Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Vas megyeiek ide!


  • Please log in to reply
5373 válasz a témához

#81 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 9:48

Nem tudsz aludni Tiger?

#82 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 10:17

idézet:
Eredeti szerzõ: hihi: macMi az a mikros net? [/QUOTE]Az amikor nem dróton, hanem 27. valahány megahertzen jön a cuccos. Végülis jó, mert nagy területet lehet vele szórni, de rossz is, mert _valódi_ rálátás kell az adóantennára. Pl lombos fa már akadályozó tényezõ lehet.Ugyanolyan specifikációkkal rendelkezik maga a mikrós elérés, mint az ADSL, tehát korlátlan (24 órás), gyors, stb. Árban valamivel olcsóbb (cca 8000 Ft -ért mérik), mint a M....V Rt dróton keresztül adott internetje.Röviden ennyi.

#83 Guest_Tigerwonder_*

Guest_Tigerwonder_*
  • Guests

Közzétéve 2005 február 1. - 10:19

Aludni? Hajnali 1/2 4 kor? Egy igazi Cowboy az ilyenkor már megfõzte a kávét! Na meg a 11 ló pajtásról is gondoskodni kell ám! Apropó Te milyen nemû vagy? csak azért hogy nehogy tévedés legyen a zuhanyzóban Szõcén!

#84 Guest_Tigerwonder_*

Guest_Tigerwonder_*
  • Guests

Közzétéve 2005 február 1. - 10:22

Na ilyen mikroizé nekem is kell! Hol van ilyen lefedettség?Big-Mac ha segíteni tudnál egy szegény (nem szerény) Macskafajtán?

#85 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 18:34

Mikroizéd csak akkor lesz, ha elmész egy szógátatóho', aztán aszondod hogy kõ neked, oszt aszongyák, hogy okké.Amúgy nem lészen, nem biza.

#86 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 18:45

Ja, amugy Kõszegdoroszló és környéke (pl Kõszeg:) ) pár képben megtalálható a [url="http://"http://www.fw.hu/mfi1992"]www.fw.hu/mfi1992[/url] alatt.Most csak 52 kép van fenn, de lesz több is.Kisképekre kattintva jön a nagy. Posted Image

#87 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 18:57

Meg rakok majd fel lovast is, merhogy nehogymár pont azok maradjanak ki, ha már kecskék is kerültek fel... Posted Image

#88 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 20:28

Tiger!Kettessel kezdõdöm de tudok alkalmazkodni,átalakulni ha muszáj.Különben nekünk is most szerelték fel a micros netet de csak az ára jó. Azóta elég sok idõt töltök az asztal alatt mert ha nincs kapcsolat ki kell húzni a csatlakozót a falból. Aztán meg visszadugni.Tehát a szolgáltató ügyel az egészségünkre nehogy má csak tespedjünk a gép elött. Képeket szeretnék látni a lovaitokról.

#89 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 20:32

Szõcén aludni is lehet? Mármint panzió üzemmódban is mûködnek?

#90 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 20:46

Aludni? Persze hogy lehet. Aki álmos, azt nem fogja senki felébreszteni, hogy az tilos vagy bármi más marhasággal. Posted Image Hát...Hogy panzió üzemmód... Szerintem nem. De hely van, a hálózsákok mindenhová letehetõk. Fürdési lehetõség megoldott, wc, ilyemi van. (merthogy lakóház ám az).

#91 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 21:02

Ennyi erõvel lóháton is mehetnénk. Levágtázunk meg vissza, csak stílusosan.Más.Körkarám építésébe kezdtünk ami munkához kell majd.Mivel addig jutottunk csak a hóesés elött hogy kialakítottuk a leendõ területet (egy tolólapos géppel)szeretnék javaslatokat kérni hogy mi kerüljön a meglehetõsen sittes talajra. A nagy karámban föld és homok van vegyesen ami elég korlátozott munkára ad lehetõséget.Szinte mindig sár van.Esetleg ha van vkinek tapasztalata a kérdésben segítsen.(Gyerekek fogják használni)

#92 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 21:44

Nekem van! fedd le különben úgy jársz ahogy én.Amióta megvan 80%-ban vizben áll.

#93 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 22:16

Neszórakozzzmáááá! Mondmármivoltdélután!

#94 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 22:30

Szõcére viszem a lószállítót amit elötte telerakok szalmával.Jó lesz az is franciaágynak?

#95 Guest_Tigerwonder_*

Guest_Tigerwonder_*
  • Guests

Közzétéve 2005 február 1. - 23:33

Pálesszal rakd meg Józsikám ne szalmával!Mer ahogy én tudom szalmából van elég de páleszbõl alig.nane: Ha a lovaim képét felteszem, akkor baj lesz, mert a Wudusok kihasználhatják a helyzetet!De igérem megmutatom ha felénk jársz és én tudom hogy járni fogsz valahogy érzem én azt.

#96 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 12:24

Megrakhatom azzal is van itt egy kevés belõle,de akkor hány váltás alsógatyát készítsek?

#97 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 20:12

Ha nem mondjátok meg mi legyen a karám aljával akkor leparkettázom.Bölény téged mindenki ismer? Itt meg a neveden szólítottak nahát. Vállaljuk a páleszt? Nekünk is van jóféle törköly a boldog békeidõkbõl,meg lehet tõle gyulladni.A lószállítóba meg befekszem ha kipucolod elalszom én bárhol.Gatyát hozzatok bátran ahogy itt kerekedik a dolog.Tiger te hol élsz tulajdonképpen? Egy pillanatra már azt hittem nálad tartom a lovaimat.Woodo? Próbáltam de nem sikerült. Posted Image

#98 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 20:15

Törzsvendég lettem látjátok?Hajrá Tiger hátra van neked még 16 üzenet!

#99 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 21:46

Tényleg!Te Tiger?Te ki vagy?Én is ki vagyok,hogy engem mindenki ismer!Én meg nemtom hogy honnan a bánatból.Te! Mi az,hogy Piliscsaba?Mikor te a vasi topikba írdogálsz.Az igaz ,hogy én Pilisborosjenõi tutti csákó vagyok,de hogy nem onnan azistutti.Nane!Grati,csak így tovább!A lószállítóba aludni biztos jóú lehet!Fõleg 6-8 ilyen düddõnek mint mi vagyunk.

#100 Euthymia

Euthymia

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 21:55

Én sajnos nem értek a karámépítéshez... Pedig szívesen segítenék Posted Image

#101 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 22:38

Mac, megadod a szolgáltatód nevét?Itt nálunk csak ez a b.zi telefonos megy, mert az adsl 12ezer havonta, és nem ad e.mail címet, így az outlok- ot nem tudom hasznáni.Mert mindenhol matáv van, csak én lakom a globonet közepén.

#102 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 10:06

Én is betárcsázós vagyok. Itt a környéken Lukácsháza-Gyöngyösfalu környékén van mikrós szolgáltató, akirõl tudok.Más.20 cm hó esett reggelre, és még folytatódik.Nem is lene baj, de ha majd elolvad...

#103 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 10:08

Ja, és email-cím MINDEN elõfizetéshez jár.És NE HASZNÁLJ OUTLOOK-ot. Van helyette ezernyi más.Az Outlook igazi bacigazda.

#104 ultimo

ultimo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 114 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 13:33

Na jó nagyot aggyon isten. Mit irka-firkál maga itten, milyen mikrós micsodám lesz nekem az épülõ szépülõ házikóban? [ Február 03, 2005, 12:34: Az üzenetet átszerkesztette: ultimo ]

#105 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 16:37

Hej, ultimo, hát te?Ja persze, Körmenden van adsl:)Nemaszontad, hogy lesz mikrós netted?He?Tán tagadod?Vagy csak örexek?

#106 ultimo

ultimo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 114 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 16:56

Hát Mac, a hajad színébõl következtetve az utóbbi! :D

#107 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 17:45

Nane jó volt dumcsikálni,.Küldtem emailt.

#108 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 18:17

idézet:
Eredeti szerzõ: ultimo: Hát Mac, a hajad színébõl következtetve az utóbbi! :D [/QUOTE]Temeg gebedgyé' meg... Posted Image

#109 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 18:41

Nocsak, hát mégis van élet a végeken? Posted Image Nemtom mit félsz a hóolvadástól! Árvízvédelembõl már van gyakorlat, nem? Posted Image

#110 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 20:07

Nonédda' egy "civil"!Mizujs Bálint Úr!Olvastad, áprilisra szervezkedünk(dek), vazsiaknak, de persze külsõsök is jöhetnek, hogy legyen aki mosogat.

#111 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 21:45

Ha én ellátnék áprilisig! Persze nem kizárt, hogy felbukkanok, de egyelõre úgy néz ki sûrû lesz a tavasz. Lovardát alapítunk, insallah!

#112 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 4. - 12:20

idézet:
Eredeti szerzõ: Barefoot: Ha én ellátnék áprilisig! Persze nem kizárt, hogy felbukkanok, de egyelõre úgy néz ki sûrû lesz a tavasz. Lovardát alapítunk, insallah! [/QUOTE]Nehogymá allahnak köze legyen hozzá! Majd ha megy lapátolni, meg fûrészelni...No, majd kiderül, hogy jössz-e.Szóljál.

#113 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 4. - 12:24

[url="http://"http://www.zsofici.fw.hu/kepek/egyeb/CRW_074.jpg"]RR Illusion Dream[/url]

#114 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 4. - 20:48

Akkor megpróbálom mégeccer.Hali. Az elõbb megdermedt a billentyûzet és eddig jutottam.ez itt fennt Bölény gyönyörûséges paripája csak ezt nem írta oda.uff! örülök hogy beszéltünk. Posted Image

#115 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 4. - 21:25

Ufff!!! Énisénisénisénis!Remélem Lesz neked való Álom.Mennyire vagytok a körkarámmal? Meg hova csináljátok?

#116 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 4. - 21:41

A tsz területébõl lecsippentettünk egy darabkát,talán nem veszik észre.Ez közvetlenül a mostani karám mellett van.Amúgy ilyen idõben nem lehet mit csinálni majd tavasszal folytatjuk.Valaki azt mondta hordjunk rá folyami kavicsot arra földet végül homokot. Ha nem jön be még mindig jó lesz tónak.Nagyon fáj a bölcsességfogam segítsetek!

#117 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 4. - 21:58

Ez egy kicsit nagyképü volt.Neked! Bölcsesség! Ha ha! Halastó,legfeljebb horgászunk is a szõcei túrán.Ufff!!!

#118 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 4. - 22:31

Különben Napi4x2 demalgon,ez egy hétig , utána úgyis elmész a fogorvoshoz.

#119 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 4. - 22:38

Már két hete fáj. A dokim kiröhögött és azt mondta ugye szar?Elolvastam a havas beton c.topicot. Tök naiv vagyok de mitõl lesz egy ember ennyire a közutálat tárgya?Most már tényleg kíváncsi vagyok rá.És mi ide szervezzük a túránkat. Hogy ebbõl mi lesz!

#120 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 5. - 10:51

Ez úgy van,hogy ma már a kollegalitás mint olyan megszünt.Maradt a konkurencia.De az piszkoserõsen tartja magát.Bárki bárhol olyat csinál vagy legalábbis olyasmit mint Õ akkor az már ellenség.Hol van már a vállvetve harcolunk egymásért,egy ügyért modor.Itt majd mindenki csak saját magának akar mindent.Persze azért kivételek mindíg vannak.Csak fújunk egymásra.Igazi összetertás csak a háborúban és a betegségben van.Mondta volt régen öregapám.Más.Húzattasd ki ,mert jobb már sosem lesz.A körkarámra amit írtál az ok,de hidd el esõs idõben sza....t se ér.Arra figyelj.hogy lehetóleg magasabban legyen a talajszint mint a karám külseje.Ha homokot hordassz rá az sokot segít rajta,de ezt minden évbe bele kell rotációzni és utána újra kell homokozni./Meg se próbálj félreérteni!/