Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LOT 2007


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
516 válasz a témához

#401 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 12:20

Az is problémás, hogy ezen a fórumon a múltban sem a szakmai, vagy objektív igaz volt a domináns, hanem az, hogy az illetõ közkedvelt-e - bármilyen okból, mely akár az érdeket is magában foglalja - vagy nem. Több igen sok okosságot író ember hagyta el ezt a fórumot az évek folyamán csak mert a nem elég népszerûsége miatt hozzá képest szakmailag huszadik nullák letorkolták..... :D :gm: EZT nevezem "sogennaten" lényeglátásnak... :rolleyes: És! mert repetitio est mater studiorum, esmég citáltam. Kérdés: így va-é jól, így kell-é maradnia, avagy tehetünk/tegyünk-é ellenében?!? :confused: Hogy aztán jó kérdés ez-é, avagy sem, azt én már nem tudom... :P

#402 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 12:36

Kérdés: így va-é jól, így kell-é maradnia, avagy tehetünk/tegyünk-é ellenében?!? :confused:

Ut desint vires, tamen est laudanda voluntas.. (ha keves is az erönk, a joakarat dicseretre melto)

Ha a nepnek csak cirkusz es ingyen kenyer kell.. adhatsz-e nekik valami mast???

(a nemeteddel viszont baj van Feribacsi..)

#403 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 12:42

De hidd el nem vágyom sem visszahozásra, de még csak rendezésre sem. Magamban napokkal ezelõtt eldöntöttem valamit, az marad.

JUST DO IT!


Karodon vittél évekig,
Akaratod rabja voltam
A vágyak bennem egyre nõttek,
Elfelejtem, hogy kölyköd voltam

Hiába hívnál megtört szívvel,
Elnyeltek a sûrû városok
A tûzfalakra írtam éjjel:
Engem ne várjatok!



(EDDA)

#404 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 12:50

Bár ez itt off :gm: , de ha valakinek igénye van tábortüzes-jóbarátos-lóbarátos-egymáspofájátbámulós, relatív anyázásmentes hétvégére, azt sok szeretettel várjuk, csak a megfelelõ idõpontot kell megszavazni. Nem túl részletes részletek itt.

#405 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 12:54

A seggnyalokat nem csak Te szemleled undorral.. ciki, ha valaki ezeket tekinti a baratainak, de ez az ö baja..
Közismert, csak a vak nem latja. Van egy mondas: Aki fizet, az rendel..
Igy van, ez mindnyajan tudjuk..
Mit celozgatsz vegig? Megmondod? Ha nem: ne celozgass a titkodra olyan sejtelmesen..
Akkor miert nem irtad le? Folyton a mindent megmagyarazo, de le nem irt titkos informaciora hivatkozol..
Ezek szerint nem tisztelsz es nem szeretsz minket? Engem se?? ( ez ugye keptelenseg..)
Nem arultad el a titkot: mi a baj a dolgokkal, ha nem az a baj, amit leirtal??
Kinek nincs? Kire gondolsz? Konkretan.. öszinten.. gerincesen..

P.S.

A LOT-ra mi autoval erkeztünk, Gazdik Robiekkal (Kunadacs) beszelgettünk, aztan inkabb a tovabbutazas mellett döntöttünk.


1, Leírtam. Peter, nincs itt titok. A célzás attól célzás - jelen esetben - mert olyan dolgokat kell hozzá ismerni, amik itt mind olvashatóak csak sok más helyen. Ne kívánd, hogy mindet idehozzam. Ráadásul egy csomó dolgot néven neveztem később, Pendének írt üzenetemben - olvasd el. ( Ha meg célozgathatnékom támad, célozgatni fogok, hidd el és hadd ne kelljen ehhez senkitől engedélyt kérnem - Tőled sem. )

2, Megint, semmi titok. Annyi volt a bajom, amit leírtam - csak mások sok mást belemagyaráztak.
Azért meg elnézést, hogy a LOT kapcsán más eszembe mert jutni. :dev: Abban volt megint jó pár célzás, de hát vazze, használjuk már azt a rakományt ott fenn. Vagy, ha annyira érdekel a fórum és a téma, megtalálható minden itt és ott. Lehet olvasgatni. ;)

Amit meg Packa idehoz viccőve, az teljesen más téma és nem titok. Csupán szivárgás esetén az egészségre igen káros "bizalmas információknak" nevezett anyag. :D De ehhez a témához végképp semmi köze hangsúlyozom (!!!) - csak minek, hisz eddig sem érdeket senkit. :rolleyes:


Na, a témába én már belefáradtam, be is fejezem. Pláne az offot. (a legyekre sem használt :D )

Tom, én inkább a "Kör" c. nótából idéznék. :D

Edited by Old Shatterhand, 2007 június 28. - 12:59.


