Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Zalaiak


  • Please log in to reply
2209 válasz a témához

#1 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 7. - 20:43

Remelem azért innét is vannak lovasok.Szoval ha van szoljon.En zalaegerszegrõl irok és Ságodban lovaglok.

#2 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 14:51

Nekem a nagyszüleim laknak Kanizsán, és ha megyünk hozzájuk, akkor mindig azt nézem, h milyen állati jó terepeket lehetne menni arrafele!!!!! Mázlista zalaiak Posted Image !!!

#3 Guest_Bakony rabja_*

Guest_Bakony rabja_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 4. - 14:46

Nekem is lakik ott rokonom, nyáron voltunk is arra lóval. Ill. lement apám a lovunkkal, 2 nap alatt ért le, de az biztos, h marha szép terep!! De azé én se panaszkodok a Bokonnyal Posted Image

#4 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 15:47

Szia csajszika!Én sokat jártam Zalaegerszegre szép az a vidék nekem nagyon tetszett.Szomorú hogy ennyire nincs társad a közelbõl.Olvastam hogy jöttél volna IC kurzusra is.Ha ez a vonal tetszik jobban gyere erre tudok segíteni abban hogy Pécsig eljösz akkor innen tovább viszlek autóval.Másik amit tudok és lehet hogy neked ez kedvezõbb,Szõce közel van hozzátok ott is western élet és oktatás folyik meg kéne nézned ha még nem ismered.üdvözlet Pécsrõl Kazi

#5 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 17. - 21:24

Köszi szépen Kazi az infot.Már szerencsésen eltaláltam Szõcére és találkoztam is ott egy jopofi emberrel, aki szivesen válalta hogy amint kijön a jó idõ oktat.Az viszont még nekem is nagyon bánto, hogy ezt az illetõt mennyit bántják, szidják itt a forumon. Ez van!Nekem viszont két találkozás után már más a véleményem!!Azért nagyon szépen köszönöm,hogy legalább te mint nem zalai benéztél. :)

#6 Suntain

Suntain

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 66 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 19. - 23:45

hajj.....én Zalaegerszegi vagyok;)Botfára járok lovagolni

#7 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 22. - 14:37

Hi! Azon belül hova? Ott milyen pacik vannak,mert én ott sajnos nem vagyok ismerõs.

#8 Suntain

Suntain

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 66 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 5. - 0:26

Botfa...hát ott a paplaknál balra kell fordulni...egy iylen családi körben vagyunk kb...bár seni senkinek sem rokona...de vágod, mit mondok...hát h milyen pacik....;)az enyém Kisbéri félvér kancácska....a többi passz;)

#9 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 7. - 15:42

ott azt hiszem valamikor én is jártam tavaj.Ott vannak bivalyok?

#10 Suntain

Suntain

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 66 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 8. - 20:59

Aham... ;)

#11 Dettyna

Dettyna

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 9. - 13:43

Sziasztok!Külön üdv neked Csajszika!Jó, hogy valaki gondolt a zalaiakra is.Én Keszthelyi vagyok és Hévízen lovagolok.Nagyon jó kis csapatunk van, a lovak tündériek. 11 ló van, abból 3 bértartott.Én heti kétszer biztos kinnt vagyok, hétfõ és szombat délután. Egyszer meglátogathatnál! Zegrõl nagyon jó a közlekedés. Én ott járok fõsulira, ez az utolsó évem.Detty

#12 pilinga

pilinga

    Új vendég

  • Kizárt tag
  • 28 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 7:25

Ihaj csuhaj! Sose halunk meg!Anita! Hozd a fényképezõ gépedet aztán megyünk lovat fényképezni, mert van ám kiscsikó. De mielött bármit kérdeznél is, írj egy magánt vagy hívd fel a gazdát ahol utoljára foltos lovakat fényképeztél!

#13 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 11:29

Üdv pilinga!!! :) :) Milyen csikó???????????????Komoly?????????MEGYEK!!!!!!!!!!!!!! TÖK JÓ!

#14 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 11:30

Dettyna!Én is most jelentkeztem technikus után Keszthelyre a georgikonra.De akkor te meg pont elmész???Legalább tudom,hogy lehet ott is lovagolni!!!!

