Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovak, akiken lovagolni tanultunk, esetleg beleszerettünk, de nem sikerült megvennünk


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
259 válasz a témához

#241 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 május 28. - 16:29

Én nem erre céloztam Zsuzska,és nem is az volt a célom,hogy szidjama zt az illetõt,így jött ki,kissé felhúzta az agyamat,de befejeztem az offolást

#242

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 május 28. - 22:41

Én is reagálnék Zsuzska, bár ez is off... Azt hiszem, a legkevésbé sem szidalmazó hangnemben beszéltem az illetõrõl és amit írtam, neki is elmondom, sõt, volt is rá példa, hogy megtettem és egyetlen durva szót sem vetettem a képernyõre, éppen ezért is lepett meg, hogy az elõzõ oldalon a reakciómnak az utolsó mondaton kívül (amit azóta sem gondolok másképp! :D ) minden egyes betûjét "átszerkesztetted", azaz inkább kitörölted. Általában megértem, ha nekem vagy másnak cenzúrázol, de ezt most nem találtam jogosnak. Csak ennyit akartam. OFF vége.

#243 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 május 28. - 22:58

Mindent kitöröltem, ami a témára vonatkozott, mivel egyesével a normális hangnemben írt, nem személyeskedõ dolgok is értelmüket vesztették. Egyébként pedig, mindenki vonja le a magára vonatkozó következtetéseket, amiben az is benne van, hogy akinek nem inge, nem veszi magára. Nem kell egyesével magyarázkodni. Posted Image Ez a topik már jópárszor szanaszét lett offolva, értelmetlen dolgokkal, többek közt hasonlóval is, mint amit most kitöröltem. Így semmi értelme. Térjünk vissza az eredeti témához, illetve akinek még problémája van, a betonra írja.

#244

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 május 31. - 22:55

Nocsak, mióta Zsuzska így szétcsapott közöttünk, egészen eltûnt ez a topic!.. :D Írok bele most, hogy ne pangjon itt tovább, hátha van vkinek írnivalója bele!..

#245 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 május 31. - 22:59

Gondolom senki nem akar offolni,szal ne nagyon reménykedj Dé.De tényleg írjatok emberek!MINDENKI!Nehogymár ezért abbamaradjon az egész topic!!

#246

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 május 31. - 23:04

Posted Image ;) :D :cool: Posted Image Posted Image

#247 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 9:51

Hát igen,ezzel a topiccal az a baj,hogy ha már valaki írt arról a lóról,akit nem tudott megvenni,az nem tud még egyszer,ezért kell mindig más témát találni. :D

#248 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 10:43

Ohh,hát csak ez a baj? Posted Image Majd én leírom (mégegyszer),hogy még mindig nem sikerült megvenni a pacit,mert a kedves tulaj nem igazán foglalkozik velem,de ezt mondják,hogy azért már valamit lépett a dologban,csak elfelejti felvenni a telefonját,ezért sajnos nem tudok beszélni vele. :mad: De egyenlõre csak ennyi a történet,remélem legközelebb már azt írhatóm,hogy akit érdekel a pac,az jöhet megnézni Posted Image Kiwi!Dé honlapján nézdd meg pls a képeket róla,Aladdin a neve,megfogod ismerni :D

#249 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 11:07

Jujj,de aranyos az a "kis zabás feje" Posted Image :D

#250 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 14:32

Ugye? :D Többekközött ezért szerettem bele,de az egész pac egy tünemény,nem?Tegnap voltam nála,és tetõtõl talpig végignyalogatott,aztán majdnem leharapta a kezem amikor almát adtam neki,de aztán rájött,hogy mit "rág",és a kezemet kiköpte :D

