Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Nóniusz


  • Please log in to reply
902 válasz a témához

#81

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 10:31

Dóra! Megnéztem StG linkjavítását, és láttam, h én is ott vagyok, jót vigyorogtam, aztán visszolvastam, és láttam, h írtad is, hogy "loptál" ;) Jól tetted Posted Image StG, prezentáljál izibe :D Kesely: egész jók a képek. Posted Image De én még mindig tartom, hogy egy nóniusznak tanknak kéne lenni, nem agárnak :rolleyes: Jó, ez így most túlzás volt részemrõl, de ha abból indulok ki, amilyen nóniuszokat látni szoktam (ha mást nem nézünk, akkor Ördög, vagy akár Szelcsi), azok tömörebbek. Mehetne még rá pár kiló, szerintem. Aztán lehet, h ilyen alkat, nem ismerem... Meg le is szállok a témáról lassan, mindig csak ezt nyomom, ha képet látok Bestiáról (meg hogy kosfejû Posted Image ) :D Azért tud játszani õ is, ahogy némely képet elnézek. Bakolás, ugri-bugri nem volt? ;)

#82 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 10:55

Stg tényleg írhatnál már valamit még róla!!!Dé! Hát a loviba nagyon sok ló sovi volt a nyári szezon miatt.... de vasárnap megdicsérték õket, hogy milyen jól néznek ki! Posted Image Bestia szerintem ilyen alkat (ezt is az anyától örökölte). De azért jó sokat felszedett Õ is!!! ;) Ez a ló kos fej nélkül olyan lenne mint lovas ló nélkül!!! Posted Image Az biztos, hogy tudnak játszani!!! Amikor kiengedtük õket a karámba.... hú.. hát mi le nem vágtak!!! Ugráltak, dobálták magukat, vágta oda-vissza... Posted Image Hm.. hát nem semmi volt!!! Ezeket a pillanatokat kamerán megörökítettem! Képeknél, sajnos nem sikerült elcsípnem, ahogy bakolgattak! :( Majd legközelebb! Most is csinálok képeket szombaton! Posted Image Azokat is felrakom majd!! Posted Image De Szelcsiról is jöhetnének már képek!!! ;)

#83 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 11:20

Eredeti szerzõ: Dé: StG, prezentáljál izibe  :D 

Prezentalnek en, csak az a helyzet, h. most epp kulfoldon vagyok. Talan majd a hetvegen... :D

Edited by StG, 2005 május 31. - 13:20.


#84 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 18:36

Dé! köszi hogy lophattam! Szelcsi nagyon édes és b.mi jól el tudod kapni azokat a pillanatokat, amiket én még képeken sosem láttam!!!!!!!! (pl.: téli pofavakarás, nyári nyihogás ?asszem? úgyhogy hajrá. majd ördit is fotózhatod. velem aza baj, hogy nincs digi fotózóm, a sima filmesen meg van még 2 évves kép is és még csak a 19. képnél tartok. majdcsak elfogy a 36-os film...amiért viszont elkezdtem püfölni a gépet. most mindenkinek lábproblémácskái vannak. mi is van Szelcsivel? bírni fogja az átjövést? ha nem, akkor amilyen technikai zseni vagyok, megpróbálok ide feltenni egy képet, hogyan kéne áthoznod a szigetre és akkor simán mehetünk egy spiccest!!!!!!!!más: arra gondoltam, nem pötyögöm be a cikket, hanem ha neked van mindened, elviszem hozzád, feltesszük az egész szöveget képekkel együtt. ???uff

#85

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 5. - 13:54

Kesely: hát az biztos, ha egyszer kosfejjel született, akkor már nehéz lenne anélkül elképzelni Posted Image StG: akkor gyere haza, már hétvége van :D Dóra: huhúúú, én ha filmes gép akad a kezembe, kb 3 óra alatt ellövök egy 36-os tekercset Posted Image Úgyhogy nekem jobban megéri a digi, még ha teljesen más is a minõsége (ha lenne pénzem egy májer digire, akkor nem lenne más - de így sem rossz)... Ja, van nyerítõs kép is, meg mindinféle. Oké, majd Ördit is ;) Szelcsi tavaly Tatárt is gond nélkül lenyomta, ha éppen nem üt ki nála ez a térd-baj, ami idõnként sajnos elõjön, akkor semmi baja nincsen. Nem szoktam hajtani sosem (inkább fogni kell néha). Meg ezt valahogy többnaposra tervezem/zük, ott töltenénk némi idõt, h legyen idõ mindenre. De ez még messze van, meg nem akarom a falra festeni az ördögöt, de lehet, h már júliusban el kell kezdenem a szakmai gyakorlatomat, de azt nagyon nem szeretném...Cikkrõl: nekem van szkennerem, mondjuk nem túl jó, fényes lapot elég bénán szkenneli, már nem annyira új darab. A baj csak az, hogy baromi ritkán vagyok itthon, mert suli van, ha meg az nincs, akkor ló van, és már vége is a napnak jószerivel... Necces. :rolleyes:

