Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Segítsen a lovam


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
127 válasz a témához

#81 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 30. - 18:31

A frankie nem ühetne öttusalóra! Nemtudom honnan szülte a kiwi. Mostakkor mindenki elakar küldeni a tatiba! :confused: Mindenki itt ócsárolja és odaküldenétek! Hát szépdolog mondhatom! Tudtommal az öttusalovakra csak azok ülhetnek akik öttusáznak vagy van valami ismerõsük . Nekem egyik sincs tehát ennyit errõl. Egy csomó helyen lovagoltam már, valami újra vágyom ahol versenyezhetnék.

#82 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 30. - 19:16

A szitu a következõ:Elakarok menni abból a lovardából ahol most vagyok. 1év után meguntam az egészet. Kerestem egy lovardát ami talán olcsó és akkor anyukám belemenne ,hogy lovam legyen. Találtam egy sportistállót ami nem valami olcsó, de megéri! Nagyon jó edzõ az egész királyság lenne. Nem mehetnék oda a nálam jobban lovagló már istentudja hány éve ott lovagló emberkéhez,hogy bocs szívesen lovagolnám pénzért a lovadat, ha nem érsz rá. Vagy a tuti edzõhöz , hogy figyelj szívesen ledolgoznám az edzést. Szerintem kiröhögne!

#83 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 30. - 20:17

Nem, ez valóban nem így mûködik :D Vagy lassan és szívósan bedolgozod magad valahová (ismered azt a szót hogy kitartás?...); vagy mégiscsak elmész a Tatiba, és belépsz vagy a BLKba, vagy a CLCbe. Ottan idõvel (ha jó vagy és kellõképp benyalsz az edzõnek) eljuthatsz a versenyzésig, aztán ha már valamit fel tudsz mutatni, mehetsz máshová is. Ismerek egy lányt, a Tatterban járt belovaglóira, közben lovastábort vezetett, és mellette edzett egy-két kislányt, akikkel úgy volt megbeszélve hogy azért hogy a lónak legyen eredménye, õ, az edzõ versenyzik vele.Az hogy kapásból a segge alá kapja valaki a nagypályás lovat, meg mellé a príma edzõt; csak akkor mûködik ha dúsgazdag (vagy a szülei azok). Ha nem olyan az anyagi helyzetetek, ne próbálj ezekkel versengeni; és ne is sírdogálj amiért nem engedheted meg magadnak amit õk; keresd a saját útjaidat helyette.Ha csak álmodozol, és nyafogsz, még 2, 5, 10 év múlva is ugyanitt fogsz tartani.

#84 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 13:10

idézet:
Eredeti szerzõ: Frankie: A szitu a következõ:Elakarok menni abból a lovardából ahol most vagyok. 1év után meguntam az egészet. Kerestem egy lovardát ami talán olcsó és akkor anyukám belemenne ,hogy lovam legyen. Találtam egy sportistállót ami nem valami olcsó, de megéri! Nagyon jó edzõ az egész királyság lenne. Nem mehetnék oda a nálam jobban lovagló már istentudja hány éve ott lovagló emberkéhez,hogy bocs szívesen lovagolnám pénzért a lovadat, ha nem érsz rá. Vagy a tuti edzõhöz , hogy figyelj szívesen ledolgoznám az edzést. Szerintem kiröhögne! [/QUOTE]Megkérdezhetem, miért untad meg a jelenlegi lovardát? és mi a baj a Tatival? Most mindenképp saját lovat szeretnél, vagy tanulni akarsz?(Nem akarok itt a világért se önsajnáló tízpercet tartani, de kis országunk délkeleti részén még pénzért se igen találsz lehetõséget arra, hogy fejleszd lovastudásodat! Fõleg saját ló híján...) Szóval szerintem aki Pesten nem találja meg a lehetõséget, az nem akarja eléggé.Másrészt szinte bármelyik lótól lehet tanulni, öttusa-lovaktól is, vagy bármelyiktõl, amelyikre módod van felülni.

#85 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 15:25

Tulajdonképpen nemis untam meg csak az edzõ nem jó. Nem foglalkozik velünk. Szerintem vidéken sokkal jobbak a lehetõségek lovak szempontjából. Venni egy hatalmas birtokot lovakat tenyészteni lovagolni... istenem de szép álom! Bár nemis kell olyan nagy elég lenne egy istálló meg egy pálya és persze a ház! :D Már nagyon várom hogy vidéken lakjak. Ja és igen szeretnék egy lovat! Nagyon! :D

#86 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 15:32

Nahát! Én eddig nem tudtam, hogy csak vidéken kell lakni, máris van lova-tanyája-edzõje-kocsija-toronyórájalánccal az embernek... Posted Image Hogy mekkora marha vagyok, itt figyelek a Nagyalföld közepén, oszt'sehol semmi. Posted Image

#87 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 15:59

Jóvanna! :( Én csak azt mondtam, hogy a lehetõségek jobbak mint itt a belváros közepén! Elég érdekes lenne ha végiglovagolnék a körúton és idekötöm az ajtó elé a lovacskámat. Végülis gazdaságos! :D

#88 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 16:10

Frankie!Lovat tartani valóban csak vidéken lehet. De ahhoz, hogy versenyszerûen lovagolj, nem kell vidéken lakni és hidd el, hogy ebbõl a szempontból teljesen mindegy, hogy hol laksz. Én vidéken lakom és otthon tartok két lovat. De éppen ez az állapot az, ami a versenyzés szempotjából a leglehetetlenebb helyzet egyelõre...

#89 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 20. - 22:43

Képzeljétek holnap esetleg holnapután egy új lóvásárlási számolással fogom meglepni szeretett édesanyámat! Ez már istentudja hanyadik. Remélem ez lesz a befutó! Szorítsatok!Kinéztem egy gyönyörû lovat! Nagyon nagyon szurkoljatok! Gondolkoztam azon milyen trutyival lepném meg a lovacskám hetente: az én receptem: almás jutalomfalat 1-2 db vitaminos jutalomfalat 4-5 db lenmag 2-3 kanálnyi répa 2 db alma 2 db +valamilyen gyökérféle fél db lótáp 20gNa hogy tettszik? Olvastam német lovasújságba lósütireceptet majd ha lesz idõm jövõ héten lefogdítom és ideírom. Tudtok még valami boszorkányos kajatrükköt?

#90 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 21. - 20:37

Itt egy recept egy német lovas újságban találtam.Bár én nem enném meg!Kiadós lósaláta:hozzávalók: 1 fejes saláta 3 kg répa 1/2 l kefír petrezselyem, snidlingPucoljuk meg a fejes salátát, a leveleket tépjük darabokra. A sárgarépát reszeljük le és keverjük össze a salátalevelekkel. Ehez adjuk a kefírt, snidlingel és petrezselyemmel díszítsük!Vigyázz! Próbáljuk ki hogy lovunk is szereti e a kefírt. Választhatjuk Joghurtal is és eztfelhigítjuk vízzel. A ló gyakran nem tejtermékkedvelõ, tudunk segíteni neki fél liter sárgarépalével. Rögtön etethetjük, a maradékot ki kell dobni!Jó mi? Én meg nem enném! :eek:

#91 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 22. - 0:04

Hát ez ritka gusztustalan!Nem keverted össze véletlenül egy arcpakolás reveptjével? Posted Image :D tongue.gif

#92 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 22. - 18:43

Nem az valami lósaláta! :D Tudna nekem valaki segíteni! Milyen méreteket kell megadni a szíjgyártónak, ha nyerget akarok csináltatni?

#93 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 22. - 18:54

Neked semmilyet! Ugyanis a te méreteid nem érdeklik, a lóét meg leméri õ. Legalábbis ez a normális, mert igy bizti tudja, hogy miböl mennyit mért. Ha a te méreteid után szabja el, akkor kitalálhatja, hogy rossz méreteket adtál meg.

#94 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 22. - 19:00

A lónak a méreteire gondoltam!A lóét leméri õ vagy nekem kell? Amúgy milyen méreteket vesz föl?

#95 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 23. - 8:54

Én egy drotot hajlítottam a marjára és azzal mentem el nyerget készítettni. Még megkérdezte, hogy milyen fajta ló. Milyen magas. És fontos volt az én méretem is. Mert ha nekem nagy a nyereg akkor az sem túl jó.

#96 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 23. - 9:25

Kicsi Huszár arra próbálta felhívni a figyelmed, hogy NE te mérd le, hanem menjen ki, mérje le a nyerget készítõ és akkor nem lehet rád fogni, hogy elméretezted...

#97 NauTiLUS

NauTiLUS

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 23. - 10:21

Már rég szúrja a szemem ez a téma, mint viszonylag friss lótulajdonosét.Kivonatosan, hogy eddig láttam a történetet:

    [*]Kezdetben ugye arról volt szó, hogy segítsen a ló, ami mint kiderült még nincs is
    [*]Aztán jöttek a sirámok, hogy hol nem szeretne lovagolni
    [*]Már tegnap behaltam (lemaradva olvastam csak), a ló heti adagjait, itt már a falat kapartam, de komolyan, ma szóltak is miért válik a tapéta az irodában? Hát még a saláta.
    [*]Következõ lépés most, a még mindig nemlétezõ lóra a nyeregkészítettés rejtelmei
    [/list]Most sokan biztosan nem fognak szeretni, de kit érdekel, mindeki úgyse szerethet. Az rendben, van hogy valaki 15 éves romantikus ábrándozós természetû, de azért arra kérlek kedves Frankie, hogy néha mondjuk kb 2 percig gondolkozz rajta, hogy mit fogsz leírni, és hogy azt tényleg le kell-e írnod.

#98 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 23. - 11:33

:D :D :D

#99 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 23. - 12:00

Halló!Aztán nem arrogánsan rendre utasítani meg türelmetlenkedni, mert aztán majd jól semmit nem lehet majd olvasni a fórumon. Posted Image Tessék megértõnek lenni, buksi fejeket megsimogatni, nehezebb esetekben a topicot nem megnyitni! :D És akkor béke lesz meg nyugalom, egyetértés.....Csak kinek? :D

#100 NauTiLUS

NauTiLUS

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 23. - 12:13

Hm, szerintem ahhoz képest, hogy már másfél hónapja idegesítettem fel magam elõször, egész meleg hangú írást vittem véghez.(Mondjuk ez nem igaz, hogy ideges lettem, csak teljesen elképedtem az ilyen nagy fokú naívitáson és tudatlanságon).

#101 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 23. - 13:34

idézet:
Eredeti szerzõ: NauTiLUS: Hm, szerintem ahhoz képest, hogy már másfél hónapja idegesítettem fel magam elõször[/QUOTE]Nyugodt ember!Én mindennap!! :D Stílusosan igazodva a topic címéhez: Frankie-n már a lova sem segítene! Posted Image [ Április 23, 2003, 13:36: Az üzenetet átszerkesztette: Ilusta ]

#102 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 23. - 18:21

Posted Image :D Posted Image

#103 Csermely

Csermely

    A csendesen csobogó

  • Fórumtag
  • 294 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 24. - 12:39

Gazok vagytok ... ámde realisták, s ez így van jól!Buksisimogatóskajánvigyorú smiley

#104 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 24. - 20:48

Juszt is hozzászólok.Lehetséges pénzt keresni lóval úgy is, hogy az embernek marha nagy szerencséje és jó kapcsolatai vannak.Ezáltal eljuthatsz különbözõ "pénzkeresõs" rendezvényekre, gondolok itt a Budapesten megrendezett lovas-felvonulásokra.Több ismerõsöm tagja a Történelmi Lovasegyletnek, akiket sokszor hívnak szerepelni fizetésért.Pl. augusztus 20-án felvonulni, Lánchídon õrséget állni, stb. stb.És akkor még ott vannak az esetleges forgatások, ahol lehet statisztálni. Van véleményem a kioktatósdiról amit itt többen elõadtak, de inkább megtartom magamnak... :mad:

#105 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 24. - 20:50

Köszi Anikó! Nagyon jó ötleteket adtál! Posted Image

#106 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 9:53

idézet:
Eredeti szerzõ: Aniko: Van véleményem a kioktatósdiról amit itt többen elõadtak, de inkább megtartom magamnak... :mad: [/QUOTE]Neharagudj Anikó, de nem reagálod egy picit túl a dolgot?? ;) Senki nem oktatott ki senkit, csupán valaki véleményt nyílvánított az eddig olvasottakról.Megjegyzem, szerintem teljesen reálisan. Nem igaz, hogy Te nem látod.. :D

#107 NauTiLUS

NauTiLUS

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 10:18

idézet:
Eredeti szerzõ: Aniko: Juszt is hozzászólok....[/QUOTE]Nem szeretnélek kioktatni, távol álljon tõlem. De hadd emeljek ki egy-két dolgot tõled:

    [*]Lehetséges pénzt keresni lóval úgy is, hogy az embernek marha nagy szerencséje és jó kapcsolatai vannak.
    [*]Több ismerõsöm tagja a Történelmi Lovasegyletnek, akiket sokszor hívnak szerepelni fizetésért. Pl. augusztus 20-án felvonulni, Lánchídon õrséget állni, stb. stb.
    [/list]Már alapban sem egyszerû ugye az ilyen körökbe bekerülni, mint te is írod. Próbáltál már a városban közlekedni lóval? Olyan ötleteket adsz, amiket szerintem te sem tudsz megvalósítani.Frankie, csak annyit szeretnék neked mondani, hogy igen szép, hogy ennyire szeretnél egy lovat, de szerintem nem ez a módja, hogy a családot rábeszéld a lóvásárlásra.Különben sok sikert.

#108 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 10:27

Köszi! Egyszer csak lesz....remélem :rolleyes:

#109 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 11:47

Angi! Szerintem inkább a nagyokosok reagálták túl. NauTiLUS! Szó szerint azt írtam, amit idéztél, és nem véletlenül azokkal a szavakkal.Nem értem, minek emelgeted ki? Ha valaki figyelmesen elolvassa, akkor látja, hogy mit írtam. És ha használja az agyát, akkor rájön, hogy miért írtam úgy, ahogy.Nem óhajtok veled errôl vitát nyitni, ezek szerint te még nem voltál ilyen rendezvényen, én meg igen. Sajnos akkor nem volt saját lovam. Ha bárkinek problémája van velem, ne ide írja.

#110 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 19:40

Sztem ennek igenis sértõ hangvétele volt Frankie-re nézve! :mad: A véleményeket (szvsz) normálisan is le lehet írni,úgy,hogy azzal másokat ne bántsatok,esetleg sértsetek meg,mert ezzel kb.azt fogjátok elérni,hogy akit ennyire megbántotok,az lassan nem fog írni a fórumra.Frenki kérdezett vmit.Ez a fórum arra való.Vagy nem?Talán segíteni kéne neki,nem leutálni!! :mad: Na,és most várom,hogy megkövezzetek,mert valszeg ezt fogjátok tenni.Na,most lehet,hogy én is a kioktató stílust vettem fel,de már szúrja a szememet ez az egész.

#111 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 23:09

Ezt ennél kevésbé sértõn nem fogalmazhatta volna meg. Legfeljebb, ha diplomata, akkor meg ülhetnétek a monitor elõtt, morfondírozva hogy "méér' érzem úgy hogy ezzel a hozzászólással valami nem oké???" . Megtehette volna, hogy annyit ír hogy inkább nem ír semmit, vagy egyszerûen tényleg nem ír semmit. De ha ez a véleménye, és közölni akarja, finomabban aligha tehette volna.Én is úgy látom (lehet, mégse lesz ebbõl magánüzi?), hogy Frankiet sokkal messzebbre ragadta a fantáziája mint ami még a reális tervezgetésbe tartozik; de végülis ez az õ dolga, az õ topicja; azt ír amit akar, legfeljebb, akit zavar, nem olvassa. Más kérdés, hogy a nyerges, salátás stb kérdésekkel offolja a saját topicját. Mindegy.Egyébként meg, ha figyelsz, kiwi, a barátnõd összes kérdésére kapott valóban segítõ szándékú választ is, szavatok nem lehet.

#112 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 23:13

õz ebben teljesen eggyetértünk! Posted Image

#113 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 23:22

Igen,én is mondtam má neki,hogy ne offolja a saját topicját,dehát neki beszélhet az ember... :D Én azzal amit írtam,nem Nautilusra gondoltam.Õ tényleg igen szépen fogalmazott.Szal,ha félreérthetõ voltam,akko bocsi Posted Image

#114 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 23:22

idézet:
Eredeti szerzõ: kiwi:Na,most lehet,hogy én is a kioktató stílust vettem fel,de már szúrja a szememet ez az egész. [/QUOTE]Kiwi!Lehet, de ez nem probléma.Ha meg szúrja a szemed akkor napszemüveget ajánlok. :cool: [ Április 25, 2003, 23:23: Az üzenetet átszerkesztette: realcowboy ]

#115 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 23:25

:D ;) A napszemüveg nem rossz ötlet,de ha kilakoltatom azt a kis szálkát,ami beleköltözött,akko má a napszemüveget se kell megvennem drága pízért :D

#116 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 29. - 11:34

Nem áll szándékomban Frenkit bántani, de csatlakoznom kell néhány elöttem szólóhoz.Amikor fórumozni kezdtem, már akkor is voltak balhék Ferike körül. A topic-ra már nem emléxem, de mintha R.C. is hozzászólt volna. Ha jól emléxem barátunk akkor vette fel a Frankie nevet, mert az elõzõt sokan ismerték, és már kínos volt. (ha nem pont így volt bocs, aki régebben itt van mint én, biztos tudja mirõl beszélek). Szerintem Frankie nem koraérett, sõt... Ezt a következtetést személyes tapasztalatokra alapozom. Amikor 6-7 éves voltam mindenkinek azt meséltem, hogy otthon van lovam ( bár kicsit furcsán néztek amikor kiderült, hogy panelban lakunk a 3.- on), és addig mondtam, mig el is hittem. 1-2 év múlva kinõttem belõle. Szóval Ferke is biztos kinövi... egyszer. Engem egyébbként, csak az idegesített amikor Waterkant méncsikót keresett megvételre, meg lószállítót. Tényleg Frenki! Te lovagolsz valahol? Ha nem az se baj, mert úgy tudom ezen a fórumon nem csak a lovasok, és lótulajdonosok nyilvánulhatnak meg, hanem azok is akik nem lovaznak, csak egyszerûen szeretik a lovat. Nem muszáj lovat venned, azért, hogy teljes értékû tagja legyél a fórumnak, csak normálisan kell viselkedni, és megmaradni a realizmus talaján. ( ez szép volt és korrekt, nem??? bántottam is kicsit, meg nem is Posted Image )(máskor jobban ügyelek a szóismétlésekre :rolleyes: )U.i.: Kedves Fórumosok! Szerintem ne bíztassátok túlságosan Frankiet lóvásárlásra amig nincs rá esélye, mert csak mégjobban bele éli magát, és csak rosszabb lesz. Valljuk be, ha az elején nem vettük volna komolyan, és nem adunk tanácsokat, talán nem jutunk el eddig a pontig.

#117 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 29. - 14:53

Kiwi! ;) Kicsihuszár! Posted Image

#118 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 29. - 22:23

Biztos a plüsslovadra gondoltál! Posted Image Akart a franc lószállítót venni, de ha elolvasod akkor azt kérdeztem milyen áron lehet venni. Csupán érdeklõdésbõl kérdeztem. A méncsikó pedig egy ismerõsömnek kellett volna, de meggondolta magát! Persze majd pont a fórumosok miadt vennék 500.000 ftért lovat majd tartanám el havi 50.000 ftért. Ezt ugye te se gondoltad komolyan? :eek: Ja és itt egy infó 3 éve lovagolok!(asszem :rolleyes: )Felõlem nem kell bátorítanotok, csak ha meg szeretnék tudni valami érdekes dolgot akkor lécci adjatok nekem egy kis tanácsot! :D

#119 NauTiLUS

NauTiLUS

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 30. - 9:18

idézet:
Eredeti szerzõ: kicsi huszár:...U.i.: Kedves Fórumosok! Szerintem ne bíztassátok túlságosan Frankiet lóvásárlásra amig nincs rá esélye, mert csak mégjobban bele éli magát, és csak rosszabb lesz. Valljuk be, ha az elején nem vettük volna komolyan, és nem adunk tanácsokat, talán nem jutunk el eddig a pontig. [/QUOTE]Én csak abban bízom, hogyha esetleg netán kap kap egy lovat (mert a vásárlás még nem rajta múlik), talán kevesebb baromságot fogok tõle látni Posted Image
idézet:
Eredeti szerzõ: Frankie:...Felõlem nem kell bátorítanotok, csak ha meg szeretnék tudni valami érdekes dolgot akkor lécci adjatok nekem egy kis tanácsot! :D [/QUOTE]Én csak még mindig csak egy tanácsot tudok adni, mielõtt leírsz valamit gondolkozz el, hogy tényleg érdekes-e amit leírsz. Meg ha tényleg olyan sok okos újságot olvasol próbáld meg hasznosítani az olvasottakat mielõtt kérdezel...

#120 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 30. - 9:54

idézet:
Eredeti szerzõ: Frankie: Akart a franc lószállítót venni, de ha elolvasod akkor azt kérdeztem milyen áron lehet venni. Csupán érdeklõdésbõl kérdeztem. A méncsikó pedig egy ismerõsömnek kellett volna, de meggondolta magát! Persze majd pont a fórumosok miadt vennék 500.000 ftért lovat majd tartanám el havi 50.000 ftért. Ezt ugye te se gondoltad komolyan? [/QUOTE]De ugye te sem?!