Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Tatabánya és környéke


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
971 válasz a témához

#41 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 1. - 10:23

Környén az Aranysörény az nagyon jó hely, tudom és merem is ajánlani. Jó lovak és családias környezet vár ott minden arrajáró és betévedõ, és rendszeres lovast. Ha busszal mész a famíliánál kell leszállni, és jobbra felmenni az utcákban. (valahogy oda lehet csavarni, gyalog még nem voltam) ha kocsival, akkor pedig elfordulsz Tatának, és úgy emlékszem a legutolsó utca balra, azon egyenesen, és ott meg lehet találni. De ha megkérdezel valakit, biztos tudnak útbaigazítûst adni. Megpróbálok utánajárni a telefonszámnak is.Hajrá!

#42 csavargó

csavargó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 137 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 5. - 16:02

Sziasztok!!Én is nagyon benne lennék egy közös lovaglásban. Dunaalmáson már én is voltam egyszer, de csak szétnézni. Nektek mikor lenne jó? Mehetnénk valamelyik pénteken is, én 4-ig dolgozom.Ági

#43 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 7:12

Szia Csavargó!Hogy-hogy csak most csatlakoztál kis csapatunkhoz? :kocc: Nagyon örülök hogy egy újabb taggal bõvült az itteni bagázs! :D Te mióta lovagolsz, és hol?Van saját lovad, stb.???Mesélj nekünk!!!! :yeah: lovas üdvGwen

#44 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 9:09

Jó hogy egyre bõvül a banda :yeah: hajrá! hajrá! csajok

#45 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 9:52

És persze hajrá fiúk!!! :D

#46 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 13:23

naná;)csak ahogy nézem egy se kódorol erre felé valami fehér lovonhát de ami késik... :D

#47 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 21:51

"Fehér lovas" csak az álmomban létezik, bár sosem lehet tudni!De térjünk a lényegre.Én 5-ig vagyok pénteken a munkahelyemen, és mire kiérnék Dunaalmásra lemegy a nap.Szombaton délig dolgozom, úgyhogy szerintem a vasárnap lenne a legmegfelelõbb (számomra).Én a jövõ hét vasárnapra szavazok.

#48 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 8. - 13:24

Tatabányától merrefelé szoktatok lovazni/túrázni? (Észak, kelet, nyugat, dél?)Már csak azért, mert esetleg összehozhatnánk valamikor egy találkozót féluton... Mit szóltok a dolgohoz? :)

#49 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 8. - 18:32

Pampalini!Ez jó ötlet lenne, csak -legalább is nekem- nincs saját pacim.Ezért a túra az szép álom, a terep pedig 1 órás séta a környéken bérlovakon.Sajna.

#50 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 9. - 16:57

Nekem várhatóan jövõ és tavasszal-nyáron lesz saját paccom, ugyhogy akkor térjünk vissza erre rendben? ;)

#51 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 11. - 8:42

Úuhhh Degulo! Egy órácska bérlovon? :hu: Te szegény. Az nem is igazi lovaglás még be sem melegített a ló máris fordul be az istállóba/boxba/akármi. No nem lekicsinylés végett írtam ezt...Javasolnám: egyszer gyere el hozzánk, rendezünk egy jó kis túrát!

#52 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 21. - 17:19

Megint nagyon leült ez a témakör emberek!! Hát mi lesz így velünk?? :rolleyes: :hupp: jó nem egy gyõri" a dolog, de azé idõnként könyörgöm :(

Edited by Altair, 2005 július 21. - 17:20.


#53 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 9:27

A múlt héten jártam Tatabányán, meglátogattam Degulot, elbeszélgettünk és úgy tûnt szükség volna egy fórumos kistalálkozóra pl a Tatai Öregtó melletti pubban, vagy ilyesmi... Valamelyik péntek este...

#54 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 10:42

Én benne vagyok!! :kocc:

#55 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 18:45

Megemlítettem Altairnak is, õ is benne lenne, bár ha jól tudom, most elfoglalt, de reméljük olvassa a topicot és nyilatkozik személyesen.Most így látatlanban a jövõhét pénteket választanám. (ha jól számolom aug.5). És ti?

#56 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 26. - 8:28

Sziasztok!Hát nem tudom így elõre, de egyelõre jónak tûnik!!!És hol??? :kocc:

#57 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 27. - 10:06

Nekem nem igazán jó, (ha ez számít valamit :dev:) inkább augusztus vége lenne jó, de ti azért fussatok össze, aztán majd lehet mégegyszer aug. végén. :)

#58 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 28. - 18:15

Jól mondod Deg, millió a dolog, de talán egy-két hét, és vége a gályázásnak. :yeah: Gwen te nem válaszolsz nekem hetek óta :(Nekem mindegy hol talizik a banda' csak valami közös, könnyen megközelíthetõ helyen

#59 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 28. - 20:16

Pampalíni, persze hogy számít!Igazából nkem is jobbnak tûnik az aug vége!Addig találjuk ki a helyet. Ötletek? Nem nagyon ismerek helyeket, mert nem szoktam eljárni sehová.

#60 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 29. - 9:49

Bemegyünk hozzád a boltba, azt viszünk kempingszékeket :DMit szólnátok egy tavi-piknikhez pl a jubiban, mindenki hoz valamit, azt majd csak alakul valahogy

#61 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 30. - 18:57

Ez tök jó poén!!! Jót kuncogtam rajta!Úgy tûnik, hogy jövõ hét keddtõl 1 hetet szabin leszek, úgyhogy utána hozzátok csak a kempingszéket!!!Komolyra fordítva a szót, végül is nem rossz ötlet ez a piknik! Nekem tetszik!

#62 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 8. - 21:07

Jól elrepült ez a szabi.Holnap délutántól ismét mehetek dolgozni!Van újságolni valóm: már 2x voltam a vértesszõlõsi lovardában.És ha az idõjárás is úgy engedi, akkor vasárnap ismét megyek.És veletek mizújs?Nagy a csend!

#63 polgap

polgap

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 8:47

Sziasztok Tatabánya környékiek! :) Hamarosan én is arra a részre költöztetném a lovacskámat meg magamat is. Tudnátok jó helyeket ajánlani bértartásra? 9 éves kancácskát vinnék....a várgesztesi lovardát ismeri valaki?Elöre is köszi a segítségetPetra

#64 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 12. - 19:38

Szia Petra!Üdv itt a körünkben!Én személy szerint nem ismerek helyeket, ahová vihetnéd!Tatán megszûnt a Táltos, most valami családi lovarda lett, amit nem tudom, mit takar. Elég kevés helyük volt anno is.A Maestoso nagyon jó hely volt szintén Tatán, ami állítólag ugyancsak megszûnt. Személyesen nem jártam arra felé, hogy megbizonyosodjak róla, mert eléggé messze van gyalog.Most Vértesszõlõsön voltam már 2x, ott nem tudom mi a helyzet bértartás téren. Ha az idõ engedi vasárnap megyek lovagolni és akkor megkérdezem neked!Sajnos Várgeszesen nem vagyok ismerõs. Ha jól tudom Vértessomló környékén is van több lovarda.Környén is található, Altair talán többet tud mondani róla. Ott sem jártam.Hová fogsz költözni? Milyen a pacid? Mesélj magatokról egy kicsit!

Edited by Degulo, 2005 augusztus 12. - 19:39.


#65 polgap

polgap

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 15. - 9:13

Szia Degulo.Szóval én egy 9 éves sárga kancával költöznék, igyekszem majd képet is beszúrni Róla. Mivel Tatabányán fogok dolgozni (párom Komáromban) feltétlenül otta környéken fogunk valamit nézni. Nekem nagyon jó lenne Vértesszõlõs, Várgesztes illeetve Környe is,csak nagyon nem vagyok ismerös ott a környéken ezért minden segítségért nagyon hálás vagyok!Petra

#66 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 15. - 17:02

Sziasztok!Ilyen az én szerencsém!Vasárnap mentem Szõlõsre lovagolni és nem jött össze, mert beteg a lovász!Pedig úgy beleéltem magam!Sajnos így neked sem tudtam semmi információt szerezni Petra!Ha gondolod a lovász telcsiszámát meg tudom adni!Vagy személyesen is elmehetünk, de sajnos a héten nem érek rá. Valószínû csak 28.-án megyek oda legközelebb!Mikor költöztök ide?

