Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Hová menjünk a karácsonyi ajándék átadásra?


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
79 válasz a témához

Poll: Hová menjünk a karácsonyi ajándék átadásra? (30 member(s) have cast votes)

Hová menjünk a karácsonyi ajándék átadásra?

  1. Pizza Hut a Déli pályaudvarnál (1 votes [3.33%])

    Percentage of vote: 3.33%

  2. McDonalds a Moszkván (20 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. Western "Kocsma" (5 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  4. Trombitás Pub (4 votes [13.33%])

    Percentage of vote: 13.33%

  5. Szlovák Sörözõ (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote

#1 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 15:02

Válaszd ki, hogy hova szerrtnél inkább jönni, hol legyen a találkozó, ahol angyalkák lehetünk, és átadhatjuk az ajándékunkat!

#2 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 15:05

Elfelejtettem a szavazásba beírni, hogy a szavazataitokat legkésõbb péntek éjfélig tegyétek meg, így szombaton ki tudjuk "hirdetni", hogy hova kell jönni!Gyertek minél többen Angyalkák!sarolta

#3 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 16:52

Trombitásra szavaztam, de lehet a Western is!

#4 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 17:17

az nem is mehet, aki nem mikulásozik? :(

#5

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 19:25

nem, te nem jöhetsz! tongue.gif ;) szerintem igen, de a témában nem én vagyok a fõnök... :D de amúgyse tud mindenki adni/kapni, úh meglehet :D

#6

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 19:27

egyébként a western az az, ami a mechwart ligetnél van, a 4-6 villamosnál, a széna tér után?..

#7 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 19:31

Szerintem bárki jöhet...gondolom, nem zavarna senkit, ha olyan is jönne, aki nem iratkozott fel a Miku-listára...Én szeretettel várlak Apple! ;) :D Ha jól emlékszem, a Western nem a mechvartnal van, hanem valahol a Ferenciek környékén, de emelkedjen szólásra, aki biztosan tudja! Posted Image sarolta

#8 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 19:41

A Western (mint már írtam Posted Image ) a Ferenc körúton (erre azóta jöttem rá Posted Image , lényeg, hogy Nagykörút) van, Boráros térhez közel, vagy a Ferenc krt. - Üllõi út sarokhoz közel, egész pontosan a 4-6 vilik Mester utcai megállójánál.Én a Pizza Hutot és a Mekit nagyon nem támogatom, 0 hangulat, és össze se tudunk ülni ennyien. És mielõtt kihirdetjük, azért meg kéne kérdezni az érintett helyet, hogy tudnak-e egyáltalán fogadni.

#9

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 19:45

Ohhh, de a Mechwartnál is van vmi ilyen... Na mindegy... Mester utca?.. Hmmm, már elõre látom, ahogy megint fennmaradok a villamoson! :D De én is a Westernre szavaztam, az legalább hangulatos hely! Bár a 4. variáció is érdekes, mert olyanba még nem voltam... :rolleyes:

#10 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 19:52

Igazad van Zsuzska!Mindenképp oda kell telefonálni, de ahhoz tudni kell, hány emberre számítsunk...igy ez csak szombaton történhet meg...de én vállaloma telefonálást, sõt ha kell, akkor el is megyek megkérdezni az érintett helyet.Én a Westernben még nem voltam, de ha ennyire mondjátok, hogy jó hely, akkor egyre kiváncsibb vagyok rá! ;) Gyertek minél többen!sarolta

#11 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 19:52

Én a postára :D .

#12 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 19:53

:D Posted Image

#13 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 20:37

idézet:
Eredeti szerzõ: sarolta: de én vállaloma telefonálást, sõt ha kell, akkor el is megyek megkérdezni az érintett helyet.[/QUOTE]Ez tök jó lenne. Posted Image De odamenni szerintem felesleges, elég a telefon.Akkor szerintem csak az szavazzon, aki tényleg el tud jönni, de azért írja is ide, hogy jön vagy sem (az ajándék miatt).

#14 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 20:38

Én pénteken járok a Western kocsma környékén. Ha gondoljátok szívesen megkérdezem, hogy van-e szabad hely. Csak mondjátok meg kb hány ember és mikor várható.

