Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Világ-H-Ló lovasegylet hivatalos


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
107 válasz a témához

#1 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 21. - 15:24

Ezt a topicot a vitatkozások elkerülésére, a hivatalos közlemények és kérdések céljára nyitottam.Kérem a moderátorokat, ha nem ilyet találnak, írtsák ki!Aki vitázni akar, az menjen a másik topicba!

#2 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 21. - 15:29

Ma reggel voltam az ügyvédnõnél. Alá kellett írnom egy nyilatkozatot, hogy holnap bevihesse a bíróságra.A bírónõ azt igérte, hogy márc 31-ig bejegyez minket!

#3 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 21. - 15:41

Hurrá, végre jó hír! Posted Image Akkor az elnökségi tagoknak közjegyzõhöz is el kéne látogatni igaz? Ki volt már? Lesz valami összejövetel megalapítás után? Meg kéne beszélni a terveket. És mondjatok ötleket, ha van, mit csináljunk, ha már be leszünk jegyezve. Az nem megy, hogy induljunk el kilincselni pénzért. Posted Image Én is töröm az agyam valami jó ötleten amivel meg lehetne fogni az esetleges szponzorokat...Cav

#4 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 21. - 19:14

JUHÉJJJJJ!!!! :cool: Végre!Szerintem ötlet rengeteg van és lesz. A kilincselést egyenlõre nem kéne elkezdeni, max. akinek olyan a melóhelye az a fõnökével beszélhet pár szót (remélem az enyém ilyen :).Jó lenne a számlát megnyitni elsõ lépésben. Meg összehívni a taggyûlést, amin új tagokat is köszönthetünk (?) és megbeszélhetjük az addig felmerült ötleteket.

#5 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 21. - 21:23

Épp most olvastam a kutyásban, hogy a Szent Ferenc Állatotthonban építeni akarnak ezt-azt. Ott biztos elfér egy pár dolgos kéz. Mit gondoltok, ez jó piros pont lenne az egyesületnek? Posted Image Cav

#6 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 22. - 11:03

idézet:


Eredeti szerzõ: Cavalier:Hurrá, végre jó hír! Posted Image Akkor az elnökségi tagoknak közjegyzõhöz is el kéne látogatni igaz? Ki volt már? Lesz valami összejövetel megalapítás után?

Szerintem ne igyunk elõre a medve bõrére...A közjegyzõi látogatást és egyebeket hagyjuk akkorra, ha meg lesz a papírunk.És aztán bulizhatunk is! Posted Image

#7 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 22. - 16:47

Nem ittam én még, de akkor meg kéne szervezni egy közös bulit, akár egy állatotthonos társadalmi munkás nap végén, akár megvan már a papír addigra akár nincs. Posted Image Remélem meglesz... Meg a mûszakrendem is remélem meglesz addigra, hogy meg tudjam mondani ráérek-e.Cav

#8 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 18. - 14:52

Van egy jó hírem és egy rossz! Jó: Most telefonált az ügyvédnõ, hogy megjött a bejegyzõ végzés! Végre létezünk! Posted Image Jöhet a többi hivatalos papírmunka!Rossz: Most már meg kell védeni a mundér becsületét a kételkedõk elõtt. Nem lehet a bíróságra hivatkozni. Posted Image

#9 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 18. - 15:07

Juuuhééééééééééj!Ferenc :rolleyes:

#10 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 18. - 18:14

Hurrá Posted Image Most aztán elkezdhetjük törni a fejünket, hogy milyen hasznos dologra fordítsuk erõforrásainkat Posted Image

#11 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 18. - 18:23

Mi ez a tömörülés itt kérem szépen? Oszoljunk, oszoljunk, vagy legalább mondja el vki, mirõl van szó Posted Image (semmit nem értek ebbõl a topicból)

#12 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 18. - 18:34

Szia BoKa!Mondjuk kezdd [url="http://"http://www.kerekperec.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000065"]itt[/url] .Aztán, ha még nem elég, keress rá az ilyen témákra. ;) Ja, és a végét ne vedd figylemebe, az már egy régi vita. ;) Üdv: Zsu

#13 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 18. - 20:12

HIP-HIP HURRRÁ!!!!!!Kezdõdhet a munka! :))))

#14 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 25. - 14:43

Szerda délután (02.27) 17:30-kor elnökségi ülést tartunk a Maros u. 12 alatt.Kivételesen megkérek mindenkit, hogy a szûk helyre és a sok megbeszélnivalóra tekintettel, csak az jöjjön el, akinek elintézni valója van az elnökséggel.A döntéseket természetesen itt le fogom írni.

