Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Maffia


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
5707 válasz a témához

#81 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 22:07

Szia Apple!Üdv itten közöttünk. Posted Image Jó régen, én is voltam Svájcban ismerõsöknél, családdal.Nem sokmindenre emlékszem, pedig 2X is voltunk. Az ami megmaradt, hogy nagyon nagy tisztaság volt és az, hogy hazafele be kellett ütemeznünk ausztriában (aszem) egy kuplungcserét.

#82 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 15:38

Rettegjetek! Posted Image Félcsaládi gyûlés holnap délutántól. :D Most minden kiderül. ;) Holnap reggeltõl valszeg szombat estig nem leszek.Vagyis remélem leszek, csak nem netközelben.Tömeg! Nem röhög! Posted Image Apple Te meg érezd jól magad, s ha van kedved, meg lehetõséged írj még. Posted Image Ha a kápók is beleeggyeznek, felveszünk tiszteletbeli családtagnak. ;)

#83 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 16:54

Drága vagy, de most õszintén: mennyi erre az esély? :D :D :D Naugyehogynemsok Posted Image

#84 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 16:58

Mi az, hogy nem sok? Rengeteg! A tanácsos gyûlést nemsokára megtartjuk! ;)

#85 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:00

Mai beszámoló:Valamikor 10-kor ébredtem, mert éjjel nagyon rosszul aludtam, álmodtam egyik hülyeséget a másik után. A leggázabb az a tegnapelõtti álmom volt, az nagyon morbid volt. (Azért elmesélem Posted Image ) Valahogy odakerültem Kistarcsára, de totál máshogy nézett ki a lovarda. Majd valahogy felültem Carmenre, de a nyereg mögé kellett ülnöm, és hátra valami óriáscsúzliszerûségbe egy "megszületett embrióbébit" tettünk, mert állítólag haldokolt, és hogy üljek Carmenre, és vágtából rugaszkodjunk el, és repülünk egy kicsit (mint mikor a csónak után kötnek valakit, az meg ejtõernyõvel felszáll, na így kellett az embriót is reptetni), utolsó útjaként. Aztán kb 5 métert sikerült a levegõben lennünk, majd visszaérkeztünk. És akkor felriadtam. Normális dolog ilyeneket álmodni??? Mert szerintem csöppet sem!Naszóval. Bocs, ha valaki már lefordult a székrõl rosszullét miatt Posted Image Ma megreggeliztem, tanultunk franciát -próbálkoztunk a passé composéval és egyéb finomságokkal...-, utána elmentünk vásárolni, hazajöttünk, ebéd, pihi, aztán felkaptam a fényképezõgépet, ledzsaltam a tóhoz -délben még 23 fok volt, de most olyan 33-ra saccolom-, mindenki fürdik, a túlparton látszanak a havas hegyek, de gép nem elég jó, hogy visszaadja látványilag, aztán nem bírtam tovább, pár fotó után hazajöttem. Holnap nemtom, mi lesz a program, majd elválik. [ Augusztus 18, 2004, 17:04: Az üzenetet átszerkesztette: Apple ]

#86

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:04

Hû, Apple, ez nem gyenge... Posted Image Én is szoktam ilyen durvákat néha, sztem mindenki, úgyhogy ne aggódj. Viszont vezess álomnaplót, és ha hazajöttél, nézd meg álmoskönyvben, mit jelent! Sosem lehet tudni...Légy jó, és további jó svájcolást! ;)

#87 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:08

Hát, most leírtam Posted Image Rájöttem valami igazán kircsi dologra Minden nap benyomok magamba legalább egy tábla csokit + még háromszor kajálok, és tökjó, mert nem kezdtem el megint a hasamra hízni! Jó, egy kis izmozás ráférne, és akkor full-lapos lenne, de ez csoda :D Ja, meg tegnap vettem egy cool félcipõt. 105 frankról 21-re értékelték le, az 3276 HUF-nak felel meg. Igaz, nem egy túracipõ, de tök jó Posted Image ma is vótam kenyeret venni, péntekre meg megmérgezem a kis családot egy nagy tál carbonara spagettivel. Mondjuk Ram ezt eddig még mindig túlélte, lehet, hogy az ittenieknek sem fog nehezére esni Posted Image (suxx billentyûzet...!) [ Augusztus 18, 2004, 17:09: Az üzenetet átszerkesztette: Apple ]

#88 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:15

Apple!Idiótaságokat én is szoktam álmodni.Jó készülõdést az étekre és nézz körül jól helyettem is. Posted Image A Czürichi tónál jártatok már? Esetleg fogtok?Az még szép hely nagyon.