#15 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 20:46

Teljesen egyetértek Zsuzskával! Viszont az utolsó három szimpatikus! Posted Image Akkor én szeretném vinni Hajnalt, mert már úgyis bánja, hogy kimaradt az ajándékozásból. Ugye jössz? ;)

#16

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 21:23

Igen, Hajnal is jöjjön! :D

#17 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 22:42

idézet:
Eredeti szerzõ: Fakó: Én pénteken járok a Western kocsma környékén. Ha gondoljátok szívesen megkérdezem, hogy van-e szabad hely. Csak mondjátok meg kb hány ember és mikor várható. [/QUOTE]Szerintem ha 15-20 embert kérdezel és vasárnap 7 körül, nagyot nem tévedhetsz, de ne foglald le, szombaton telefonálunk, ha tényleg kell. Posted Image

#18 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 17. - 20:42

Az engem megajándékozónak üzenem:Szívesen mennék vasárnap, de eddig úgy néz ki, h sajnos nem fog összejönni. A változatosság kedvéért megint beteg vagyok.--->ma se jutottam ki Kisfiamhoz... :( Szerintem jobb, ha feladod postán. Ha mégis el tudok menni majd mosolyogsz. ;)

#19 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 9:24

Nem is ott van, hanem itt:
idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska: A Western (mint már írtam Posted Image ) a Ferenc körúton (erre azóta jöttem rá Posted Image , lényeg, hogy Nagykörút) van, Boráros térhez közel, vagy a Ferenc krt. - Üllõi út sarokhoz közel, egész pontosan a 4-6 vilik Mester utcai megállójánál.[/QUOTE]

#20 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 11:02

Én szavaztam, kedvem is van menni, de nem tudom hogy a "párom" jön-e?Kérhetném MINDENKITÕL, hogy aki biztosan jön az jelezze!!Akik eddig jelentkeztek (ha jól olvasom):- Sarolta- Anikó- Apple- Dé- Zsuzska- Fakó- Devil_girl- CsikaszKéretik a listát kiegészíteni!!!

#21 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 11:57

Ez a Petõfi-híd pesti hídfõjénél levõ spí? Ahol a múltkor voltunk? Mert az azért odébb van az Üllõitõl!

#22 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 15:10

Sac!!! Dejó, végre találkozunk! Posted Image ))HH! Gyere lószagúan, és okíts ki GPS-bõl, mert vettem egy k.jót, de nemtom használni!! :rolleyes: Posted Image (Magellan Map 330)És az ajándékom is megvan, úgyhogy kircsi!!! :D Már várom! ;)

#23 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 18:44

Én is mennék, ha lehet. Posted Image Az ajándékot postára adtam, így biztosan megkapja az illetõ.Kíváncsi vagyok, milyen egy western kocsma, még sosem voltam. ;) (És innentõl kezdve most nagyon fogok izgulni a találkozót illetõleg; "kicsi vagyok, éhes vagyok, fázom"... és nem ismerek senkit. ;) )

#24 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 19:35

Teddy, egész biztos, hogy meg fogunk enni!!! Posted Image Posted Image

#25 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 20:30

idézet:
Eredeti szerzõ: Aniko: Teddy, egész biztos, hogy meg fogunk enni!!! Posted Image Posted Image [/QUOTE]Akkor vigyek magammal könnygáz spray-t? Posted Image Nem, tudom, hogy nem esztek meg, de én már csak ilyen önmarcangoló vagyok. ;)

#26 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 20:41

Zsuzska!Ok. Szívesen megkérdezem. Persze nem foglalom le.Sac!Én nem mondtam, hogy jelen is leszek, csak azt hogy szívesen megkérdezem nektek.

#27 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 20:52

Tehát, akkor pontosítom!Akik eddig jelentkeztek:- Sarolta- Anikó- Apple- Dé- Zsuzska- Devil_girl- Csikasz- Blueeyes- Hosszúhomlok- Old Shatterhand ???- TeddyHa jól láttam, akkor eddig "21 felhasználó szavazott". Aki szavazott, az gondolom jönni is akar, ergo kéretik jelezni!!!

#28 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 21:15

Szerintem nem baj, ha jönnek az Újoncok is! hIsz abban egyeztünk, hogy olyan is jöhet, aki nem írtkozott fel a Mikulás listára...Örülünk mindenkinek aki jön...fõleg én, mert még sosem jutottam el egy fórumos találkozóra sem... :rolleyes: Ez lesz az elsõ!!!! Posted Image

#29 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 21:35

Cav nem jön? :confused: PS: Nincs a listán...

#30 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 21:43

Mély sajnálattal jelzem, hogy az ivararány e rendkívül kedvezõ túlsúlya sem tud változtatni a tényen, hogy bár fájlalom, de nem tudok jelen lenni! :D [ December 18, 2003, 20:44: Az üzenetet átszerkesztette: realcowboy ]

#31 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 22:08

De Cav jön, ha már egyszer érte megyünk!És elvileg Hajnal is el jön Posted Image

#32 Hajnal4

Hajnal4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.645 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 22:25

Igen, én is szeretnék jönni Posted Image , ha már Dev ilyen kedvesen invitált ;) .Szerintem én már voltam (egyszer) ebben a Western kocsmában...és itt lakom nem messze...azt hiszem. Ha gondoljátok, én is be tudok menni lefoglalni X fõre..Csak mondjátok meg mit kell mondani (mikor, hány fõ?) :D mert nem vagyok egy szervezõzseni.

#33 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 23:44

Csikasz, igyexem nem elfelejteni... Ha nem írok, akkor 7 Western kocsma.OSH, szerintem kb. pont annyira van az Üllõi úttól, mint a Petõfi híd pesti hídfõjétõl... persze attól függ, honnan számítod a hídfõt. ;)

#34

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 23:56

Jeee, jön a Hajni! :D Jaja, jön Cav, ha megéri az út végét... :rolleyes: Á, no problem, rendes kislányok vagyunk mi. Posted Image

#35 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 19. - 7:33

idézet:
Eredeti szerzõ: Dé:Jaja, jön Cav, ha megéri az út végét... :rolleyes: Á, no problem, rendes kislányok vagyunk mi. Posted Image [/QUOTE]És mi van, ha én nem vagyok rendes? :D Posted Image

#36 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 19. - 7:45

idézet:
Eredeti szerzõ: Cavalier:
idézet:
Eredeti szerzõ: Dé:Jaja, jön Cav, ha megéri az út végét... :rolleyes: Á, no problem, rendes kislányok vagyunk mi. Posted Image [/QUOTE]És mi van, ha én nem vagyok rendes? :D Posted Image
[/QUOTE]Jön Hajnal is, úgyhogy majd Õ vigyáz rám. Nos Dé-vel meg, hát, csinálj amit akarsz Posted Image Posted Image Egyébként is, ha nagyon szörnyen viselkedsz, elkezdünk csacsogni.. Posted Image [ December 19, 2003, 06:47: Az üzenetet átszerkesztette: Devil_girl ]

#37 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 19. - 8:44

idézet:
Eredeti szerzõ: Devil_girl:Jön Hajnal is, úgyhogy majd Õ vigyáz rám. Nos Dé-vel meg, hát, csinálj amit akarsz Posted Image Posted Image Egyébként is, ha nagyon szörnyen viselkedsz, elkezdünk csacsogni.. Posted Image [/QUOTE]Ok ezt írásba is foglalhatjuk akkor... :D Én csak akkor fogok szörnyen viselkedni, ha elkezdtek csacsogni! tongue.gif

#38 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 19. - 14:06

Én még nem tom biztin, hogy megyek-e, de ajándék el fog jutni, vagy így, vagy így a célszemélynek... :D Szerintem 90 %, hogy bekukkantok, legalább rövidre... CU! Posted Image [ December 19, 2003, 13:07: Az üzenetet átszerkesztette: Old Shatterhand ]

#39 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 19. - 16:32

Nem tudok menni vasárnap a Westernbe. :(

#40 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 19. - 21:39

Nekem is bizonytalanná vált a dolog, mindenesetre az ajándékom feladtam, legfeljebb az enyémet majd késõbb kapom meg.