Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Játsszunk vagy ne játsszunk?


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
125 válasz a témához

Poll: Játsszunk vagy ne játsszunk? (33 member(s) have cast votes)

Játsszunk vagy ne játsszunk?

  1. Igen (13 votes [39.39%])

    Percentage of vote: 39.39%

  2. Nem (20 votes [60.61%])

    Percentage of vote: 60.61%

Vote

#81 papirmasé

papirmasé

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 40 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 13:20

egy kicsit félreértettek minket (szerintem).. ez gondolom amiatt történt,mert nem helyesen fogalmaztunk,de ezt most amennyire tudom szeretném kijavitani1.én nem akkor akarok játszani a lovammal,amikor egyébként is jol elvan,v pont munka után-én általában akkor kergetem meg egy kicsit,amikor televan és egy csettintésre feldobja a farkát és körbeszalad a karámban (sajnos ebben a karámban nincs fü,se széna ugyh a napi evésében nem zavarhatom meg-és ha a lonak nincs kedve játszani,akkor azt észreveszem és nem folytatom,hagyom h azt csináljon amit akar-de van amikor tényleg élvezi,és mintha egy másik loval fogocskázni ugy futkos -én ilyenkor akár a karámon kivül is állhatok2.nem akarom eldugdosni a kaját a lovam elöl és nem várom el töle,h amikor egyébként is jobb dolga van akkor velem foglalkozzon-legalábbis megprobálom olyankor nem zaklatni,ha nmégis megtörténik és a lo nem akar játszani-nem csinálom tovább3.én figyelmesen olvasom a forum hozzászolásait,de amikor vmi olyasmi hozzászolas volt-mint pl h ök mit játszanak a lovaikkal-és gondoltam,h ezt mi is csinálhatnánk-bár mindegyikkel én se értettem egyet-végül mindegyikre az lett irva,h ez nem játék és inkább ne tegye senki4 a lába között se szoktam bujdosni,és nem az volt a célom,h életveszélyes dolgokat csináljak a lovakkal,csak tanácsot szerettünk volna kérni,h mit lehetne? de ugy tünik a lovasok többsége nem játszik a lovával,igy viszont a hozzászolásokbol csak annyit lehet figyelembe venni,h a loval ne játssz és igy ezt kell megfogadjuk,bár én továbbra is ugy gondolom,h a lonak néha szüksége van egy kis játékra(ez az én magánvéleményem és higgyétek el átgondoltam amiket irtatok,és ezentul ezt mind figyelembe veszem)

#82 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 13:26

Papírmasé, a gond valahol ott is van hogy annyira egységfrontba tömörültetek hogy egy kalap alá veszünk titeket Posted Image Pedig, ahányan vagytok, annyiféleképp játszotok vagy nem játszotok a lóval. Kutyus fogócskázik a ménjével úgy hogy a ló a fogó, Helena olykor eldugdossa a falatkákat, Dalmóról még mindig mit se tudunk azon kívül hogy ötleteket szeretne...Ezen így együtt igencsak ki lehet akadni; aztán a kiakadást meg mindannyian mellre szívjátok akiknek nem is szólt.

#83 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 13:30

Én örülök ennek a topicnak, és az igaztalanul lezárt elõdjének is.Egy kis vidámságot hozzott szomorú és bágyadt napomba, köszönet érte Dalma :D Posted Image

#84 papirmasé

papirmasé

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 40 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 13:35

köszi Öz,akkor én is kicsit félreértettem :rolleyes: BoKa a topic szerintem is jo,a paci.hu -ba egy kis életet hozott (ha egy kicsit forro is volt a helyzet Posted Image

#85 NauTiLUS

NauTiLUS

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 14:57

Mindenkinek szive joga hulyesegeket csinalni, csak orszag vilag elott ne reklamozza... Egy 13-14 eves gyereknel ugysem lehet senkise okosabb. En a magam reszerol nem kergetem a lovam, hiszen nem elmeny a lonak ha a vezerkanca kergeti (remelem mar en vagyok a lovammal szemben a vezer).

