Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Emberek az USA-ban?


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
230 válasz a témához

#161 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 9. - 11:25

Igen, de ne félj, foglak titeket onnan is nyaggatni, úgy néz ki MSN is lesz, szóval Posted Image Aztán meg mielõtt elmegyek búcsúbuli, miután hazajövök welcome party :D

#162 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 9. - 12:17

Jessssz Posted Image Posted Image

#163 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 19. - 17:08

Valamelyik nap számoltam, hogy már csak fél év, és indulok.Miújság veletek odakint?

#164 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 22. - 22:43

Posted Image Tok jo!! Gyere, varunk. Hat honap hipp-hopp eltelik, meglatod. :cool: Velunk ujsag. Hmm.Eloszor is: meg mindig nincs papirom a vizumomrol. Julius ota. :mad: Lovat nem lattam december ota. :( DE! vegre megvan az amerikai jogsim (jessz :D )!!Cirmos meg ezerrel segit szervezni az eskuvest. Ugyanis otthon lett volna, de mivel en nem tudok hazamenni, igy a volegenyem jon ide Posted Image Az utobbi hetek ennek a jegyeben teltek: hetkozben munka, hetvegen vadaszat ilyen es hasonlo eletfontossagu dolgokra, mint a Tokeletes Ruha, Cipo, Taska, meg az Egyetlen Elfogadhato Harisnya, Fehernemu, es mindez legyen szemermetlenul olcso es gyonyonyuseges egyszerre.Mikozben gyongyoket vadasztunk a nyaklanchoz, lemeritettuk a kocsi aksijat, (mer` ez nem olyan automata lekapcsolos lampaju), aztan egy mexikoi urge mentett meg, nagy bajusszal es szerencsere meg nagyobb indito-kabelekkel :D . Hazafele meg lelocsoltam magam benzinnel tankolas kozben, hogy a mintakent magamralocsolt parfummel tokeletes osszhangban buzologjon, igy mire hazaertunk, hajszal valasztott mar csak el, hogy vadiuj szerzemenyeink muanyagzacskoja uj felhasznalast nyerjen. Posted Image (boee). Nos ilyen es hasonlo kalandokkal teli az elet itt. Hatveletek??? Vizumod akkr megvan mar?

#165 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 18. - 13:10

Sziasztok!!! Rég jártam erre! De most a segítségeteket szeretném kérni!!!! Ti ott vagytok "tûzközelben", ha jól emléxem pont NY környékén vagytok, ugye Cirmos, Tokio.... :rolleyes: Egyik ismerõsöm szeretné újra felvenni a kapcsolatot egy régi edzõjével, név szerint Frank Gombolay-val. Mond nektek ez a név valamit? Esetleg ha igen, tudnátok valami elérhetõséget is mondani hozzá???? Elõre is nagyon köszönjük!!!!Sziasztok, PH

#166 Cirmos

Cirmos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 188 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 20. - 6:47

Frank Gombolay - (518) 789-6544 - Smithfield Rd, Millerton, NY 12546 igy elsore ennyit tud a gugli ;) Amugy NY azert annyira nincs itt a szomszedban Posted Image Remelem azert segitettunk!

#167 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 22. - 20:23

Cirmos! Cirmos!!!! Nagyon köszönöm a segítséget!!!!!!! Posted Image Én néztem egyébként a Google-on, de ennyire pontosan nem találtam semmit! hogy csináltad,?????Köszönöm mégegyszer, PH Posted Image

#168 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 22. - 21:17

en voltam, alneven :D siman beirtam... es elojott Posted Image lehet h csak ezen a kontinensen el, de itt van egy olyan resze is a google-nak h telefonkonyv. FBI es CIA ugynokok persze jobban hozzafernek mint egyeb halandok. Uppsz, most elarultam magam! Posted Image ...a geped most 5 masodperc mulva megsemmisiti onmagat.

#169 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 23. - 20:45

:D Én is azon gondolkodtam, hogy szerintem más az ottani gogli és más ami itthon van (jóval kevesebb információt tartalmaz, viszont kibõvült a fontos magyar vonatkozású honlapokkal! Posted Image )Mostmá értem,hogy mé nem tölt le semmit a gépem, csak -1perc/kbite sebességgel! Posted Image Nagyon szépen köszönte az ismerõsöm is!!!! Posted Image

#170 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 16:49

OFF:MITCHIGANBE MEGYEK!!!!!!!!!! A SZIÚK, ÉS SOKMÁS INDIÁN FÖLDJE, ÉSÉSÉS SOK B.ZI WESTERNES VAN OTT, ÉSÉSÉS A NAGYTAVAK IS OTTVANNAK!!!!!!!! :kocc: :kocc: :yeah: :yeah:MOST ILYEN A FEJEM: :D :DÉS ÖRÖMKÖNNYEK CSOROGNAK AZ ARCOMON!! :)OFF OFF

#171 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 17:41

Egyszer Dev mondta, hogy azt szereti Xirénben, hogy sosem marad le a vele történtekkel, mert biztos, hogy még vagy 2-3 helyen megtalálja ugyanazt az írását máshol is. Milyen igaza volt, ugye Xirén? :dev: :D

#172 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 17:59

Hát érted, virul a fejem, hát persze, hogy beteszem :D

#173 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 18:57

Ebbe a suliba fogok járni az USÁban, és egy 33 éves csajnál fogok lakni Grosse Pointe-ben :) Augusztus 25-28 közt indulok.Na itt egy térkép hol leszek. Ami csillaggal van jelölve :)És angol tudóknak itt van még róla, ha valakit érdekel :D

#174 Cirmos

Cirmos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 188 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 17:52

Gratula!Varunk! Cirmos :)

#175 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 19. - 7:16

Na már a vízumom is megvan, márcsak tudnom kéne pontosan mikor indulok :D Ja meg még nem lehet tudni pontosan kinél leszek, mert felvettem a kapcsolatot az ottani koordinátorommal, és emlegettem neki is még hangsúlyosan a western lovaglást, és most olyan hlyet néz ahol a legjobban tudnám azt is csinálni. :kir:

#176 nikitas

nikitas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 136 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 22. - 23:44

Xiren!nagyon gratula, vegigolvastam a forumot visszamenoleg egy par honapra. orulok hogy osszejott. en mar lassan 10 honapja hogy itt vagyok, Las Vegas, Nevada, es lovakkal is dolgozom miota kijottem. nagyon fogod imadni azt garantalom! sok sikert.arrol majd szamolj be hogy boldogultal a szakszavakkal. az elejen en azt hittem falnak megyek...ha veletlen a nyugati partra sodor az elet, engem itt megtalalsz

#177 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 23. - 8:11

Köszi, Nikitas! Hát a szakszavakat már egy ideje gyûjtögetem és ilyen kis öntapadós cédulákra felírtam, és a monitorom szélére tettem, hogy azt úgy is sokat látom :DMost úgy néz ki hogy ahogy megérkezek lesz egy ideiglenes családom az egyik EF koordinátor személyében, és utánna kerülök majd csak a véglegeshez.Hát Michiganbe megyek, de ha jól tudom lesz arrafelé kirándulás, akkor viszont mindenképp jó lenne egy talit megejteni :)

#178 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 23. - 10:10

Lehet hogy hülye kérdés. De én akkor is felteszem :DTelefonálni (mobil) tudtok kinn simán? Csak mert nekem az ûûûberjó Dominós csomagom külföldön nem enged telefonálni (aktiválhatom én a roamingot, akkoris tojik az az izé a fejemre), és most belegondoltam hogy ott azért nem olyan egyszerû minden :rolleyes:Habár gondolom h aki tovább marad kinn, annak jobb ha vesz egy készüléket ott, az ottani szolgáltatók egyikénél.

#179 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 5. - 18:56

Amerikában azt tudom, hogy csak a 3 sávos mobilok mûködnek, ezekkel bármit lehet csinálni. Mondjuk elvileg sms-t nem lehet küldeni leírás szerint, ha viszont tudsz, azt írják az ingyenes. Én tudtam :DKint meg lehet nagyon jó kártyákat kapni, amin van egy telefonszám, azt felhívod bármilyen telefonról, mert nem arra fog számlázni, bepötyögöd a kártyán lévõ kódot, és a kártya értékét letelefonálhatod, általában relatív nagyon jó percdíjakkal itthonra.Azt meg tudom, hogy a T-mobil nagyon sok országban mûxik, a többi szolgáltatót nem tudom.18 nap és indulok.......

Edited by Xiren, 2005 augusztus 5. - 18:59.


#180 Guest_Bakony rabja_*

Guest_Bakony rabja_*
  • Guests

Közzétéve 2005 augusztus 5. - 21:42

Sok sikert!! :kocc: A lovasoktól meg less el mindent, hátha vmi használhatót tudnak mondani azok a fránya Amcsik! ;)Egy kérdés: Pályázni a sulin keresztül tudtál, vagy vmi egyéb szervezetnél stb? Mert én is gondolkozom rajta, hogy vmikor kéne. Azt hiszem nálunk jövõre lehet a suliban, talán Belgiumban, de annak még utána tudok nézni. Csak érdekelne, hogy Ti hogy jutottatok ki??

Edited by Bakony rabja, 2005 augusztus 5. - 21:48.


#181 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 7. - 14:38

Bakkerbakker!!!!!!!Most érkezett meg a mail, hogy végülis kikhez fogok kerülni!! Annyira örültem, hogy hirtelen Apa nyakába ugrottam és elkezdtem örömömben sírni, õk meg nem értették mi a bajom... :kir:Szóval egy olyan párhoz kerülök, akiknek vannak lovaik, nagy westernesek, és nagyon jófejek, és majdnem minden nap lovaznak, meg mennek túrázni! :kocc: :yeah:

#182 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 10. - 21:16

Egy kérdés: Pályázni a sulin keresztül tudtál, vagy vmi egyéb szervezetnél stb? érdekelne, hogy Ti hogy jutottatok ki??

Hozzászólás megtekintése

Engem is érdekelnének a részletek. :)

#183 Gyepmester (kicsi)

Gyepmester (kicsi)

    Csikó

  • Fórumtag
  • 298 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 10. - 21:19

Asszem Xiren ma utazott. :hupp:

#184 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 7:10

Hát nem hiszem, mert ha ma, akkor én letépem a fejét, elvégre jövõhéten nála leszek vagy mi :dev:Szerintem csak broncoig utazott.

#185 Gyepmester (kicsi)

Gyepmester (kicsi)

    Csikó

  • Fórumtag
  • 298 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 11:29

K.T.!Tényleg!uppsz :kir: :kocc: :ang: :dev:

#186 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 13:27

Asszem Xiren ma utazott. :hupp:

Hozzászólás megtekintése

Pusszantlak öcskös, nagyon drágaságosságosság vagy :D Igen, úgy volt, hogy 9-én indulok, de mivel új helyen leszek, a suli is máskor kezdõdik, így majd csak 25-én indulok. :)

#187 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 13:37

Egy kérdés: Pályázni a sulin keresztül tudtál, vagy vmi egyéb szervezetnél stb? érdekelne, hogy Ti hogy jutottatok ki??

Hozzászólás megtekintése

Engem is érdekelnének a részletek. :)

Hozzászólás megtekintése

Biztos máshol is van ifjúsági iroda, nálunk Mezon a neve. Bementem, és mondtam, hogy érdekelne egy éves külföldi tanév. Erre hozzámvágtak kb 7 darab egyenként 10 kilós dossziét, hogy válogassak :D Mindenféle volt, volt amit pályázni lehetett, ami csere alapú, amiért fizetni kell (itt is persze nagyon sok árkategóriás.......) meg minden féle. Aztán amik a legszimpatikusabbak voltak, megnéztem neten is, felvettem velük a kapcsolatot, volt felvételi meghallgatás, teszt, meg van egy átlag amit el kell suliban érni, és így. :) AMúgy akikkel én megyek ki, az az EF Education.

#188 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 13:40

Hát nem hiszem, mert ha ma, akkor én letépem a fejét, elvégre jövõhéten nála leszek vagy mi :dev:Szerintem csak broncoig utazott.

Hozzászólás megtekintése

Kiscsillag, téged meg majd hívlak, mert még nincsenek itthon, aztán majd lezsírozom, hogy ittalhass, remélem összejön. Zsó meg tuti nem fog tudni eljönni. :(

#189 Gyepmester (kicsi)

Gyepmester (kicsi)

    Csikó

  • Fórumtag
  • 298 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 21:42

usszantlak öcskös, nagyon drágaságosságosság vagy  :D  Igen, úgy volt, hogy 9-én indulok, de mivel új helyen leszek, a suli is máskor kezdõdik, így majd csak 25-én indulok.  :)

Már tök sz*rul éreztem magam hogy nem tudtam elköszönni. :) :rolleyes: De majd akkor 25.-én ;)

#190 Cirmos

Cirmos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 188 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 29. - 20:24

Xirem, Irj amikor kierkeztel..Hol is vagy pontosan? Mely allamban? van tel.s zam vagy e-mail amin el helet erni?Cirmos

#191 Bogár

Bogár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.400 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 29. - 20:26

Cirmos!Csak nem tudom Xirén mikor jár erre.Ebbe a topicba minden benne van ;)

#192 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 17. - 20:41

Na mivan??? Xiren??? kiértél???????? vagy még aklimatizálósz??? :dev:bár odafele mindig könnyebb....Mesélj már, mi van a csodacsaládoddal??? Tényleg vannak lovak, és tetszik minden???? Ha lovasboltban jársz, feltétlen jó alaposan nézz körül!!! Helyettem is :DRemélem van azon a vidéken is internet! :D :D

#193 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 17. - 20:48

PH.!Nézz be a Hajónapló-ba! ;)

#194 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 21. - 17:10

Februarban megyunk Arizonaba egy hetre, aztan valszeg a tavaszi szunetben Washingtonba. :)

#195 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 17. - 6:48

Úgy látom, Amerikában összesen 4 magyar van... :) A topic címe meg félrevezetõ, én azt hittem, az a kérdés, élnek-e emberek egyáltalán az USA-ban?

#196 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 18. - 15:30

És erre mi a válasz? :gm:

#197 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 18. - 15:53

Az ott nevelkedettek külsõleg eléggé hasonlítanak. :)Azon viszont csodálkozom, mitõl mennek ott a vonatok.

#198 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 20. - 17:23

ehh, ehh... nagyon vicces.Azert akik otthon nevelkednek, azoknak meg a gondolkodasmodja elegge hasonlo... Korulbelul annyira mint az itteniek kulsoleg... :rolleyes:

#199 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 20. - 20:40

(Egyébként nem vicceltem... és két rossz sosem oltja ki egymást - mert Te most úgy vágtál vissza, mint a szomszédok szokták: - A maga fia betörte az ablakot! - A maga férje meg sokáig énekelt éjjel!Amúgy meg nagy Amerika barát vagyok, de vannak tények. Utoljára a Seasons in the Sun-nál szembesültem vele, amit Rod McKuen költõ fordított angolra. Az eredeti Jacques Brel írta franciát lefordíttattam, kiváncsiságból. Csak kb 1000-szer komplexebb. Pedig, már csak azért is, mert az angol nyelvvel kacérkodom, önzetlenül és messzirõl abszolúte nem szeretem a franciákat. De a tény az meg tény. Ne említsük a macska a mikroban legendát, stb. Ja, és amit Cirmos írt Xirénnek, na hát az sem ellenem szól. :))Amúgy meg hol voltál egy évig? :)

Edited by Ernest, 2006 április 21. - 15:56.


#200 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 30. - 16:17

Kicsit elásódott a topic, de azért remélem még olvassa vki... (remény hal meg utoljára... )

Megyek az USA-ba!!!! :)
Megnyertem egy pályázatot, és egy évet tölthetek kinnt Wisconsinba! Van valaki a környékrõl? Tudom ott kinnt hatalmasak a távolságok.... De hátha. Meg már most jó lenne utánanézni a lovaglási lehetõségeknek. :)