#89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:15

:D

#90 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:19

Jucuus: Nem, a Zürichi tavat akkor láttam, amikor jöttem vonattal Pestrõl, és olyan hajnali 5, fél 6 körül mentünk el mellette. hazafele se fogok nagyon sokat látni belõle, mert kedden este fél 11-kor indul pestre a vonat Z.-bõl. Jó, mi? Na sebaj, legalább szerda délre érek be a Keleti pu.-b, és akkor még talán lesz idõm Nagytarcsára is kinézni, vagy valami ilyesmi, bár kétlem, hogy 14 órás út után erre lesz nekem energiám Posted Image De otthon már megrendeltem az ünnepi menüt (mi mást, mint túróscsuszát? :D )

#91 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:20

Kukkantsatok bele Viccek topikba :D

#92 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:48

Carbonara....nyammm

#93 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:52

Csinálj nekünk is! Please! ;) Posted Image Biztos fincsi. Most úgy is éhes vagyok, sajnos...

#94 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 17:59

Apple!Ha beveszünk a családba, nekünk is készítesz ilyen Carrambon..., Camparin...,szóval olyan finomat??? :D ;)

#95 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 18:04

Igen - igen - igen! Légyszi - légyszi - légyszi! :D Posted Image

#96 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 21:02

Carbonara. tongue.gif Az amúgy is olasz kaja Posted Image De ez neméééééééér! Majd azé vesztek be, hogy csináljak! Aztán ha nem ízlik, számûztök, mi? :( :D :D

#97 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 21:04

Juteszembe. Telezabáltam magam, és meg se bírok mozdulni...Salát, meg pörkölt tésztával. Annyira ne volt nagyon hajjdeisteni (naná, anyumat senki nem tudja überelni Posted Image ), de utána a Magnum-fagyi az megfejelte a dolgokat.Tegnap délben meg a három gyerek, meg az apuka összevesztek a MAGYAR Mangalica karika-kolbászon :D

#98 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 21:05

Juteszembe: suxx billentyûzet.

#99 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 21:36

És a Magnum-fagyit úgyanúgy csinálják, mint itthon? :D Csatlakozom: suxx billentyûzet! :mad:

#100 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 21:50

Az én apukám isteni carbonara-t tud fõzni, mindenki imádja, uh Almácska kösd föl a gatyád, mert ha nem múlod felül, repülsz Posted Image Posted Image ps:: KT ma nagyon gonosz

#101

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 21:52

Húgom, gyüssz te, gyüssz te, és fõzöl nekünk finomat! Tök éhes lettem, ez nem ér!.. Posted Image

#102 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 22:20

Kicsi epöl gyüssz te, gyüssz te,fõl a finom kelkápüszte! :D

#103 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 18. - 23:19

Nomár na! Nem kelkápüsztéról volt szó, hanem valami tésztafélérõl! :D Jön Õ akárhogy is, de jün!

#104 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 19. - 7:44

Úgy látom a "kemény mag" hölgytagjai már elfogadták almácska családba tartozási kérelmét. ;) Nekem sincs ellene kifogásom, úgyhogy már csak "szõrösszívû" Posted Image , ehh, ehh, szõrös állú keresztapánknak kellene beleegyeznie.Õ azonban távol vala tõlünk, s imígyen nem szólala meg itten. Ez okból hamarjában dönteni nem lehet.Egy jó kis olasz (mármint tészta) azonban biztos õt is leveszi a lábáról. :D

#105 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 19. - 10:54

Édesek vagytok, nem is tudjátok, milyen jó érzés ezt itt kint olvasni. Fõleg, hogy valami egészen gusztustalan idõ van, éjjel 2 óta szakad, a szomszédos kantonban egy éjszaka alatt két tajfun is volt, úgyhogy sirály. De azért el kell mennem bagettért, gyalog, miközben itt parkol a kocsi is, meg a jogsitulaj is... Namindegy, így jártam. Legalább veszek még pár tábla csokit Posted Image

#106 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 19. - 11:06

Helyes! Posted Image Nézd mindennek a jó oldalát, mint én. Amikor mentünk Szepezdre (ez számomra kedd volt), hétfõn elszakadt a strandpapucsom, így kedden kellett egy újat vennem. Erre kifogtam egy jó kis papucsot, olcsó is volt és hozzá még kedvezményes is.Ezt már feltettem a viccekhez, de nincs rajta reakció, így ide is felteszem, nézzétek meg, érdemes! [url="http://"http://home.datacomm.ch/marco.fernando/fla/bozzetto/olympics.swf"][/url]