#86 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 14:59

idézet:
Eredeti szerzõ: NauTiLUS: Egy 13-14 eves gyereknel ugysem lehet senkise okosabb.[/QUOTE]De lehet! Egy 9-10 éves :D (komolyan!!!)

#87 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 15:22

Eva, Te tudsz valamit!Szó szerint ez jutott eszembe. Meg a 16 éves lányom. Posted Image

#88 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 15:22

Gyors áttekintés kortémában.Papírmasé 14 éves. Dalmó és Cirmó korára nem találtam adatot, bár nem néztem át ezért csak négy topicot, bocsánat a felületességért. Kutyus az adatai szerint 21. Posted Image Most pedig megyek fogózni a pacikámmal. Posted Image :D

#89 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 15:24

[ Agusztus 27, 2003, 15:25: Az üzenetet átszerkesztette: Gumilovas ]

#90 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 15:26

És? Apple meg 16, oszt' mégse fogócskázik.(lehet, mégiscsak van olyan, az évek számától független dolog, mint lelki, szellemi érettség ?... Posted Image )

#91 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 15:29

Részrehajlóak és cinikusak vagytok. A lovaknak igenis szükségük van játékra. Én is szoktam fogócskázni. Démonnal és Törpével olykor negyed órákat, amikor meglátják, hogy kötõfékkel a kezemben közelítek hozzájuk. Miért futnak, ha nem azért, mert imádnak fogózni?

#92 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 15:33

idézet:
Eredeti szerzõ: Õz: És? Apple meg 16, oszt' mégse fogócskázik. [/QUOTE]Apple meg nagyon rosszindulatú, de hát ezt már az említett 4 lány közül valamelyik tudomásunkra hozta :D Posted Image

#93 Cirmó

Cirmó

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 16:29

Moly!Most akkor mi a baj?A korunk,vagy hogy játszunk a lovakkal?Vagy mindkettõ?Vagy van korhatár a paci.hu-n? :confused:

#94 Aggie

Aggie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 16:32

Te Porfelhõ! Néztél már tükörbe? Ha igen, akkor ne csodálkozz, hogy elszaladnak elõled a lovaitok! tongue.gif

#95 Cirmó

Cirmó

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 16:40

Mi nem ilyennek képzeltük el a paci.hu-t,mert úgy gondoltuk,hogy ez egy barátságos közösség,de tévedtünk,mert úgy látszik ha valakinek más az életkora, vagy a véleménye,az már rögtön szálka a másik szemében... :confused:

#96 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 16:44

Cirmó, ez igaz. A fórum roppant barátságtalan hely, ahol nem fér meg egymás mellett több nézet. Innen iziben kiebrudalnak mindenkit, aki kész és képes normális hangnemben értekezni. Tévedtetek bizony. A fórum a legrosszabb hely a Földön. Maga a purgatórium. Elevenen nyúznak meg minden kiskorút, mindenki mást, aki nem az egyennézetet osztja.Én sajnállak titeket, de tényleg, hogy ide tévedtetek, a legroszabb webes helyre, ahova csak tévedhet emberfia. [ Agusztus 27, 2003, 16:44: Az üzenetet átszerkesztette: Porfelhõ ]

#97 Cirmó

Cirmó

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 16:48

Porfelhõ Posted Image Posted Image

#98 Cirmó

Cirmó

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 16:50

Nagyon rendes vagy hogy mellénkáltál.. :rolleyes:

#99 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 17:02

Cirmó, szerintem elképzelhetõ, hogy még sem vagyok annyira jó fej. :rolleyes:

#100 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 17:22

De hogy komoly is legyek: szerintem lehet és kell is játszani a lóval. Csak - szerény véleményem szerint - nem úgy, ahogy azt az eddigiekben olvashattuk. Játék lehet például a járóiskola, ha fogékony rá a ló. Érdekessé lehet tenni számára a tereplovaglást. Megfigyeltem - amikor túrákon ránktámadtak kutyák -, hogy a "kutyacutting" is szórakoztatja a lovat. Számos lónak játék a fürdés tóban, patamosóban egyaránt. Törpe lovunk például eszement módon élvezi, ha vékony vízsugárral fürdetjük. Kapál, hempereg, már messzirõl rohan, ha meglátja Szami vagy az én kezemben a spriccentyût (slag végére szerelhetõ pisztoly, olyan szabályozható, pisztoly alakú zuhanyrózsa-szerûség). Ezek játékok. És van még hatszáz lehetõség arra, hogy játsszunk a lovakkal. De szerintem a bújócska és fogócska nem ez a kategóriája.