#86 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 5. - 16:33

OK, ennek nem állhatok ellent, hazajöttem... tongue.gif Íme 2 régebbi kép (igaz, nem túl jók):[url="http://"http://web.pr.hu/~ipeto/pics/Csillag_02.jpg"]http://web.pr.hu/~ipeto/pics/Csillag_02.jpg[/url][url="http://"http://web.pr.hu/~ipeto/pics/Csillag_18.jpg"]http://web.pr.hu/~ipeto/pics/Csillag_18.jpg[/url]

#87

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 5. - 18:49

De kis dráááága... Ezek a nagy csacsifülek, olyan tipikus, Szelcsinek is pont ilyen fülei vannak :D A fekvõs is iszonyú aranyos... Nagyon helyes kis ló, tetszik Posted Image Ezek otthon készültek, otthon tartod? Hol vagytok helyileg?

#88

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 5. - 19:21

Kesely kedvéért Posted Image [url="http://"http://img.tar.hu/dinuminu/img/11125069.jpg"]Nyújtózkodik Posted Image [/url] [url="http://"http://img.tar.hu/dinuminu/img/11125070.jpg"]Ügetünk[/url] [url="http://"http://img.tar.hu/dinuminu/img/11125071.jpg"]Vágtázunk[/url] [url="http://"http://img.tar.hu/dinuminu/img/11125072.jpg"]Itt is vágtázunk[/url] [url="http://"http://img.tar.hu/dinuminu/img/11125073.jpg"]És végül itt is.[/url]

#89 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 6. - 16:27

Köszönjük... :D És igen, otthon készültek a képek.Az egyik csánkja egyébként elég jól rendbejött, a másik viszont inkább romlott... :( [ Március 06, 2005, 15:29: Az üzenetet átszerkesztette: StG ]

#90 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 6. - 21:52

Hamarosan én is teszek föl képeket az én nóniuszomról Posted Image A neve dzsoni, nagyon kezes ló, versenyzett,de eregményt nem ért el. Eddig, ha ismeritek itt Székesfehérváron a Kunos lovardában volt boxba, nálunk meg elég szokatlan volt neki, hogy délután ki van engedve a szabdba, eleinte csak állt, aztán már fel találta magát.Terepen StG, hogy viselkedik a lovad????

#91

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 7. - 9:15

StG lova, Csillag még csak 2 éves, az én felfogásom szerint még nincs lovagolva, bár lehet, h csak én vagyok "régimódi", h nem lovagolunk egy 2 éves lovon, majd az érintett megmondja (én csak bepofázok :D ), neki mi a koncepciója... :rolleyes: Én annyit tudok elmondani, hogy a nóniuszok, amennyire tapasztaltam, nagyon jó tereplovak, legalábbis nem ijedõsek, max menõsek, de ez is (el)nevelés kérdése. Az enyém is puskagolyó volt, mostmár csak néha jön rá, de ez az ezelõtti évek hibája volt, az elõzõ helyén. De hogy mindenen átmegy, nem ijedezik (max összerezzen, vagy meg is ugrik, ha valami eszméletlen lóevõnek titulált dolgot talál ki magának), az tuti - ha bízik abban, aki rajta ül. ;)

#92 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 7. - 14:01

azért tud önfejû is lenni, és megkérdõjelezni a parancsot! de neveléssel MINDEN elérhetõ náluk. azért volt szerencsém olyan feladat elé kerülni vele, amikoris talán a 3. féle megközelítéssel tudtam rávenni a feladat megoldására. legutóbb egy a réten keresztben lévõ aszfalt utat havazott be a tél, jobbra balra fehér ház fal és egy elekrtomos transzformátor állomás, közte ugye a tök sima hófelület és ördi biztos volt benne, hogy az valami borzalom, jég, tó, gödör van alatta, úgyhogy majd 30 percembe került rávenni arra, hogy rálépjen! nem volt egyszerû. mindent kipróbáltam amit olvastam már itt-ott végül egyszercsak valahogy körbementünk a házon, hazafelé fordultunk és valahogy onnan én sem tudom hogyan, hossssszú száron, lazán( bár az idegeim már pattanásig feszültek!!!) mintha minden mindegy lenne, átballagott rajta!!!!!!!! hát ez is nóniusz...Dé! nem szabadulhatsz :D lefénymásolom, akkor nem lesz fényes, és postán elküldöm. He-he

