Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Karácsony 2013

paci.hu-s karácsony 2013

Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
161 válasz a témához

#121 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 23. - 17:04

A nagy postákon csak a felvétel, a letét és a fiókbérlet üzemel.

Kézbesítés nincs.



#122 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 23. - 18:33

Akinek már van díszes fája, az kibonthatja? 



#123 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 23. - 18:47

Az esküvõ elõtt a võlegény nem láthatja a menyasszonyi ruhát, mert ez balszerencsét hoz. :) 



#124 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 23. - 19:14

de nincs vőlegényem, szerencsére :D



#125 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 23. - 22:08

 

 

Én csomim megjött...nagyon kiwi vok!!! Főleg, mert nehéz :)

 

Örülök, hogy időben megérkezett :) Majd szólj, hogy tetszik-e ;)

 

..valahogy sejtettem, hogy egyszer - mondjuk idén - te leszel az ajándékozóm...viszont hiányolom, hogy mostanság nem téged kell ajándékoznom :)

 

ui: a csomi benn alszik az ágyan velünk, és nagyon kiwi vagyok, mi ez a bazi nehéz valami, ami több, mint 2 kg. 

 

 

Hát igen, idővel kölcsön kenyér vissza jár :) Remélem sikerül megköszönnöm azt a sok jót, amit te küldtél nekem :).
Viszont sajnos egy valami kimaradt a csomagból, azt csak most vettem észre. Szóval ha nem haragszol, azt majd az ünnepek után pótolom....
 



#126 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 8:20

A nagy postákon csak a felvétel, a letét és a fiókbérlet üzemel.

Kézbesítés nincs.

 

Akkor nálam egy postásnak álcázott Jézuska járt az előbb, mert csomagom érkezett.  Kicsi, de elég nehéz. És mivel már 24.-e van, nem kell várnom, hanem kibonthatom! :kir: :rockon: :cool:

Ui. Mindent visszavonok a postáról.
 



#127 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.323 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 8:28

- Áthoztam, mégis ez volt az idei indítóírás!

Karácsony szavakban :D

Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelsõ.

Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

Holafûrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kurvaanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradõl, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égõjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégõvel, kellazégõ, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfûteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyû, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyõttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfõzzél, fõzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, kurvadrága, neagyerekelõtt, nehisztizzél, feldõltafa, kurvaélet, égazégõ, mondtamkontaktos, deszépnyakkendõ, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
:ang:

 



#128 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 10:11

Elvileg valami horror felárért ma kiszállítják a tegnap feladott csomim...remélem!!! amennyiben nem, akkor a nyakukra léphetek! Aztat mondták míly szerencsés vagyok, hogy a csomi oda megy ahova, mert oda biza kiszállítják ezért a kis pénzért, bezzeg Mucsajra nem vinnék ám ki...


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#129 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 11:49

Lovas kesztyű, szerencsepatkó, belga praliné. :D Köszönöm szépen! Különösen a kesztyűnek örültem, mert a régi jó ideje tönkrement, és azóta sem jutottam hozzá, hogy másikat vegyek.



#130 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 14:05

Akkor odaért :), huhh...nagy kő lezuhant!!! 

 

 

 


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#131 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 17:23

Stuszi! Nagyon szépen köszönöm az ajàndèkokat. Minden nagyon klassz, a pòlò pedig egyenesen csùcs! :D

#132 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 17:43

Én most hegesztem* az ajándékot, remélhetőleg holnap postára is adom.

* a szó szoros, technikai értelmében. :D


Amikor ezt olvastam, eltűnődtem, hogy mi lehet az, amit hegeszteni kell, és utána belefér egy csomagba.:D
Aztán amikor megjött a doboz, nehezen bírtam ki, hogy ne nézzek bele. Bevallom őszintén, párszor megráztam, de nem zörgött. :)
És kiderült: 4 db patkóból készült, falra akasztható kulcs (vagy bármi akasztós) tartó, nagyon szép. :)
Kedves Cav, nagyon köszönöm az ajándékot, gyönyörű, és nagyon praktikus! És a kis lovas névjegykártya tartónak is nagyon jó hasznát vesszük!
(Képet sajnos nem tudok most feltenni, de majd bepótolom.)