#107 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 19. - 12:37

Nem tudom megnyitni, ez nemtommilyen számítógép.Helyzetjelentés: Dé és Szellemlovas csokija veszélyben van, nagyon szemeznek velem. Mármint a csokik :D De megkeményítem a szívem (gyomrom), és megkegyelmezek nekik. A csokiknak, és a fiataloknak is :D

#108 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 19. - 15:53

Epöl!Nem csömörlöttél még meg? :D Egyébként nem is mondtam még senkinek, hogy tavaszi szünetben megyek Svájcba a barátnõmmel a rokonaihoz.Õ mesélt nekem valami isteni helyi csokiról, ami vilmossal van töltve :rolleyes:

#109 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 19. - 16:32

Böe :D Nemtom, én leginkább a Lindt csokikat zabálom, de vettem már egy tábla Alpine-t is, csakhogy az kifog az emberen, mert annyira édes, meg krémes, hogy egyszerre nem tudod megenni, mert 3 kockától televagy Posted Image Én két napig ettem :D Esõ továbbra is szakad. Nem. Ömlik.

#110 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 21. - 22:54

Az a böe mire jött?Pedig az alpin csoki nagyon fincsi!Itt is esik már az esõ...

#111

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 21. - 23:00

idézet:
Eredeti szerzõ: Apple: Dé és Szellemlovas csokija veszélyben van.[/QUOTE]Nana! Voltunk Mesterségek Ünnepén és vettem neked csupa hasznavehetetlen cuccot, úgyhogy a csokit békén hagyni! :D

#112 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 21. - 23:07

Csatlakozom az elõttem ......(nem vagyok hajlandó leírni, hogy "szólóhoz". :D Igazán beújíthatnál egy barátot, aki nem ért semmihez. ;) Nagyon nehéz neked bármit is venni, mert Ram mindenbõl szebbet tud készíteni, mint amit ott lehetett kapni a MÜ-n. Posted Image A csokikat tessék karanténba zárni, mert kapol ám! :D

#113 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 21. - 23:24

Ami azt illeti én is láttam, mit vettek neked. Velük voltam a mesterségek ünnepén.(Azt nem árulom el, hogy Besenyei Péter ébresztett egyszer minket :D )Szal Apple! Vigyázz!!! Posted Image

#114 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 22. - 11:46

:D Ez kész, belekeveredtem egy nem komplett társaságba :D Rendben, és mikor kapom meg? Mikormikormikor? :D Csokik nincsenek veszélyben, viszont csokikból megtaláltam a szerelmemet. Macskanyelvnek vagy minke hívjják, és olyan isteni tejcsokiból van, hogy 10 percbe tellett, míg elfogyasztottam egy egész dobozzal :D Carbonara nagy sikert aratott, jegyzem meg mellékesen Posted Image

#115

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 22. - 12:02

Almácska drága - Macskanyelvet kis hazánkban is forgalmaznak ám, nem is épp rövid ideje!.. Posted Image

#116 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 22. - 13:05

De gondolom az nem olyan mint amit kint lehet kapni, vagy tévedek? ;) Amúgy azt én is szeretem

#117 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 22. - 13:49

Fene tudja. Én is szeretem a macskanyelvet! ;) Nagyon fincsi. Posted Image

#118 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 22. - 13:51

Tudom, hogy lehet kapni, de 2 frankért itt vettem -elõtte még nem ettem, és azt hittem, valami vacak szar :D -, de otthon is bevásárolok belõle, az tuti Posted Image Jajj, a kisebbik csaj az egészen kiborító tud lenni. Valami elgondolásból a jeleneteket -én ugyan nemtom miért, mert nem értem, amit mond :D - mindig kaja közben rendezi, és amikor vágja a pofákat, affektál, üvölt, legszívesebben lecsapnám. Mióta itt vagyok, az elsõ napi kajálás volt a veszekedésmentes. Mert akkor még nem voltak itthon a kölkök. Alig várom, hogy újra nyugiban tudjak enni. BaaaaaJa, és most, hogy MO.-ra odaért a ramaty idõ, itt kisütött a nap :D Viszont ha hazamegyek, továbbra is fosadék idõben kell tengetnem suli elõtti maradék napjaimat. Így jártam

#119 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 22. - 15:34

Hmm....most miattatok én is megkívántam a csokit. De nincs itthon :( Nembaj, valahonnan kerítek és bezabálok.

#120 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 22. - 15:50

macskanyelv?? HOL? HOL? HOL?HOL?HOL?HOL?HOL? :D imádom-e. utoljára olyan 9 éves voltam mikor ettem... :rolleyes: