Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovasdi priváttopik (nanehogymá csak a tüncicsávóknak lehessen!)


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
471 válasz a témához

#41 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 22. - 19:40

Misi, es ha nem lesz nyom, mit lepsz? Csinalsz egyet?! Posted Image

#42 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 22. - 20:22

Posted Image Háááát :rolleyes:

#43 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 20:16

:D

#44 Vas tag

Vas tag

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 185 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 20:27

Halló Filly!Jaj anyám már látom hogy Te is Labanc lettél! Ugye nem is olyan rossz még ha ezeréve Magyarok vagyunk és maradunk!Az én írásaimon sokan röhögcséltek, de most Te mond meg nekik hogy milyen rossz magyarul írni ékezetek nélköl. Posted Image Különben majd elárulom hogy hogyan tudsz ékezetet gyártani egyszerüen. Jó lesz ha találkozunk, mert ha nem a hegynél akkor majd a pataknál! Mert a pataknál a Pónik isszák a vizet! Posted Image (bocs Fórum de ez most egy közös titok és nem beszélhetek róla)És vigyázz a Misire merta bakony az veszélyes!Üdv Vas tag Posted Image

#45 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 20:31

Alig varom mar, hogy talalkozzunk! Uj telszamod mar fel is vestem... A pataknal se lenne rossz, csak felek, ha meg egyszer meglat a tulaj, infarktust kap :D Misire meg vigyazzon a rossznyavaja! Posted Image

#46 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 20:35

Jah, es kepzeld, egyutt szilvesztereztem egy helyi (marmint patakparti ;) ) hataror csavoval, aki raadasul eleg rendesen ramszallta magat. Es meg picinyket be is voltam csiccsentve, hogy szolid legyek es noies, megse jart el a szam, amire szerfelett buszke vagyok :D

#47 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 20:51

idézet:
Eredeti szerzõ: Filly: hataror csavoval, aki raadasul eleg rendesen ramszallta magat. [/QUOTE]Labanc létére a fogalmazás is fényes :D Posted Image Posted Image

#48 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 21:28

Van itt rossznyavaja, viszont nincs határör, nincs csávó,de vigyázz, a Bakony hü, veszélyes ám! Posted Image Posted Image

#49 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 25. - 9:00

Te Filly!Mit játszottad itt az eszedet a Fórumon? Így a bunkó wesco, meg úgy a fájintos tatter. Most végre kibújt a szög a zsákból!Tiszta Silveradot csináltál abból a disztingvált fõúri kastélyból. :D Lassan kezdem szégyellni magam, hogy nálam mostanában nem történik már-már semmi. Már csak az tartja bennem a lelket, hogy az egy évre jutó kar-, borda- és kulccsonttörések mutatószáma tekintetében Silverado egyelõre õrzi vezetõ helyét. De érzem, hogy nagyon jössz fel, s mindent megteszel, hogy éles küzdelem alakuljon ki. Tudom, hogy mostanában többször megálltál a Geronimo western lovas bolt kirakata elõtt, s révedezõ szemmel nézegetted a chapseket, western nyergeket, feszítõ zablákat. Már csak idõ kérdése, hogy mikor láthatunk téged a pickup-ödbõl begipszelt végtagokkal ugyan, de hegyesorrú kígyóbõr csizmádon derelyeszaggató sarkantyút csörgetve kiszállni, s szemedbe húzott statsonod alól figyelni, amint a lovaid épp életveszélybe sodornak valaki(ke)t. Posted Image Ha tudnád, hogy utállak azért, hogy mersz úgy élni, ahogy élsz, hogy mertél ekkorát váltani. S ráadásul úgy tûnik, hogy be is jött. Fújj! :mad: :mad:

#50 Vas tag

Vas tag

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 185 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 25. - 9:42

Halló Sheriff!Képzeld Barátom, (hogy az utálatod fokozzam) Filly ma US Jeep-be kell hogy beszálljon, és Appaloosa lovakat kell hogy simogasson!!Am. Staffordshier nyalogatja a kezét , és én egész úton Cowboy nótákat nyüszítek a fülébe! tongue.gif Szerinted kibírja? Posted Image Üdv Vas tag Posted Image

#51 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 25. - 21:36

Na ennek a hírnek szívbõl örülök. Legalább annyi öröme legyen az emberfiának, hogy másnak még nála is sokkal rosszabb. Szegény Filly! A jeepet mag az appalosákat szerintem ugyan simán kibírja, de a terrier már kemény lesz neki Bodza után. És amikor azt hiszi a szerencsétlen, hogy itt a vég, akkor jössz te a nyüszítéssel, ami benne valami megmagyarázhatatlan oknál fogva cowboy nóták kényszerképzetét kelti! :D K.O.!