#133 kirlin

kirlin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 527 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 17:57

Végre én is kinyitottam az ajándékom,nagyon köszönöm Mézszín Sörény :)

A fürdő pralinékat majdnem befaltam,mert azt hittem csoki :kir: Az üveggömbök már a fán díszelegnek a teának isteni illata van( nagy teás vagyok).A kézzel készített kisfa nagyon ötletes :) A mézeskalácsok a fa alatt vannak :)

Képeket holnap teszek fel.

 

Minden kedves fórumosnak Kellemes Ünnepeket Kívánok!!!!



#134 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 17:58

IMG_1881.JPGBizonyíték, nem ígéret.

Fa alá a csomag bontatlanul került, boncolása most esedékes.

Köszönöm Méz.

(Remélem a kültéri díszvilágítást nem tőletek szerelte le a huncut.)



#135 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 18:14

Nna, én is odaértem, hogy kibontottam, köszönöm Saby! ;)

 

Kaptam Barbär sört (ez utalás? :D ) alátéttel együtt, oreo kekszet (ezt csócsálom épp), egy szép kis bicskát, (nem szúrja el a barátságot, én írtam fb-n, hogy nekem bármi ilyen jöhet :) ) meg egy Maltesers-t, ezt nem tudom, honnan tudtad, hogy azért élek-halok, szóval köszi mindent! 

Ja, meg 2 szaloncukrot. És a csomagolás is rendben volt. :D



#136 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 18:18

 

Én most hegesztem* az ajándékot, remélhetőleg holnap postára is adom.

* a szó szoros, technikai értelmében. :D


Amikor ezt olvastam, eltűnődtem, hogy mi lehet az, amit hegeszteni kell, és utána belefér egy csomagba. :D
Aztán amikor megjött a doboz, nehezen bírtam ki, hogy ne nézzek bele. Bevallom őszintén, párszor megráztam, de nem zörgött. :)
És kiderült: 4 db patkóból készült, falra akasztható kulcs (vagy bármi akasztós) tartó, nagyon szép. :)
Kedves Cav, nagyon köszönöm az ajándékot, gyönyörű, és nagyon praktikus! És a kis lovas névjegykártya tartónak is nagyon jó hasznát vesszük!
(Képet sajnos nem tudok most feltenni, de majd bepótolom.)

 

 

Kabátot is elbír, talán még egy lovat is. :D Örülök, hogy tetszik, amúgy a két első patkó Mirage-ról való, ha minden igaz. A hátsókat nem tudom kié voltak, általában elkunyeráltam a patkolókovácstól a leszedett patkókat amikor jött az istállóba. :)



#137 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 18:59

Én is kibontogattam a csomagomat :)
Egy gyönyörű kézzel készített bőr karkötő, és nyaklánc volt benne :). És egy nagy adag csoki.
Köszönöm szépen Izland

És boldog karácsonyt mindenkinek!



#138 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 19:54

Végre én is kinyitottam az ajándékom,nagyon köszönöm Mézszín Sörény :)

A fürdő pralinékat majdnem befaltam,mert azt hittem csoki :kir: Az üveggömbök már a fán díszelegnek a teának isteni illata van( nagy teás vagyok).A kézzel készített kisfa nagyon ötletes :) A mézeskalácsok a fa alatt vannak :)

Képeket holnap teszek fel.

 

Minden kedves fórumosnak Kellemes Ünnepeket Kívánok!!!!

 

Az üveggömböket is én festettem ki sk. Azért olyan rondák szegények. :gm: :dev: :PP A teát nem tudtam, csak beletrafáltam, de örülök, hogy jó választás volt.  :ang:  Bár a köszöntgetősben már megtettem, de azért most itt is boldog karácsonyt kívánok mindenki fórumosnak! :)

https://www.youtube....jioH5Um8I#t=119
 



#139 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 20:43

Na miután végre hazavergődtem, én is meg tudtam nézni az ajándékomat :D

Három csudiszép bőr öv és indokolatlan mennyiségű szaloncukor, amit még nem volt alkalmam megkóstolni, mert a vacsi elfoglalt minden helyet :D

 

Viszont elgondolgoztam, hogy te most ennyire nagyon ráhibáztál N.C., vagy van valami nagyon jól informált közös ismerősünk?  :D Ugyanis az övem miatti panaszkodás az ilyen ciklikusan visszatérő dolog nálam, mivel fogytam az utóbbi időben megint és megint lyukasztani kellett rajta és állandóan azt hajtogattam, hogy kéne már új öv, mert úgy nézek ki, mint egy lelencgyerek :D

 

Köszönöm szépen! :)


Edited by Saby, 2013 december 24. - 20:44.


#140 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 20:46

Nna, én is odaértem, hogy kibontottam, köszönöm Saby! ;)

 

Kaptam Barbär sört (ez utalás? :D ) alátéttel együtt, oreo kekszet (ezt csócsálom épp), egy szép kis bicskát, (nem szúrja el a barátságot, én írtam fb-n, hogy nekem bármi ilyen jöhet :) ) meg egy Maltesers-t, ezt nem tudom, honnan tudtad, hogy azért élek-halok, szóval köszi mindent! 

Ja, meg 2 szaloncukrot. És a csomagolás is rendben volt. :D

 

Tudod, az intuíció, Cav!  :cool:

(Btw nem túl édes a sör? Vagy odáig még nem jutottál el? :D)



#141 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 21:11


Tudod, az intuíció, Cav!  :cool:

(Btw nem túl édes a sör? Vagy odáig még nem jutottál el? :D)

 

 

Nem, ha tudtam volna, akkor hűtőbe rakom időben. De most kivettem a hűtőből egy másikat, azt megittam, ez meg hűl. Még lehet, hogy el fog fogyni ma. :)



#142 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.323 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 21:12

- Hát közös ismerősről nem tudok, marad valamiféle távmegérzés. :)

Vagyis hát bíztam benne, talán örülsz majd neki, más a tudásomból (pl. fogathajtás, patkolás, favágás :P ) nem nagyon jöhetett számításba... :unsure:

 

A megérzés egyébként itt és most valóság!

 

Froclee, nagyon köszönöm, köszönjük a képet!

A karácsonyi hangulaton sokat javított: szombaton a kis házi bemutatón nem lovagolta Kata Cók-Mókot, mert nem ment tisztán, kicsit ez a gyomorban  megmaradt - ezt fújta el az ajándékod! :)

 



#143 Judy

Judy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 21:41

Köszönöm szépen az ajándékokat , hát igazán meglepődtem nagyon ötletes ez a mézeskalács istálló és az én lovam makett hasonmása :) Nagyon eredeti az istállóban található mézeskalács lócitrom :kir:  A kompozíció aránylag egyben megérkezett sajnos a talpazat kicsit széttöredezett.  Köszönöm a méz is el fog fogyni :happy:  A lovas  karácsonyfa dísz már a fán van és ilyen milka csokit se láttam még boltban. Szóval minden ajándék fantasztikus :)
 

http://postimg.org/image/9prhfltqh/


Edited by Judy, 2013 december 24. - 21:42.


#144 mi.kinga

mi.kinga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 867 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 22:04

Köszönöm szépen az ajándékokat , hát igazán meglepődtem nagyon ötletes ez a mézeskalács istálló és az én lovam makett hasonmása :) Nagyon eredeti az istállóban található mézeskalács lócitrom :kir:  A kompozíció aránylag egyben megérkezett sajnos a talpazat kicsit széttöredezett.  Köszönöm a méz is el fog fogyni :happy:  A lovas  karácsonyfa dísz már a fán van és ilyen milka csokit se láttam még boltban. Szóval minden ajándék fantasztikus :)
 

http://postimg.org/image/9prhfltqh/

Hát, sajnálom, hogy nem sikerült egyben megérkeznie :( A mézeskalács lócitrom ötletgazdája és megvalósítója szandi054!  :kir: Örülök, hogy tetszik, boldog karácsonyt!  :ang:

 

Én is kibontottam a fa alatt a csomagom, egy különleges kiképzőkötelet, egy karácsonyfadíszt és egy indián lófelszerelésekről szóló történetet, ami gondolom kapcsolódik a kötélhez, lefekvéskor nekiugrok és elolvasom. Köszönöm szépen, Csikasz!  :ang:

 

Boldog karácsonyt mindenkinek! 



#145 Stuszi

Stuszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.045 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 23:08

Palomino, Nagyon szépen köszönöm az ajándékokat. A fiam is boldog volt, ugyanis kaptunk két jóóó erős csomózott kötőféket a legnagyobb, meg a legkisebb fejűre.  :) Ezen túlmenően egy adag csokit, egy zacsi nasit a lószágoknak, és egy tányérnyi szép mézeskalácsot. (Ennek a szobakutya örült a legjobban ugyanis a fiam a fa alatt felejtette fényképezés után, és a büdös dög azonnal rácsapott... Még szerencse, hogy 3 kiló az egész kutya, így egy darabbal jól is lakott.  :kir: )

Attached File  461.JPG   58,39KB   0 downloads



#146 szandi054

szandi054

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 63 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 24. - 23:14

Én is kibontottam a csomagom : 

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Tea csomagokat találtam,fekete tea,  almás-fahéjas fekete tea, fekete ribizlis gyümölcstea, téli nyugalom tea, erdei gyümölcs tea. Nagyon szépen köszönöm, biztosan elszürcsölgetek egy-egy bögrével a hideg téli estéken.  :) Szegény fahéjas gyertya már nem élte túl az utat. Lepotyogtak az oldaláról a fahéj rudacskák, de visszaszerkesztettem. 

Még egyszer nagyon szépen köszönöm Wadóc, Boldog Karácsonyt!!!  :happy: 

  

( Eléggé taszítom a technikát, remélem meglehet nézni a képet amit ide linkeltem.....  :dry:  )
 

 



#147 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 25. - 5:28

Én is kibontogattam a csomagomat :)
Egy gyönyörű kézzel készített bőr karkötő, és nyaklánc volt benne :). És egy nagy adag csoki.
Köszönöm szépen Izland

És boldog karácsonyt mindenkinek!

Örülök, hogy tetszik. :)
(Az kimaradt a levélből, hogy a bőrfestéket le lehet mosni, ha netán mégis fogna.)

#148 Csikasz

Csikasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 25. - 8:11

Örülök, hogy tetszik, amennyiben bármi használati kérdésed van csak keress. Nagyon paraktikus kis eszköz. Én szőrén terepezek már lovakkal vele, de azért meg kell tanítani a lónak, hogy hol fog nyomást gyakorolni a pofájára!  Az indiánok mindíg csodákat találtak ki!

 

Én is megkapta,m az ajándékom, nagyon szépen köszönöm, rengeteg finomság van benn és a csomagolás valami pazar!



#149 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 25. - 8:23

Én is köszönöm szépen, Kirlin! Nagyon hasznos ajándék egy kutyás lakásban az illatgyertya! Kipróbálva! :)

Még volt egy almás-fahéjas illóolaj , ilyet még nem használtam, és egy lovacskás szélcsengő. no meg szaloncukor, de az kivégződött. :D


Edited by Kistáltos, 2013 december 25. - 8:24.


#150 kirlin

kirlin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 527 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 25. - 9:35

Nagyon örülök,h tetszik :) Ezekszerint a szélcsengő is egyben megérkezett :) 



#151 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 25. - 16:33

Köszönöm Méz.
(Remélem a kültéri díszvilágítást nem tőletek szerelte le a huncut.)


Szìvesen. Remélem tetszik az ajtòdísz. Eredeti Szőkepatkò kissé feltuningolva.
Nem, nàlunk megvan a vilàgìtàs. :D

#152 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 26. - 17:09

IMG_1885.JPG Már helyet is foglalt egy fotó erejéig.

Tetszik. A konyak bélelésű csoki is. Köszönöm.



#153 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 19:04

Kistáltostól kaptam csomagot, a kekszek és szaloncukrok nem sokáig maradtak meg... :) Rejtett még egy üveg nagyon finom mézet, egy aranyos télapós díszpárnahuzatot, lovas zoknit, egy lovacskát... Egyet faragott díszben, egyet fotón, meleg sorok kíséretében. :)

 

Köszönöm Kistáltos! :)



#154 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 28. - 7:31

Nagyon szivesen! :)

 

Froclee, arról a szőkepakóról lehetne közelit? Lekoppintom jövőre :)



#155 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 28. - 10:15

Froc, lógasd fel a patkót a zöld masninàl fogva, mert így kiesik belőle a szerencse! ;)

#156 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 28. - 11:32

Nem pont az a lényeg, hogy ráhulljon a szerencse arra aki alatta járkál? :D



#157 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 28. - 13:02

Max a patkó hullik a fejére. :D De tényleg szàraival felfelé kell tartani, hogy ne hulljon ki belőle mert akkor ajajj. :)

#158 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 29. - 17:25

Judy, nagyon szépen köszönjük mi is a sokmindent! Szenteste bontottuk ki a többi ajándékkal együtt, de csak most jutottam odáig, hogy megköszönjem. A lovas zokni mindig jól jön, sörényfényt őszintén szólva még soha nem használtam, de most majd kipróbálom, és lehet, hogy rászokok. :) Sörénygumizgatást szerintem majd inkább tavasszal fogjuk próbálgatni. Lovacskás fülbevalóm utoljára már nagyon régen volt, családanyaként már nem jut eszembe ilyet kérni, de kifejezetten örültem neki! A nagyobbik kislányom este a plüss lovacskával bújt ágyba, és azt mondta, hogy jó puha. (még csak pár szót mond). Köszönjük szépen!



#159 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 30. - 9:14

 

 

Én most hegesztem* az ajándékot, remélhetőleg holnap postára is adom.

* a szó szoros, technikai értelmében. :D


Amikor ezt olvastam, eltűnődtem, hogy mi lehet az, amit hegeszteni kell, és utána belefér egy csomagba. :D
Aztán amikor megjött a doboz, nehezen bírtam ki, hogy ne nézzek bele. Bevallom őszintén, párszor megráztam, de nem zörgött. :)
És kiderült: 4 db patkóból készült, falra akasztható kulcs (vagy bármi akasztós) tartó, nagyon szép. :)
Kedves Cav, nagyon köszönöm az ajándékot, gyönyörű, és nagyon praktikus! És a kis lovas névjegykártya tartónak is nagyon jó hasznát vesszük!
(Képet sajnos nem tudok most feltenni, de majd bepótolom.)

 

 

Kabátot is elbír, talán még egy lovat is. :D Örülök, hogy tetszik, amúgy a két első patkó Mirage-ról való, ha minden igaz. A hátsókat nem tudom kié voltak, általában elkunyeráltam a patkolókovácstól a leszedett patkókat amikor jött az istállóba. :)

 

(nem felejtettem el a képet, csak most jutottam olyan géphez, ahol sikerül kivitelezni.)

Íme, a kulcstartó-lótartó: :kir:  Mégegyszer nagyon köszönöm!

patkok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

(Még annyit akartam írni, hogy köszönöm ezt a pacis karácsonyozásos ötletet! Az ismeretlen ajándék kinyitására való várakozás visszahozott valami gyermeki (gyerekes? :gm: ) érzést, amiből már réges régen kinőttem. A családban egyezményesen nem szoktunk nagy dolgokat adni, csak jelképes csoki-tusfürdő-borotvahab-zokni körben mozog az ajándékozás, ha valami komolyabb dolog kerül a fa alá, azt előzetes egyeztetés előzi meg. Így sosincs meglepetés. :unsure: Viszont bontogatni egy olyan ajándékot, amit egy ismeretlen embertől kaptam, közben izgulni azon, hogy amit én küldtem egy másik ismeretlennek, az vajon örömet okoz-e: hát, nekem ez nagyon jó érzés volt! :ang:)

 

És bár nem karácsony, de NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!



#160 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 30. - 10:07

Cav is fejjel lefelé patkókat gyártott :D 

Pont ez a lényeg, hogy ismeretlenes. A barátoktól - ismerve egymást - kaptam egy mázsa nutellát. És adtam is.  :D Most egyezményt kötöttünk, hogy legközelebb tilos nutellát adni. :D