Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Debrecen és környéke 2.


  • Please log in to reply
814 válasz a témához

#121 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 24. - 7:58

Még1 verzió: beépítés. ;)
  • chyki kedvelte

#122 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 24. - 9:55

Monty! Sajnos nem jó a fûtés, meg van repedve az üvege :(

#123 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 24. - 17:38

És a meteorzápor nektek smafu?!?!

#124 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 24. - 20:07

Vagy egy vaddisznócsapat ami széttúrja... :huh: Emese, sebaj, veszek akkor egy szép újat (és igyekszek nem szétpukkasztani), vagy megmondom a halaknak, hogy leheljék be. :D

Edited by Monty, 2012 április 24. - 20:08.


#125 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 25. - 6:46

Vagy egy vaddisznócsapat ami széttúrja...

Ennek van sansza, arrafelé (igaz az erdõben) szoktam látni túrásokat.
Gondoltam még napalmbombázásra, és eltévedt növényvédõszeres kamion felborulására, de a vaddisznók nyertek nálam. :gm:

#126 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 25. - 17:20

...pedig a napalm sem rossz!.... :gm:

Holnap megnézhettek élõben az M1-en 16.40 környékén a Megoldások Magazinjában! ;)

Edited by Qkesz, 2012 április 25. - 17:21.


#127 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 27. - 10:38

Kösz, hogy elküldted a linket, mert TV az itt nincs. Bár azt hittem, valami lovas mûsor lesz... :rolleyes: MIndenkinek lovakban gazdag hosszú hétvégét kívánok! Nekem már csak 1 hetem van az indulásig, úgyhogy Zengõt már nem sokat nyúzbálom, vasárnaptól rápihentetem az útra, csak kis sétákat teszünk majd a környéken.

#128 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 29. - 13:28

Hûûha, nagyon izgalmasan hangzik. Irigykedek kicsit. :) Amúgy a TV-t azt mi is hanyagoljuk, fölösleges pénzidobásnak ítéltetett. :)

#129 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 1. - 8:48

Lovas mûsorban pedig szombaton 10.30-kor láthattatok az m2-n! ;) Bocsi de én is megfeledkeztem róla....ilyen ez a celeb sors! :kir: (gondolom a videó tárban megtekinthetõ)


Na elõkerestem nektek:
Lovastúra 2012.04.28. m2


Jó felkészülést és túrát ori!

Edited by Qkesz, 2012 május 1. - 9:18.


#130 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 14. - 8:33

Pusi, Shába, aktuálissá vált a vizinövény kérdés! Mostmár eláraszthattok mohával és hosszúnövénnyel. :)

#131 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 14. - 21:59

Én általában este 7-8 után tudom odaadni vagy esõnapokon, illetve szabad hétvégén vasárnap.

#132 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 15. - 8:23

Az tökéletes nekem, ha neked jó. :) Magánban elküldöd a számod? Mert azt hiszem meg volt, de elvesztettem az összes telefonszámot...

#133 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 18. - 11:23

Rövid helyzetjelentés: tegnap este ori hívott, hogy megérkeztek Zengõvel és a karcagiakkal Ópusztaszerre, mindenki jól van. Vasárnap reggel Pallagon E8 és A3-ban indulok Lindámmal .... meglátjuk.... (tudom, tudom, több önbizalmat... :)

#134 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 19. - 14:55

Juhúúúú, csak azt bánom, hogy nem tudlak titeket megtekinteni, mert már elígérkeztem más programra. Pedig Pista bírál.. ejj, ejj. :( De azért szurkolok Balmaz New City-bõl. :D

#135 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 19. - 17:55

Vasárnap reggel Pallagon E8 és A3-ban indulok Lindámmal .... meglátjuk.... (tudom, tudom, több önbizalmat... :)


Sok sikert Emese! Ügyesek legyetek!

Az tökéletes nekem, ha neked jó. :) Magánban elküldöd a számod? Mert azt hiszem meg volt, de elvesztettem az összes telefonszámot...


+36 20 253 0001

#136 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 21. - 8:07

Az járt jól, aki nem jött el Pallagra megnézni bénázásunkat.... :( :( (Monty! nem õ bírált) Úgy érzem, hogy hiába volt sok edzés, melyek bármelyike jobban sikerült mint a verseny. Még szárra sem tudtam állítani Lindát, pedig a melegítõ pályáról még úgy jöttünk ki... :(

#137 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 21. - 21:06

Fel a fejjel!