#15 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 26. - 9:34

Sziasztok!Már régen jártam a netem és látom, hogy új fordulatokat vettek a dolgok. Örülök, hogy most már hivatalosan is létezik és szeretnék jelentkezni a tagok közé ( ha lehet:))Ha úgy gondoljátok készíthetnék egy túratérképet Gombáról. Vannak nagyon szép helyek lovaglásra ebben a kicsi községben.

#16 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 28. - 12:09

Emlékeztetõ Az elnökség 02.27-i ülésérõl1.Meggyesnek és nekem el kell mennünk közjegyzõhöz hitelesített aláírásért.Ezt egyelõre saját zsebbõl fogjuk finanszírozni.Felelõs: FZS, TM Határidõ: 03.072.Bankot kell találni. Norbi javasolta a CIB-et.Felelõs: FZS, TM Határidõ: 03.07, 03.143.Könyvelõ kell. Lehetõleg olcsó!Felelõs: GE Határidõ: 03.074.A paci.hu legyen az egyesület hivatalos weblapja. Jelenleg Gyõzõtulajdonában van. Az egyesület megveszi tõle. Beszélni kell Huxley-val arajta lévõ tartalomról.Felelõs: GE Határidõ: 03.075.Szervezzük meg a Szt. Ferences lovak körmölését! Kérdezzük meg Magdit, hogyelvállalja-e!Felelõs: HN Határidõ: 03.076.Meggyes szólt egy mentésre szoruló lóról. Nézzük meg a helyzetét! Beszélünka Fehér kereszttel a mentés hivatalos menetérõl, Sandokan-nal a lóelhelyezésérõl.Felelõs: FZS, TM, GE Határidõ: 03.077.Rendezzünk egy tájlovagló versenyt. A megcélzott idõpont Április 21-e.Hétvégén leutazunk sümegre, hogy beszéljünk az ottani verseny szervezõivel.Utána felmérjük a lehetõségeket.Felelõs: FZS Határidõ: 03.078.Csináljunk egy adatbázist az ismert lovardákról istállókról! Elsõ körbenkészítünk egy egységes szempontlistát. Az kiinduló verziót Norbi készíti,aztán ezt kiegészítjük. Utána elkezdjük feltölteni.Felelõs: HN Határidõ: 03.079.Meg kell változtatnunk az egyesület címét. Felelõs: FZS Határidõ: 03.0110.Az alakuláskor befizetett 4 hónapi tagdíj most márciustól számít(márc-ápr-máj-jún). Újra fizetni júliustól kell.11.A weboldalon meghirdetünk projekteket. Ha valaki ezeket akarja konkrétantámogatni, akkor az átutalásnál, befizetésnél tüntesse fel a projekt nevét.Természetesen szivesen fogadunk általános adományokat is amibõl azegyesületet is mûködtethetjük.12.Készíteni kell egy bélyegzõt. Majd, ha megvan az APEH bejegyzés is.13.Logó pályázatot hirdetünk. Pályázhat mindenki.

#17 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 8. - 10:18

Ez mind szép és jó de még mindíg nem tudom, hogyha tagja akarok lenni, akkor mi a teendõm.ha nincs még bankszámla nyitva, akkor hova küldjem a pénzt???Egyébként a hátrányos helyzetû Fortissal kapcsoltaban, küldtem egy oldalas faxot az Álatvédõ Egyesületnek, amiben több kérdésre szerettem volna választ kapni de úgy látom, hogy õk szóra sem méltatnak engem mert azóta már eltelt három nap és semmi válasz nem érkezett. Ennyire nem foglakoznak a magyarok az állatvédelemmel? Ezt nehéz elhinni de sajnos tudomásúl kell venni, hogy ebben az országban nem nagyon számíthat az ember saját magán kívül senkire.

#18 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 8. - 12:26

idézet:
Eredeti szerzõ: lusitiano:Ez mind szép és jó de még mindíg nem tudom, hogyha tagja akarok lenni, akkor mi a teendõm.ha nincs még bankszámla nyitva, akkor hova küldjem a pénzt???[/QUOTE]Belépéshez a legegyszerûbb, ha eljössz a következõ elnökségi ülésre. És akkor a pénzt is odadahatod átutalás nélkül.

#19 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 13. - 20:51

Mi a helyzet a számlával?

#20 Gaston

Gaston

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 26 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 22. - 13:17

Szerinte ez Tök,jó!!!!!!!!!!!!

#21 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 26. - 19:40

Az egyesület elnökségének következõ ülése 2002. április 3-án 18 órakor kezdõdik. Helye XII. ker Maros u. 12., Distinct Kft. irodája (nagy tömeg esetén a szomszéd Passage Cafe Posted Image ).Ha valaki szeretne az egyesület tagja lenni vagy csak érdeklõdik a munkánk iránt, szivesen látjuk.

#22 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 5. - 11:25

Mi történt az elnökségi gyûlésen?

#23 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 8. - 22:23

Elnökségi ülés!Ideje: 2002. június 13. (csütörtök) 18:00.Helye: Filly (Gábor Eszter) lakása [cím Filly kérésére törölve].Minden érdeklõdõt szeretettel várunk! [ 10 Június 2002, 21:13: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#24 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 9. - 19:42

KK!Kivételesen lehet, hogy végre ráérek! Posted Image Csütörtökön lesz utoljára vizsgám a héten.

#25 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 10. - 21:08

Héhéhéhé! Ha minden érdeklõdõt szeretettel várunk, akkor ne már az én lakásomban legyen a buli! A meghívás csak az elnökségnek szólt! Egyébként meg nem hinném, hogy engedélyeztem, hogy a lakcímem nyilvánosságra kerüljön! :mad:

#26 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 11. - 13:51

Aki el szeretne jönni, keressen meg magánüziben vagy mélben, és leírom neki a részleteket.

#27 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 11. - 16:54

Ajjajj. Elnök nem vagyok, csak tag. Akkor most mi légyen? :(

#28 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 12. - 10:18

Az elnökségi ülések az Alapszabály szerint minden tag számára nyilvánosak továbbra is! A címet Filly védelmében töröltük. Ha valaki jönni, akar, akkor írjon egy emilt vagy magánüzit. Meg fogja kapni a pontos címet. Így nagy létszám esetén másik helyszinrõl is tudunk gondoskodni.

#29 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 12. - 12:53

Megyek én is Évával együtt. Filly címét Éva tudja, ha sokan vagyunk és nem nála találkozunk, akkor szóljatok légyszi. 6-ra nem fogok odaérni, csak 7 felé (ha ilyen késõn még van értelme egyáltalán).

#30 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 13. - 16:55

Sajna mégsem tudok menni. :( Majd légyszi írja be valamelyik résztvevõ, hogy mire jutottatok az elnökségin (de ne úgy, mint márciusban ;) . Elõre is köszi. Posted Image

#31 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 14. - 8:04

Filly meghívott, hogy tekintsem meg a vadiúj kutyusát. Tüneményes jószág, különben egy bébi magyar agár. Elképesztõen értelmes tekintetû, finom kis feje van. Meg átmenetileg zöld fülei. Ja, meg volt valami gyûlés is. :D Ferenc

#32 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 14. - 9:07

idézet:
Eredeti szerzõ: Ferenc:Ja, meg volt valami gyûlés is. :D Ferenc[/QUOTE]Ez is több, mint a semmi :D Legalább nem rongálom a látásomat a képernyõ elõtt ülve, hosszú, bõ lére eresztett, terjengõs, alapos, unalmas beszámolók olvasásával. ;) Legalább annyit még, hogy a hõn áhított kopó az új jövevény? Jól kijönnek a régi kuttyal?

