Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kutyám ............


  • Please log in to reply
4964 válasz a témához

#161 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 12. - 22:15

Hááááááááááát igen Posted Image Jaj!Ma láttam azt a borzalams argentí dogot.Az egyik osztálytársam kutyamániás(fiu) és neki nápolyi masztiffja volt,a szomszédjába meg van egy argentín dog kölyök.Azt mondja nagyon édes,eleven.Mindíg játszik vele,hát igen láttam a kezét,hogy hogy néz ki Posted Image

#162 APRIL SURPRISE

APRIL SURPRISE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 12. - 22:23

ez nevelés kérdése.. Posted Image

#163 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 13. - 8:51

Miért azért mert csak játszik?Azért még nem kell nevelni,meg õ akart vele játszani.Én nemtudom nem volt még ilyen kutyám,de nem is lesz.... Posted Image

#164 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 13. - 11:51

Én nagyon sokszor játszottam harapdálós kergetõs leteperõset a kutyámmal, és megtanulta, hogy nem szabad erõsen harapni. Finoman is csak akkor, ha én megengedem, hogy ilyet játsszunk. Az anyja is leteremti, ha játék közben le akarja tépni a fülét a gyerek. Nevelés kérdése. Posted Image

#165 Liza

Liza

    Csikó

  • Fórumtag
  • 648 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 13. - 17:42

[url="http://"http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=showMyPhoto&albumID=272841501&photoID=272843580&security=huCXwL"]web page[/url] Tudom, hogy egyszer már felrakták helyettem de most sikerült magamnak és most belelendültem, nézzétek a Bobikámat! ;) Posted Image

#166 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 13. - 18:54

Én nem látok semmit! Posted Image Esti te véletlenül nem Cinkotán lax?Én is szoktam harapdálósat játszani Kefírrel, és már egész jól megtanulta, hogy finoman kell harapni. Bár egy jódarabig sebes volt a kezem. Posted Image Most már nagy ló, 18-án lesz hét hónapos.A korához képest nagyon nagy. Aminek én csak örülök, mert legalább megvédi a házat.Errõl jut eszembe, tegnap késõn jöttünk haza. Direkt csöndben jöttünk be õ meg hátul fülelt a "nagy házörzõ".Persze amikor Cessidyéknél voltunk ott ugatta a szomszéd kuvaszt.Ki érti ezt??!! :D :confused: Posted Image

#167 Liza

Liza

    Csikó

  • Fórumtag
  • 648 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 13. - 18:58

Neem???Kattins a web page-re és látsz, vagy lassú a géped vagy a webshots lassú...tessék türelemmel kivárni ;) [ Február 13, 2005, 17:59: Az üzenetet átszerkesztette: Liza ]

#168 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 13. - 21:15

Az én kutyámnak lehet ,hogy beteg a szeme.Az ugatásról jutott eszembe:Mindíg amikor megyünk haza a kutya már messzirõl elkezd ugatni.Ahogy közelebb érünk egyre bizonytalanná válik ,hogy ugasson-e vagy nem.Mostanában már azt se ugatja meg ,akit kéne.

#169 APRIL SURPRISE

APRIL SURPRISE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 13. - 23:31

egyetértek estivel!!

#170 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 15:58

Rajmund! Az én kutyimnak is be van v nemtom olyan furi,de már nyár óta.A doki adott valami gyógyszert-kenõcsöt,de nem váltottam ki mert a gyógyszertárba kellett volna mennem és elég hülyén néztek volna rám.Meg nem is volt zsém.A másik,hogy az én kicsim i szeret játszani,mondjuk õ csak a rongy húzogatósdival.Eldobom neki a labdát v üveget,párszor vissza hozza de megunja.Nevelés kérdése igen,csak azért írtam le mert hogy argentín kutyiról volt szó.Amúgy is a gazdinak kell nevelni.

#171 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 20:26

Enyém is a nyáron kezdte el.Bár mi nem vittük állatorvoshoz.A remény örökké él!Hátha elmúlik.Nem hiszem ,hogy komoly.