Lesz ez majd jobb is! KITARTÁS!!!!
Ezeknek kell erõt adni!!!!


#138 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 22. - 13:26

Beértem Karcagra, jól vagyunk, Z kicsit karcsúbb lett, de még nem állatvédelmi kérdés az állapota. Hazafelé egyedül jöttem, nagyon meleg volt, mégis jól pörgött a táltos, kora délutánra letudtuk mindig az 50-55 km-t. Nem tudom mit írjak, nagy élmény volt, örülök, hogy rászántam magam. Szombaton gyorsan át kell érjek Shábához, mert este Debrecenben nagy buli lesz :D , aztán vasárnap érkezek lóval együtt, aki szeretne elém lovagolni, tegye, ránk fér a biztatás (Pusit hívtam, de nem gyön, mert neki ugrólova van :gm: ).

#139 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 23. - 5:12

:)

#140 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 25. - 9:14

aki szeretne elém lovagolni

Hát nem tolonganak a jelentkezõk, de azért beérünk majd valahogy, Qkesz, legalább a meccsen kint leszel?

#141 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 26. - 16:42

Az egyelõre elég nagy falat lenne, de legalább ismét szomszédok vagyunk, úgyhogy remélem számíthatok majd terep társaságra. :) Ugyanis kövér az úrfi...

#142 rugósbicska

rugósbicska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.695 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 26. - 18:08

Mikor/hova kell Ori elé menni? :D Mi lehet, hogy elbattyognánk.

#143 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 26. - 20:57

Szép volt LOKI!

#144 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 26. - 22:44

Orit telefonon hívjátok, már nem lesz netközelben, holnap reggel 6 és 7 között indul tõlünk (kb. 40-50km Debrecen - gondolom vmikor a kora du.-i órákban érkezik, bár ma is nagyon hamar teljesítették a Karcag-Tetétlen távot). :)

#145 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 27. - 10:51

Pusit hívtam, de nem gyön, mert neki ugrólova van :gm: .


Mikor elõször olvastam, azt akartam írni, hogy szemtelen!

De most már csak azt írom, hogy Így van! :P

#146 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 27. - 20:35

Az utolsó etapon elkísértem a szaporázó Zengõt és szalmakalapos hölgy utasát! Az én csikómnak (Boróka) úgy megtetszett a társaság, hogy alig bitram visszafordítani :kocc:

#147 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 28. - 21:42

Ori én ám láttam rólatok fényképeket ama közösségi oldalon.. :dev: Nincs menekvés! :D :gm:

#148 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 8:56

Ori én ám láttam rólatok fényképeket ama közösségi oldalon.. :dev: Nincs menekvés! :D :gm:

Mit mondjak, marha boldog vagyok, hogy egyesek az engedélyem nélkül felraknak oda, ahol én nem akarok lenni... :mad: Egyébként tudok róla, hogy a fész adatlapot állít össze olyanokról is, akik nincsenek fent, de érdekes...
Qkesz, a szimpátia kölcsönös volt, Zengõ majdnem utánatok rohant. :D Köszi a kíséretet, jól esett, hogy kijöttetek. :ang:
Zengõ hazáig borzasztóan rohant, de ha megfogtam, leizzadt az idegtõl, úgyhogy jobb híján hagytam, hogy ügessen (abban visszaszáradt :eek: , a vágtatásról sikerült lebeszélni), fél2re már otthon is voltunk.
Rugósék arra jártak másnap Becsével, és biztattak, hogy írjak beszámolót, de majd csak akkor, ha más is ír, nem csak én meg Emese. :P
Egyesek pl. szemlén meg versenyen voltak, nem is égtek le, mégse írnak, mások a közelbe költöztek, Rugósék is szépen fejlõdnek, szóval hajrá! :guny:

Edited by ori, 2012 május 29. - 8:57.


#149 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 9:12

Ori én ám láttam rólatok fényképeket ama közösségi oldalon.. :dev: Nincs menekvés! :D :gm:

Egy linket a képhez lécci, magánban. :D :D

#150 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 9:46

Megjegyzem ismét, hátha valakit esetleg érdekel, hogy én ennek nem örülök. :mad: És mivel én sem szoktam másokat számukra kellemetlen dolgokkal zaklatni, nagyon értékelném, ha fenn állna a kölcsönösség. Vagy majd legközelebb a nagyréten megindítok egy csumavágtát, mert szerintem az tök baró, és nem is értem, másokból ez miért vált ki szorongást...