#33 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 14. - 10:18

Nem vagyok egy szakértõ, de valószínüleg azért írtam, hogy bébi magyar agár, mert nem kopó. :D Másik kutyát meg nem láttam.Ferenc

#34 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 14. - 11:37

Kikérem magamnak! Csak az egyik füle zöld! :D És tényleg magyar agár, és tényleg már lassan két éve vártam rá.A régi kutya anyáméknál van, de augusztusban majd találkoznak. Nem hiszem, hogy gond lesz.

#35 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 14. - 11:59

Pár dolgot összeszedtem amik a legfontosabbak... Bodza télleg tök jó fej, kis punkos zöld fülével. Posted Image Úgy néz ki, hogy a Lovas Szövetségnél be lesz jegyezve az egyesület, ha azalapszabály alapján megfelel nekik, és akkor ehetõség lesz arra, hogy azok atagok akik szeretnének, az egyesület színeiben indulhassanak versenyeken.Erre kb. egy 2000 Ft-os éves díjat kalkuláltunk, a fentmaradó összeget, amia Lovas szövetségi tagdíjon kívül marad, versenyszervezésre fogjukfordítani.Õszre tervezünk Csömörre egy kis házi versenyt, végülis egy tereplovaglásakadályokkal, ügyességi versennyel, mint bemutatkozó rendezvény.Én pedig egy tájékozódási versenyre gondoltam itt Pákozd környékén, a nyárfolyamán megpróbálok egy használható térképet készíteni, illetve a meglevõtérképet pontosítani, ha ez sikerül akkor lesz verseny.A paci.hu ügyében: Lesz 100MB webtárhely, mindennel ami kell, korlátlanemail továbbítás ingyenesen. (???@paci.hu emailcímek a most meglevõpostafiókokba továbbítanak)Évi 1440 Ft egy 10 MB-os mailbox, és 2880 a 100MB-os. (ezek a cég árai)A fórum marad itt a Kronoson...Mivel hivatalosan is be van jegyezve már az egyesület 4 hónapja, itt azideje újból a tagdíjak befizetésének. Van egy pár adminisztrációs apróságamit el kell intézni. Olyan kérésönk lenne, hogy aki tud, most is 3-4 hónapi díjat fizessen be egyszerre, hogy könnyebben elintézhessük amit el kell most.Logónk még mindig nincs!!! (ha lesz, akkor pecsét is kell majd...)Valaki? Én próbáltam, de nem értek hozzá. Posted Image Norbi nem tudott jönni, nem tudunk semmit a patkolásról, körmölésrõl, aSzent Ferences lovak ügyében. De ha lesz tagdíj, akkor ezt elsõk között elkell intézni.Egyelõre ennyi...Cav

#36 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 14. - 15:11

Tagdíjat mikor, hol, mert el fogok utazni külföldre, és akkor nem tudok nyáron fizetni. Szerdáig el is tudom vinni a pénzt bárhová (Bp-en belül)

#37 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 14. - 21:44

Tagdíj ügyben KundK-t zaklassátok... Posted Image Meggyes, a titkár, egyébként most kiküldetésben van Silveradoban, vagy mi. Posted Image Cav

#38 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 17. - 9:40

Van már bankszámlaszámunk, amire utalni lehet a tagdíjat?Cav, köszi a tájékoztatást!

#39 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 17. - 15:49

Bankszámlánk sajnos nincs. Többek között ahhoz is szükség lenne a befizetésekre. :( Viszont én általában 9-17-ig megtalálható vagyok az irodában, 5 perce a Délitõl. Szivesen látok bárkit, de elõtte csörögjön ide. 20/9584661 vagy 2253176

#40 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 18. - 12:57

idézet:
Eredeti szerzõ: KundK:Viszont én általában 9-17-ig megtalálható vagyok az irodában, 5 perce a Délitõl. Szivesen látok bárkit, de elõtte csörögjön ide. [/QUOTE]Én meg a Moszkvától vagyok 20 percre 1/2 9-tõl 1/2 6-ig, szóval ez így nem fog menni nekem :(