commandante

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.123 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 23. - 12:26

Ki ez? ...Ernest???? ..még ha valami Hemingway lenne :D mért vannak itt??? - miért is ne???? éngem nem zavarnak..senki..se Kocalovas, se packa, se Eva, se Kistáltos, se Strucc, se froclee, se mongolnomádpásztor, senki se (még Senkise se :D ) itt, kérem, gondolatok vannak..azokra meg fölnõtt, értelmes ember nem haragszik, hanem tanulmányozza, reflektál avagy nem reflektál :rolleyes:

#833 Kocalovas

Kocalovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.337 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 23. - 13:00

Részemrõl örülök, hogy összevesztek Horthyn, így legalább én lekerültem shepherd napirendjérõl. :) Úgy látszik, van, aki kifejezetten egy jó veszekedéshez keres partnert... és lám, talál is.

#834 kátyus

kátyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.487 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 24. - 20:49

Kik ezek?
AC, Kocalovas, Shepherd?
Miért vannak itt?
Siralomvölgye...


igazából mi zavar bennük?
tényleg nem értelek!
egyrészt ez a fórum, még mindig élhetõ.
egyébiránt, szinte õk, az újak tartják még életben.
más nem nagyon ír már.
akinek meg nem tetszik le lehet tiltani személyeket.
miért nem tiltod le õket?

#835 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 25. - 15:10


egyrészt ez a fórum, még mindig élhetõ.1.
egyébiránt, szinte õk, az újak tartják még életben.2.
más nem nagyon ír már.3.
akinek meg nem tetszik le lehet tiltani személyeket.
miért nem tiltod le õket?[color=#FF0000]4.

1. Élhetõ, de lapos. Téma, normális hsz nincs, viccelõdés nincs, csak egymás basztatása.
2.Miféle élet ez? Zombiké?
3. Ezért nincs értelme idejönni, mert nincs, akivel normálisan lehet eszmét cserélni.
4.Mert akkor csak üres monitort nézhet az ember. :gm:

Bocs, nem nekem szántad, de ez a saját véleményem. :D
Lehet, ti még a paraszéletesben jól el vagytok, szerencsére- de én szivesebben olvasnék lovasabbat, például élménybeszámolókat, kiképzési problémákat, megoldásokat, stb. De akik ezeket írták, is leléptek. :(

#836 lóállatjóállat

lóállatjóállat

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 310 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 25. - 15:28

"3. Ezért nincs értelme idejönni, mert nincs, akivel normálisan lehet eszmét cserélni." Ezt nem mástól kell várni, hanem egész egyszerûen elkezdeni.

#837 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 25. - 16:02

Fõleg ha a válaszban egyszerûen lebunkózzák az embert.

#838 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 25. - 16:12

Szerintem egy pszihomókus hallgató megírhatná a diplomamunkáját a fórumközösség szétzilálásából.

Edited by Lótuszvirág, 2012 július 25. - 16:12.

  • safranek kedvelte

#839 kátyus

kátyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.487 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 25. - 16:18

1. Élhetõ, de lapos. Téma, normális hsz nincs, viccelõdés nincs, csak egymás basztatása.
2.Miféle élet ez? Zombiké?
3. Ezért nincs értelme idejönni, mert nincs, akivel normálisan lehet eszmét cserélni.
4.Mert akkor csak üres monitort nézhet az ember. :gm:

Bocs, nem nekem szántad, de ez a saját véleményem. :D
Lehet, ti még a paraszéletesben jól el vagytok, szerencsére- de én szivesebben olvasnék lovasabbat, például élménybeszámolókat, kiképzési problémákat, megoldásokat, stb. De akik ezeket írták, is leléptek. :(


én is hiányolok nagyon sok embert.
sztem azért mentek el, amiket hiányolsz,
illetve a basztatás miatt.
a szakmai dolgokat pedig már mindenki megszívta.
folytonos leugatás után, nincs már írni kedve az embernek semmit.
ezért nem írom meg az élményeimet, pl. én, ezért, mert nem kérek már a kioktatásból, hujákolásból, miközben tudom, hogy máshol sincs kolbászból a kerítés.
minden nap tudnék vmi lovast írni, hiszen lovakkal töltöm az életemet.
leírhatnám, hogy nap mint nap hogyan csesz ki velem a hucul, de nem szeretek már úgy járni, mint reggel, hogy azt kapjam a képembe, mekkora szarnak néz a lovam...áááá hagyjuk.
(és volt kérdésfélém, lehetett volna abban segíteni nekem, én meg válaszolhattam volna Kaisernek, de nem tettem, mert nem kell, hogy abba is belekössenek, belemagyarázzanak vmit, ami nincs.)


Szerintem egy pszihomókus hallgató megírhatná a diplomamunkáját a fórumközösség szétzilálásából.

:yeah: így!így!
a lányom szerint akinek a net a munkahelye, a fórumok így szoktak szétverõdni, trollok áldozatává vállni....

Fõleg ha a válaszban egyszerûen lebunkózzák az embert.


szinte mindig!
az utóbbi idõben +ferke topicja üdítõ kivétel volt ez alól.
de ott meg a topic gazda alszik.
már pedig csak mûködtetéssel nem ül le egy topic.

#840 Kocalovas

Kocalovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.337 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 25. - 17:01

Lehet, ti még a paraszéletesben jól el vagytok, szerencsére- de én szivesebben olvasnék lovasabbat, például élménybeszámolókat, kiképzési problémákat, megoldásokat, stb. De akik ezeket írták, is leléptek. :(


Kikérem magamnak, hogy bûnbaknak nevezz ki amiatt, hogy a régi ismerõseid hallgatnak, mint a sült hal. Nem én tehetek arról, hogy a hozzászólásaim nélkül üres maradna a monitorod, hogy éppen senkinek sincs kiképzési problémája, senki sem akar beszámolni az élményeirõl.
Tessék tudomásul venni: "Barátok jönnek-mennek, csak az ellenségek gyûlnek." /Woody Allan/

Aki pedig szakmai dolgok miatt leugatott itt bárkit, az éppen nem én voltam, de még csak nem is Feri bácsi. Éppen az általad hiányolt tagoknak volt szokása a "ha még ezt sem tudod, hozzá se kezdj" típusú leugatás, mintha õk legalábbis már lóháton bújtak volna ki az anyjuk 3.14csájából. Nekem éppenséggel nem hiányoznak az ilyen jellegû hozzászólások.