Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovas Tv Műsorok


  • Please log in to reply
971 válasz a témához

#1 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 10:30

Ma de. Eurosport 11,00: Nemzetek Kupája, DijonMa du. Duna TV 15,35: "A magyarok nyilaitól..." dok. film. Az õsmagyar kori kultúra reneszánsza napjainkban.

#2 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 13:23

Sziasztok!Pont ezen gondolkodtam a minap, hogy miért kell árgus szemekkel figyelni a TV mûsort, hogy az ember kifogjon egy-egy lovas filmet, vagy sport közvetítést (ne adj' Isten) élõben!!!Nem tudom ki látta a Duna TV összefoglalóját a sóskuti versenyekrõl, de szerintem pocsék volt. Ennél unalmasabb összeállítást, ennél rosszabb riporterrel...talán sohasem láttam.Szerintetek? Vagy csak én voltam nagyon álmos?

#3 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 15:18

Zsezse, nem lehetne, hogy egy hangyányival elõbb szólj? :o)

#4 Gyalogmongol

Gyalogmongol

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 104 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 15:33

Valahol aszem már írtam, a német mûholdas adókon majdnem minden nap van valami.Vagy versenyek, vagy ismeretterjesztõ filmek.A National Geographic-on ha jól emlékszem szeptember 10 körül a musztángokról lesz egy jó kis film.Holnapra megnézem nektek a pontos idõpontot.Mongol

#5 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 16:00

Gyalogmongol!Ha leírnád a jövõ heti TV mûsort, azt biztos szívesen venné mindenki!Viccen kívül, mikor lesznek a németeknél jó kis lovas adások. Ha tudsz párat írjál már ide nekünk! Ne csak egyedül Te lássad!!!!!:)

#6 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 19:18

Már régebben is gondolkodtam rajta, hogy kéne a honlapra lovas TV mûsor ajánló. Ha akadna egy vállalkozó kedvû egyén, aki mondjuk hetente összegyûjti és elküldi nekem az érdekesnek ígérkezõ mûsorokat, meg lehetne valósítani a dolgot.

#7 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 19:21

Hát ezt mondom én is!!!!! :o)

#8 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 20:22

Asszem Mongol arra gondol amit a Lovas Magazin hátoldalán is hirdetnek. Ha jól olvastam Pat Parelli is van benne. De talán jobb lesz, ha leírom az egészet...A National Geographic Channel bemutatja az Amerika elveszett musztángjai címû filmet szeptember 22-én 22.00-kor.A film rövid tartalma: Új-Mexikóban, a világtól elzárt Isleta indián-rezervátumban, a cowboy-történész Carlos LoPopolo rábukkant egy elszigetelten élõ, "befoghatatlan" musztángcsapatra. Lehet, hogy ezek a lovak közvetlen leszármazottai Amerika õshonos spanyol lovainak? Pat Parelli, a híres "suttogó" szakértõ segítségével Carlos megpróbál DNS-mintát venni a csapatból, hogy megvizsgálja, vajon valóban e kihalófélben lévõ állatok utolsó egyedeire bukkant-e.Üdv: Palo

#9 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 30. - 23:44

Sziasztok!Szívesen leszek vállalkozó egyén, valójában ezért nyitottam a topicot, hogy majd irogatom a mûsorokat. De ha Huxley megmondod, hogy hova küldjem és milyen formában, akkor ám legyen. Kb. egy hetet ki tudok bogarászni elõre.Szóval addig is:aug. 31.Eurosport, 8,30: Nemzetek Kupája, Gijon (ism)Duna TV, 15,55: Ugrásváltás - lovasmagazinszept. 1.Magyar ATV, 13,30-tól: Lóversenyszept. 2.Magyar ATV, 13,30-tól: LóversenyTCM, 22,00-3,55: vadnyugati, western filmekErre a hétre többet nem találtam. Amúgy én nem vettem észre, hogy a német adók tömve lennének lovas beszámolókkal. Látni sem sûrûn láttam még, az újságban meg fõleg nem találtam most pl. egyet sem. De lehet, hogy én vagyok vak? :))A jövõhetit péntek este megcsinálom, aztán lehet mazsolázni.

#10 Gyalogmongol

Gyalogmongol

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 104 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 31. - 7:56

Palomino!Pontosan erre gondoltam.Azt hiszem érdekes lesz.Aki a western filmekért van oda, azoknak a Kabel1 nevû adót ajánlom, minden este van valami klasszikus.Bár szerintem a Nincs bocsánat volt a csúcs ebben a mûfajban.(nekem megvan dolby-s változat bibí!)Üdv

#11 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 augusztus 31. - 10:45

Gyalogmongol!Én is imádom a western-filmeket, de ma már amióta lovam van, inkább azokat figyelem a filmekben.Szeretem az "idióta" western-filmeket is. Lásd Lucky Lucke! Pláne a lovát!! Az valami fantasztikus!

#12 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 2. - 23:32

Szept. 5., Szerda 12’20-12’50 Duna TV Ugrásváltás - lovasmagazin (ism.)12’30-13’30 Eurosport Nemzetek Kupája, Hollandia (felvételrõl)17’10-18’20 Magyar ATV Ügetõ futam közvetítése Szept. 6., Csütörtök 10’30-11’30 Eurosport Díjugratás, Oroszország (felvételrõl) Szept. 7., Péntek 11’30-12’30 Eurosport Díjugratás, Oroszország (felvételrõl) ism Szept. 8., Szombat 14’00-15’55 RTL Klub Jó fiú, rossz fiú (amerikai western)13’30-18’20 Magyar ATV Lóverseny Szept. 9., Vasárnap 13’30-18’20 Magyar ATV Lóverseny

#13 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2001 szeptember 3. - 20:42

AMERIKA ELVESZETT MUSZTÁNGJAI (National Geographic Channel, szeptember 22, 22.00óra. ismétlés:szept.23 9.00 és 15.00 órakor)Új-Mexikóban, a világtól elzárt Isleta indián-rezervátumban, a cowboy-történész Carlos LoPopolo rábukkant egy elszigetelten élõ,"befoghatatlan" musztángcsapatra. Lehet hogy ezek a lovak közvetlen leszármazottjai Amerika õshonos spanyol lovainak? Pat Parelli, a híres suttogó szakértõ segítségével megpróbál DNS-mintát venni a csapatból, hogy megvizsgálja, vajon valóban e kihalófélben lévõ állatok utolsó egyedeire bukkant.

#14 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2001 szeptember 3. - 20:44

De jó hogy most vettem észre, hogy ezt már leírták!Na mindegy, szerintem érdekes lesz!

#15 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 4. - 19:17

Na jó, nekem ebbõl semmim sincs :-((( Ugye felveszi valaki a Musztángosat!

#16 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2001 szeptember 4. - 20:20

Ma lesz a Rosszlányok. Még nem láttam, de én minden westernfilmet megnézek. Nem mindegyik jó, ami nem jön be azt úgyis kikapcsolom. De szerintem ez jó lesz. Fõleg mert nõk szerepelnek benne, és bizonyítanak

#17 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 4. - 22:52

Zsezse, ha tényleg van hozzá kedved, akkor a mûsort huxley@freemail.hu címre küldheted. Legegyszerûbb ha beírod az egészet a levélbe, nem kell külön file-ba tenni. Köszi.

#18 safranek

safranek

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 238 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 6. - 11:14

A pipától nem látok.Királyi magyar,ma délelõtt,her mindentudó Dombóvári + vlmi szinésznõ,behivták dekornak.D:"Most egy furcsa következik,lovak,mond te miért szereted a lovakat?"SZ:"vállrándítás .Nem is én választottam ezt a témát."Bejátszás:a 2-3 héttel ezelõtti Westerntalálkozó nyilazós részlete(bocs de illenék emlékeznem ki is volt Õ,de a pipától még mindíg nem látok)2-3 perc után a stúdióban õsi nyeregkészító - most már mondhatom - barátunk Pintér,ki szegény árvá áll és nézi amint Dombi - ahelyett hogy próbálna valamit kérdezni, - "Te csak kérdezz,addig én válogatok" felkiáltással elkezd turkálni a kirakott cuccok között:((Olyanszerü folyt mintha érdekelne bárkit az ottlévõ nyereg,szerszámzat,egyáltalán maga az ember,DE NEM.Esetlen,bugyuta "Jé és ezt mi?" s ehhez hasonló ""jópofaságok"" közepette azért csak kiderül,hogy ki is Õ,mit is csinál,miért,DE! mindez csak azért mert elhatározta hogy akkor is elmondja ha a másik kettõ belegebed.Korona:Dombi megjelenik egy újatlan bõrmellényben: "Na milyen vagyok?!"KÖSZI! Inkább soha IGY ne tudjam meg,kinél,hol lehet jó westernnyerget,szerszámot öltözetet csináltatni.Szegény Pintér.Ps.TUDOM! hogy vlmelyik topicban +van a nickje,de nézzétek el nekem,hogy most nem kerestem elõ.A mérgemet akartam megosztani veletek.Bocs.

#19 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 6. - 11:22

Eva!Ha nem felejtem el, felveszem a musztángosat.Felvettem "A musztángidomár"-t is, ha érdekel.

#20 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 6. - 12:07

Saf, ezért nem szabad TV-t nézni!