#406 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 13:08


(a nemeteddel viszont baj van Feribacsi..)

Nem tesz semmit, a magyarjával is.... :)

#407 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 13:57

Nem tesz semmit, a magyarjával is.... :)


Hát azt meg honnét tudod, olvastál má tõle magyarúl vmit? Szerencsés........... :D

#408 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 14:05

Tom, én inkább a "Kör" c. nótából idéznék. :D

Tudom. De én Neked szántam az idézetet (útravalónak). ;) Járd végig az utadat. Te választottad. De ne válj sekélyessé azzal, hogy mások hibáiból tápláld az önbecsülésed. :kv: - ha javasolhatom... :kocc:

#409 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 14:19

..ne válj sekélyessé azzal, hogy mások hibáiból tápláld az önbecsülésed. :kv: - ha javasolhatom... :kocc:

..a kellemetlen vendeg elmegy.. a kutyak utanafutnak es meg egyet beleharapnak.. nem tavozhatott becsülettel.. ezt sem adtak meg neki, akik a becsületükkel kerkednek..

#410 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 14:28

(a nemeteddel viszont baj van Feribacsi..) "sogenannten" nem németül van, hanem alsóújpesti-dájcsul, nagyanyám prezentációjában visszaköszön óvodás koromból... :D Nem tesz semmit, a magyarjával is.... fijjug! Ne hüjélkeggyetek! :D ...a magyarommal kiállok BÁRKI ellen nyelvhelyességi-helyesírási versenyre...DE! nem itt a fórumon...hanem semleges terepen-területen, elfogulatlan kultúremberek, pártatlan bírák elé... :gm: Amúgy pedig, addig is, amíg a fórumot átminõsítik nyelvhelyességi-magyarnyelvhasználati hivatallá, ÉJJEN A MÛVÉSZI SZABADSÁG!!! :yeah: :P Hát azt meg honnét tudod, olvastál má tõle magyarúl vmit? Szerencsés...Kûgyek néked is vmit magyarúl magánban?!? :D Ha kéred, szívesen... :yeah:

Edited by feribácsi, 2007 június 28. - 14:38.


#411 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 14:31

..a kellemetlen vendeg elmegy.. a kutyak utanafutnak es meg egyet beleharapnak.. nem tavozhatott becsülettel.. ezt sem adtak meg neki, akik a becsületükkel kerkednek..


Hát ez qrva jól jött............... :yeah: :kocc:
Ez nem nyalás,tetszik az értékrended,de igy még nem találtad el.

Edited by szomjas szamár, 2007 június 28. - 14:33.


#412 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 14:32

..nagyanyám prezentációjában visszaköszön óvodás koromból... :D

egy dramai pillanatban nincs szükseg udvaribolondra.. feribacsi..

#413 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 14:32

..a kellemetlen vendeg elmegy.. a kutyak utanafutnak es meg egyet beleharapnak.. nem tavozhatott becsülettel.. ezt sem adtak meg neki, akik a becsületükkel kerkednek..


"Ha egy kutya utadat állja, inkább kerüld ki, minthogy megharaptasd magad."
(Abraham Lincoln)
:ang:
(((egyébiránt én csak a Kör szövegének idézésére értettem...)))

#414 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 14:37

egy dramai pillanatban nincs szükseg udvaribolondra.. feribacsi..



...AZ ÉLET MÁN CSAK ILYEN... :rolleyes: ... nem megrendezett/megrendezhetõ...a tragikomádia Is drámai mûfaj...nem lehet mindenkitõl azonos mértékû/mélységû empátiát-disztingvációt elvárni...

Ami nekem dráma, neked esetleg kabaré...& vice versa...

