Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Igaz, de vicces történetek


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
109 válasz a témához

#81 Zabocska

Zabocska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 146 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 24. - 20:11

Ja, bocs, nagyon siettem és nem esett le a dolog. Persze, hogy tudom, hogy ezt szokták mondani. Én is szoktam. Úgyhogy most légyszi, ne nézz abszolút hülyének! Csak álmos vagyok mostanában és ez az agyamra is kihatással van. De hát ezt már tapasztalhattad. Nem esett le, hogy pálcáról van szó. Azt hittem, az ismerõsöd csak ugratásból mondta a kiskölöknek a csipkedõs dolgot. Szóval többet kéne gondolkoznom és nem csak rávágnom mindenre a hülyeséget. Hát ez van.

#82 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 24. - 21:23

Zabocska!Ne aggódj, már megszoktam hogy hülyékkel vagyok körülvéve. Elég ha belenézek a tükörbe Posted Image

#83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 24. - 21:27

Vagy itt vagyok én is, példának okáért!!! Posted Image Posted Image Posted Image

#84 Zabocska

Zabocska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 146 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 25. - 16:50

Dev!Ha eddig nem jutott volna eszedbe, most szólok: a múltkor megbeszéltük, hogy együtt megyünk vizitre a Sárgaházba. Már többször is igazoltuk mindketten, amit múltkor mondtál,hogy baj van a kerekeinkkel. Szóval nem csak én nem vagyok nemnormális.

#85 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 25. - 20:55

Tényleg, de én lóval megyek. Érdekesen mutatnánk, amint átlovagolunk a városon. Fõleg én Milkával, amint átrongyolunk az autók közt. Na jó nem reklámozom, hogy fel akarok rá ülni, mer tényleg bevisznek.Valamelyik nap állunk Milka gazdájával a ló mellett( Róla estem), és beszélgetünk, egyszer csak megjegyzi: Milyen okos állat ez a Milka, még idõben lerakata, ami fölösleges volt neki.. Mindezt ilyen fejjel: :D Na ne offoljunk tovább ;)

#86 Equus

Equus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 25. - 21:46

Kishuszár minden elismerésem a sztoridhoz:)-egyébként én is használok vazelint,de CSAK A LOVAMRA:)Ezek után nehéz labdába rúgni:)Egyetlen "csöpp" lovam,akinek épp hogy elég szokott lenni 1 féreghajtó,sokszor megnevettet.Általános probléma a vizen átkelés.2 hete elmentünk egy vadászlovaglásra Gyömrõre,ahol szerintem elég intenzíven és pergõsen közlekedtünk.A túra vége felé egy kb.1m átmérõjû patak keresztezte az utat.Mindenki átment,de Vilim(aki a 23 ló közül a második legnagyobb volt!)csak toporgott és vacilált,hogy most mi a fenét csináljon.Végül átment,de nagyon vicces látvány lehetett.Ugyanezen a túrán egy vízmosásos úton haladtunk libasorban.Vili egyszer csak kinyújtotta a nyakát és az elõtte menõ ló fenekébe szeretett volna harapni.Ez nem jött össze,mert elterültünk,mint egy béka.Mind a 4 lába szétcsúszott-így jár az,aki keskeny úton hõsködik:)Sosem szoktunk megilyedni semmitõl,de a múlt hónapban a terep végén,miután kamionok és õzek mellett nyugodtan elmentünk,Vili 180°-os fordulatot vett,amikor egy béka beugrott a patakba:)Némediszõlõn októberben jártunk szintén vadászlovagolni.A terep közbe megálltunk piknikezni.Az autós kíséret hozott egy asztalt és azon szendvicseket,sütiket,meg persze piát(alkoholmenteset:).Almákat is tettek a teríték mellé a lovak számára.Vilinek elsõ dolga volt,hogy körülnézzen mi található az asztalon. tongue.gif Egy ember odajött hozzánk és megkérdezte hogy tetszik a terep,de Vili rávetette magát a szendvicsére,majd jött egy nõ,aki körbekínálta a süteményeket...utánunk már nem volt érdemes folytatnia ezt a tevékenységet:) Posted Image Posted Image Egyébként már több "földi halandó" szendvicse végezte Vili martalékaként. :D

#87 Zabocska

Zabocska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 146 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 26. - 16:03

Dev!Diliházba lóval?!?! Ajánlom, válassz valami gyorsabbat, mert sürgõs. Bár, ha Milkáról van szó... De õt ne szídd! Neki csak "NE HAGYJATOK ITT!!!!!!!"-fóbiája van. Egyébként csípem (nem pálcával Posted Image ), bírom a problémás lovakat (ha van karámkapu), rokonlélek vagyok velük...

#88 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 27. - 16:42

idézet:
Eredeti szerzõ: Devil_girl: Egyik ismerõsöm Dóramajorban dolgozott a nyáron. Kisgyerek lovagolt, életében elõször szabadon. Ismerõsöm mondta neki, hogy csípje meg a ló vállát. Erre a kisgyerek lehajolt és elkezdte csípkedni a ló vállát :D :D [/QUOTE]Tegnap a legnagyobb lelki nyugalomban lovagolok, mikor magam mögött meghallom az edzõi utasítást: csípd meg! Senki enm értette, miért kezdek el röhögni :D

#89 Zabocska

Zabocska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 146 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 28. - 15:19

Nedu! Ez akár velem is eõfordolhatott volna, csak én magamon röhögtem volna. Ha nem tod, mirõl van szó és szeretnél egy jót nevetni, légyszi, nézd meg Dev válaszom a fenn említett üzenetére! De, hogy ne nézz teljesen kótyagosnák ( bár az vagyok), légyszi lesd meg azt az üzit is amit azután írtam, hogy rájöttem, mennyire nem gondolkozom!

#90 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 28. - 21:15

Húha,velem is volt már ilyen elég poénos eset,amin mindenki dõlt a röhögéstõl.Egyik nap kimentünk lovagolni és én az egyik fiatal lovat kaptam,de birom a kis mocsadékot és örültem neki.Amúgy egy kis ficánkolós ló,azt tudni kell róla.Hát mikor bemelegítettem ügetésbe,valamitõl megrémült és nekinyomorogtunk a karámfának,persze az én lábam bánta.Haladtunk így még egy kicsit elõre,mire fönnakadt a csizmám a karám egyik kiálló pontjába és szépen végigcsúsztam a ló fenekén és ottmaradtam a karámon fönnakadva.(mindezt ügetésbe)A ló szegény nem tudta mit csináljon, (ettõl bezzeg nem ijedt meg) 2-3 métert még ügetett tovább,aztán leállt lépésbe.Így persze az edzõm elbírta kapni elég könnyen.Nade én...Prsze,hogy ottmaradtam a karámfán,mivel nem ért le a lábam és nem tudtam lekészálódni. :D Mindenki dõlt a röhögéstõl,hogy amit abban a pár percben elõadtam. :D De végülis jól végzõdött,bár a Pókember név utána elég sok ideig rajtam maradt. Posted Image :D

#91 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 29. - 23:48

Zabocska!Ismerem az elõzményekt, éppen ezért kaptam röhögõgörcsöt a ló hátán, mert a szitu majdnem ugyanaz volt: kislány lovagol egy lovon, és meg kell csípnie a ló vállát. A kislány tudta, hogy pálcával kell, de nekem akkor is az itt leírtak jutottak eszembe, és nevetnem kellett :D

#92 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 30. - 0:44

Nem a legviccesebb történet, de azért leírom, mert ennél poénosabb még nem történt velem, sajna. tongue.gif Lovastáborban voltam, és estefelé kihozták a pónikat, hogy megyünk hátra szõrén lovazni. Fannyra ültem volna, de hogy? Mindig is problémáim voltak a lóra való felszállással, sajnos még a haflingiaknál is. Nem baj, gondoltam, csak azért is felülök, segítség nélkül. Nekirugaszkodtam akkora lendülettel, hogy biztosan ne essek vissza oda, ahonnan elindultam; és szabályosan átestem a ló túloldalára. :D Mindezt úgy, hogy Fanny mellett nem pont a higgadtságáról híres tarka póni állt, és én ügyesen a hátsó lábai mögé estem. Hiába, értek én ehhez. :rolleyes: :D

#93 Zabocska

Zabocska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 146 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 1. - 20:27

Dodó!Vigasztalásképp hadd emlékeztesselek: A KARÁMFA A BARÁTUNK! Dev is látta, amikor 1edül az mentett meg, hogy Ms Öreg Nénik Védõszentjével csak az mentett meg, hogy ne galoppozzunk át az egész lovardán...Dev!Ha az a tábla csoki (nem jártam utána a dolognak), akkor felejtsd el! Minden csoki az ENYÉM!!! TUDOD, ÉLEK-HALOK A CSOKIÉRT.Egyébként én is estem már majdnem át a lovon. Jobban mondva dobtak. Szõrén +próbáltam felugrani. Ott fityegtem a ló oldalán, az "oktató" meglátta és segített...

#94 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 4. - 13:22

Zabocska!Ebben fel merek fedezni némi igazságot. :D Posted Image Posted Image

#95 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 14. - 17:46

Újra Hubi!Egyszer volt...1 éjszakába nyúló barangolásból valamikor éjjel 2-3 között értünk haza.Általában hajnalig is kint voltunk.Megérkezvén lenyergeltem,éjjvacsi,vizecske,lecsutakoltam.Majd mentem volna be a saját alváselõtti procedúrámat bevégezni.Ha-ha!Ha lehetett volna!De nem.Az õsök kizártak.Kuncsorgás,könyörgés,nosztalgia ébresztés:Édes kicsi kincsem.Ugye emlékszel mikor hozzánk költöztettek?Mikor majdnem lesérültél?Mikor kint virrasztottam meletted két hétig és vigyáztam az álmod?Ugye milyen jó lenne megint eggyütt aludni?Begömbölyödhetek a lábaidhoz?Néz rám sandán.Leterítem a lópokrócot,elfészkelem magam az "ölelésében".Épp elszenderednék,érkezik a fejemre 1 adag széna.Már majd 24 órája voltam talpon nem akartam nem aludni.nyöszörögtem rá.Most pofibaveszünk 1 falással,bele a vizbe,a csuti nyakába.Nem várt reakciót.Fel sem háborodhattam,ocsúdhattam.vihartempóval lábraszökkent,és jött az egész vödör víz.A mai napig kérdés a számomra.Nem kell ennyire a társaságod,már kinõttem belöled.Vagy?Mielõtt az áyamba bújsz legalább lezuhanyoztál volna!?

#96 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 14. - 19:02

Dodó!Elég sokáig a Tattersalba jártam lovagolni. Aztán megépült a kisfedeles mellett egy istálló, ide költöztek át a lovaink. A nagy átpakolás közepette mindent olyan helyre raktunk, ahol a legutóljára jerestük õket. A volt edzõm már rutinos volt a dologban, és a szekrény tetején kereste a dolgot elõször. Benn a zabosban. Felállt a pad tetejére, és onnan ézett fel a szekrény tetejére. Tél volt, rajta télikabát. Aztán le akart szállni. Mi már csak annyit hallottunk, hogy Segítség! Szedjetek le! A kapucnijánál fogva felakadt a fogasra :D :D :D :D Utána mi is elég sokáig "húztuk" ezzel. :D :D :D :D

#97 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 15. - 18:36

Biztos vicces volt! Posted Image

#98

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 15. - 20:38

Az volt! :D

#99 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 15. - 20:54

Ugye Dé! Posted Image Dóri nem értékeled a vicces helyzeteket eléggé Posted Image

#100 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 15. - 21:00

Dev!Ez marha jó!!!! Posted Image Posted Image Nagyon tetszik.Akkor biztos tudja milyen érzés,bár tök poénos,de mikor az agyadra mennek vele ezzel... Posted Image

#101 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 15. - 21:12

Dev!Igy má jó?: Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image http://www.paci.hu/f...lins/rockon.gif http://www.paci.hu/f...mlins/gmano.gif

#102 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 15. - 22:17

Nem, mert nem jösz a talira Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image De jó jel, hogy fejlõdõ képes vagy Posted Image Posted Image http://www.paci.hu/f...mlins/gmano.gif http://www.paci.hu/f...mlins/irony.gif

#103

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 15. - 22:57

Igen, azt én sajnálom, h nem jössz ám! :D De kétségkívül lassan megtanulod értékelni a poénos történeteket és ez jó! ;)

#104 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 18:08

Ha-ha-ha-ha! :D Sajnos nemtok menni,de Dev:majd a Bettában! Posted Image Dev:Mé nem irsz nekem?Dé:bocs hogy sokáig nem irtam,de elég lusta vagyok! :D Posted Image

#105 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 21:04

Dóri!Ott nem hiszem, de mindegy. Majd ha kijössz hozzám lovagolni. ;) A kérdésedre a következõ mondatodban benne van a válasz. Én is!Dé! Kihagytál egy "is"-t, nem? ;)

#106 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 21:10

De izék vagytok má!!! :rolleyes: :rolleyes: Ejnye Dev!Lusta vagy nekem irni?! Posted Image Posted Image A Bettába nem jössz le nyáron?

#107

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 16. - 21:15

Dev! ;)

#108 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 22. - 21:51

történt vala.....úgy 6 évvel ezelött, még javában a gyönyörü bajorország dibes-dombos vidékén éltem. Minilovam (Lucky Lou a fjord) és Samoa már akkor is állandó részesei voltak a boldog mindennapjaimnak. Minden reggel 4-f5-kor keltem és vidáman ballagtam át a lovaimhoz. A parasztok csodálkozva vették tudomásul, hogy reggelente önként száguldozok az istállóba ellátni öket. Egyik reggel sikerült még sötétben meglepnem a lovakat. Imádok a hajnali órákban szorgoskodni. Gondoltam a napfelkeltét szeretném lóhátról megnézni. Ki is mentem Sammel egy fantasztikus terepre. Majd felbuzdulva kimentem Luckyval is, de csak szörén, hogy ne húzzam az idöt a nyergeléssel. Hihetetlen volt a felkelö nap fényében az erdöben lovagolni, majd át egy kis falun ( köszönteni a szorgos embereket) le a völgybe ahol egy fantasztikusan hosszú vágtaszakasz kinálta fel magát. Az út mellett az egyik ismerös paraszt ép a rendsodróval dolgozott. Vidáman odakiáltottam " Guten Morgen" és már száguldoztunk is. A kis ló annyira kiegyensúlyozott volt, odadobtam hát a szárat.....átvillant az agyamon, hogy nem jó a füben vágtatni, mert valahol van egy kis.....hoppá! már meg is botlott a lovam és a gömbölyü kis hordótestén nem lévén nagy mar, átcsusztam a nyakára. Khm, aki ismeri a fjordot az tudja, hogy a fjordok nyaka ugyan bivaly erös, de igen rövid. Egy ideig elbirt a nyakán, de ahogy fáradt, egyre lejjebb került a feje, én pedig egyre közelebb csúsztam a füleihez. Két kezemmel bátran támasztottam a tarkóját, de hiába... egyszer csak elfáradt és teljesen leengedte az orrát a földig, miközben visszaesett ügetésbe.... el tudjátok képzelni, milyen lehetetlen helyzetbe kerültem. Nem volt más hátra le kellett ugrani. Vettem egy nagy lendületet és leugrottam a lovam elé , majd hihetetlen sebességgel és hétmérföldes lépésekkel próbáltam az egyensúlyom megtalálni mindhiába! A karjaimmal is próbáltam enyegsúlyozni. ( úgy nézhettem ki, mint aki épp felröppenni készül) Akkora lendületem volt, hogy egyszercsak elterültem.....úgy kinyúltam mint egy gyalogbéka Posted Image lassan a hátamra fordultam, mert arccal a homokban nem kaptam levegöt, közben olyan hangosan röhögtem, hogy a lovam odajött megszagolt és el sem tudta képzelni, hogyan kerültem elé és hogy miért akartam elöle elszaladni. Annyira nevettem, hogy kicsordult a könnyem és begörcsölt a hasam. Ott kapáloztam a földön, mint egy hátán fekvö cserebogár és csak nevettem, nevettem a lovam meg csak bambán nézet. Lassan felültem és akkor vettem észre, hogy a paraszt leállitotta a traktorját és megpróbált a segitségemre sietni, de a nevtéstöl csak a traktor elejéig jutott. A térdét csapdosta és a fejét verte a traktor ajatjába úgy röhögött. Ott ücsörögtem még egy darabig, mert ettöl a látványtól még jobban elkapott a nevetögörcs. Nagy nehezen megkérdezte, hogy minden ok-e. biztositottam róla, hogy jól vagyok. Felpattantam a lovamra és vágtattunk tovább. Otthon elképedt arcok fogadtak. Mindenki azt kérdezgette, hogy jól vagyok-e . Mikor belenéztem a tükörbe minden világos lett. Az arcom poros, a nevetéstöl kicsorduló könnyek patakokban folytak így gyönyörü mintát hagytak maguk után. A térdemen kiszakadt a nadrág. Azt addig észre sem vettem. Ismét nevetögörcsöt kaptam :D még életemben nem kezdödött ilyen viccesen egy nap Posted Image

#109 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 22. - 21:55

Ez nagyo aranyos! Megnéztem volna...nem volt a közelben véletlenül egy kandikamerás? Posted Image Paparazzi? Posted Image Vagy hasonló? Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#110 Orsika 01

Orsika 01

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 28. - 19:39

Posted Image Posted Image Posted Image