#93 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 7. - 16:37

idézet:
Eredeti szerzõ: Dé: StG lova, Csillag még csak 2 éves, az én felfogásom szerint még nincs lovagolva, bár lehet, h csak én vagyok "régimódi", h nem lovagolunk egy 2 éves lovon, majd az érintett megmondja (én csak bepofázok :D ), neki mi a koncepciója... :rolleyes: [/QUOTE]Szivembol szoltal, egyezik a koncepcionk... Posted Image A lo ennek megfeleloen egyenlore elvan a karamban - ami lehetne nagyobb is, mert szvsz. ez a mostani helyzet sem tesz jot a labanak -, egyenlore csak vezetve probalom mindenfajta okossagra "megtanitani"...

#94 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 7. - 21:58

Nem régi módi dolog, õ még elég fiatal, ráér még a belovaglás.

#95

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 9. - 9:31

Dóra: jól van, küggyed postán ;) A terepre vissztérve, Szelcsi a legritkább esetben csinál olyat, hogy juj, én most itt egyáltalán nem merek átmenni. Nekem olyankor az szokott bejönni (ha mondjuk van egy elég rossz szögben kidõlt fa, hogy nem is lehetne simán ugrani elsõre, végülis nem tudjuk tényleg, mi van túloldalt, meg Szelcsi amúgy sem szeret ugrani), hogy leszállok, és elõször átvezetem. Olyankor semmi kétsége nincs affelõl, hogy jöhet, ha látja, hogy én is megyek a saját lábamon. Utána hátról is megcsinálja már bármikor. De ez már ilyen végsõ eset, amikor végképp úgy érzi, hogy õ nem meri ezt, vagy azt megcsinálni. Nála inkább a nem merés jön szóba, mint a makacsság. Bár õ is tud makacs lenni, de más téren, iskolafeladatoknál inkább.StG: jól van :D Deni: szerintem sem régimódiság, azért is tettem idézõjelbe, de ma már bazi nagy divat 2-3 éves lovakat rendszeresen, keményebben lovagolni, mert hát hajt a tatár, kérdés, hogy hová, és minek... Sajna ma ez a trend.

#96 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 14. - 20:36

Ugrattál már nóniusszal, azaz biztosan ugrattál, de inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy bírják-e az ugratós kiképzéseket(te biztos jártas vagy benne)???

#97 Vénusz777

Vénusz777

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 16:06

(Ezt hogy kell értelmezni, hogy a Nóniusz a Furiozo elõdje?Nem kötekedni akarok, csak tényleg nem értem.Én azt olvastam,hogy a Mezõhegyesi Ménest II.József alapította,és hogy Nóniusz nem volt valami szép ló:nagy fülek, és hatalmas kos orr.) Nekem is van egy 3 éves nóniusz kancám, Vénusz.Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Nyugodt, könnyen tanítható, és gyönyörû.A makacsság jeleit ugyan én is észleltem már rajta, de ez könnyen megoldható egy kis türelemmel.Még pacsit adni is tud, ami furi egy lótól.Egyszóval nagyon ari.ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍmádom õt.Jaj nem tudjátok véletlenül, hogy hol raknak be lónak azonosító csippet?Hol kell ezt intézni?Mennyibe kerül?Nem akarom elcsúnyítani a nyakát egy csúnya sütéssel, meg különben is ez állatkínzás!!!

#98 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 16:48

Vénusz!Örülünk, hogy van egy szép nóniuszod és örülsz neki... :D Ami a chipet illeti, egy ismerõsöm lovában is csak az van, az kiváltja a még szokásos sütést. Nem tudom mennyi idõ múlva,de aztán csak chip rendszer lesz. Elvileg az állatorvosoknak tudniuk kell róla.Kérdezd meg a dokidat...