#101 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 17:25

Szóval akkor mi egy barátságtalan helyen vagyunk,ahol mindenki utálja azt,aki most fedezte fel a paci.hu-t,vagy túl fiatal a többiekhez képest?! :rolleyes: Én most ezzel nem akarok senkit megbántani,de azt,h ebben a fórumban fölhoztátok az életkorokat nem állhattam meg szó nélkül.Igen képzeljétek én is 16 vagyok,ha vki kíváncsi rá és lehet,h nincs benõve a fejem és felelõtlen vagyok,de teljesen a játék mellett állok,perzse csak mértékkel.Eddig azért nem írtam,mert olvasgattam és hallgattam a fórumot,és most jutottam el addig,h nagyjábol tudom kinek mi errõl a véleménye,ja és csöppet sem vetem meg senki véleményét.Nehogy vki ezt gondolja. :rolleyes:

#102 Csermely

Csermely

    A csendesen csobogó

  • Fórumtag
  • 294 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 17:56

idézet:
Eredeti szerzõ: Porfelhõ: De hogy komoly is legyek... [/QUOTE]Legalább 1900 hozzászólás kellett, hogy eljuss idáig Posted Image Te poros Tüncicsávó, Teeee! Posted Image Posted Image

#103 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 17:57

Csermely! :D Posted Image

#104 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 18:07

Persze, hogy a korotok a baj! Én 24 vagyok. Maholnap száz. :D

#105 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 18:15

Most akkor játszunk, vagy ne játszunk?? :D Tegnapi nap halál jót szórakoztam itt a gép elõtt! :D Köszönöm a belém vetett bizalmat, (még többektõl ismeretlenül is!) ez azért jelent valamit! Posted Image Köszöni a lovam ma is rendben van, együtt feküdtünk a homokban! Posted Image Jó játék és nagyszerû élmény volt számomra, Posted Image ilyet, egy lóval sem tudtam eddig csinálni. Ez nekem bensõségesebbnek hat, mint a fogócska.Azért jó fogócskázást a többieknek! Posted Image

#106 Dalmó

Dalmó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 18:15

Ennyire zavar,hogy egyedül vagy 24éves?

#107 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 20:51

idézet:
Eredeti szerzõ: Cirmó: Nagyon rendes vagy hogy mellénkáltál.. [/QUOTE]Ezt jól megkaptad Porfelhõ! Hi-hi-hi tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

#108 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 21:37

idézet:
Eredeti szerzõ: Ilusta: Köszönöm a belém vetett bizalmat, (még többektõl ismeretlenül is!) ez azért jelent valamit! Posted Image [/QUOTE]Tulajdonképpen én nem is tudom, miért védtelek... :D Posted Image Posted Image ;)

#109 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 21:54

Biztos azért, mert az elõzõ pár napban, annyira szimpatikus voltam Neked! Posted Image :D

#110 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 10:38

Játsszunk? Mirage az nem játszik, csak eszik. Kergetni azt nem lehet, próbáljatok csak meg felé szaladni, valahol odakenõdsz a seggére, õ meg majd hátranéz fél szemmel lesajnálóan, aztán csócsálja tovább a szájában lógó szénacsutakot. Ostorral lehet kerdetni, de minek? A bújócska kicsit unalmas lenne, egyébként is bazinagy, és könnyû megtalálni, ott kell keresni ahol kaja van. Zab, széna, fû prioritásban. Pókerezni még nem tud, pedig jó lenne. Már tanítom. :D Cav

#111 Szami

Szami

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.001 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 10:46

Én is a játszás pártján állok.Néztem pl: Majer (???) Sanyit most Nyitrán a versenyen és öröm volt látni.Amikor a bármilyen negatív dolog történt körülöttük (felborult hordó, megijedt a ló egy másiktól amelyik közéjük vágtázott stb) rögtön leugrott róla és játszott vele.Valami kis egyesség lehetett ez köztük, csatlakoztatta.A lényeg, hogy jó érzés volt látni.Kell a játék.

