Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Mops


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
45 válasz a témához

#41 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2008 május 13. - 16:04

az Adj enni kép hatalmas! :D ismerõs a nézés. :D imádom :D

Kedd..kcsiit megkésve, de küldenél nekem is képet a kis moxikról, :) kiváncsi vagyok rájuk :)
Találtam pár régebbi képet Frenki fiamról :)

kommandós :D
lapul, mint a bizonyos dolog a fûben :yeah:
Amikor hozzánk került 12 hetesen
na ez akkor most mi,
mindenki saját belátása szerint döntse el, merre néz :D
beszótá' wazze?!
jííháá




Gyönyörû kutya! Elismerésem ! (az anyukájának és az apukájának is... :gm: ) :)
Nagyon hasonlít az enyémre. Legalábbis "arcilag" (mert ezeknél már ez nem pofa! :D )!
Mindjárt rakok fel még pár képet az enyémrõl... ;)

elkaplaaak
lesben áll
nem érti...
ezt se nagyon :D
jól lenézett...
mindjárt szalad :D

#42 mi.kinga

mi.kinga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 867 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 13. - 20:38

Nah most jövök egy kis csodakutyussal :) Mi ugye mopszokat tenyésztünk, és sajnos minden alomban van egy ,,selejt" kiskutya, aki kicsi, fejletlen, és gyakran elpusztul a 2. hétben. Ám most csoda történt... Ismét egy kis aprókutya született, míg a többiek 130-140 grammal pottyantak ki a kutyából, õ alig nyomott 65 grammot. Egész éjjel küzdöttünk érte, és az elkövetkezõ 2 hét is szörnyû volt. Aztán amikor már elég nagy lett (nagy?!) elkedett áztatott tápot enni, lassan fokozatosan, álaltorvos ajánlásra... MAjdnem az életébe került. Aztán kiderült, hogy a tüdeje és a szíve fejletlen, a doki azt mondta, ha túlél még 1 hónapot, megmarad. Aztán elkezdõdött... Várni, mikor lesz rosszul, mikor hagy itt minket... 3x ijesztett ránk, aztán elmúlt. Eltelt másfél hónap, a kis virgonc meg csak nõtt és nõtt. Lassan 10 hetes, és az 1 kilót kerülgeti :) Tápot nem ehet, speciális tejpótlót kap, amit imád, és amikor kiengedjük a kis kennelbõl, vakon fut a fürdõszobába, ahol a kis tálkája várja a finom tejjel. :) Imádnivaló csöppség. Aztán tegnap elvitték :( Jó helyre került, szemmel tarthatjuk, de már nem a miénk :( Az egyik tenyésztõ azt mondta, hogy ha nála született volna Õ, már nem futkozna vidáman... De mi megtettünk érte mindent, és egy szeretnivaló csodakutyus lett :)
Pár kép:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

#43 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 16. - 8:56

Ez igencsak szép volt. :) Én is ezt tettem volna, ha nálunk születik egy ilyen kis csöpség. Tényleg elég fejletlen, de a lényeg, h jó helyre került és szemmel tudjátok tartani! :ang:

#44 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2009 február 25. - 14:15

Mai képek a kutyusunkról. :)
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#45 mi.kinga

mi.kinga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 867 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 14. - 22:41

De aranyos :D A mieink is így élvezik a havat, kivéve a dagifekete, õ elküldené a jóistenig, csak akkor hajlandó kimenni a hóba, ha szorít a szükség, de akkoris fennkölt léptekkel, undorodva lépeget xD

Szóval... Felsõbb hozzászólásaimban meséltem a kiskutyáról, akinek nem akartak esélyt adni az életre (mindenki mondta, hogy jobb lenne elaltatni, nem sok esélye van) Aztán tessék, õ lett abból a kis szerencsétlenségbõl:
Posted Image

#46 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 2. - 23:05