Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Holsteini


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
479 válasz a témához

#161 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 7. - 8:10

Nemtom mért rakott rá vejrótert elõtte másik 3 lovat is lelovagolt azokat is ezzel. De egyébént tényleg marha jó fej ló... :D

#162 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 7. - 8:15

Sziasztok! Tudtok valamit Janicsárról? A lovam papája és kíváncsi vagyok rá:))

Én egyet tudok biztosan, azt hogy rossz topicban kérdezted:D, mert õ egy holland (apja Farmer, nagyapja Voltaire, és állítólag nem egy jóindulatú mén - de ezt csak hallottam...).

Nemtom mért rakott rá vejrótert elõtte másik 3 lovat is lelovagolt azokat is ezzel. De egyébént tényleg marha jó fej ló... :D

Ha tényleg az, akkor meg fölösleges rá, hát nem?? :)

#163 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 7. - 8:20

majd legözelebb megyek akkor ugyis fognak ugrani akkor majd tuti nem tesz rá!! és akkor olyan képe lesznek! :D látom nem nagyon tetszenek neked a pacco :)

#164 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 7. - 8:23

majd legözelebb megyek akkor ugyis fognak ugrani akkor majd tuti nem tesz rá!! és akkor olyan képe lesznek! :D látom nem nagyon tetszenek neked a pacco :)

A lovakkal semmi baj nincs. :)

#165 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 7. - 8:24

ahha :D

#166 balymo

balymo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 515 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 12. - 13:54

Leonce megérkezett!

Edited by balymo, 2007 március 12. - 13:55.


#167 elfedelik

elfedelik

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 21:22

Leonce megérkezett!

ami van videoknal legado nevezetu paci az a fia vagy testvre? :eek:
nekem nem teccik amugy az a lo a leonce az nem rossz de az a masik nem gyere be.... :gm:

#168 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 5. - 12:35

Ohhh ma láttam Canutot ahogy futoszárazták, gyönyörûen mozog :ang: csak sajnos nem volt nálam fotozo alkalmatosság. :rolleyes: pedig megérte volna megörökíteni, na majd legközelebb... :kir:

#169 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 augusztus 3. - 14:48

Pár kép Compariról, nagyon szépen fejlõdik...és nagyon jól ugrik....

Compari1
2.
ugrás1
ugrás2
ugrás3
ugrás4
ugrás5
ugrás6
ugrás7

Na ennyi lenne remélem elnyeri a holsteini szeretõ emberek tetszését, én imádom ezt a dögöt :dev: :ang:

#170 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 augusztus 14. - 8:55

Olyan kép nincs, ahol mindkét elsõ lábát felhúzza? :D

#171 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 augusztus 14. - 9:09

Nincs :D csak azt ne mond hogy nem tetszik... én mitnem adnék érte ha nekem is lehetne egy ilyen lovam mint Compari

#172 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 augusztus 14. - 11:37

Biztosan felhúzza amúgy, csak a fotóssal lehetett a gond szerintem... :dev: :D Amúgy tetszik, nem csúnya ló, és jó fej is lehet, ha ilyen bátran ugorja a vizestálcás ugrást. Hány éves egyébként? (a fotós :D )

Edited by Franke, 2007 augusztus 14. - 11:37.


#173 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 augusztus 15. - 8:13

hihi velem nincs hiba :P :D egyébként tényleg jófej csõdi a drága :D az én korom bennevan a püm ben :P :ang: lesd ki onnan ;) Compari olyan 4-4,5 éves asszem :rolleyes: b1 b2 ben megyeget és egyre jobb csak ha sok ló van körülötte kicsit megvan szeppenve :ang:

#174 bar_bika16

bar_bika16

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 30. - 11:27

Sziasztok! Talán itt tud segíteni nekem valaki. Van egy gyönyörû szép Gringo apaságú, sportlóra besütött kancám. :) Jelenleg díjlovagolok vele, elég jó eredményekkel. Majd a jövõben szeretném befedeztetni, egy hozzá való ménnel, csak eddig még itthon nem találtam egy díjló holsteini mént sem. :hupp: Tud valaki ilyet, vagy külföldre kell érte kimenni? Nem sürgõs, csak tájékozódásképpen... Elõre is köszi a segítséget!

#175 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 1. - 9:24

Candy esetleg?? Holsteini is, díjló is, és még fekete is. Vagy a Cannizzaro. Szintén, csak pej.

#176 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 1. - 9:32

A Candy kiváló és nagyon jó származás is...Calypso x Capitol, ha jól emlékszem...a csikóiról viszont semmi infom. Esetleg valaki?

#177 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 1. - 10:54

Calypso I x Capitano :P

#178 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 2. - 20:12

Calypso I x Capitano :P



Öregszem... :P :D :D :D

#179 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 3. - 6:58

Ahhoz képest az elsõ 5 betût szépen eltaláltad. :yeah: :D Meg azért a 2 mén igen közeli rokoni kapcsolatban van...tehát 4-es alá fijam, leülhecc. :kir:

#180 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 3. - 14:13

hm...egyszer egy Ki mit tudon? Karinthy: A jó tanuló felel c. novellájával indultam...és nyertem.De ez most miért is jutott eszembe?! :D :D :D u.i. Kabbe, Barátom! :D :D :D

Edited by LANDGRAF, 2007 október 3. - 14:13.


#181 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 4. - 13:05

hm...egyszer egy Ki mit tudon? Karinthy: A jó tanuló felel c. novellájával indultam...és nyertem.De ez most miért is jutott eszembe?! :D :D :D
u.i. Kabbe, Barátom! :D :D :D


Ott nyertél, itt meg nem, ez van. :D :D :D

#182 Dáliácska

Dáliácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 117 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 28. - 19:30

Szia bar_bika16! Ha még mindig keresel holsteni mént itt Magyarországon,akkor én tudok neked ajánlani egyet. Cannizaro,93-as holsteini mén,díjlovaglásban versenyzett kint külföldön,most pár évig itt van Magyarországon.Ha érdekel küldhetek képet és telefonszámot is tudok adni :) Üd,Dáliácska

Edited by Dáliácska, 2007 október 28. - 19:30.


#183 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 30. - 8:16

Szia bar_bika16!

Ha még mindig keresel holsteni mént itt Magyarországon,akkor én tudok neked ajánlani egyet.
Cannizaro,93-as holsteini mén,díjlovaglásban versenyzett kint külföldön,most pár évig itt van Magyarországon.Ha érdekel küldhetek képet és telefonszámot is tudok adni :)

Üd,Dáliácska


7 hozzászólással feljebb... :)

#184 Dáliácska

Dáliácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 117 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 30. - 11:36

Igen,láttam hogy írtad.Csak én ott lovagolok ahol a mén van és gondoltam ha érdekli akkor tudok képeket küldeni meg elérhetõséget adni :)

Edited by Dáliácska, 2007 október 30. - 11:36.


#185 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 30. - 12:05

Igen,láttam hogy írtad.Csak én ott lovagolok ahol a mén van és gondoltam ha érdekli akkor tudok képeket küldeni meg elérhetõséget adni :)


Képeket küldhetsz nekem is, nyugodtan! :)
Egyébként lovagolják jelenleg a mént? És mennyit fedezett már, mióta itt van?

#186 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 30. - 12:17

F! A Waldes nevû mén holland vagy holsteini?

#187 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 30. - 12:26

Sztem oldenburgi.

#188 Dáliácska

Dáliácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 117 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 30. - 18:21

Franke!

Ok,linkelek be párat :) .Igen,lovagolja egy díjlovas lány,amikor itthon van(Kaposváron tanul).
Nem fedez sokért igy elég sokat fedeztettek vele.Nálunk is sok kanca vemhes tõle.Kíváncsi leszek a csikóira :)

mikor ide érkezett
1.
2.
3.
4.
idén nyáron
szintén

Edited by Dáliácska, 2007 október 30. - 18:43.


#189 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 31. - 11:25

Köszi! :) (konkrétan mennyiért fedez?)

#190 Dáliácska

Dáliácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 117 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 31. - 19:41

Szivesen :) 55ezerért és még 1 évig lesz itt.

#191 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 5. - 11:46

Nah nézegettem, a holsteini árverés weboldalát, konkrétan 3 ló került magyar tulajdonba és sztem a 3 ból kettõ hozzán az innovához fog kerülni :kir: bár bõvebbet csak holnap :P ez az a három. 1. Calydon Cassini I - Lombard - Ladykiller xx 17.000 € 2. Cassiloc Cassini I - Locato - Maracaibo 90.000 € 3. Cercado Cassini II - Contender - Cor De La Bryere 22.000 €

#192 bar_bika16

bar_bika16

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 5. - 15:21

Köszi! :)
(konkrétan mennyiért fedez?)


Szia!
Köszönöm szépen hogy írtál! Egyébként hallottam már a lóról, és pont ugyan ezek a képek vannak meg róla. Hát igazából õ is egy jelölt. De ha már csak egy évig van itt, lehet nem. Azt esetleg meg tudod nekem mondani, hogy úgy kb mekkora az állat? Mert az én lovacskám egy jól megtermett kanca, :D és nagy csikót szeretnénk, de majd csak késõbb, mert jelenleg versenyezni szeretnénk vele.
Elõre is köszi a választ!

#193 Dáliácska

Dáliácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 117 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 6. - 18:58

Szia bar_bika 16! Pontosan nem tudom,h mekkora olyan 180 körül lehet.Ha adsz egy cimet küldhetek egy képet amikor mellette állok és ott talán láccik,mert én is elég magas vagyok de a ló mellett kicsinek tûnök.(elég béna a kép,azért nem linkelem be :D )

#194 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 8. - 15:28

hi!

lehet, hogy rossz topicban járok, de megláttam Ladykiller xx nevét, és eszembe jutott, hogy van egy kiszemelt lóáldozatom, akinek a felmenõi között szerepel ez a mén. :D szóval díjlovat nézek magamnak, és egyelõre csak próbálom összeválogatni, hogy késõbb kit érdemes megnézni. így õsök alapján ez egy ígéretes csikó lenne? ezen a honlapon találjátok az eladó lovak között Athos néven. hatalmas csikó, tûrhetõ mozgással, de ugye még fiatal, és ahogy elnéztem, nincs is rajta sok izom. úgyhogy lenne még mit javítani rajta. :) gondoltam Ti talán tudtok segíteni, mint nagy Holsteini-szakértõk (már ha ennek a lónak van köze a holsteini-hez...). milyennek látjátok a videók alapján a mozgását? köszi elõre is, Oldi.

Edited by The Oldenburgi, 2007 november 8. - 15:32.


#195 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 9. - 8:24

Ha tényleg díjlovat keresel, akkor szerintem ne "tûrhetõ mozgásút" keress, hanem az átlagtól jobb alapjármódokkal rendelkezõt. A Ladykiller xx a holsteini állományt alapvetõen az ugrás és küllem tekintetében reformálta, díjlovaglásban nem igazán jellemzõ a szerepe. A Te kiválasztottadban pedig már elég hátul van a pedigrében. Egyébként az Athos elég rendes hannoveri anyai oldallal rendelkezik, sõt az apjának is csak az apai oldala holsteini, úgyhogy ettõl még akár díjló is lehet belõle. :) De a mozgása az valóban nem egy kiemelkedõ, viszont nem is annyira rossz.

#196 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 9. - 8:48

áh, köszi! igen, valóban nem egy nagy szám a mozgása, amolyan átlag. :) és a nyaka is lehetne egy kicsit magasabban illetszetve... :rolleyes: de majd meglátjuk, lehet, hogy elmegyek megnézni esetleg kipróbálni. :)

#197 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 9. - 9:10

Sziasztok!!! Most esett le,hogy nyár óta nekünk is van egy holsteini lovunk. :D

#198 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 9. - 9:11

Gratulálunk! És kérjük a származási lapot becsatolni! :D

#199 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 9. - 9:32

Óhajod parancs!



Posted Image

#200 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 9. - 9:46

:eek: :D és tényleg. Õ kanca, vagy vmi más? :D És mennyi idõs, és mit csináltok vele?