#99 Csinszya

Csinszya

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 11 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 18. - 14:47

Származási hely: a kiváló tulajdonságokkal rendelkezõ mezöhegyesi ménesbirtok dús füvü legelõi, de megél a hortobágyi sziki pusztán is.Méret: bottal mérve 160-170 cmSzín: gesztenyepej, sötétpej, és a fekete különbözõ árnyalatai a lehetõ legkevesebb jegyel.Felépítés: jellegzetes megjelenésú, massziv csontvázatú, erõteljes, tömeges lófajta.Mozgás: lendületes, akciós, hosszu távon takarékos és kitató.Tulajdonságok. kiváló munkaló, nyugodt, kiegyensúlyozott, nem tul igényes, jól alkalmazkodik a szélsõséges éghajlati viszonyokhoz. Használat: igazi dolgos fogatló, de telivérrel keresztezve egyedei hátaslóként is beváltak Posted Image Posted Image

#100 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 18. - 14:59

Vénusz!akkor a lovad nincs lesütve? Vagy nyereghelyen van?CSak azért kérdezem, mert az enyém sincs még lesütve és megkérdeztem a chiprõl a lóteny.i felügyelõt. Azt mondta, hogy a sütés kötelezõ, a chip nem helyettesíti.

#101

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 20. - 20:12

idézet:
Eredeti szerzõ: Deni: Ugrattál már nóniusszal, azaz biztosan ugrattál, de inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy bírják-e az ugratós kiképzéseket(te biztos jártas vagy benne)??? [/QUOTE]Szelcsinek nem alegjobbak a lábai, és mikor hozzánk került, nagyon félt a földön fekvõ rudaktól is (gondolom az elõélete nyomán... mármint a lábait ott tették tönkre, de gondolom, az utóbbit is így szedte fel), sokáig eszembe sem jutott, hogy ugrassak vele, mert hát félt. Még ma sem mindig biztos a dolgában, de ha nem színes a rúd (mármint tiritarka), akkor nincs gond, ugrik szépen. Be is tud lelkesedni elég rendesen a témában, nem hittem, hogy ennyire meg tudom szerettetni vele :D Õ spec nem egy hûdenagy ugró, de én a lábai miatt nem is megyek vele, és mittudomén, max 40-50 cm-t, mert nem lehet többet... De annyira nem is vonz. De ugrottunk már egyszer 1 métert is, gyönyörûen! De ez csak egyszeri alkalom volt, nem nagyon erõltetem a lábai miatt. Õ mindig túlugorja az ugrásokat, nagyokat ugrik.Láttam már nóniuszt versenyen ugrani. De összességében nem tudom, mennyire alkalmasak rá, a mai "modern" telivérezett, sportosabb nóniuszok már inkább azok, mint a régi típusúak. De én azt hiszem, nem ez a fõ profiljuk. De ha a konkrét lónak van tehetsége és kedve, akkor miért ne?.. Ki kell próbálni, és ha megy neki, akkor lehet vele ugrani Posted Image

#102 Ács Balázs

Ács Balázs

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 524 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 22. - 16:11

Sziasztok!Nóniuszt keresek cserébe nyerset is, min. 3 éveset, esetleg ha volt fogatolva az sem baj. Cserébe egy 2000-es születésû nyárifekete mfv heréltet tudok adni, ami kiváló terep és túraló. Apja:Conrad /Trakheneni/ Anyja: Mercedes /mezõhegyesi sport/Képet tudok küldeni, ha valakit érdekel a csere.További információ: acsbalazs@freemail.hu [ Március 22, 2005, 16:02: Az üzenetet átszerkesztette: Ács Balázs ]

#103 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 22. - 22:10

Dé:Mert én majd lehethogy a késõbbiekben ugratni fogok vele! Meg kiváncsi voltam, hogy te miket szoktál vele végezni, milyen feladatokat!

#104 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 22. - 22:38

Azért tudni kell, a nóniusz nem ugrólónak lett kitenyésztve, hanem fõképp fogatlónak.Max. tényleg a nagy telivérhányadú tud ugrani, de nem hiszem, hogy hosszútávon, egy tiszta nóniusznak jót tesz ez.

#105

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 23. - 15:51

Én is így gondolom... Bár én pont ma kicsit feldobtam a pályamunkánkat pár pici akadálykával (szingli rudakkal csak, bevallom, de én vigyázok a lovamra), és nagyon szépen ugrott a drága, nagyokat, õ még a földön fekvõ rudat is ugorja általában, így ma is, még ügetésben is, vágtában meg pláne, és tök rá tud kapni (de ma nem vitte el a hév, meglepõen precíz volt). De én sem hiszem, hogy egy nóniusznak ez annyira feküdne, hiszen valóban, hosszú éveken át nem erre tenyésztették õket. Rengeteg olyan lófajta van, ami tuti ugróló, nem kell azt nyúzni, ami nem erre született. Ha alaposan telivérezett "sport"nóniuszról van szó, esetleg. De akkor sem hiszem, hogy egy világklasszis ugrót lehetne belõle csinálni - bár ki tudja... Szóval, ha ugró céljaid vannak, akkor jó alaposan meg kellene gondolni szerintem, hogy a nóniuszoddal akarod-e. Hobbiból, 80 cm-eket, néha - az oké. De ha sokáig akarod ép lábakkal használni, akkor elõre kell gondolkodni.

#106 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 23. - 23:08

Nem ugrattam még vele 1m-nél magasabbakat.És kb hány óra maga az edzés amit csinálsz a lóval Dé????Ilusta: azaz igazság hogy nem teljes hányadában nóniusz.

#107

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 20:54

Deni: másfél.

#108 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 15:17

OFFHinnye, de rendszeretõ a modera errefelé... :eek: ONRövid helyzetjelentés: Kedvenc lovunk feszegeti létének korlátait, rájött, hogyan lehet kibújni a karámból... :confused: Ez jó, mert újabb feladat elé állítja a kreativitásomat (más elõnyét még nem látom)

#109

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 30. - 20:16

Ajvé, az nem fain, akkor pedig tessék jól megakadályozni, mielõtt valami bajt csinál ;)Nálunk nincs fejlemény, hacsak az nem az, hogy végre tudok lovat mosni a nagy melegben, viszont lovagolni csak módjával, mert nem szeretném, hogy hõgutát kapjon az állat.Különben tündéraranyvirágszál, mint mindig. :)End

#110 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 6. - 21:20

Csillagot megvizitálta a többedig állatorvos, aki biztatott, úgyhogy megint kenegetjük a lábait bõszen... Emellett - mivel megint kilógott a karámból - fogok installálni egy villanypásztort is, "innengyerekihatucc" jeligére...

#111

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 9:34

MancilóMunkábanTudósításképpen most ennyi. StG, remélem, tuti lesz a villanypásztor is, meg a lóláb is :)Kesely! Mi van azzal a Bestiával? :) Láttam képeket, jól tudja nyomni a karámban :D Meg láttam a többi nóniusz lovatokat is, azok is szépek! Meg az izabellák is, de azok offok ebben a topicban :dev:

#112 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 9:46

Beteszem ide is, más is lássa:Bestia ügetVágtaugrásFigyelJa bocsi, azt nem tudtam, illetve elfelejtettem.Ezt az oldalt már látjátok?Ha nem, akkor Pegazus lovarda honlapja és jobb oldalt a Bestia albuma.

Edited by Zsubaba, 2005 június 7. - 10:29.


#113 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 10:25

Ümmm... nálam vmi nem egészen kóser ezekkel a képekkel... :confused:

#114 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 10:26

Nemhát mer' a G-portal nem enged linkelni az oldaláról.. :-/

#115 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 10:41

Ezt az oldalt már látjátok?Ha nem, akkor Pegazus lovarda honlapja és jobb oldalt a Bestia albuma.

Hozzászólás megtekintése

Persze, az oldal simán elérhetõ, csak hát az a fránya hotlink-tiltás...

#116

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 12:16

Én láttam az egyesével linkelt képeket is, de lehet, hogy csak azért, mert már látogattam az oldalt, vagy ilyesmi?.. Az a vágtás annyira tetszik :D Tud valamit ez a ló, ha jó a kedve ;) És valahogy olyan földrengõsnek hat a képek alapján a játéka, hozzá képest Szelcsi tényleg lágy szellõként fújdogál, ha épp rohangászik - pedig amúgy õ se az a lebegõs darab. :)

#117 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 12:30

Õ így repül vágtában, és tényleg nagyon tömeges jelenség! :kir:Ja és itt viszi el Ákost vágtában kint az úton :D :gm:

#118

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 12:40

Hehehe :dev: Mióta is nem volt kint karámban elõtte? :dev:

#119 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 13:06

Azt nem tudom, de hihetetlenül tele voltak. Kíváncsi lettem volna, hogy ha éppen rá ülünk, milyen élményt szerez nekünk kint. Aztán behozni sem volt egyszerûbb ám. :D

#120

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 17. - 20:35

Sejtem ;) Tudnak ezek mocorogni ;)Tudtam, hogy valahová még nem linkeltem ma :dev:A western-nóniusz :dev: