Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Veszprém megye


  • Please log in to reply
2065 válasz a témához

#81 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 9:13

Jéé, Francinak milyen szeplõs kis orra van... :)  :ang:  Tünemények! De mintha sodrottak lennének...de lehet, hogy csalód a kép, nem sok látszik a mamákból. ( :confused: ) Milyen fajtájúak?

Odaírtam: Franci magyar hidegvérû. (Nem sodrott, mert apja és anyja is mhv.) A Döme meg póni és kb. 120-125 cm magas lesz majd ha megnõ. Francinak meg lekopott a szeplõ az orráról. ;) :) Most nem tudok friss fotót felrakni egyik lóról sem, mert a faluház könyvtárából írok.Utóljára januárban lovagoltam. Ez bosszantó. Itt még gyalogosan is életveszély közlekedni (jég, sár stb.), nem hogy lóval...Tegnap gyalog jártam körbe a legelõt, hogy mi a helyzet. Hát mondanom se kell, jól elázott a csimmám a sárban, közben többször majdnem seggreestem, párszor majdnem bokám törtem, a legelõ meg víz alatt van.Szóval ha netán megint jönnének a mínuszok, akkor meghívok mindenkit korizni a legelõ helyén képzõdött jégpályára... :gm:

#82 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 10:43

Mostmár utánaolvastam, tényleg elkerülte a figyelmemet, hogy írtad. Bocsi. :o Volt is egy ilyen gyanúm, csak nem mertem ezt kérdezni, (mertha mégse?:)) nehogy megbántsalak... Gyönyörûek. Itt Kertán van egy ménesgazda-barátunk, (tõle vesszük mostmár évek óta a zabot), neki 40valahány lova van, és van két ilyesmi kinézetû is. Nekem õk a kedvenceim. Amilyen batár-hatalmasak, olyan szelídek, aranyosak! Imádom a busa fejüket, a szõke hajukat, a robosztus, formás testüket! A talaj nálunk dettó!:( Éjjel megfagy, dél körül felenged, és ez ismétlõdik mostmár régóta.) Az a rémisztõ, hogy ha mától már csak plusz-fokok lennének, meg egy kis szél, napsütés, akkor is hetek kellenének, hogy rendbejöjjön (használhatóvá váljon). Pedig nekem muszáj lenne Mulattra fel-felülni - legalább szõrén, amíg nem kerülnek haza (Angyival együtt) a nyergek. Ugyanolyan béna leszek ápr. elejére, mint amilyen tavaly õsszel voltam... :hupp: :o

#83 bartorsi

bartorsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 276 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 11. - 21:39

Felestársat keresek Balatonalmádiban lévõ 6 éves appaloosa kancámhoz. Nagyon nyugis, könnyen kezelhetõ (westernbe lovagolva). Barátnõm pedig felestársat keres 16 éves ügetõ herélthez ugyanide, hozzá viszont jó lovas szükséges ;) .Ár: 13 000 Ft /hóÉrdeklõdni magánban.

#84 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 10:32

Franciról sikerült szeplõtlen orrú képet csinálni, ellenben Dömét képtelenség lefotózni, mert folyamatosan mozgásban van. Így max. a hatalmas hókáját sikerül lencsevégre kapnom:FranciDömeA hidegvérûekkel kicsit teli lett a hócipõnk egyik nap.Kitettük a karámba Csillagot, Chanyt, Szõkét, ja és két pónit (Pamela+ Pom-Pom). Nem kellett fél óra, hogy valamelyiknek eszébe jusson, hogy meglógjon a karámból. Persze õt követték a többiek, Pamela kivételével. A lovásszal utánnuk eredtünk. Én háromszor körbejártam a hegyet, a lovász még pluszba a szõlõt is megjárta, mire végre sikerült õket hazterelni.:SzöknekErdõjárókVégre hazafelé (Ezen a képen látszanak a "csodálatos" út-és terepviszonyok.)Persze úgy megizzadtak a nagy rohangászásba, hogy mindent be kellett takarni. Ez csak azért érdekes, mert elõször volt lótakaró mindegyiken. Kiváncsi voltam, Szõkém hogy viseli majd az új cuccot, de várakozásommal ellentétben baromira nem izgatta a dolog. Gondolom részben azért, mert én tettem rá, és bennem bízik. Egyszer hátranyúlt a hasafelé, megrántotta a takarót, hogy vajon lejön-e, de mivel csak nem jött le, így békén hagyta és nekilátott enni. Chanyre 5-ször kellett visszatenni a takarót, mert õ nem volt kibékülve sehogy se a cuccal. Csillagot meg nem érdekellte hogy mi van rajta, neki a legfontosabb, hogy tömhesse a búráját.Csillag jól megviccelt minket. Mert kellett volna ellenie Fánival egyidõben. Vemhes is volt, de valahol idõközben felszívódott benne a csikó, mert csak nem ellett meg. :( Kövérnek azért kövér (hasasnak is látszik), mert a lótakarót nem is tudtam rendesen becsatolni rajta.És íme a legelõ. Nem is tudom, felszívódik-e ez a sok víz az idén. Lehet hogy camargue-okat vagy vízilovakat kell tartani a jövõben... :rolleyes:

#85 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 23. - 17:55

Végre sikerült lovagolnom! :yeah: Hétfõn rászántam magam és felültem Tinára. Hát nem volt egyszerû mutatvány kimenni vele terepre mert nem nagyon akarta ott hagyni az istállót, többször megpróbált kipördülni alólam, de végül csak nekiindultunk. Így elsõ alkalommal csak fél órát mentünk, mivel 3 hónapja nem ült Tinán senki, és nem akartam sem fizikailag, sem agyilag lefárasztani. Néhol már egész jó volt a terep, de volt, ahol azt hittem hogy elsüllyedünk a sárban.Tegnap is felnyergeltem és mentünk egy órát. Ekkor sem volt sokkal egyszerûbb Tinát ellovagolni, de mikor végre sikerült irányba állni, akkor meg rohant és bírkózni kellett vele sajnos. Ráférne minden nap egy kis mozgatás hogy lenyugodjon.Szõke pedig hétfõn volt egy éves! :) Hihetetlen, hogy telik az idõ. Egyik nap próbaképpen rátettem egy nyeregalátétet. De nem sokáig izgatta a dolog. Gondoltam, így kiskorában ha kicsit szokja a takarót, vagy hogy a hátán van valami, akkor majd késõbb könnyebb lesz majd az elsõ nyergelés stb. Jópofa kis ló. :)

#86 Katica431

Katica431

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 877 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 27. - 11:33

Hello!Már nálunk is jók a terepek,végre lehet már menni!Ha ilyen szép idõ marad,remélem nemsokára eljutunk a Koloskába vagy valahová:)A lovak is érzik a tavaszt,tök jó a kedvük csak néha nehéz még velük:DMéz,ha már rendesen lovagolod Tinát,meg a mieinknek is lesz kondija,valahol összefuthatnánk...:)

#87 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 27. - 12:47

Hello!Már nálunk is jók a terepek,végre lehet már menni!Ha ilyen szép idõ marad,remélem nemsokára eljutunk a Koloskába vagy valahová:)A lovak is érzik a tavaszt,tök jó a kedvük csak néha nehéz még velük:DMéz,ha már rendesen lovagolod Tinát,meg a mieinknek is lesz kondija,valahol összefuthatnánk...:)

Hozzászólás megtekintése

Igyexem rendszeresebben lovagolni majd, csak itt ez a fránya suli és jön a vizsgaidõszak... :( De áprilisban még megpróbálok sokat lent lenni.Különben is készülni kell a pécselyi terepversenyre: ápr. 22.-én lesz, szóval sürget az idõ. Remélem addigra Tina lenyugszik és kondiba jön. Most még szinte foghatatlan lépésben és ügetésben. Érdekes módon vágtában nem akar elrohanni. :confused:

#88 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 28. - 7:36

törölve

Edited by Natos, 2006 március 28. - 8:35.


#89 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 29. - 21:27

IV.Pécselyi Tájékozódási Lovas Terepverseny - 2006.április 22.(szombat)Április 23. (vasárnap): ügyességi lovasjátékok (szintén Pécselyen, a Csikós-Lovasudvarban)VersenykiírásNevezési lap

#90 Bundasb1

Bundasb1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 7. - 20:29

Szia Ágimam!Átjöttem erre a topicra, hogy ne a bemutatkozóst firkáljuk tele. Köszönöm soraidat. Örömmel vettem a meghívásodat, de vigyázz mert szavadon foglak, bár kissé elbizonytalanított, hogy valamely hozzászólásodban gyakorlott lovast kerestél, én pedig - egyenlõre - a kezdõk kezdõje vagyok. No de sebaj legfeljebb beszélgetünk egy jót. Úgyis kiváncsi vagyok, hogy hogyan lehet valakibõl kezdõ ménesgazda.

#91 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 7. - 22:15

:D Úgy, hogy 400 lovat terel maga alatt folyamatosan, többnyire Hollandia-Fr.o felé...Akkor te talán a "Munka" topicban olvastad a hirdetést. Nem, nem, az más tészta. Különben is, azt hiszem, fele sem fog létrejönni a naaagy nyári lómozgatós tervemnek, mert túl nagy ára lenne...:( De errõl majd máshol, máskor.Mi is csak most tanulgatunk, nagyon az elején járunk a lózás-tudománynak, nyugi! :D De van egy öreg "mindenttudó" iskolalovunk, azt nyúvaszthatod kicsit... Õ majd vigyáz rád. És igen, örülnék, ha egy jót beszélgethetnénk is. Szóval szeretettel várunk! :)

#92 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 5:48

Jé, Veszprém megyében is van élet?

#93 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 7:44

Látod, Nati, vagyunk már páran...Igaz, Bonamy, miután megnyitotta ezt a topicot, szinte ugyanazzal a lendülettel el is tûnt az õszi ködben, de van néhány fiatal, (kiknek az adatlapjából ugyan nem derül ki, hol laknak t.képpen, de valahol a környéken lovaznak, héba-hóba írogatnak is :D), aztán erõsíti még a tábort hihi, Sütyi, Boka is "szellemjár" néha a Bakonyba, :D, a Balaton-felvidékiek is írogatnak idõnként.De most bõvült a kommandó, (nemrégiben aroon-nal, aztán most itt van Péter) szóval leszünk mi kerek kis régiós lovas-baráti kör :yeah: Majd idecsalom aroont és Pétert, hogy legyünk kicsit többet a "helyünkön" (dejóóó, van saját helyünk!:)), akkor aztán fellendül ez a topik.Most csak az a kérdés, mikör költözöl a bakonyi barlangba a lovaiddal, és mikortól mondhatjuk; Natos már nem csak félig-Veszprém megyei... :confused:

#94 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 8:11

És, hogy hol van ez a bakonyi barlang? :rolleyes:

#95 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 8:20

Bundasb!Árkovics Gyurit nem ismered? Hajmáskéren van egy tanyája (a benzinkút mögötti útról kell bemenni, ahol a birka hodályok is vannak), lovai. Õ fogathajtó, szóval te nem sokra mész vele, hogy ott van, csak mondom hátha ismered! :)

#96 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 8:30

Sziasztok!!Itt vagyok a helyemen. Szia Péter, én is szeretnélek meghivni(van tanuló lovunk), egy kis lovaglásra. Végre lessz élet a saját topicunkban! Mam fogd össze a csapatot, mert ezt te tudod a legjobban! :) Még utánna nézek, hova tünt Misi, meg Kölyök, õk Bakonyszücsiek. Végre ott írhatok, ahova tartozom, ez király. :kir:

#97 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 8:40

Hát nem is hagyjuk széthullani ezt a mi kis kommandónkat :D , de sok múlik rajtunk is. Nem adok neki sok idõt, megtarthatjuk az elsõ régiós-fórumos talit... :yeah: Mehetnénk pl. együtt a w. o.b.-ra, ha megint lesz Veszprémben, aztán ha már mindannyian ott tartunk, egy kis bakonyi barangolós-túrázás is nemsokára aktuális lesz. (Mondjuk jövõ nyáron :kv: ) Jaaaj, már tervezgetek-szervezgetek, annyira örülök Nektek! :ang:[Te Laci, milyen az a "tanuló ló" ? Õ tanul, vagy... :gm: ]

Edited by Ágimam, 2006 április 8. - 8:43.


#98 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 8:45

Szerintem tanulónak való ló :DÁgimam! Akkor gyúrjál szorgalmasan arra a túrára! Különben is most is mit keresel a gép elõtt? Hol vannak a lovaid?? :ang:

#99 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 8:48

Szerintem tanulónak való ló

Igen igy értettem! :rolleyes: Most huzok melózni, 3-kor, meg lovagolni. :yeah: :yeah:

#100 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 8:51

Ma én is szeretnék lovagolni, csak nem valószínû, hogy összejön. Apa tanfolyamon okíttatja magát (de minek?? :gm: ), délután meg lehet, hogy pakolás lesz B.füreden. Persze most, amikor jó idõ van. Mikor máskor? Majd holnap, mi? Amikor esõ lesz... De nem sokáig tûrtõztetem magam, csütörtöktõl kemény 6 nap tavaszi szünet!! :yeah: (Az megint egy más kérdés, hogy betegséggel többet van otthon az ember. Ebbõl a 6napból 2 hétvége, 1 meg Húsvét hétfõ.)

#101 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 9:44

A lovaim köszönik szépen, kint vannak,jól vannak, Fecó most ment ki futószárazni. Azt a házi feladatot kapta "A"-tól, (a péntek ugye pihenõnap volt, csak a karaván-séta ment :D ) hogy ma a két fiatalt kétszer fél órában mozgassa, és Mulattot is. Ma mindenképp ki akartam menni én is kicsit lovazni, de egyrészt olyan fejfájással ébredtem, hogy a kis törpék szétkalapálják az agyam odabenn... :rolleyes: , másrészt fõznöm kell, az akváriumban vizet cserélni, a papik kalitját kifertõtleníteni.... Jó, ha a fele összejön...:( Mindebbõl ma még csak annyi valósult meg, hogy megcsináltam fél kiló saját készítésû krémtúrót, (jó sok friss medvehagymával, zöldfûszerrel... dejó, hogy itt a régióban mindenrõl lehet írni... :yeah: ) felraktam a levest, és most megint itt esz a fene, mert ez a legkevésbé megerõltetõ, és (idebenn) a legkellemesebb idõtöltés...:)Tegnap csináltam egy csomó képet a paccokról, majd ha felraktam a netre, teszek be párat ide is. Sütyikém, te meg ne segítsd ki aroont, hadd kinlódjón, mit is írjon a hülye kérdéseimre... :kir: :P

#102 Bundasb1

Bundasb1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 17:23

Jé, Veszprém megyében is van élet?

Hozzászólás megtekintése

Nem akarok nagyképünek tünni, de úgylátszik én hiányoztam innen! :guny:

#103 Bundasb1

Bundasb1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 17:34

Bundasb!Árkovics Gyurit nem ismered? Hajmáskéren van egy tanyája (a benzinkút mögötti útról kell bemenni, ahol a birka hodályok is vannak), lovai. Õ fogathajtó, szóval te nem sokra mész vele, hogy ott van, csak mondom hátha ismered! :)

Hozzászólás megtekintése

Ha a Gyurival nem lennénk jóban, akkor sose mertem volna belevágni a lovazásba. Ugyanis nekem suttyomban van egy kislovam. Na nem olyan lovagolhatós fajta csak házikedvencnek való. Mivel magamról nem találtam képet õt és a csikóját raktam fel az adatlapomra.

#104 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 17:36

Nana, Péter! Igaz, kezd kiteljesedni a Veszprém megyeiek csapata, de sem te, sem én egyedül nem csinálunk "nyarat" :D. Most aztán dõzsölhetsz, válogathatsz a lehetõségek közül. Én úgy látom, vendégszeretõ, közvetlen népség él ezen a vidéken, illene tehát rendesen összekovácsolódni. Nemde?

#105 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 17:47

Üdv mindenkinek!Megjöttem a lovaglásból, isteni volt!!! :yeah: :yeah:Mam e hónap végén lessz Halásziba a tali?

Edited by aroon, 2006 április 8. - 17:49.


#106 Bundasb1

Bundasb1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 17:50

Ágimam!Most leszek olyan pofátlan és élek a meghívásoddal. Ha nektek nem gond akkor holnap (vasárnap) valamikor késõ délelött, vagy kora délután beállítnék. Voltam olyan óvatlan, hogy ezen tervemet a család elött is ecseteltem így néhány lányom is nagyon szeretne eljönni (összesen három van). Jöhetnek-e? Aroon!Na most láthatod milyen vagyok. Szóval csak óvatosan a meghívásokkal. (Tudod: az ember a kisujját....)

#107 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 17:54

PéterNem probléma, ha tudok valamiben, szivessen segítek!!!! :kocc:

#108 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:02

Ez jó! :D Éppen most írtam neked pü-t, Péter, megerõsítve a meghívásunkat! :DVárunk benneteket, hozd az összes leányzót, ezen már ne múljon! :yeah: Kora délután jobb lenne, mert... de majd elmondjuk, ha jösztök. Aroon! Ha te is felpakolnád a családot, és átruccannátok, már meg is ejtettük az elsõ Veszprém-megyei "minitalit"! :kir: :yeah: Miccósz?A taliról: Az, amelyikre mi is megyünk, az augusztus 11-13. Úgy volt, hogy megyünk a Tóth Lajos-féle kurzusra is, (aminek, ha jól tudom, közben változott az idõpontja, azt hiszem áttevõdött májusra), de annyi mászkálnivalónk jött össze ebben az évben, hogy ez kimarad. Egyébként is az augusztusi az "IGAZI, NAAAAAGY LOVASTALI"! :kocc: Addigra már mi is túl leszünk tán a házfelújításon, és a gondokat magunk mögött hagyva mehetünk az "enyém-gyõriekkel" találkozni. (Ezt majd még elmagyarázom...:D De meg kell õket ismernetek! Egyébként is szomszéd-megye :))

Edited by Ágimam, 2006 április 8. - 18:13.


#109 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:09

Most sajnos nem jó, mert beestek a rokonok, barátostól, és holnap lovagoltatnom kell õket. De a családdal már beszéltem, rólatok, és elöbb utóbb meni fogunk.Bár ha minden símán menne, talán, de a mamával eggyeztetnem kell! Mert nálunk nõuralom van.Ok Mam három körûl meglepünk!!!!!!!(már ha nem probléma)

Edited by aroon, 2006 április 8. - 18:12.


#110 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:14

Hujjéééé! Hát mégiscsak összejön a minitali! :kir: Éjjenek a Veszprém-megyeiek! :yeah: :kocc: [Az elõzõ üzimet átszerkesztettem, aroon, a talival kapcsolatban.]

Edited by Ágimam, 2006 április 8. - 18:16.


#111 Bundasb1

Bundasb1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:15

Ágimam!Nem tudom mi a pü. Köszönöm a meghívást. Nekem is jobb a kora délután, mert útközben még kicsit dolgoznom kell. Valamilyen családi felállásban feltétlenül megyünk. Remélem Aroon is eljön, mert rá is kíváncsi lennék. Hogyan talállak meg benneteket?Közben azt hiszem rájöttem mi a pü. Mindjárt utánna nézek, de ezt elöbbelküldöm.

#112 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:17

Hát magánüzenet, te angyalom, ippeg egy kis szövegszerkesztési különórát tartok ott neked... :kir:Ulláccik, ma minden üzimet átszerkesztem, kitoldom. De annyira fel vagyok most spanolva, alig bírok magammal... :D Csak azt akartam még, hogy majd meglátjátok, a személyes ösmeretség után mennyivel másabb lesz a kapcsolat a neten, ill. a fórumon. Hihetetlen élmény volt az enyém-gyõriekkel is az elsõ találkozás, és természetesen egészen más volt utána, - nem "arctalan nickneveknek" írogatni...

Edited by Ágimam, 2006 április 8. - 18:21.


#113 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:20

Már várom a holnapot!!!!!!! :kocc: :kir: :yeah: Akkor a többit meg megbeszéljük szemlyesen. :)Mam tartozom egy vallomással. Ritka nagy barom voltam, mert a szülinapomon, ide nem néztem be. Most szeretném megköszönni (az álltalad küldött kép lett a monitoromon a háttér). Mégegyszer nagyon KÖSZÖNÖM!!!!

Edited by aroon, 2006 április 8. - 18:29.


#114 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:23

Ja, és itt a régiós "TOPICUNKBAN" ( :kir: ) sokkal lazábbra lehet fogni a gyeplõt. Úgy értem ezt, hogy itt egészen mást jelent az "OFF", lehet bátrabban - akár csetszerûen is - minden égi és földi örömöt és bánatot megosztani! A fõszereplõk úgyis mindig a lovak lesznek.:)

#115 Bundasb1

Bundasb1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:27

Úgy tünik kissé lassú vagyok. Mire sikerül valamit begépelnem addigra már rég elavult.Na sebaj. Nagyon várom a "minitalit" és örülök, hogy kezdõ létemre sikerült egy ilyen társaságba csöppennem.Mi az az OFF?

Edited by Bundasb1, 2006 április 8. - 18:29.


#116 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:28

Sütyikém, Katám, te meg nyergelj, oszt uccu föl az elsõ Orosziba vágtató vonatra! :)

#117 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:36

Na! Mi lett itt ebbõl, amíg én Bfüreden pakolásztam, meg Gyurinál Hajmáskéren jártam ( ;) ). Azért jussak eszetekbe én is! :D És jó szórakozást!

#118 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:38

Mire beírtam, már Ágimam is írt nekem! :) Holnap sajnos nem esedékes, talán összejön egy lovazás, tanulni is kell, mert ugye vasárnap van. De most, hogy így gondolkodom: tavaszi szünet lesz jövõhéten... ;)

#119 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:38

Nebeszéjjé féére, mikó gyûssz?! :rolleyes: :kv:Jövõ héten nemjó, hét elején megyünk Zalába házat bontani, utána jön "A" megint Fecót trenírozni, és jönnek a pesti lómozgató lányok is! Egész húsvét-vasárnapig!

Edited by Ágimam, 2006 április 8. - 18:41.


#120 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 18:42

Ejj... :rolleyes: Akkor most nem tudok mit mondani. Pedig jó lett volna. Max. kedd marad. (vagy érettségi szünet)