Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lófotózás


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
247 válasz a témához

#1 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 30. - 13:21

Juli 14-én indul.Ha többen megyünk kapunk kedvezményt!Eredeti ár:24 ezer FtAz OKTATÓ: WIMMER IMRE-fotós.Minimum 30 ÓRÁS a tanfolyam.A sürûségét és ,hogy kinek hogy jó,azt ott beszéljük meg ill szerintem az se gond HA KIMARADSZ EGY ÓRÁRÓL,mert BE TUDOD késõbb PÓTÓLNI.Ebben AZ ÁRBAN még VAN gyakorlatozások is:MÛTERMI FOTÓZÁS vakuval ill lámpás,lesz FOTÓSSÉTA(természet+várséta? )azthiszem.Szóval állitolag tök JÓ HANGULAT szokott lenni-én ezt hallottam.BESZÉLTEM AZ OKTATÓVAL ÉS AZT MONDTA,HOGY HA TÖBBEN ÖSSZEJÖNNÉNK LOVASOK,AKKOR MEHETÜNK LOVAS FOTÓZÁSRA IS!!!A tanfolyamon átvesszük a digitális és a filmes gépek,használatát,mûködését,technikáját, stbMindenki rögtön kap választ a kérdéseire.Akit érdekel az irjon nekem magánüzit,de ebbe a topicba is irhat!Ha van kérdésetek ,ne kiméljetek! Posted Image :D

#2 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 30. - 18:58

Hmmm... Aki nem pesti, az meg dögöljön meg? :D Milyen idõközönként lenne, milyen napokon? 1-1 órára nem lehet beszállni? Tuti, hogy nem tudnék menni talán csak a felére, de ha megvan elõre a program, akkor kiválasztanám, hogy mikor tudjak menni. Posted Image Fõleg a mûtermi fotózás érdekelne, meg a fotóséta is. Üdv, Cav

#3 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 30. - 19:27

Nem,de szerintem aki nem lakik messze Pesttõl,az is be tud jönni hetente 1-szer..Kb hetente 1 v 2 alkalom lenne.Nem hinném,hogy be lehet szállni sajna,ez egy tanfolyam. [ Június 30, 2004, 20:19: Az üzenetet átszerkesztette: andika1 ]

#4 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 30. - 22:18

Azokra a kérdéseimre nem kaptam még választ, hogy kapunk gépet is, vagy sajáttal fotózunk, esetleg mindkettõ? Illetve az érdekelne, hogy fogunk-e filmes géppel is dolgozni, mert ha igen, akkor gondolom a nyersanyag és az elõhívás az plusz költséget jelent majd (ami teljesen ok, és a tanfolyam ára is teljesen korrekt, ha még kedvezményt is kapunk ebbõl, az meg már tényleg csak hab a tortán).A neten bukkantam rá: [url="http://"http://www.fotoim.hu/fotomax/"]Wimmer Imre virtuális fotógalériája[/url] Engem meggyõzött, mindenképp megyek.

#5

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 30. - 22:47

Nyálcsorgató, de az árától hanyattestem... Majd korrepetáljatok ;)

#6 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 1. - 0:08

Jaj de jó HUX!Akkor nem leszek egyedül:)Amugy nagyon rendes,jófej az oktató.Ha még jönne valaki vagy valakik szerintem megdumálható lenne a lovasprogi!Dé:Én meg akarlak gyõzni:Gyere:):)Többiek,többi fotós vagy csak fotózást kedvelõ,gyertek!!Hux akkor téged bejelenthetlek?

#7 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 1. - 0:36

Igen.

#8 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 1. - 6:27

Nem is a távolság miatt, hanem meló miatt nem tudnék mindig menni. Pl. 14-én is dolgozom. Aztán meg aug. 5-ig lovastúra, stb.. Szóval ezt ki kell hagynom, de légyszi kérdezd meg nekem, hogy tényleg csak nézelõdni, érdeklõdni 1-2 órára hadd menjek már el. Vagy legalább a fotosétára. Csak ragad rám valami, ha más nem, kosz. Posted Image Az említett honlapon meg egy tök fehér lap fogadott, a [url="http://"http://www.fotoim.hu"]www.fotoim.hu[/url] meg azt mondja, hogy forbidden, nincs jogom hozzáférni. Sux.

#9 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 1. - 9:46

Az oldal most nekem sem jön be, biztosan karbantartják.