#21 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 6. - 18:49

Azt persze kivágták amikor Mickey lövöldözni kezdett - lúzerek, nem tudják mitõl nõ a nézettség! :)

#22 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 6. - 19:52

Persze!Minden és ne felejtsd el! :)

#23 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 8. - 21:29

Szeptember 11. Pat Garrett és Billy a kölyökamerikai westernRTL Klub 23’10-01’25 Mezítlábas cowboyokNational Geographic 22’30-23’00 Szeptember 12. Lovaglás - Samsung Nemzetek KupájaKanadaEurosport 12’30-13’30 Rex felügyelõ - az egymilliót érõ lónémet krimiSAT 1 20’15-21’15 Szeptember 13 A lovak festõje - Konrád Ignácmagyar portréfilmDuna TV 21’35-22’25 Szeptember 15. Lovaglás - Samsung Nemzetek KupájaKanada (ism.)Eurosport 10’30-11’30 Lóversenyügetõ versenyekMagyar ATV 13’30-tól Szeptember 16. Egy indián véréértamerikai westerntv2 13’30-15’00 Lovakrul - gróf Széchenyi István intelmei alapján magyar filmetûd a lovakrólm1 16’30-17’00

#24 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 8. - 21:32

Sziasztok!Mindenki figyelmébe ajánlom a Szines RTV újság jövõ heti, 37. heti számát. A közepén egy hirdetés van, "Lovaglás" Hobby kártyákat lehet rendelni 590Ft-ért.

#25 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 9. - 20:27

Régebben is volt ilyen hirdetés. Én megrendeltem, de kb negyedévenként kaptam egy levelet, hogy elnézésemet kérik, de még nem sikerült kivitelezniük a kártyákat, majd végül vigaszdíjként egy lovas poszterrel lezárták az ügyet...

#26 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2001 szeptember 10. - 20:43

Zsezse!Egy fontos mûsort kihagytál!Jövõ héten lesz vasárnap 10.00-kor a duna tévén a Winnetou trilógia elsõ része. Én szégyenszemre még nem láttam, de most fölveszem tuti!

#27 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 11. - 23:37

Halihó!Köszi a figyelmeztetést!Ha valami elkerülné a figyelmemet, de ez csak pillanatnyi zavar lehet :))), és igazán témába vágó, akkor Huxley-nak emailezzétek meg! Köszi

#28 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 11. - 23:40

Hello Ken Tacky!Most látom, hogy behúztál a csõbe, mindíg az aktuális heti mûsor van fenn, nem a jövõ heti. Ezen a héten vasárnap 10'00-kor Református istentisztelet van a Duna TV-n :)))

#29 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 12. - 0:17

Ma volt a HBO-n egy mongol film. Csak néhány kockát láttam, mert mással voltam elfoglalva ;o((( De megnézem, mi volt, mert meg kell nézni, jurta, lovak, zöld...

#30 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 16. - 20:18

Valami sántít evvel a TV mûsorral: szept. 16 az vasárnap, de nem ez a baj, hanem most néztem, hogy kihagytam a Széchenyis mûsort :-((( ám az én mûsorújságomban sem szombaton, sem vasárnap nem szerepel egyik adón sem :-( remélhetem, hogy a jövõheti van fenn??? Vagy felvette valaki ha mégis?

#31 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 16. - 21:29

Én néztem volna, ha lett volna... Én is elgondolkoztam azon, hogy vagy én szúrtam el valamit, vagy más, de az adott idõpontban néhány néger emberke mesélt egy nõrõl aki velük élt vagy tudom is én már mirõl, de lényeg, hogy nem volt benne semmi ló, pláne nem Széchenyi féle Lovakrul...

#32 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 16. - 21:32

Ja, én újságban láttam kiírva, MTV1, szept. 16, 16:30... szóval ez stimmelt, valahol máshol szúrták el, de nagyon... vagy mégis bennünk van a hiba? passz...

#33 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 16. - 22:58

Ha gépközelben van még valaki, és van rá energiája, kérem pötytögje be ide, vagy küldje el nekem az aktuális lovas tv mûsorokat. Köszi.

#34 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2001 szeptember 29. - 18:55

Tök jó volt a National Geographic Channel-en az a musztángos mûsor! Pat Parelli olyan fantasztikus!!!!

#35 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 29. - 20:01

Aki - ugye mint tudjuk - Monty Roberts felesége... :)Cav

#36 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2001 október 5. - 20:54

Jaj, Cav Te egyetlen alkalmat sem hagysz ki!

#37 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 21:17

Igen, tényleg fantasztikus volt!Csak azt nem értem, hogy az a vad kanca, hogy a fenébe állt mint a cövek, ahogy Parelli feltérdelt a hátára 45 perc után, az enyém meg 9 hónap után sem tud úgy állni!Lehet, hogy nincs eléggé meglepõdve??Muszáj lesz hívnom egy Parellit!! :))

#38 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 6. - 13:20

Hát, az csak jó lenne, ha valóban egyetlen alkalmat se hagynék ki. :) Cav

#39 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2001 október 13. - 19:08

Cav!Mi lenne, ha bovebben irnal, mert engem kisse idegesit, hogy ilyen tomondatokat irsz.Ilusta!Hát, Parellinek vannak tanítványai, de akik csak úgy látásból próbájlák utánozni, azoknak nem megy. Vagy itt van pl. a Te lovad.Vajon mi az a több, ami benne megvan.....???

#40 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 13. - 19:29

szerintem a hozzáértés! Posted ImageDe most már elég jól megáll a lovam felszállásnál Posted ImageMajd többet gyakorolunk!DE érdekelne a "trükkök" mit, hogy, miért csinálják!