#112 Trudi

Trudi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 106 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 10:52

Az én lovam, Trudi, teljesen boldog, anélkül, hogy sokat játszanánk, csak nagyon néha szoktunk. Õ csak a kajával tud játszani, és ha nem adok neki mindig valami finomságot, akkor engem kezd el rágcsálni...... :rolleyes:

#113 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 11:25

Csuti! Én is így gondolom. (csak te meg is tudtad fogalmazni). :D Ámbátor Ferenccel magánban már kitárgyaltuk az egész kérdést, annyit azért még hozzátennék itt a nyilvánosság elõtt, hogy -mint mindig- az igazság odaát van. Másszóval valóban, mikor valaki még olyan új itt, hogy azt sem tudja az emberekrõl van-e lova, és ült-e már bármely négylábún, akkor kockázatos dolog nekiállni észt osztani, de még topicot nyitni is (erre itt sokan felettébb érzékenyek ;) ). Viszont továbbra is fenntartom, hogy ezek a kirohanások nem használnak (legfeljebb szórakoztatják a kívülállókat Posted Image ), mert ha egybõl nekirohanással kezdenek, akik a fórumot féltik, az csak ellenségezkedést szül. Szerintem. Uff. Posted Image

#114 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 12:30

Tokio! Ennek örülök! De melyik részével értettél egyet? :D Az újakról szólóval vagy a játék nem= Seven Games-szel? ;)

#115 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 12:32

idézet:
Eredeti szerzõ: Szami: Én is a játszás pártján állok.Néztem pl: Majer (???) Sanyit most Nyitrán a versenyen és öröm volt látni.Amikor a bármilyen negatív dolog történt körülöttük (felborult hordó, megijedt a ló egy másiktól amelyik közéjük vágtázott stb) rögtön leugrott róla és játszott vele.Valami kis egyesség lehetett ez köztük, csatlakoztatta.A lényeg, hogy jó érzés volt látni.Kell a játék. [/QUOTE]Na, ebben van valami. Posted Image Tünemény az a ló, ahogy játszanak(?). Posted Image Csak nem hiszem, hogy ez a fajta "játék" az, amire Dalmóék gondoltak, mert talán még nem is láttak ilyet (nem tudom). És nem is hiszem, hogy ezt a fórumon meg lehetne tanulni.Veszprémben is nagy közönség figyelte õket. Posted Image

#116 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 13:53

idézet:
Eredeti szerzõ: Cavalier: Pókerezni még nem tud, pedig jó lenne. Már tanítom. :D [/QUOTE]Ne fáradj Cav! Az én lovaim tudnak pókerezni, de pancserek. Ha két párnál jobb lap van a kezükben elkezdenek böhögni. A snapszerben pedig csalnak.Az egyetlen játék, ami megy nekik a "Csapd le csacsi", de ezt meg kártya nélkül játszák. :rolleyes:

#117 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 14:01

idézet:
Eredeti szerzõ: kicsi huszár: Ha két párnál jobb lap van a kezükben elkezdenek böhögni.[/QUOTE]Böbögni, akartad mondani.

#118 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 14:20

Akarta a nehézség... :mad:

#119 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 20:13

Ma csúnyán meghazutoltam magam. Kint járt Kistarcsán Dé és Devil_girl, és hát megmutattam nekik, hogy Tök milyen aranyos, és milyen jót lehet vele játszani. Ugyanis Tök, ha szaladsz elõtte, ügetve követ - persze minden rossz szándék nélkül. Egyszerûen imádnivaló ez a ló. Aztán hogy még jobban szeressen engem, lefürdettem, és kajálás közben bogáncsot szedtem a farkából... :D Posted Image Posted Image

#120 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 21:17

Cuki und édi ez a topic. Eszembe jut róla egy kedvenc."Senki sem hallja és nem is akarja hallani, senki sem érti, senki sem érzi" Posted Image Akinek nem inge, satöbbi. :D