#10 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 2. - 16:21

Hux:Bejelentettelek!!De jóü lenne,ha megadnád a mailod,ahol felveheti veled a kapcsolatot Imre..Cav:Ma megkérdezem.Ha tudtok érdeklõdõket vagy olyat aki jönne az nagyon jó lenne!Az meg mégjobb lenne,ha lovas lenne az illetõ!:)

#11 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 2. - 20:55

Teljesen kezdõk is jöhetnek? A másik, hogy nekem csak egy vaku nélküli tükörreflexes Zenitem van, amivel érdemes lenne mennem, úgyhogy engem is érdekelne, csak a saját gépünkkel fotózunk, vagy hogy?

#12 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 2. - 23:04

Zsuzska:Én teljesen kezdõ vagyok,ráadásul hülye a mûszaki dolgokhoz..Szóval,ha engem elbir a tanfolyam,te csak jobb lehetsz:) Ujdonság: ha mennénk 3-an,akkor kaunk 10% kedvezményt.Zsuzska:Hozd a géped,azon megtanulod ami kell és ,ha olyan részhez érünk,ahol már nem jó,pl digitális,akkor használod Imre gépét.Cav:Még nem tudott választ adni..

#13 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 2. - 23:12

Engem nagyon érdekelne, csak kicsit félek, az idõmbe hogy fér bele. Ez azt jelenti, hogy összesen eddig hárman lennénk? És akkor tuti mennénk lovat is fotózni, na akkor biztos nem hagyom ki... esetleg úgy meg lehet oldani, ha nektek is jó, hogy néha tömbösítjük az órákat, azaz mondjuk hétvégén több óra van egyben? Akkor Cav is többet tudna részt venni, gondolom.Közben rájöttem, hogy talán digigépet is tudnék vinni... egyre több kedvem van a dologhoz. Posted Image [ Július 02, 2004, 23:13: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#14 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 2. - 23:33

Zsuzska:Nem csak mi lennénk,de kis létszámu csoport.A lovasfotózást ha 3-an mennénk már okés lenne..Heti csak 1 alkalommal v 2-vel lenne kb..egyszerre 4 óra..Annál nem kéne talán jobban tömbösiteni,de tõlem... [ Július 02, 2004, 23:33: Az üzenetet átszerkesztette: andika1 ]

#15 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 3. - 8:54

Jó kis gép az a Zenit, nekünk is volt régen, talán azzal készítettem elsõ fotómat (persze nem értettem hozzá, csak a kezembe nyomták, még ovis lehettem). :D

#16 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 3. - 10:47

Persze, hogy jó az, sokkal szebb képeket lehet vele csinálni, mint bármelyik automatával. Posted Image 4 óra már jó, persze, csak aug. 13-15-ig egyáltalán nem érek rá, és szeptember 3-a után megyek két hétre nyaralni, egyébként meg persze dolgozom, ezért lehetenek kérdésesek az idõpontok. Hétköznap nekem csak estefele jó.Kérdzed meg ezt légyszi, és ha így elméletileg az órák 90%-án ott tudok lenni, akkor jövök!

#17

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 3. - 15:17

Nekem egy õsrégi (de nagyon jó!!!) Practicám van, maivel mehetnék... Tükörreflexes, imádom, elég jó az objektíve, de neme elég erõs, bár nagyon jó, szeretem. Andika, köszi, mennék én irtó szívesen!!! Posted Image De tartok tõle, hogy nem fog összejönni, keresnem kéne a pénzt, nem elkölteni ;)

#18 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 3. - 18:19

Zsuzska:Nem tudom sajnos ezt igy megmondani neked,mert ott ,a csoport fogja eldönteni és nem ismerem a tagjait.De ha lemaradsz valamelyik órákról,azt mondta Imre,hogy a köv tanfolyamon pótolhatod!Szóval,ha csak ennyi a gondod,szerintem Imrével ezt könnyen lehet majd egyeztetni.De konkrétan ,hogy most,hogy lesznek az idõpontok azt sajna nem tudom.Dé:Néha költeni is kell azt:)Különben minek keressük? :D NAAAA!Gyere!!Röhögünk egy sort,hogy ki mit bénázik majd,velem az élen :D

#19

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 3. - 19:04

Nem úgy van az ;) Momentán nem is lenne mibõl elvernem azt a levet ;)Különben is, addig stimmel, hogy bénázás, de hogy az nem veled az élen következik be, az biztos - úgyhogy neked csak a röhögés jut majd osztályrészedül (tre szegény) :D

#20 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 3. - 19:40

Dé:Azt se tudom hogyan kell Iso-t állítani a gépemen!Nem találtam meg:)Szerinteeeeed?:)

#21 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 4. - 20:43

Zsuzska:Na?Filozgatsz v esetleg döntöttél?Eddig 4-en vagyunk,tehát jól lehet tanulni,mert kicsi csoport lesz.Veled 5-en lennénk.Ha érdekel valakit még akkor irjon!

#22

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 4. - 20:50

Andika: Mi az az ISO? Posted Image Na jó, most csak vicceltem ;)

#23 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 4. - 22:54

Dé:Ej-ej:)

#24 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 6. - 8:57

Meddig kell dönteni? Az anyagi helyzetemet is át kell még gondolni...

#25 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 6. - 23:17

Zsuzska:Lassan jó lenne megtudni,de megkérdezem neked.

#26 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 8. - 14:32

Zsuzska holnapra kéne a válasz...Gyere,jó lesz:)Hux:Kérlek küldd el nekem mégesgyszer a cimed,telcsid,v elérhetõséget,jó?Nehari nem találom...Akinek most jutott eszébe hogy lenne kedve csatlakozni,az holnapig szóljön nekem!Köszi!

#27 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 14:05

Csoda történt, tudok jönni! Posted Image Már csak az idõpontok gázosak, de gondolom ha kiderül, hogy nagyon nem jó, csak tudunk valamit tenni...Akkor szerdán mikorhovamitvigyek?

#28 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 14:11

Jíháááááá! Posted Image

#29 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 14:18

Zsuzska:Na tök jó:)Figy,akkor szólok h te is jössz,jó?Hux:Remélem tõled van az olvasatlan magánüzim:)Pussz

#30 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 14:21

Ok. Írd meg mielõbb, mikor és hol kezdünk. Posted Image

#31 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 14:24

Zsuzskakéne a telcsi számod+neved+ilyesmiha lehet most.köszi

#32 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 14:52

Elküldeném, de betelt a postaládád!

#33 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 15:06

Akkor ide:andika85@hotmail.com

#34 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 15:30

Elküldtem, de azért törölj néhány magánt. Posted Image

#35 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 15:33

oksi,köszi

#36 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 10. - 0:40

FIGYELEM: !!!!szerda fél 6!!!(14-e)Lassan itt a tanfolyam kezdete:Itt a cím:13 . kerület Tátra u.14-16 (bejárat a parkolóóra melletti ajtón).Odajutás: Margit-híd pesti hídfõjétõl a 3.-ik utca,onnan egy sarokra.Ha van kedvetek mehetnénk eggyütt ,hogy közösen találjuk meg és beszéplgethetnénk közben egy kicsit.Imre telcsije: 06-20-370-48-49Jó lenne ha felhivnátok bejelentkezni nála,akik jöttök,Hux+Zsuzska.Várja a hívásotok,csak annyit,hogy jöttök.Köszi!Ui: [url="http://"http://fotomaxx.uw.hu"]http://fotomaxx.uw.hu[/url] Andi [ Július 10, 2004, 00:59: Az üzenetet átszerkesztette: andika1 ]

#37 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 11. - 20:02

ZSUZSKA,HUX!!!!!Kérlek titeket,hogy jelentkezzetek be Imréhez telcsin!Várja a hívásotokat!!!Köszike

#38 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 12. - 9:23

Ok, bejelentkeztem, mint lovas bandatag. Szerintem is találkozzunk elõtte valahol dumcsizni, és utána mehetünk együtt. [ Július 12, 2004, 10:28: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#39 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 12. - 12:06

Afene, összebeszélhettünk volna, hogy engem is jelents be... akárhányszor próbálom, nekem sose veszi fel. :(

#40 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 12. - 13:36

Na sikerült elérni végre! Posted Image Minden ok, szimpatikus emberke volt telefonban.Én kocsival fogok menni, azt mondta, lehet ott parkolni a ház elõtt. Én elõbb nem nagyon fogok tudni odaérni, de utána dumcsizhatunk. Posted Image Megtalálni nem lesz bonyolult, de talizhatunk a ház elõtt.