(Javaslatom: NE NEVELJÜK EGYMÁST!!! :yeah: mindenkinek voltak szülei, gyerekkora, ami akkor kimaradt, már úgysem pótolható...fájdalom, de igaz!) (((célzás, gyöngéd tapintattal, profilomon föltûntetett születési dátumomból kalkulálható életkoromra, mely nem gyermeki, s idestova gyermekeim gyermekinek korához passzítható a "másik pólusról" :rolleyes: )))

Edited by feribácsi, 2007 június 28. - 14:44.


#415 Zemann

Zemann

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 661 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 14:57

feribácsi4 Nem kéne neked a nyeregben ülnöd? Így nem lesz meg a napi 7-8 órád....és ügye...Te 20 éve...napi 7-8 óra.....

#416 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 15:15


Ha júliusban tartunk egy tanyasi összeröfföt, számíthatunk Rád/Rátok? :)


A magam részérõl azt mondhatom: idõpontfüggõ.
Jr. mög majd mögmondja...

#417 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 15:18

:D

Edited by amigo, 2007 június 28. - 15:23.


#418 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 15:33

Ha hiszed, ha nem ismerem a történetet. Azt is tudom kik a szereplõi. :yeah: Miért törölted ki?

Edited by don quihote, 2007 június 28. - 15:35.


#419 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 15:35

Ha hiszed, ha nem ismerem a történetet. Azt is tudom kik a szereplõi. :yeah:

Basszus.. hova tünt a törtenet??? Eppen elolvastam. aztan egy villanas es csak a szmajli maradt belöle???

Big Brother benyult?? Atirta a törtenelmet??

#420 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 15:50

Tiszta krimi.. beszel valaki.. egy puffanas.. egy villanas.. es eltünik nyomtalanul.. valami kellemetlent mondott?? Tiszta vadnyugat.. a legrosszabb ertelemben.. Ki segit ilyenkor??

#421 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 16:04

Ha hiszed, ha nem ismerem a történetet. Azt is tudom kik a szereplõi. :yeah:
Miért törölted ki?

Tetszett???????? :hu:
Vissza tegyem???????
Most szóltak hogy ne tegyem! :kir:
Én egyébként nem hiszem hogy ez meg történt. :hu:
Ilyet még a feketelábú Oláhcigányok sem csinálnak.
Pedig azok egy pár mûértõt már átdobtak a palánkon.

Viszont megtudod nézni http://www.pknranch....topic.php?t=693

#422 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 16:06

Kérdés: így va-é jól, így kell-é maradnia, avagy tehetünk/tegyünk-é ellenében?!? :confused:

Nincs így jól. Nem kellene, de mégis így fog maradni. Nem tudunk semmit tenni.
Egy ilyen önszervezõdõ, kvázi demokratikus fórumon ez van. Tenni meg azért nem lehet, mert pont azoknak kellene változni, akik a probléma magjai. Erõszakkal meg csak megölni lehet az egész fórumot. :(
De ez ebben a topicban már erõsen off. :)

#423 Janó

Janó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 16:18

Csepinék esti beszélgetésére vagyok csak kicsit irigy, kár hogy nem pofátlankodtam oda....de majd máskor nem leszek ennyire arctalan.



De legyél! :dev: :D

Edited by Janó, 2007 június 28. - 16:18.


#424 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 16:56

Basszus.. hova tünt a törtenet??? Eppen elolvastam. aztan egy villanas es csak a szmajli maradt belöle???

Big Brother benyult?? Atirta a törtenelmet??


S igy ez a jóságos, névtelenûl tovább ûzheti, a kitagadás veszélye nélkûl, kisded játékait.........
Még jó, hogy mindannyian egyforma kékek vagyunk. Világoskékek elõre, sõtétkékek hátra :D

Edited by szomjas szamár, 2007 június 28. - 16:59.


#425 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 20:14

...a magyarommal kiállok BÁRKI ellen nyelvhelyességi

Idõnként lát6ó ....

#426 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 20:43

feribácsi4

Nem kéne neked a nyeregben ülnöd?

Így nem lesz meg a napi 7-8 órád....és ügye...Te 20 éve...napi 7-8 óra.....


Drága vagy, hogy aggódva tördeled kacsóid napi penzumom mián... :gm: Már nem szükséges napi 7-8 órát gyúrnom magam, az elért szintet kényelmesen fön tudom tartani 1 órásokkal is!!! :yeah: :D

#427 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 28. - 20:48

...AZ ÉLET MÁN CSAK ILYEN... :rolleyes: ... nem megrendezett/megrendezhetõ...a tragikomádia Is drámai mûfaj...nem lehet mindenkitõl azonos mértékû/mélységû empátiát-disztingvációt elvárni...

Ami nekem dráma, neked esetleg kabaré...& vice versa...

(Javaslatom: NE NEVELJÜK EGYMÁST!!! :yeah: mindenkinek voltak szülei, gyerekkora, ami akkor kimaradt, már úgysem pótolható...fájdalom, de igaz!) (((célzás, gyöngéd tapintattal, profilomon föltûntetett születési dátumomból kalkulálható életkoromra, mely nem gyermeki, s idestova gyermekeim gyermekinek korához passzítható a "másik pólusról" :rolleyes: )))

S mindennek szerinted mi köze a LOT.-hoz, Feribácsi? :confused: :rolleyes: :mad:

#428 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 28. - 20:58

Idõnként lát6ó ....



Ne offolj! :D - már világosan, fehéren-feketén leírtam, hogy MEGFELELÕ FÓRUMON!!!! EZ NEM AZ!!!! :gm:

S mindennek szerinted mi köze a LOT.-hoz, Feribácsi? :confused: :rolleyes: :mad:

Pont ugyanannyi, mint amennyibe én kaptam az ÉRDEMI HSZ.-OMRA... :D

ARISZTOTELESZ, FORMÁLLOGIKA, OK-OKOZAT....(akció-reakció elve másképp) :yeah:

#429 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 6:50

Sajnos az idén sem jutottam el a LOTra, mivel ezt egészségi tényezõk gátolták. Olvasva e topicot, már nem tudom eldönteni, hogy sajnáljam avagy ne! Nem értlek bennetek! Közös szabadidõ tevékenységet folytatunk, imádatunk tárgya LÓ! Mégis széttesik minden, nem lehet egyetérteni bár nem is kell, de tolerálni nem ártana. Magán a fórumon is érzõdik, mivel mindenki csak a magáét írja, nem törõdve semmivel és senkivel. Valóban ide jutottunk? Álmodozó vagyok, aki elhitte hogy a lovak szeretete valahol, valahogy összeköt bennünket, de csak csalódni lehet, de azt nagyon(de nem a lovakban)!

Edited by aroon, 2007 június 29. - 6:56.


#430 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 6:56

errõl jut eszembe: szomorú, de való.... :hupp:

#431 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 7:07

off Feribácsi! Miért kell mindent szét offolni? Mindenhova írni, ha kell ha nem?

#432 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 7:30

Sajnos az idén sem jutottam el a LOTra, mivel ezt egészségi tényezõk gátolták. Olvasva e topicot, már nem tudom eldönteni, hogy sajnáljam avagy ne! Nem értlek bennetek! Közös szabadidõ tevékenységet folytatunk, imádatunk tárgya LÓ! Mégis széttesik minden, nem lehet egyetérteni bár nem is kell, de tolerálni nem ártana. Magán a fórumon is érzõdik, mivel mindenki csak a magáét írja, nem törõdve semmivel és senkivel. Valóban ide jutottunk? Álmodozó vagyok, aki elhitte hogy a lovak szeretete valahol, valahogy összeköt bennünket, de csak csalódni lehet, de azt nagyon(de nem a lovakban)!


aroon!
Ha eljöttél volna, tapasztaltad volna, hogy a lovak szeretete igenis összeköt bennünket. Nem egyformán, és mi sem vagyunk egyformák, másként képzelünk el dolgokat, de összeköt! :)
Akikkel sikerült beszélgetnem, azoknak a mosolygós arca, az a bizonyos "jól érezzük magunkat együtt" hangulat annyira megmaradt, kétségtelen, hogy jövõre velük újra találkozni fogunk ott is. :)
Remélem, jövõre veled is találkozunk a LOT-on, és akkor már Te is fogod érezni ezt. :) :yeah:

#433 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 7:47

off
Feribácsi!
Miért kell mindent szét offolni? Mindenhova írni, ha kell ha nem?

Magyarázd el nekem türelmesen, hogy mért off az, ha te írsz vmit, és én erre azt mondom, ugyan szomorú, de való (igaz) - legalább is,úgy értve, ahogy nekem sikerül az értelmét és tartalmát kihüvelyeznem, csökött szellemi képességeimt szerént... :hupp:

A mindenhova NÁLAM nem nehányat jelent, nem is többet, mint ami nekem(neled) elviselhetõ, hanem MINDEN lehetõséget kívétel nélkül...Ez meg, evidens módon!, nem állja meg a helyét...

Kiegészítõ kérdés: mi a jó abban neked, ha ahelyett, hogy 1 sort magadban bosszankodsz az én 3 (rövid!) szavas hsz.om fölött, írsz 1 morgolódást, amire én (tudván tudod! :D ) visszaírok 1 tengerikígyót.... :rolleyes:

(((Hogy aztán logikus-é, amit csinálsz, avagy se nem, azt én már nem tudom.... :gm: )))

#434 Guest_mormonka_*

Guest_mormonka_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 7:50

A LOTot úgy lehetne hatásosan kipusztítani hogy a feribácsit kinevezik védnökének.

#435 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 8:25

A LOTot úgy lehetne hatásosan kipusztítani hogy a feribácsit kinevezik védnökének.

a te rosszindulatu hozzaszolasaidat hogy lehetne kipusztitani mormonka??

#436 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 8:30

Na ez frankó tényleg. Nagyon "élvezetes" volt ez a tatárszentgyörgyi topik. Állati jó, hogy ezt a remek hétvégét azok értékelik, és tömik meg a beszámolók helyét, akik ott sem voltak. Örülök, hogy Feribácsinak a baba-mama-szülés topik után, mint érdekelt, itt is volt közlendõje. Remek. :guny: Ezek után csak gratulálni tudok. :mad:

#437 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 8:33

Aki nem volt ott Tatáron annak mondanám, hogy az itt folyó diskurzus stílusa és hangulata pont az ellentéte a Tatáron élõben tapasztaltnak. Ezt csak azért írom, hogy aki jövõre Tatározni készül, azt ne rettentsék el az itt olvasott hozzászólások.

#438 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 8:39

Én is off! azért az nem semmi mikor Péter13 bevédi Feribácsit. :D ;)

#439 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 8:50

A LOTot úgy lehetne hatásosan kipusztítani hogy a feribácsit kinevezik védnökének.

"Nem vagyok én mééééltoooóóó, hogy..." :rolleyes: :ang:

Na ez frankó tényleg.

Nagyon "élvezetes" volt ez a tatárszentgyörgyi topik.
Állati jó, hogy ezt a remek hétvégét azok értékelik, és tömik meg a beszámolók helyét, akik ott sem voltak. Örülök, hogy Feribácsinak a baba-mama-szülés topik után, mint érdekelt, itt is volt közlendõje. Remek. :guny:
Ezek után csak gratulálni tudok. :mad:


Hálásan köszönöm! :yeah: :ang: Jó érzés, ha az embert figyelemmel kísérik, követik, és idõrõl-idõre érdemben segítik!!! :D

#440 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 8:50

Én is off!
azért az nem semmi mikor Péter13 bevédi Feribácsit. :D ;)

Tevedes. Nem vedem "be" feribacsit. En nem vagyok vazallus szolga, senkinek a hive.. nem szemelyek szerint valogatom, kit vedek "be", kit nem.

Amit feribacsinak nem szabad, ne legyen mormonkanak se szabad. Rakerestem mormonka hozzaszolasaira..

Hozzatok ( Gumi es Te ) közel all a mobbing szeretete.. feribacsi egyfajta Prügelknabe lett, akar megerdemli, akar nem. Az erkölcstelensegetek az igazsagtalansagotokban mutatkozik meg, nem csak ebben az esetben, ez pedig eppen azt a szethuzast, klikkezest, kirekesztest, gyülölködest, konfliktuskeresest eredmenyezi, ami a LOT-nak sem hasznalt, meg semminek.

Ti a klikkjeitekkel es a hüberi, vazallus mentalitasotokkal sokkal nagyobb kart okoztok a lovastarsadalomnak, mint feribacsi..