#15 Suntain

Suntain

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 66 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 21:54

;)

#16 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 22. - 7:12

Csak nem akar kihalni ez a részleg?Jo ideje nem volt ittde látom más se?Ennyire nem látogatják a forumot zalaiak? :confused:

#17 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 8. - 20:10

Hali!én is zalai vagyok, versenyzek is a Zala-völgye LE-ben. Nevem Lilla a pacikám akivel versenyzek Bella. Helyileg hévízen lakom, de kehidakustányba járok ki lovagolni.

#18 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 9. - 13:59

Szió! Arra én is szoktam járni,láttam a lovakat is,de még nem voltam bent egyszer sem!!

#19 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 17. - 9:16

/bocsi h csak most írk de nem voltam itthon/te merre lovazol?egyébként ha egerszeg könyékén akkor csak szólok h aug 20án bagodban lesz díjugrató verseny és én is indulok szal ha van kedved gyere ki :)

#20 Pirkadat

Pirkadat

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 182 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 18. - 11:41

Sziasztok zalai lovasok!!!7 évig, még a georgikon padjait koptattam 2 diplomám megszerzése céljából én is erre lovagoltam, sõt itt tanultam. Keszthely környékén szinte mindent ismerek. Imádtam ott lenni, ott lettek saját lovaim, enyém volt a világ, a terepek meseszépek. A lovardák is próbálnak egyre színvonalasabbak lenni és fejlõdni és egyrakáson több is van. Az egyetemi lovardában keztem, majd a János istállóban folytattam. Ott vettem meg az elsõ lovaimat is, a túralóból gyönyörû díjló lett és az álmom beteljesült. Aztán sajnos egy végzetes állatorvosi mûhiba megölte õt, de megmaradt három csikója. Sajnos a legidõsebb azóta meghalt, és most a kettõ csikómmal próbálom a porrá zúzott álmaimat újra teremteni. De azt a csodálatos hét évet, a túrákat, a versenyt, a csapatot soha nem felejtem el míg élek.Talán ti nem is tudjátok milyen szerencsések vagytok hogy ilyentuti helyen lakhattok és lovazhattok.Üdv: Melinda
  • Almamag kedvelte

#21 Barb

Barb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 89 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 19. - 11:24

Sziasztok!Csak hogy nehogy teljesen feledésbe merüljön a régió:Én is zegi vagyok, és ott lovazok, ahol tudok...Van egy barátnõm Zalaszentlászlón (a profilomban lévõ kép is ott született), onnan járunk ki öröm-terepekre, vagy csak a karámban játszunk. Kb. 15-20 lovuk van, ebbõl bértartott egy póni, három melegvérû és egy sodrott (mind osztráké). Ezen kivül van 3-4 hátaslovuk, 4-5 csikó (a számuk folyton változik), és 3 hidegvérû.Néha Boncodfölde felé is veszem az irányt, régebben rendszeresen lovagoltam ott.Mivel Vasváron dolgozom, munka után néha-néha kilátogatunk a kollégáimmal Alsóújlakra a Wagnerhez: csodás terepek félautomata lovakon :) Üdv:Barb

#22 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 19. - 12:54

szentlászlón? nekem is van ott egypár ismerõsöm ,ráadásul a tulaj lánya.Rebeka osztálytársam is:)

#23 Barb

Barb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 89 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 20. - 16:47

szentlászlón? nekem is van ott egypár ismerõsöm ,ráadásul a tulaj lánya.Rebeka osztálytársam is:)

Hozzászólás megtekintése

Szia Shirkán, igen, szentlászlón, de nem a Pusztán, hanem magánháznál. A templom után két házzal. Rebekát nem ismerek, csak Beát:)Te is szoktál arrafelé járkálni? :)Barb

#24 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 2. - 12:36

Eléggé lecsendesedett ez a szoba.Mindeki elköltözött aki zalai volt, vagy csak ilyen gyér a zalai netezõ "lóállomány".