#251 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 15:31

:D A kis drága.Ez egy emberevõ ló? :D

#252 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 16:03

Dehogyis!Mondom,hogy kiköpte! Posted Image Egyébként egy kis birka,mindenkihez bújik(na jó kivéve egy valakit..),nyalogat(ugye Dé? Posted Image ),a boxban bármit csinálhatsz vele.Kint a pályán más a helyzet.Ha rövid szárat fogsz,rögtön bepánikol(egy kis "edzõi" ráhatás).De olyan édi,azt szokta csinálni,hogy megáll,ha valami nem tetszik neki,és onnan maximum hátra felé hajlandó menni,fõleg ha rugdosod,vagy elkezded verni.Valamelyik nap szintén megcsinálta ezt,és a lovasa nem kezdte el verni,se rugdosni,és olyan édi volt,elindult hátrafelé,aztán rájött,hogy nem rugdossák,és nem is verik.Ekkor megállt.Még mindig nem történt semmi,erre olyan cuki volt,elindult,és ment tovább,mint a kisangyal Posted Image Olyan tüneményes az a ló [ Június 01, 2003, 16:04: Az üzenetet átszerkesztette: Devil_girl ]

#253 Hajnal4

Hajnal4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.645 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 22:33

Sziasztok!Egy nagyon jó paccon volt szerencsém lovagolni (akit biztosan nem tudok megvenni, de beleszeretni hamar sikerülne), õ egy ugróló, akivel a tulaj versenyzik. Annyira más volt....nagyon ment és teljesen kényelmes volt. Mondjuk iszonyatosan paráztam, de végül még vágtáztunk is jó sokat. Remélem hasonlóan jó lovasélményeitek voltak hétvégén!

#254

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 23:10

Jaja, élmény az volt, jól beszopatott a paccom, nehogy túl jól érezzem má magam... Posted Image De belefér. Már nem haragszom rá. Ha legközelebb eljátssza, elverem. Posted Image Na jó, neeeem vagyok én olyan. Csak egy taslit kap.Dev, Alcsi nyalakodásairól ne beszéljünk, egész felizgat!.. Posted Image :rolleyes: Amúgy kiwinek reklámozásul: tényleg imádnivaló, nagyon nagy arc, én is imádom és egyáltalán nem nehéz kijönni vele annak, aki megtalálta vele a hangot. Ha nem lenne Szellõ, még tán be is szálltam volna Dev mellé... :D

#255 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 23:10

Perpillanat nekem már az is nagy élmény,hogy a pacom közelébe lehettem egy fél délelõtt :D Dé!Holnap akkor tényleg megyek segíteni levágni,és akkor utána nyugodtan beszállhatsz Alcsiba Posted Image (ne gondoljátok,hogy képes lennék levágni,ez csak azért van,mert holnap nem jön el velem a gonosz.Egyébként IMÁDLAK DÉ! :D ) [ Június 01, 2003, 23:17: Az üzenetet átszerkesztette: Devil_girl ]

#256

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 23:30

Jóvan, beizzítom reggel a konzervgyártó gépsort! Délután már mehet is a bótba kutyeledelnek... Á, nem, SOHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! Imádom a lovamat, akármit is tesz.Tudom én, h szeretsz. Én is téged. *szívecskeszmû szmájli*

#257 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 1. - 23:47

Gondolod hogy jó lesz kutyaeledelnek??Veszett is,mert megharapta egy vérfarkas(ami ló volt,de mind1)Kiwi!A feles már nem érdekel?

#258

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 2. - 0:41

Amúgy tényleg veszett, folyton habzik a szája is!..

#259 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 2. - 1:45

Akkor mehetek holnap,de jó buli lesz Posted Image Na fejezzük be az offolást!Kiwi írjál légyszi,Veled akarom megvenni a lovunkat! :D

#260 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 2. - 22:22

Mivel ez amolyan ismerkedõs-chatelõs-offolós jellegû topic, ezért most lezárom.-->[url="http://"http://www.kerekperec.hu/lovas/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=1;t=000829"]Ismerkedés[/url]-->[url="http://"http://www.irc.hu/"]Chat[/url]-->[url="http://"http://www.utm.edu/departments/ed/cece/ducks.shtml"]Off[/url]