#151 rugósbicska

rugósbicska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.695 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 10:07

Beértem Karcagra, jól vagyunk, Z kicsit karcsúbb lett, de még nem állatvédelmi kérdés az állapota.

En azt mondom, kifejezetten jol nez ki... Gratula a teljesitmenyhez ;) Jovore remelem mi is csatlakozhatunk hozzatok.


Mas: nem kell valakinek egy univ. nyereg? :gm:
Mas2: Meddig szamit normalisnak egy duzzadt, fajdalmas kullanccsipes? Az eddigiek mind tunetmentesek voltak, de ez kisse ijeszto...


Na, most mar beszamolsz Ori?? :D

#152 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 10:14

Még várok.
Zengõn és Laci sáriján is voltak ijesztõ (majdnem tenyérnyi) duzzanatok kullancs miatt, 1 hétig biztosan kitartottak, már nem emlékszem. Kenceficéltük is, ártani nem használ jelszóval. Esetleg a lovat érdemes figyelni, a fertõzés jeleirõl pont most olvastam valamék eüs topikban.
Ja, itt: http://www.paci.hu/f...&...st&p=932916

Edited by ori, 2012 május 29. - 10:16.


#153 rugósbicska

rugósbicska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.695 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 10:16

Nem a loba maszott bele a nyavajas, hanem belem...

#154 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 10:23

Akkor azonnal menj orvoshoz!

#155 rugósbicska

rugósbicska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.695 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 10:45

Pont ezt akartam elkerulni... Tegnap reggel szedtem ki, gondolom van nemi regeneralodasi ido, amig normalisak ezek a reakciok. Arra lettem volna kivancsi, hogy mennyi az annyi. :P Mire/kire varsz az utinaploval? :)

#156 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 29. - 11:18

Már írtam, arra, hogy mások is beszámoljanak, pl. a kiváló ugróló tulajdonosa. :D Már én is unom, hogy mindig csak mi írunk Emesével. :rolleyes: Ha tegnap este, akkor még várhatsz, de ne sokáig, mert ha fertõzött volt, minden perc számít a kezelésnél. Mondjuk ha holnpig nem húzódik vissza, hanem terjed, akkor kezdj a dokinál.

#157 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 31. - 22:46

Na beszámolok :ang: : 1. Szombaton volt két hete Nyíregyházán regionális tenyésszemle, amire elvittem Helót. Ezt igazándiból már akkor eldöntöttem, mikor megvettem. Biztos az Agrár fertõzött meg, vagy nem tudom, de azt gondoltam, hogy egy kancának, aminek tisztában vagyunk a származásával, mielõtt eldöntjük, hogy mi lesz a sorsa célszerû megkérdezni egy objektív szakemberekbõl álló zsûri véleményét. Na ennek Május 12-én volt a napja (Debrecenhez ekkor volt legközelebb sportló tenyésszemle). Küllemi bírálat: átlagos megjelenésû, átlagos mozgású, kissé kicsi kanca. (Megjegyzem ez szerintem is így igaz :) ) Szabadon ugró: Stílus: 8,Készség: 8, Képesség: 6 (Ez után már szívesen beszélgettek velem a bírák :ang: ) A beszámolóval meg akartam várni a bírálati lapot, de azt hiszem fel lettem szólítva. :) 2. Szombaton voltunk életünk elsõ hivatalos versenyén. B0 kategóriában indultam én Virággal (Janek tapasztalt lova - külön köszönet érte neki, hogy rendelkezésemre bocsátotta) és Heló Janekkal. Mind két párosunk helyezést ért el hibátlan pályával, úgy hogy ebben a számban a Rákóczi Indulót nekünk is húzták a tiszteletkör alatt :) . Úgy hogy igen, úgy gondolom elmondhatom azt - illetve dokumentálva is van -, hogy egy ugróló tulajdonosa lehetnék, ha én lennék a tulajdonos :D . Azt hogy kiváló-e, majd a következõ pár év megválaszolja.

#158 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 1. - 16:03

:)

#159 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 1. - 18:29

Gratulálok Pusi! :)

Én meg iziben hoztam pár képet, mert eszembe jutott, hogy már rég nem raktam fel ide semmit.
Kibendõsödve
De azért elég cuki :)
És még valamire emlékszik is :ang:

#160 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 3. - 19:44

;)