#172 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 21:10

Furcsa, mikor az ember úgy érzi, hogy nem tud hozzászólás nélkül elsiklani afelett, ami nagyon szúrja a szemét, mégis, mikor írna, gondban van, hogy mit csináljon, hogy ne tûnjön bunkónak, mert nem ez a szándéka.Én az elsõ gyanús jelnél rohantam volna az állatorvoshoz (Rajmund), és amint felírt volna valamit, gyorsan rohanok pénzért (ha nincs nálam alapból), és kiváltom (Hasufel). Mi volt az az ok, ami miatt ezt nem tettétek meg (csak egy ártatlan kérdés kioktatósdi és kekeckedõsdi nélkül)? :confused:

#173 APRIL SURPRISE

APRIL SURPRISE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 21:23

Nood Lee,Te Dogfites vagy? Posted Image

#174 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 21:52

Nem, Aquincumos, elõtte pedig Óbuda KKI (Pannon ASE), de voltam már 1x Dogfiten is, meg párszor a Top Mancson. Posted Image

#175 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 15. - 16:41

idézet:
Eredeti szerzõ: Kozifru: Esti te véletlenül nem Cinkotán lax? [/QUOTE]Bocs, elkerülte a figyelmemet a kérdés. Nem. :D Miért kéne? Ott élnek azok a kutyák, akik nem eszik meg a gazdájukat? :D Hasufel. A patikába mindenki gyógyszerért megy, cseppet sem tûnik fel, ha te is. Mi az, hogy hülyén néztek volna rád? Én lassan törzsvendég vagyok a közeli gyógyszertárban, de sorbanálláson kívül semmilyen attrocitás nem ért még.

#176 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 15. - 17:31

Nemtudom,talán azért mert mondta az állatorvos,hogy anélkül is elmúlik de azért nem baj hogy ha ki van váltva.Meg van egy másik oka is hogy nem nálam van a kutyám és hetente látom 3-or(hétvégén)és nemtudnám csak akkor bekenni a szemét,annak meg nincs sok értelme.A nagypapám meg nagyon késõn ér haza és korán megy dolgozni õ meg nemtudná megcsinálni.Hidd el imádom a kutyim és eszem ágába sincs rosszat és fájdalmat okozni neki

#177 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 15. - 20:43

Nood Lee!Végtére is igazad van, csak a helyi állatorvos egy bunkó ,és nem olyan nagy a baj ,hogy kockáztassam a kutyám további épségét ,azzal a szadistával.A másik meg az ,hogy csak idõszakosan jön elõ ,úgyhogy több mint biztos ,hogy allergia ,mert mikor múltkor telefonáltam haz ,azt mondták otthon ,hogy a kutya most teljesen jól van.Mire rászánnám magam ,hogy elvigyem az állatorvoshoz ,már kutya baja sincs.

#178 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 15. - 20:52

Az imádat az szép és jó, csak egészséges felelõsségérzet nélkül semmit sem ér. Azt nem tudom, hogy ez neked megvan-e, vagy sem, mert nem ismerlek, csak arra akarok kilukadni, hogy ez így nekem egy kicsit fura. De semmi kedvem ellenségeskedni, kötözködni (még ha úgy is látszik Posted Image ), utálkozni, csak megírtam a véleményemet. Posted Image Rajmund: attól még, hogy csak idõszakos, azért betegség. Mellesleg az allergiára is vannak gyógyszerek, amik könnyítik a kutya "életét". Ha pedig "csak" annyi a gond, hogy a helyi állatorvos egy szadista, akkor szerintem érdemes elvinni egy másikhoz, ennyit megér egy társ "komfortérzete". Posted Image

#179 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 15. - 21:01

Ha tavasszal újra elõjön akkor ez esedékes lesz!Egyébként tényleg egyetértek veled, csak nem rohantunk azonnal az állatorvoshoz és nem tartott sokáig ,meg nem régen kezdõdött. (amúgy telefonos szakvéleményt kértünk :ha nem múlik el vigyük el orvoshoz ,csak azóta elmúlt és remélem nem csak egyenlõre)

#180 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 15. - 21:41

Küldök egy Posted Image -t, hogy ne jöjjön vissza.