#67 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 14:27

úgy örülök, hogy bõvül a csapat :)üdv Petra. Gesztesen rég nem jártam, pillanatnyilag Környét tudom ajánlani neked, szép és kellemes hely, magánban meg tudom adni a számot. Terepviszonyban viszont Gesztes felé húzok, és az közelebb is van hozzánk, is, és ha lóhoz jutok, ütközhetünk bármikor. Sajnos nekem most nincs saját paccom, az ismerõsök barátok lovaira szoktam felkéreckedni, de ha úgy alakul, szívesen megmutatom a környék szépségeit.

#68 polgap

polgap

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 18. - 8:09

Sziasztok,Kedden megnéztem a gesztesi lovardát, nagyon elithelynek tünik.El tudnátok mondani,hogy merre található a Vértesszölösi illetve Környei lovarda?Nagyon köszönömPetra

#69 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 18. - 12:30

Huh, hát a szõlõsi, Tatabányáról közelítve jobb kéz felé a hegyoldalban van egy eldugott magas feljárón lehet felmenni, de sajnos sem usát se semmit nem tudok mondani neked. Ez Deg reszortja, õ ismerõsebb arrafelé.A környei az a Dózsa György utcában van, 40-es házszám. Ha Tatabányáról jössz, Tatának kell kanyarodni, és az elsõ utca balra.

#70 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 19. - 6:39

A szõlõsi a Szabadság telepen van. Durván a vasútállomással szemben lévõ utcán kell felkanyarodni és a templom mellett jobbra lemenni. Ott tovább egyenesen, majd egy pici talán hídnak nevezhetõ valami után szintén jobbra egy nagyon szûk utcába be, majd amerre az út visz. Itt a kanyar után lesz egy nagyon meredek beton feljáró és ott található a lovarda.Ha a kanyar után egyenesen mész, a pályánál lyukadsz ki.

#71 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 19. - 9:52

Mit szólnátok egy olyan ötlehez, hogy szeptember 3.-án szombaton délután, mondjuk hat órakor a tatai Öreg tó melletti pubban, összejönnénk páran, fórumos találkozó céljából?

#72 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 19. - 16:46

Benne vagyok!

#73 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 23. - 7:44

Ahogy elnézem nem kell majd lefoglalnunk az egész vendéglátó helyet, talán elég lesz a fele, vagy még annak is csak egy része. :D Nem nagyon tülekedik itt az ifjúság színe-virága :( Vagy alig van valaki akit érdekel ez a dolog??????? :hupp:

#74 polgap

polgap

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 23. - 13:13

[Sziasztok,Úgy tünik,akkor már én is a környéken leszek, úgyhogy ha 6-ra nem is, de igyekszem odaérni:)

#75 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 23. - 18:10

én pedig semmit sem merek ígérni, mert nekem sose jönnek össze a dolgok, ugyhogy Deg hozzád befutok a boltba ugyis mindjárt suli idõ van. Melyik pubban meg hol taliznánk?Petra voltál környén??

#76 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 24. - 9:48

Van ott a tó mellett egy olyan hely ahol hosszú sötét fapadló van, és a terasz a tóra néz. Azt hiszem Öreg Tó Pub a neve, de nem vagyok biztos benne.

#77 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 24. - 20:35

Ott a tó mellett rengeteg étterem és pub szerûség van ám!Konkrétan én sem tudom, hogy melyikre gondolsz!Bár nem ismerem õket.Altair! Várlak! Mikortól kezd a sulid?

#78 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 25. - 0:28

Hát elsejétõl. Vége a mókának. :(

#79 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 25. - 11:38

Majd valamelyik nap lecsekkolom a pubot és megírom a nevét, de az is lehet, hogy ott valahol találkozunk és utána választunk helyet magunknak...Altair! ha elsejétõl vége a mókának akkor egy okkal több hogy szombaton még egy utolsó hámból kirugást rendezz :)

#80 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 15:38

Hát lehet hogy mondassz valamit *-)