#25 Barb

Barb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 89 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 10. - 22:00

Jóóóó estét, Zala megye!Nem halt ki a régió!Teljesen véletlenül megy valaki az Apassionata-ra Zeg-Zszentlászló térségébõl? A barátnõmmel ketten megyünk a délutáni elõadásra, kocsival, és van még benne kettõ (vékonyabbaknak három) hely. Szivesen felajánlom, aznapi hazatéréssel.Jókedv garantált, és mégsem kell a csodálatos busz-, illetve vonatközlekedéshez igazodni...Csak, gondoltam, szólok :)Jelentkezési határidõ dec. 1.Üdv,Barb

#26 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 14. - 16:55

Sziasztok Zalaiak!Úgy néz ki, én is megyek Zalába, pontosabban Bázakerettyére. Épül egy új lovarda, fellendítjük a lovaséletet arrafelé! Ok? :kocc:

#27 Barb

Barb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 89 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 14. - 23:46

Szia Pende!Hurrá-hurrá! Jól hangzik a dolog! :yeah: Ugyan 50km-re lesz Zegerszegtõl, de mi az az 50 km, ha lóról van szó? :)Kiváncsian várjuk (szerintem mindannyian) a pontosabb infókat :)Victus, te ráadásul onnan is vagy, nem?

#28 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 15. - 19:08

Victus, te ráadásul onnan is vagy, nem?

Hozzászólás megtekintése

Hát Õ lenne a góré!

#29 mearas

mearas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 20. - 19:46

Sziasztok. Nem hiszem el hogy Zala megye ennyire kihalt lenne lovasokból.Én Keszthely mellett Cserszegtomajon lovazok a párommal. Annyi lovarda, lovas ember él errefele, és nem fórumozik közülük senki? Ez a jellemzõ erre a környékre. Azért aktiválhatnánk egy kicsit ezt a topikot Zalaiak!!!!!

#30 Barb

Barb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 89 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 21. - 16:24

Mearas, hát pont ez az!Sok a lovas, de nem fórumoznak, inkább lovaznak! :D Még akkor is, mikor hideg van, mint szombat délután...Üdv,Barb

#31 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 23. - 16:48

Na végre!!! :guny: Ezt már jobb látni.Beszélgetnek a népek!Én is mosz Keszthelyi vagyok.Vagyis Georgikonos, egyetemista.Láttam az a lovardát Cserszegen..Tök jól néz ki!Az Bázakerettyei meg annyiban érint,hogy eredetileg Pákán lakom.A Bázakerettyétõl nem messze van.Tényleg arról az építkezésrõl most lehet tudni valami konkrétabbat?Mikorra?Kié?Milyen stilus?Stb!VÉGRE ITT IS VAN ÉLET!Csak maradjon is! :) :)

#32 mearas

mearas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 24. - 19:54

A nappali világosságnál mindenki lovazzon is. Egy tanáromtól hallottam . hogy rossz idõ nincs csak nem megfelelõ felszerelés . Ez pont ide illik. Esténként meg lehet azért fórumozni is.Csajszika13 kösz a dícséretet . Ha már láttad miért nem jöttél be. Nyitva van a kapunk mindenki elõtt aki szereti a lovakat. Jaj jut eszembe lehet, hogy nem is minket láttál Cserszegen sok lovarda van. Mi a temetõ mellett vagyunk. Tök jók a szomszédok!

#33 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 13:46

csak egy idõ után nem néztem be mert senki se szolt hozzá... :(De ..most... :)

#34 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 29. - 11:16

Az Bázakerettyei meg annyiban érint,hogy eredetileg Pákán lakom.A Bázakerettyétõl nem messze van.Tényleg arról az építkezésrõl most lehet tudni valami konkrétabbat?Mikorra?Kié?Milyen stilus?Stb!

Hozzászólás megtekintése

Lehet: A falak már állnak, most kezdik a tetõszerkezetet, és a boxok kialakitását. A jövõ év elejétõl lehet oda jönni majd, de minden fejleményrõl írok. Nem leszünk stílusfüggõk, de inkább angol oldalról közelítek, mert ugyan a western közelebb áll a lelkemhez, de oktatást nem vállalnék még.

#35 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 27. - 20:46

hogy álltok Zalaiak a sok hóval?:)

#36 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 13. - 21:40

Február 1.-étõl küldhetem a hójelentést, mert költözöm oda. Lesz dolgom, mire ebbe a topikba életet lehelek! :dev: :D

#37 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 13. - 21:49

Aszta, már mész is? :eek:

#38 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 0:34

Hát jo lesz végre!De hova is mész?Vagyis jösz? bocsi lemaradtam.:) :confused:

#39 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 21:08

Bázakerettyére megyek a Victus féle kócerájba. :D

#40 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 14:00

Isten éltessen Csajszika! :kocc: