Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Ciki sztorik, avagy legszebb öröm a káröröm


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
962 válasz a témához

#81 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 1. - 17:42

hogy hol?

#82 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 1. - 23:32

Nem akartam kiírni az üzlet nevét, nemtudom, hogy le lehet e írni.Media Markt.

#83 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 4. - 21:05

Ma a suliban anggol órán éppen a tanárnõ születésnapját ünnepeltük, amikor is a telefonom elkezdett rezegni a zsebemben. Azt hittem, hogy üzim jött, és már reflexbõl lenyomtam azt a gombot, amivel olvasom. Erre észrevettem, hogy hívnak. Beleszóltam, és a tanár nagy szemekkel nézett rám. Elnézést kértem tõle, és kb.:2mp után kicsöngettek.Elég gáz volt. A szünetben azon röhögtünk a többiekkel, hogy milyen lazán felvettem a telefont órán. Igaz, semmit nem csináltunk, csak sütiztünk, és dumcsiztunk. tongue.gif

#84 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 14:22

Nálunk elég általános dolog a telefonálás órán, de az esetek többségében azért pad alatt, kivéve filozófia ill. mûvészettöri órán. Azok a tanárok nem mernek szólni érte... Tudom, pofátlanság, nem is én vagyok aki rendszeresen telefonálgat.Szar lehet tanárnak lenni a mai világban!

#85 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 19:04

Az biztos, hogy most én se lennék tanár. Nem is direkt volt, engem sose hívnak, vagy ha hívnak órán kinyomom. Egyszer a barátnõm vette fel órán a telefonomat, csütörtökön meg csak reflexbõl nyomtam le a felvevõgombot.

#86 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 19:25

Ehe, ehe, ehe... Én szívesen lennék tanár ! Posted Image De azt hiszem nem sokáig, mert a gyerekek, szülõk és kollégák közösen fellázadnának. Posted Image Viszont addig legalább rend lenne. :D

#87 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 19:36

Van egy sztorim,kérdés kinek ciki. Az egyik barátnõm oda jár gimibe ahova én is jártam.Õ mesélte.Ment az óra nagyban,amikor az egyik srác szólt, hogy neki nagyon fontos lenne kimenni vécére.Persze nem engedte ki a tanár,azt mondta,tudja,hogy a srácnak nem is kell pisilni,csak rá akar gyújtani.A fiú persze esküdözött, hogy neki pisilni kell. Negyedóra múlva a gyerek felpattant,a másik padról lekapott egy fél literes üveget és kirohant. Pár perc múlva hatalmas vigyorral a fején visszatért,kezében lóbálva a fél literes üveget amibe belepisilt, s büszkén oda tartotta tanára elé,mondván: Én mondtam, hogy pisilni kell.Azt csak zárójelben teszem hozzá,hogy a srácot szegényt úgy kirúgták, hogy lába sem érte a földet.

#88 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 6. - 23:30

A mi osztályunk a fiúk álma! 20 az osztálylétszám, és mind a 20an lányok vagyunk. Még az osztályfõnökünk is nõ, akirõl mindenkinek meg van a véleménye. Ez a "drága" tanárnõ közölte, hogy nem visz el minket kirándulni, ha nem jön mindenki. A 20 ból 3an nem akarnak jönni, és erre kitalálta, hogy akkor menyjünk a biológia tanár osztályával együtt. Minket tartanak az egyik legroszabb osztálynak(11.C), de vannak nálunk roszabbak is. Mint a biosz tanárnõ osztálya(11.D)Lehet, hogy nem megyünk kirándulni! :D

#89 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 8:31

Húha. Le se merem írni, hogy mi vagyunk az iskola réme. Ha nincs valamelyik tanár, akkor hozzánk nem jön helyettesítés. Nem mernek.Múltkor bementem a tanáriba, hogy nincs tanár. Megnézték ki van kiírva, aztán közli valamelyik másik tanár, hogy most kellett orvoshoz mennie, de bejön majd x. X rosszul van, nagyon sajnálja. Akkor y. Neki itt kell dolgozatokat javítania. Satöbbi, satöbbi. Végülis nem zavar, ha nincs tanár, sõt Posted Image De ez azért már gáz, hogy ennyire nem mernek bejönni hozznk.. Posted Image

#90 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 20:53

Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy a tanárok nyugtatózzák e magukat, vagy sem. Nálunk van egy fizika tanár, aki kicsit idegileg gyenge. Folyton az asztalt csapkodja, és azt ordítja:"Fejezd be már ott!" Elég vicces. :D De bárki bármit mond a gyer ekek, és a diákok Posted Image ok Posted Image

#91 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 20:36

Ének karon van 1 srác, aki 2 osztálytársával jár énekkarra. Õk annyit ökörködnek, hogy szegény énektanár már alig bírja, és mi is, de ritkán röhögünk olyan jókat, mint ott és akkor. Ráadásul kórusversenyre megyünk. A tavalyin a próbán és a "fel lépésnél" mindenki komoly volt, mert mindenki izgult. De elõtte és utána... :D Ha valaki a rekeszizmát szeretné erõsíteni jöjjön el egy énekkari próbánkra. HA szerencséje van, még szépen is fogunk énekelni ottan Posted Image

#92 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 21:57

Én nem sajnálom a tanárokat! :rolleyes: Majdnem mind szemét,de van egy-két kivétel.Az énektanárunk egy rakás szerencsétlenség,eddig mindig sajnáltam,de mivel nemrég kaptam egy igazolatlant,azóta utálom.Fél tölünk,még azt is hagyja hogy zenét hallgassunk,nem szól,met ö járna rosszabbul. tongue.gif Meg dogánál csak simán az orra elött megbeszéljük a kérdéseket,azért se mer szolni.És mindig állva zongorázik,és már egész hosszúra megnyult a karja. :D Szóval nagyon gáz ez a tanár,de magának köszönhet mindent,mert ha év elején ugy vezeti be hogy ö az úr,akkor nem szemétkednénk vele.van olyan tanár is,akitöl kifejezetten félek. :rolleyes:

#93 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 22:28

Erre a tanár dologra csak annyit mondanék, hogy jópár esetben engedélyezni kéne a tanároknak, hogy a mostani "eszközeiken" kívûl lekeverhessenek egyet-kettõt a diákoknak korra/nemre való tekintet nélkül. Nem hiába mondják mindig, hogy anno fegyelem volt, hisz akkor körmös is volt! A maiaknak (nekünk) is ez hiányzik. A mai fiatalok már nem tudják mi az a tisztelet, vannak néhányan akik próbálkoznak. Sokáig azt hittem, hogy csak a középsuli ilyen gáz. Tévedtem. most hogy átkerültem az egyetemre gyakorlatilag hasonló a helyzet. Csak itt a tanárnak nem 30, hanem 250 fõt kell kordában tartania. Még szerencs, hogy itt már a nem renitens egyéenk is többen vannak, így van aki visszafogja õket.

#94 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 22:29

Azt hiszem nem félni kéne a tanároktól, hanem legalább minimálisan tisztelni. De manapság ez úgy látszik kihalt, mint sokminden más is, ami azért nem volt rossz, és mert régi szokás, még nem konzervatív és begyöpösödött.

#95 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 22:30

Ha nem vagy benn órán, talán jogosan kapsz igazolatlant, nem? :rolleyes: Egyébként, nem jó, ha félsz a tanároktól, ellenben néha meg tudom õket érteni, hogy félnek tõlünk, még elég érdekes a "mai fiatalok" életszemlélete..

#96 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 22:34

Tavalyi érettségi. A csaj szoknyában ült benn, egyszercsak odament hozzá a felügyelõ tanár, és azt mondta: - Mint férfi nem tehetem meg, de mint tanár igen, és felhajtotta a csaj szoknyáját, hogy megnézze, puskázik-e. A csaj felpattant, lila fejjel közölte, hogy mint diák nem, de mint nõ megteheti, és jól képen vágta.

#97

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 22:39

Ez nagyon király!!! Posted Image

#98 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 22:52

Ez tényleg jó volt! Posted Image Nem tudom,valakinek ad igazolatlant ha lóg óráról, valakinek nem.Sztem akkor egységesen kéne adnia vagy nem adni,nem? :rolleyes: Egyébként én nem szólok be tanároknak,és vennyire tisztelem is öket.Mondom,vmikor még sajnáltam az énektanárt,mert nagyon durva amit csinálnak vele.Én még a legnyugodtabbak közé tartozom.Van jó tanár,aki valóban tanit,és a javunkat akarja,és olyan tanárral is találkoztam,akinek volt egy elcseszett élete,és minden bosszúját ami a magánéletében adódott,rajtunk vezette le.Ez nem volt tul jó.És sajnos ilyen a mai világ,aki nem való tanárnak az ne is legyen az.

#99 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 23:06

Az énektanárunk (nekem már nincs ének órám) nagyon aranyos, és tudja, hogy 7. 8. órában már nagyon fárattak vagyunk. Devil_girl! Ez tényleg nagyon jó! Posted Image A tanárok között sok féle van. VAn aki "birka", van aki rossz indulatú, van aki kimondhatatlanul kedves, és jó indulatú. VAnnak azok a kik jól, és azok, akik rosszúl tanítanak. Az, hogy egy diák hogyan áll a tantárgyhoz, és a tanárhoz, szerintem baromi sokat számít. Tavaly kaptunk új magyar és töri tanárt. Mind a kettõjüket nagyon szeretem, annak ellenére, hogy a töri tanár kissé durva volt az elmúlt néhány hónapban. Még is, annyira jól tartja mind a2 tanár az órákat, hogy nagyon otthon tanulnom sem kell, mert néhányszór átolvasom, és már tudom. A magyar tanáromról tudni kell, hogy már nagyon úgy osztályoz, és mondja a tanácsokat az érettségire. Ráadásul mind a 2 tantárgyból be kell pótuolnunk a kilencedikes anyagot.

#100 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 23:16

Igen,ezek a jó tanárok!A német tanárom jó tanár.Szeretem is a németet,meg az óráit is.Keménynek kemény,ha nincs házi egyes..De legyen kemény,de korrekt,és ne a fizetésért tanitson,hanem azért hogy átadja a tudását nekünk.Még régebben történt hogy elfeljtettem aláiratni az Antigonés 3-as dogámat.Erre beir egy 1-est irodalomhoz,hogy ezért egyes jár.Nem mondom hogy ne büntessenm eg érte,csak attól akadtam ki,hogy miért nem az ellenörzöm végébe ir be egy értesitést,vagy egy intöt ezért.Mert én irodalomból nem teljesitettem 1-esre!!!!De még szorgalomhoz is beirhatta volna.Erre mi van,semmi.Ott van az egyesem irodalomból,senkit se érdekel miért kaptam,ezért lettem félévkor 3-as.Ez nem volt korrekt.

#101 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 23:17

idézet:
Eredeti szerzõ: Artin: Erre a tanár dologra csak annyit mondanék, hogy jópár esetben engedélyezni kéne a tanároknak, hogy a mostani "eszközeiken" kívûl lekeverhessenek egyet-kettõt a diákoknak korra/nemre való tekintet nélkül. Nem hiába mondják mindig, hogy anno fegyelem volt, hisz akkor körmös is volt! A maiaknak (nekünk) is ez hiányzik. A mai fiatalok már nem tudják mi az a tisztelet, vannak néhányan akik próbálkoznak. Sokáig azt hittem, hogy csak a középsuli ilyen gáz. Tévedtem. most hogy átkerültem az egyetemre gyakorlatilag hasonló a helyzet. Csak itt a tanárnak nem 30, hanem 250 fõt kell kordában tartania. Még szerencs, hogy itt már a nem renitens egyéenk is többen vannak, így van aki visszafogja õket. [/QUOTE]Artin, szerintem ha valaki körmös nélkül nem tudja elérni, hogy tiszteljék, akkor az azzal se fogja. Én legalábbis abszolút megvetem ezt a fenyítési módot, és max. tényleg gyûlölném a tanárt. (Gimiben a matektanárunk pl. hiába dobálta a kétkilós kulcscsomóját, attól még mindenki utálta és ugyanúgy nem bírt rendet tartani.)Szerintem sokkal többet számít, hogy ki mit hoz otthonról. Engem pl. sosem ütöttek meg a szüleim, mégis megtanultam, mi a tisztelet és hogyan kell viselkedni. Tudom közhely, de ebben a rohanó világban talán tényleg kevesebb idõ jut a családra, gyereknevelésre.Persze a következõ, ami sokat számít, a tanár fellépése. Én nem hiszek az ilyen "iskola réme" osztályokban, mert hogy hogy viselkedik egy osztály, az mindig a tanártól függ... akármennyi renitens gyûlik is össze egyszerre, bizonyos tanárok ellen akkor sincs fegyverük. Ezt tapasztaltam mindkét oldalról.De az érdekes, amit az egyetemrõl írsz, én ezt abszolút nem tapasztaltam, sõt már gimiben is kevésbé. Azt gondoltam, azért, mert általában ide azok mennek, akik tényleg tanulni akarnak. Viszont az is igaz, hogy nálunk sose gyûlt össze 250 ember. Meg hát ugye nem is kötelezõ bejárni, bár az okosok belátják, hogy csak maguknak tesznek jót, ha mégis bemennek és figyelnek. Posted Image

#102 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 23:27

idézet:
Eredeti szerzõ: Dóri: és ne a fizetésért tanitson,hanem azért hogy átadja a tudását nekünk.[/QUOTE]Remélem nem gondolod komolyan, hogy azért a kemény fizetésért választja ma Magyarországon bárki a tanári pályát. :D De kezdünk nagyon elkanyarodni a témától... ez speciel inkább csak ciki, mint mulatságos.

#103 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 23:35

Artin, Zsuzska! Nekem az a meglátásom, hogy mind a kettõtöknek igazatok van. Artinnak abban, hogy elmúlt az az igazi fegyelem, Zsuzskának meg abban, hogy a körmös nem old meg semmit. A bátyám és köztem 2,5 év van, még is már én úgy érzem teljesen mások vagyunk, már a korosztályunk beli gyerekek. Artinnal egy idõben érettségizett. Én a tesómat mindíg irigyeltem az osztálya és tanárai miatt. Ez fõként ált suliban volt jellemzõ. Itt középsuliban az érettségi elõtt arra jöttem rá, hogy akármilyen lehet egy tanár, ha én normális vagyok vele, õ is az lesz. Az egész elején kell nagyon odafigyelni. Én így csináltam, és a tanárokkal nincsen semmi komolyabb vitám, csak egy két vélemény eltérés. Okosan kell cselekdni, és nagyon oda kell figyelni. Én EÜ. suliban tanulok, és már ez sem olyan, mint ami régen volt. Amikor elmentem megnézni, csupa normális diákot láttam. Amikor bekerültem, úgy érzem az én évfolyamommal kezdett romlani az egész. A diákok egyre bunkóbbak, tiszteletlenebbek. Meg kell hagyni, hogy az én(velem együtt) 20 fõs osztályomból alig vagyunk néhányan, akiknek nem váltak el a szülei.

#104 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 23:44

Ez nem ezen múlik. Én is baromi bunkó tudok lenni, ugyanakkor megadom a tiszteletet, az olyan embereknek. Volt egy gazdasági tanárunk. Tegeztem, tök jóban voltunk, és õt tiszteltem. Azért amilyen volt. Sajnos õ akkor még nem tanított. Az a gazdasági tanár, meg aki tanított, ugyanannyi idõs volt, és õt egyszer véletlenül letegeztem. Fél órás üvöltst tartott,, hogy a magázás a tisztelet jele. Szerintem nem. Nekem is elváltak a szüleim, és igen, tudok nagoyn tahó paraszt lenni. De erre okom van. Ami nem mentség, de ez van.

#105 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 0:03

Én nem azt mondom, hogy csak azok ilyenek, akiknek elválnak a szülei. Én is olyan tapló és bunkó tudok lenni, hogy az nem igaz. Ha olyan a hangulatom, akkor "harapok" egy rossz tanári szóra. Az ofõmnek rendszeresen beszólogatok, a barátnõm ezen röhög,de a tanár nem hallja. Már az sem érdekel, ha meghallja, mer az elején normális voltam. Hidd el, ez sokat számít.

#106 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 0:06

Látom, én meg fogalmazni még midnig tudok..A magyar tanárunkat még kilencedik év elején elküldtem a ***** anyjába. Rosszul javította ki a dogánkat, meg szemét módon osztályzott. Nem vagyok rá büszke, viszont azóta nagyon normális a tanár.

#107 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 0:06

Zsuzska!Ki tudja?De én azt mondom,hogy szeressük a tanárokat,nekik se lehet könnyü,ha belegondolunk!:A sok gonosz diák,akik már azt se tudják mi a tisztelet,az a rövid dologozatjavitási idö,a sok munkatárs,akiknek már a nevét is elfelejtik,az örült rohanás,hogy beérjenek becsöngetésre,és az a kevés szünet,ami még arra se elég hogy az összes dolgozatot kijavitsák.Szerintem ez felháboritó! :( Abbahagytam!És igenis van jó tanár!!! Posted Image

#108 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 0:10

Még vmi!Nekem is elváltak a szüleim.Mentségem hogy utáljam a tanárokat?Nem.Nemis utálom mindegyiket! Posted Image

#109 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 0:43

A mi biosztanárunk megcsinált azt, de nem egyszer, hogy kb 2 hónapig nem javított ki dogát, és ezalatt az idõalatt még írtunk. A végén már azt sem tudtuk, hogy az milyen doga, és mikor írtuk.

#110 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 9:24

Mindenki aki a tanárt szidja: na majd, ha a ti gyereketek jár suliba és nem tud tanulni a másik gyerekétõl aki a tanárt lehülyézi másképp fogtok gondolni rá. Ha egy tanárnak fegyelmeznie kell akkor nem jut ideje a tanításra etc... +1 Ti tanítanátok a saját osztályotokban? Be mernétek menni? Mit tennétek, hogy olyan körülmények legyenek, hogy érdemes legyen tanítani?

#111 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 17:23

Volt nekünk is olyan dolgozatunk,amit pár hónap után adott ki a tanár,de én már alig vártam hogy kijavitsa,és még én is megfeledkeztem róla egy idö után. Posted Image Sztem valahol a tanárokat is és a diákokat is meg lehet érteni!Én biztos nem leszek tanár.Van olyan hogy koncentrálok matekon hogy megértsem amit veszünk,és néhány emberkétöl lehetetlen.

#112 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 20:45

Mindenkinek igaza van!Személyszerint én nem mennék be a saját osztályomba, mert nem bírom elviselni némelyiket. Ezzel egy két tanárom is egyet ért. Szerintem zárjuk le ezt a témát, mert mindenki más véleményen van. Inkább röhögjünk rajtam.Ma tesi után jöttünk le az öltözõbõl a lépcsõn, amikor zakóztam egy jót. Ketteséval vettem lefelé a lépcsõt, amikor kissé rosszul léptem, elestem. Ránéztem a többiekre, és elkeztem röhögni, miközben felálltam Be csattogtam szépen a rajz terembe, és jót röhögtem. Csak a kis ujjam fájt. tongue.gif ;) Posted Image

#113 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 21:59

Sztem is zárjuk le ezt a tanáros témát. Posted Image Jucuus!De ugye már jobban vagy?Én mostanában szerencsére nem estem,csak lóról,de az más. ;) Töritanárom nagyon jófej!!!Órán táblára irástól krétás lesz a keze.Kicsöngetnek,kimegy a terembõl,de a holmiját még bennt hagyja.Kezet mos,visszajön a holmijáért,felkapja,elindul a függöny felé,és jó alaposan megtörli benne a kezét,mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.Vajon ezt bosszúból csinálja? :D

#114 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 22:13

Szerintem nem nektek kell imosni a függönyt, úgyhogy nem ;)

#115 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 22:42

Dev!Nekünk kell kimosni a függönyt! ;) :rolleyes:

#116 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 23:00

Szerintem még mikor megfogja a krétát a tanár, olyan lesz a keze ehez nem is kell írni. DóriBunkóság, amit az a tanár csinált.

#117 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 23:02

A mi sulinkban némely teremben függöny sincs. Posted Image Viszont van csap a mi termünkben, így órán néhányan szoktak inni, meg üveget tölteni. Posted Image De nem én!

#118 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 23:31

De furi. Bár így belegondolva, általánosba nekünk kellett mosni, tényleg. Sorry, hülye vagyok.

#119 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 23:42

Packo!Igen,kicsit bunkóság,de még az elején nevettünk rajta,hogy ez meg mit csinál,de rájöttünk,hogy ez már szokás nála.. Posted Image Egyébként azért törli sztem a függönybe a kezét,mert ugye nincs a mosdóban papir(meg szappan se),és vizesen meg mégse maradhat. :D Meg óra közben kijelentette,hogy vizesen mossuk le a táblát,mert TBC-t fog kapni.Nem kényes kicsitse.. :rolleyes: Dev!Már gimis vagyok! ;) És mivel nem akartuk hogy a betüzõ naptól kifollyon a szemünk,összedobtunk pénzt függönyre.

#120 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 23:45

Ezt nem így értettem, hanem, hogy nekünk is kellett függyönyt mosnunk. Most meg nincs függönyünk, haenm olyan lehúzható sz.r van. tongue.gif De kezdünk nagyon elkanyarodni a témától..