#52 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 27. - 13:18

Most tudtam meg, hogy rossz cimmel nyitottam ezt a topikot, mert nem is Lovasd volt anno a falu magyar neve, hanem LOVÀSZAD. Ez persze baromi hulyen hangzik, ugyhogy nekem marad a Lovasd :D A bakonyi turarol masfel orat kestem, amibol kisebb problemaim akadtak :( De jo tatteroshoz hiven kimagyaraztam magam.

#53 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 27. - 20:29

A LOVASD azért is praktikusabb, mert így a grófod bizonyára úgy ejti, hogy [cenzúrázva]. :D (Ugy nem cenzúrázzátok ki? Elvégre csak fonetikusan írtam le gróful. Mint ha azt mondtam volna oroszul, hogy GAMLET)[De igen. Mer' mi ilyenek vagyunk. - Hux] [ 28 Január 2003, 11:21: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#54 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 20:12

Nem ejti ugy, mert szegenynek magyar az anyanyelve (az apanyelve meg cseh). Jo kis osztrak grof, mi? :D A legdurvabb magyartalansag eddig az volt tole, amikor az o:ntsd szot ugy mondta, hogy o:ntyed :D

#55 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 20:44

Haho, fiukak! Legyen szives, hivjon fel az a kedves ismeretlen ismerosom, es sajat hangjan is suttogja el a fulecskembe azt, amit egy szlovak internetes sms-kuldon keresztul elkuldott, mert megesz a kivancsisag! :eek:

#56 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 23:57

OKÉ ! Elviszem a balhét, jó? Posted Image :D :D

#57 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 31. - 18:29

Filly!Nem esett szó arról, hogy hogyan lehett túlélni az appaloosa-kat. Ugye szörnyû volt. Amióta olvastam sajnállak... Posted Image

#58 Guest_Filly szelleme_*

Guest_Filly szelleme_*
  • Guests

Közzétéve 2003 február 1. - 11:34

Misi, meresz egy ember vagy te! Posted Image Filly sajnos a tegnapi noegyleti jelmezbal alkalmabol ideiglenesen elhalalozott. Remelheto feltamadasaig kenytelen vagyok en helyettesiteni. (A feltamadast elosegitendo jelenleg literszam ontom a gyarlo testbe a gyogyteakat, hatha...)Haflingi, Filly az appaloosakat sem tudta tulelni, akkor is en meloztam helyette, de sajat lova latvanya csak visszahozta bele a lelket Posted Image Egyebkent Sheriff rosszul szamolt, amikor azt hitte, hogy egy agaras elborzad egy amstafftol. Ugyanis ez a ket kutya az, amelyik igazan kozel all egymashoz, mert mindketto igazi, jol megszerkesztett es kidolgozott izomkotegekbol all. Egy valodi, am nem reprezentans felmeres szerint az agarasok, ha nem tarthatnanak agarat, akkor amstaffot valasztananak. Ez komoly! [ 01 Február 2003, 10:46: Az üzenetet átszerkesztette: Filly szelleme ]

#59 Guest_Filly szelleme_*

Guest_Filly szelleme_*
  • Guests

Közzétéve 2003 február 1. - 11:43

Jah, egyebkent csutortokon is be kellett ugranom Filly helyett egy rovid idore. At kellett mennie Magyarorszagra fotozni, egy kedves kollegaja vitte at Trabanttal. A fout elott 80 m-re a kocsi elhagyta a jobb hatso kereket, agyastul. Kezifekkel meg suru imakkal tudtak csak epp a keresztezodes elott megallni, gyonyoru szlalomban hatalmas szikrakat huzva maguk utan. A kereket meg az agydarabokat az uttol 10 m-re szedtek ossze. A vicc az egeszben az volt, hogy a srac mondta Fillynek, hogy egy ideje mar nagyon zorog az egyik hatso kerek, lassan meg kellene csinaltatnia... :D

#60 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 12:06

Na, kezdek magamhoz terni... Ez a tegnapi buli eleg halalos volt. Valami hihetetlenul ocska es idegesito az osztrak sramli-zene, es megvan az az undorito szokasuk, hogy parban tancolnak. Mivel az egy nore juto ferfiak szama elegge elenyeszo volt, megtapasztalhattam, milyen a no-no tanc. Borzalmas. Sot, meg annal is rosszabb. Viszont legalabb kiderult szamomra, hogy a nok eroszakosabban vezetnek a tancban, mint a ferfiak. De nem hagytam magam, ellenalltam am! :D Tombolan nyertem egy ciklament, egy szauna-belepot, meg egy enyhen attetszo polot :D Jah, meg sikerult parszor ezzel-azzal (veletlenul himnemuekkel, mert a vegen azert csak odamereszkedtek ok is) meghivatnom magam egy-egy pohar pezsgore, ugyhogy anyagilag egesz jol jottem ki a bulibol Posted Image

#61 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 12:11

Tegnapelott gondolkoztam azon, hogy lebuktatom magam, es megirom nektek, hogy mostanaban, ha valaszthatok, miert is megyek ki szivesebben a kis teliver kancaval, mint Hoboval. Hat, csak es kizarolag a sporolas vegett. Ugye, a telivereknek nem no akkora teli szoruk, raadasul ez a kanca picike, sokkal rovidebb ideig tart lovaglas elott lepucolni, es mivel megy, mint allat, joval hamarabb erek vele haza Posted Image De felreteve a vitzet, sajnos tudtam mar egy ideje, hogy el fogjak vinni. Holnap lesz a napja :( Jonnek, es elviszik :( Tobbe nem rongyolhatok vele terdig ero szuzhoban :( Nem er... :(

#62 Kölyök

Kölyök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 443 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 13:06

Szia Filly!Remélem kipihented magad /már amannyire lehet/ Posted Image Az osztrák zenével kapcsolatban egyet értek! :D Azt a drága rongyoló pacidat meg sajnálom. Vegyél töle egy érzékeny bucsut és probáld meg tultenni rajta magad!Sok sikert!!! ;)

#63 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 13:57

Te Filly!Mostanában egyre gyakrabban foglalkozol hímnemûekkel a hozzászólásaidban. Olybá tûnik, mintha némi érdeklõdést mutatnál ez irányban. Bárkinek lehet versenyezni kitüntetõ figyelmed elnyeréséért, vagy csak meghívásos alapon képzelhetõ el a versengés? Csak, hogy tudjuk. ;)

#64 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 14:47

Filly!Ha beállhatok a sorba :rolleyes: Egy-egy pohár pezsgö? Némi táncnak nevezett toporgás? :D Egy egész karton Finlandia vodka, és ha már elfogyott, jöhet a tánc is! Ezt kezdetnek Posted Image

#65 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 19:04

Sheriff, termeszetesen csak meghivasos alapon lehet a jeloltek koze bejutni. De Te es Misi is rajta vagytok mar a listamon Posted Image [ 01 Február 2003, 18:07: Az üzenetet átszerkesztette: Filly ]

#66 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 19:06

Nem adtam eselyt Murphy bacsinak, es nem mentem ki ma egy uccsot lovagolni Charismaval :(

#67 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 19:18

Filly, ezen a listán már a kelletténél többen is vagyunk :D Helyi, és helyzeti elönyömet kihasználva, irány Ausztria? Posted Image Posted Image Bocsi Sheriff, de kilóméterekkel megelöztelek :D :D

#68 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 18:55

Misi, te hangember vagy! Posted Image

#69 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 19:02

Tegnap fogtak nekem a kutyak egy facantyukot. Mondanam, hogy Bodza fogta, csak sajna ez nem igaz. A nala 1 hettel idosebb labrador kan csipte el szegenyket. Amikor eszrevettem es elvettem tole, meg elt, bar epphogycsak. Kenytelen voltam visszaadni azonban a kutyaknak, mert semmit sem talaltam a kozelben, amivel gyorsan veget vethettem volna a szenvedesenek. Illetve, volt egy kisebb falec, de sajnos a foldbol kifele acsargo balamadzagok nem adtak (bicska meg epp nem volt nalam). (WinchEsther, ne hidd, hogy csak plagizalok, tenyleg igy volt! :D ) Lenyeg a lenyeg, Charlie secperc alatt elintezte a tyukot. Probaltam parszor Bodza szajaba is betomkodni, megiscsak vadaszkutya, ne feljen mar egy tollas izetol... :D Most a madar a hutoben varja sorsa holnapi beteljesuleset. Isteni finom leves lesz belole, amint veszek par zoldsegfelet hozza.

#70 Kölyök

Kölyök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 443 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 19:04

Ne bántsd, Ö jó ember! Posted Image Posted Image Ördögien jó ;) Posted Image

#71 Kölyök

Kölyök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 443 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 19:07

Filli!Bodza kan vagy szuka?

#72 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 19:09

Jah, azt azert hozzateszem, hogy az istallo mellett van az egyik facannevelde. Most teljesen ures, mert vege a vadasszezonnak. Szerintem a serult madar azert jott ide vissza, mert itt nevelkedett fel. Csak a ket 10 honapos ebre nem szamitott... Mindegy, istalloudvarban fogott facanbol meg ugysem csinaltam levest :D

#73 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 19:18

Bodza szuka (magyar agar). Ja, hogy megeszik-e majd a fenevadjaitok okelmet, vagy sem?Attol meg lehet valaki joember, hogy hangember Posted Image

#74 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 19:21

Ma delelott elvittek a kis kancat. Sajnos valojaban Hobo miatt, mert nagyon szerelmes volt bele es a tobbieket mindig egzeciroztatta miatta. Bar szerintem nem is annyira, nem voltak sebek a tobbieken, de a grof szerint jobb, hogy elment a kanca, mert igy nyugi lesz a 6 herelt kozott.Kenytelen voltam Hoboval vigasztalodni, es egy uberallatkiralysagos terepet mentem delutan tongue.gif

#75 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 19:38

Filly!Hangember? No csak érj ide Posted Image Szukát nem esznek a kutyáim Posted Image

#76 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 3. - 14:43

[QUOTE]Eredeti szerzõ: Filly:[QB]PH, szeptembertol Ausztriaban dolgozom egy grof vadasztarsasaganal. 7 lovat latok el, lovagolom oket es kettesfogatot is hajtok. Velem van Bodza es Hobo is. No meg az "ERÕ". Nem? ;) VAgy már elfogyott? Küldjek/vigyek még? :cool:

#77 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 21:00

Szia, Pampaliniiiiiii!!!! Gyere, hozz meg nekem egy kis energiat, mert kezdek fogyadozni belole! DE elotte en megyek hozzad... Ugyanis pentektol 1 hetig otthon leszek, es nagyon kivancsi vagyok a kotofekkantarodra (ezt mar mondtam), ugyhogy valamikor meglatogatlak, hogy levegyem a mereteket (ezt meg most mondom). Pussz!

#78 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 21:04

Ma lovaglas kozben talalkoztam egy menyettel. A tarlorol igyekezett behernyozni az erdobe, fantasztikus latvany volt.

#79 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 21:07

FIGYELEM!Februar 24-en, hetfon szuksegem lenne 2-3 emberre, akik koradelutan lovagolnanak. Jon valami bizottsag, akiktol valami penz, tamogatas fugg, jo lenne, ha latnak, hogy nagy itt a lovaselet :D Ki az a 2-3 bator jelentkezo, aki a febr 22-24-ei hetveget, meg a hetfoi nappal egyutt, itt toltene? Kaja, pia, nok, pasik... Posted Image

#80 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 21:43

Éééén pl, ha megfelelek. Posted Image