#181 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 15. - 21:49

Kössz! Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image ;) Posted Image

#182 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 16. - 18:02

Igen meg van Posted Image Igazad van,én mondom soha,de soha nem akarnék neki rosszat.Mostmár szép a szeme.Tudom,hogy nem kötözködsz Posted Image Posted Image

#183 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 19. - 19:57

Most értem nemrég haza a síelésbõl és az én Kefírem annyira örült, hogy azt se tudta mitz csináljon.. :D Olyan tündéri volt.

#184 Liza

Liza

    Csikó

  • Fórumtag
  • 648 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 19. - 22:21

Honnan ez a név?Hogy jutott eszedbe?Nagyon ari, ránéztél a kefíres dobozra és eszedbe jutott, hogy ez lesz a kutyád neve? ;)

#185 APRIL SURPRISE

APRIL SURPRISE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 19. - 23:07

az én Lorcim Posted Image [url="http://"http://img.tar.hu/lora/size2/10941512.jpg"]http://img.tar.hu/lora/size2/10941512.jpg[/url]

#186 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 20. - 18:40

Nem én adtam neki a nevet.Azért hívják kefírnek, mert tök olyan színe van.Itt van az én tündérem!![url="http://"http://zsubaba.freemp3.hu/kefir.jpg"]http://zsubaba.freemp3.hu/kefir.jpg[/url] [ Február 21, 2005, 11:21: Az üzenetet átszerkesztette: Kozifru ]

#187 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 22. - 21:06

Az én kutyám sajna nagyon lefogyott.A papám nincs otthon csak a barátai járnak kki de õk is mindíg részegek.Nagyon vékony szegénykém.Vettünk neki tápot is meg vittem ki neki még ehy plédet.Remélem nem lesz több baja.Nagyon félek,hogy elpusztul.

#188 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 12:00

Miért nincs mindíg kint apukád?Vagy messze van tõled? Mér nem viszed haza?

#189 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 14:07

Hasufel,RajmundCsak úgy mellékesen,megjegyezném,és leírnám.Tesókámnak van egy uszkár kutyája,13éves.Nem volt annak semmi különös a szemével,csak idönként néha könnyezet.Aztán elmúlt a könnyezés ahogyan jött.Hasonlóan állt hozzá.PL már nincs is semmi baja,meggyógyult magátol.No már most,ha akkor néha kezelte volna akkor most nem lenne vak,szegény kutya.A szembetegséget,nem szabad ennyivel elintézni.És semmilyen betegséget.A kutyát nem attol fogom szeretni,hogy sajnálom szegényt.Õ nem tud elmenni egyedûl az orvoshoz,majd a patikába a gyógyszerért.Ránk van utalva!Akinek ez ciki,vagy nincs rá ideje,pénze,az mérlegeljen,mielött magához vesz bármilyen állatot!!

#190 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 16:01

Így van, Miminek igaza van! Posted Image

#191 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 16:24

Ja, a Rhodesiai Ridgebackes topicban mostanában nem járt senki, pedig a múlt héten raktam oda fel képeket a kutyámról Posted Image Nézzétek meg!

#192 APRIL SURPRISE

APRIL SURPRISE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 18:34

szerintem is igaza van Miminek,és nagyon édes kutyid van LETTI!! Posted Image Posted Image kutyijaimról képek:[url="http://"http://www.kep.tar.hu/lora"]www.kep.tar.hu/lora[/url]

#193 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 23. - 21:40

April,neked is nagyon arik a kutyusaid! Posted Image

#194 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 24. - 19:19

Otthon vagyok, mert megbetegedtem, ezért sikerült betekintést nyernem amint a kutyám játszik.Persze ez így hülyén hangzik, mert minden kutya játszik, de Kefír valahogy másképp.Szétszedte a bõr labdáját, bár azt már régebben. Megmaradt belõle egy nagyobb darab és azt elkezdte morogni. Majd körbe-körbe futott körülötte, aztán fölkapta és eldobta. Utánarohant, megint eldobta. És ezt így folytatta még vagy tízpercen kersesztül.

#195 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 20:15

A nagypapám sokat dolgozik.Haza vinni nemtudom,eddig velünk volt de nevelõ anyám nem szwereti.Mimi!Igazad van.Jövõhéten kiváltom a gyógyszert.M avoltam a picimnél.Elég érdekesen néz ki.Nagyon lefogyott kiáll a gerince és be van szakadva a hasa.Most vittünk neki tápot és jó soakt adtam neki,be is falta az egészet.Mérlegeltem mikor megkaptam.Mondom hogy nem akarok neki rosszat,nagyon szeretem.De ennyit errõl.

#196 skorpio

skorpio

    Csikó

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 20:23

A csippel való megjelölést hogyan végzik és mennyiért? Hallottam valamit róla, de töletek talán többet is megtudhatok róla.Különben láttátok már az [url="http://"http://www.allati-fincsi.hu"]www.allati-fincsi.hu[/url] webáruházat?

#197 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 20:30

Szia Skorpió!Nem tudom, hogy pontosan hogyan és mennyiért végzik, de az egyik osztálytársamnak nemrég raktak a kutyájába, majd megkérdezem, ha gondolod.?De szerintem, hogy mennyiért az állatorvos függõ.

#198 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 22:14

Hasufel!A gyógyszerrel óvatosan.A szem érzékeny pont.Jó volna tudni,hogy még mindig jó-e a bajra az adott gyógyszer? De ha már elmész kiváltani,érdemes lenne valami féreghajtó után érdeklõdni a patikában,ami jó kutyáknak.Ha le van fogyva erre is lehet gondolni.Száraztápból nem szabad sokat adni egyszerre a kutyának.Gondolj arra,a gyomrában kb.a duplájára dagad a táp.De lehet kapni,olcsó jó tápokat.Szerintem ha csak 3hetente,tudnátok neki vinni 10-15 kilot,az már jó volna.Messze van tõled a kutya,nem tudsz esetleg egyedûl valahogyan eljutni,hozzá néha?

#199 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 26. - 21:36

Még nyáron kaptuk a receptet,de elõtte úgy is felakartam hívni az orvost más ügyben majd akkor megkérdem.Akkor mesélek neked valamit Mimi. Posted Image Amikor megkaptuk még kölyök volt és anyukám is élt.Amikor anevelõ anyám ide költözött a kutya lekerült a garázsba majd hatalmas utat bejárva-oszálytársamékhoz,mamámhoz vissza hozzánk és úgy ki a nevelõ anyám apjához.Minden hétvégén kint vagyok nála,mert negyedóra az út,de mivel földúton kell menni és sok volt a csapadék annyira fölázott és sár van ,hogy visza kellett frdulnunk,mert lehetetlen volt ki menni.Nyáron minden nap kinmentünk barátommal és sokáig voltunk vele.Sétáltunk játszottunk,meg a hozzá tartozó dolgok.Akkor nem volt ilyen baja.A mostani idõ betesz mindkettõnknek.Apa 10 kg-os tápot vett és olcsót.Csak azért adtunk neki annyit mert szinta kiharapta a zacskót annyira éhes volt.Amúgy nem szoktam neki annyit adni.Nyugi nem vagyok tapasztalatlan,tudom most annak tûnök.Nem gyõzöm ismételni,hogy nem akarok neki rpsszat,mert nagyon imáodom.

#200 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 26. - 23:17

Hasufel.Gondoltam,hogy hasonló okok lehetnek.Ezért próbáltam meg,inkább tanácsként írni amit leírtam.Fel a fejjel,nyakunkon a tavasz,és akkor ezek szerint egyszerübb lesz eljutnod a kutyához.A szemkrémet mindenképp kérdezd meg az állatorvostól,ha még mindig csúnya a szeme,lehet más kell már rá.