Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Tájékozódási Tereplovaglás


  • Please log in to reply
510 válasz a témához

#161 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 5. - 17:53

.. hát ha más nem, kérsz egy lovat Kocsis Lacitól és azzal mész ki lovagolni pénteken. Ha úgy alakul, én is lehet megyek egy pénteki lovaglásra, de azt nem garantálom, hogy veletek, de remélem összejön a régi loviban, ahol anno tanultam :)

#162 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 5. - 19:04

Még nem adtam fel, hogy a Hunorral menjek :) Nézegettem futókölcsönzési lehetõségeket, a szállítósdi biztos nem mert az baromi sok lenne 54e Ft :( De ha mást nem akkor a Lacitól kérek lovacskát, biztos ad ha megfizetem az árát :)

#163 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 5. - 20:30

Hunor a te lovad? Még nem is meséltél róla! Rakjál fel képet! Nomeg miért van Tiszakécskén? Ott laksz?

#164 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 7:29

Nem, sajnos nem az én lovam, hanem a Karcsié. Sümegen vele voltam versenyen, mert akkor jött Karcsi is és hozta nekem magával a Hunort na megy persze magányak a Sólymot. Õ lakik Tiszakécskén és hát ott vannak a lovai is :( Így sajnos csak néha van rá mód, hogy lejussak oda és lovagoljak rajta :( Fótom sajna még nincs róla, de majd megyek vele Koppányba és majd jól megnézheted magadnak :) Egyébként úgy néz ki találtam futót amit lehet húzni B kat. jogsival is, de még várom, hogy megadják a súlyát, mert lehet, hogy a kocsink nem bírja :( Bár könnyebb kocsit találni az ismerõsök között amivel vontathatok, mint lószállítót :) Tényleg nem tudjátok mikor van vége a tanévnek a középiskolásoknál?

#165 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 8:05

Wáááá, most írtam egy jó hosszút, erre megnyomom az Esc-et...(hülyemárti...)
Szóval elõször is Kata, gratu az elsõ cikkmegjelenéshez!
Ildi: Jó lenne, ha össze tudnánk hozni azt a pénteki közös terepet Koppányban! Legalább kicsit megmutatnád nekünk a környéket!:)
A lószállítás, meg tuti egy vagyon Tiszakécskérõl Koppányba, ugyhogy ha semmiképpen nem tud jönni a Karcsi sztm is jobb megoldás lenne a lóbérlés. Ha viszont lótlanul jössz, és csak a Lacitól bérelsz majd lovat, továbbra is áll, hogy nyugodtan jöhetsz velünk péntek reggel! (bár akkor eléggé össze kell majd húzni magunkat, mert eddig a Tamarával kettesben mindig fullra pakoltuk a Picassot, de azért valahogy majd megoldjuk, h beférj;-)!)
Jah, és képzeljétek: felhívtam a Kocsis Lacit, hogy szeretnék egy 3 ágyas szobát, meg a 2 mobilboxot lefoglalni... Mondta ok, csak még nem tudja h mennyien leszünk, mert még nagyon messze van, úgyhogy majd inkább hívjam elõtte pár héttel:) Hát remélem azért lesz a lovaknak szállásuk, mert mi még csakcsak elalszunk sátorban, de a lópaciknak muszáj a mobilbox:)))
Puszi Mindenkinek:)

#166 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 8:23

Ha igaz, akkor jún. 12-ig tart a suli a középiskolákban! Ha van olyan kocsid amivel tudsz vontatni, akkor futót lehet én is tudok segíteni találni! De ezt majd személyesen megbaszéljük, ha jössz ki valamikor érdre!

#167 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 9:20

Köszi Márti az infót akkor legalább csak egy versenyre nem tud jönni :) Futót egyébként már találtam 7e Ft/nap és B kategóriás jogsival is húzható :) Csak a súlyát nem tudom és így a kocsi a kérdéses, hogy húzhatja-e :confused: Ja egyébként elfelejtettem az elõbb írni, hogy képzeljétek el volt hétvégén a Karcsi távlovas versenyen és 60 km-es távon másodikok lettek a Sólyommal :)

#168 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 9:28

Ha esetleg nem lesz mobil box, akkor akár megkérdezhetem Pápán ismerõsömet, hogy van-e nála két szabad hely :rolleyes:
De tényleg ennyire elõre úgyse tudja megmondani senki, hogy mi lesz addig.
Ildi: ha van kedvenc lovad Pápán, akkor szerintem egyszerûen nem éri meg felhozni a világ végérõl egy másikat... de te tudod, hogy jó neked...

Ja, lerajzoltam Madarat, ha a fiúk rábólintanak, õ lesz a csapat-pólónkon :)

Madár-kép

#169 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 9:39

Kata! Nagyon jó a rajz :) Kedvenc lovam van Pápán, csak az öreg és nem bírja a tájékozódási tempóját :( (tavaly is vele voltam és a végén már csak éphogy bevánszorgott a célba) Ezért szeretném felhozni a Hunort õ még bírja és egyébként is nincs neki lovasa így legalább kicsit szokná, hogy ülnek rajta na meg persze az idegen környezet egyedül menés stb. Te nem tudod de ez egy 5 éves lovacska ami nemrég lett belovagolva és még sokat kell vele foglalkozni, hogy normális hátas váljék belõle... Nagyon kéne neki, hogy valaki hetente 3-4 alkalommal lovagolja, mert így néha nagyon hülye dolgokat tud csinálni, de egyébként egy nagyon jóindulatú kis pacaj

#170 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 12:02

Hát a pápai lószállást azért nem szeretnénk, ha nem muszáj, mert akkor csak a bonyodalom lenne folyton, hogy olyan messze lennének a lóvak...Szal ha nincs véletlenül mobilbox, akkor max veszünk egy villanypásztort, és abban lesznek a lóságok. Kata: tényleg szupi a rajz, jók lennétek az egyenpólóban:)

#171 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 12:52

Nyári állás az van, tehát ha abban elvannak a lovaitok, akkor oda be tudjátok kötni! A pólóval kapcsolatban pedig... már a színben is megállapodtunk, mivel én zöld-mániás vagyok, ezért arra szavaztam,Hajdár Laci meg vadász, ezért neki se volt gondja vele, és végülis a tavalyi évet tekintve mi vagyunk a "mag", így a többiek esetleg már csak a szövegbe kontárkodhatnak bele :P

#172 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 13:06

Koppányba már az egyen pólóba indultok?

#173 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 13:28

Igen, azt tudom, hogy van nyáriállás, ahova be tudnánk kötni õket, csak épp a lekötéssel vannak gondok... Ill. annyi, hogy egyrészt soha életükben nem voltak lekötve, másrész Tamara lova ha megérzi már csak pucolásügyileg is h le van kötve a feje, szakít, tör, zúz mindent...Ezért lenne mindenkinek nyugisabb megoldás a mobilbox:) Nahát, most örülök, hogy nekünk végül a sárga lett a színünk:) Pedig én nagyon zöldet akartam, csak Tamara nem akarta:) De így legalább nem leszünk ugyanolyanban ;) :-p

#174 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 13:38

Ez akkor most azt jelenti, hogy innentõl kezdve méhecske jelmezben mentek majd a versenyekre? :dev:

#175 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 14:42

Nanáhogy:D De csak Miattatok, hogy messzrõl lássatok már, mikor megtaláltunk egy pontot, és Nektek könnyebb dolgotok legyen:) Megaztán nem fogunk minden versenyre új szerkót kitalálni, ill. az még menne is, de ahhoz már egy komoly szponzor is kéne, aki finanszírozza a határtalan fantáziánkat:)

#176 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 15:08

Sziasztok!
Fehérló fia nincs netközelben, de íme a szombati képek :) A verseny nagyon jól sikerült, nem is nagyon áztunk meg, bár az utoljára beérkezett csapatok talán mégis...Szuper volt a szervezés, valójában az lett a dologból, aminek indult: egy ügyességi-tájékozódási-baráti találkozó :kir: :yeah:

http://picasaweb.goo...DA.info/DEDVAD#

#177 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 15:19

Hú de jó buli lehetett! Látszik, hogy nagyon jó volt a hangulat! Az ilyen baráti megmozdulások nagyon jók szoktak lenni :)

#178 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 15:24

Hát mit mondjak, semmi okunk a panaszra. A szervezõk kitettek magukért, és mindenki nagyon jól érezte magát, alig várjuk a következõ, az õszi fordulót :kir: Úgy tûnik, hogy szépen, lassan összekovácsolódik ez a kis társaság, itt a Mecsek lábánál :) És ezt jó látni, és még jobb közéjük tartozni.

#179 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 15:41

Tényleg jók a képek :) Van közöttük néhány aranyos kép :) Örülök annak, hogy jól éreztétek magatokat remélem még sok hasonlóban lesz még részetek :)

#180 Fehérló fia

Fehérló fia

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 221 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 16:41

Sziasztok!
Fehérló fia nincs netközelben, de íme a szombati képek :) A verseny nagyon jól sikerült, nem is nagyon áztunk meg, bár az utoljára beérkezett csapatok talán mégis...Szuper volt a szervezés, valójában az lett a dologból, aminek indult: egy ügyességi-tájékozódási-baráti találkozó :kir: :yeah:

http://picasaweb.goo...DA.info/DEDVAD#





Uff.

Kösz NYANYA hogy kisegÍtettél! :yeah:

Besz...t a net minálunk.

Hát kedves ismeretlen ismeröseim a képek magukért beszélnek......

Sütött a nap ,esett az esõ/meg néha a lovasok/,volt sok nevetés no meg egy kis tánc.... :yeah:

Jo volt a buli.a kaja.a csapat.

Edited by Fehérló fia, 2009 május 6. - 16:42.


#181 Fehérló fia

Fehérló fia

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 221 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 6. - 19:13

Hát találtam néhány képet én is....: :kir:

http://patonaizsike..../albumid/105350

#182 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 8. - 10:10

Kata! A cikked már a lovasok.hu-n is olvasható :)

#183 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 12. - 22:06

Oh köszi, már néztem, és valszeg a NLM-ben is benne lesz, Tinus azt ítra :) Húú de jó volt a Vadász hétvégén, majd Koppányban mesélek! A tájékozódási-s bagázsból a Takiékon kívül meg nem csak én voltam, jött a Tibi is, úgyhogy lesz bõven ember, aki mesélhet ;) Minden esetre nagyon jó volt a szervezés, gördülékenyen folyt le az egész, és este a buliii... megint 3ig tartott legalább. Jól megtáncoltattak mindenkit a jelenlévõk :) Majd Koppányban is csinálunk hasonlót, és csakis mulatós zene mehet!

#184 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 13. - 12:01

Benne vagyok a táncos estben, de akkor majd kell szerezni kazettát, amin ilyen zene van mert ott ha jól emlékszem csak kazettás magnó van és abba is csak egy kazetta tavaly elõtt az osztrákokkal jót táncoltunk rá csak amikor már 3-szor kezdõdött újra a kazetta ... :)

#185 Tamcsi

Tamcsi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 13. - 15:34

Fel tudok ajánlani erre a célra egy cd-s kazettás készüléket

#186 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 13. - 19:42

Oké, akkor ez rád lesz bízva, mert én busszal már akkor azt nem cipelném :)

#187 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 13. - 22:19

Akkor Koppányban Dj Tamcsi lesz :D :yeah: :yeah:

#188 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 14. - 8:07

meg akkor addig összeszedhetjük a hangulatért felelõsjóó kis zenéket :P Amúgy ha jó lesz az idõ, elég a hálózsák is, meg amúgy a nyáriállásba is, meg az étkezõzöz is be lehet heveredni, ha fontos a tetõ.. de remélhetõleg jó idõnk lesz :)

#189 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 15. - 9:54

Képzeljétek tegnap voltam Kécskén is kimentünk a Hunorral kettesben terepre :) Tök jó volt nagyon aranyos volt ahogy figyelt mindenre és csak egy olyan félelmetes dolgot találtunk ami mellett nem volt hajlandó elmenni, csak úgy hogy leszállok és vezetem. De az õzikék se nagyon riasztották meg csak figyelte õket, hogy ez mi lehet. Még elõtte bent a pályán is kicsit kínoztam, mert csak úgy nem mertem vele nekivágni a nagyvilágnak... Sõt a Karcsi azt mondta a Tibinek (lovász), hogy egyedül ne engedjen ki, de azért rábeszéltem, hogy én mégiscsak ki szeretném próbálni, hogy megy egyedül és különben is, ha nem tetszik neki akkor úgyis hamar visszajövök vagy lóháton, vagy elõször a ló és én egy kis késéssel :gm: Na a versenyre visszatérve nekem sajnos nincsenek ilyen zenéim, amit meg hallgatok azzal nem kínoználak titetek, meg amúgyis az nem olyan táncolós-mulatós fajta :) És már csak 36 nap a versenyig :)

#190 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 15. - 10:20

Tök jó, hogy ilyen ügyes az a csikóHunor:) De azért tényleg vigyázz magadra egyedül terepen a csikóval:) 36 nap??? Az még nagyon sok...:-S De csak kibírjuk valahogy:) Holnap drukkoljatok, megyek versenyre:)!

#191 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 15. - 12:03

Hát ha nem tudnám róla, hogy egy nagyon kis jámbor jószág és biztosan nem csinál semmi rosszat max elindul csumi vágtába, mert megijed vagy max megáll akkor én se mentem volna ki vele, de ezeket még kibírom és fenn maradok a hátán :) A holnapi versenyhez pedig egy kalappal :) Lesz most is kitartásos? Egyébként nem is dicsekedtél itt el a múlt heti eredményetekkel :)

#192 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 15. - 12:34

Drukkot köszi! Nem, most nem lesz kitartásos... És ha már így említette Ildi, elújságolom, hogy múlt héten voltam egy versenyen, ahol mentem egy kitartásos magasugratás számban, és DrágaDollival 155 cm-t ugrottunk át hiba nélkül!!:) (és még megpróbáltuk a 163 cm-t is, de azt levertük) És így megnyertem ezt a számot, meg elõtte egy 1 méteres számot is. Ehhez a magasugratáshoz meg hozzá tartozik, hogy ez volt az elsõ ilyen versenyem, és Dollival eddig asszem 125cm volt a legmagasabb amit ugrottam, amugy meg 110cm-en szoktam versenyezni... Úgyhogy naaagyonnagyon büszke voltam a Csodakancámra!:) Ennyi:)

#193 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 15. - 14:21

Drukkolok én is! Na úgy tûnik, pénteken összegyûlik egy kis csapat, Gábor is felér Szellõvel péntekre ha minden igaz! Én még nem tudom ,aznap hol alszom, de majd kiderül addig. A zenét meg majd összeszedem, azon nem kell izgulni! ;) Csak hangosítószerkezet kéne, mert emlékeim szerint egy magnó nem elég hangos nekünk :D

#194 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 18. - 7:50

Sziasztok! Csak hogy nehogy elmerüljön ez a topik, eldicsekszem, hogy megint milyen ügyeske volt a lovam hétvégén: Megint begyûjtöttünk egy 3. helyezést, de most úgy, hogy 14 századdal (!!) kaptam ki a 2.-tól, és õ is 14 századdal maradt le az elsõtõl... Ergo kb 0.3 mp-cel lettem 3. De nembaj, ennek is örülök nagyon, mert végre szágulottunk az összevetésben! Eddig mindig az volt a gondom, hogy az összevetésben nem volt nagyon esélyem, mert Dolli úgy gyorsul mint egy trabant, de most meghazuttolta önmagát, és úgy száguldottunk mint a kisangyal:)) Fenomenális volt:) Pénteki buli Koppányban sztm nagyon jó lesz, és akkor nagyon halkan elárulom, hogy azt találuk ki, hogy kéne csinálni egy ilyen szalonnasütögetõs bulit péntek este!! Szóval majd még júni eleje fele visszatérünk erre a témára, hogy ki jön biztosan pénteken, és akkor kitaláljuk, hogy ki mit hozzon;-)

#195 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 18. - 8:31

Gratulálok Márti neked is és persze a Dollinak is :) Dolli úgy gyorsul mint egy trabant ez tetszik :D
A pénteki szallona sütögetésben benne vagyok jaj már nagyon várom, pedig még olyan sok idõ van addig :(

#196 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 18. - 8:40

Köszi Ildi;-) Jaajj, igen...Nagyon messze van még sajnos....:( Bár ha jól belegondolok, már csak kevesebb mint egy hónap :yeah: :)

#197 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 18. - 8:49

Szerintem sajnos még több mint egy hónap, 20-án lesz a verseny és ma még csak 18-a van... :( De ha elárulod nekünk hogy milyen számítás alapján jön ki a kevesebb mint egy hónap akkor én is áttérek arra az idõszámítási módra :dev:

#198 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 18. - 9:07

Jah, megint hülevagyok... :D Már ezt a hetet nem számoltam...Csak azt néztem, h a hétvége 23-a...:) No, akkor pontosítok: a hétvégén, már csak kevesebb mint egy hónap lesz hátra!!:)))

#199 beild

beild

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 18. - 10:21

Ja ha így számolunk akkor már tényleg kevesebb mint egy hónap van a versenyig :D

#200 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 18. - 18:46

Hm... hát én is várom a versenyt, de addig huhúú mennyi dolgom lesz.. befejezni ezt a tanévet, lenyomni egy lovastábort, a végérõl ellõgni pár órával elõbb, hogy elérjem a közvetlen járatot Pápára, és valakivel kivitetni magam Koppányba :) Amúgy eddig 5en leszünk 100%-ra pénteken, a többieket még megkérdem - Takiékat - , hogy mit szólnának hozzá, ha elõbb ott lennének õk is...