Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kutyakiállítás


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
257 válasz a témához

#41 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 9. - 23:06

Érdeklõdnék, hogy innen jöne valaki a 2007 Április 6-os Szilvásváradi CACIB kiállításra?! Mi megyünk, és egy Törpe Schnauzer szukával neveztünk, Dark Dog Hillary-val. A kicsi Lidimmel :D

mi 7.én megyünk.. és 8.án a klubkiállításra Zénával :)

#42 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 10. - 14:50

mi 7.én megyünk.. és 8.án a klubkiállításra Zénával :)

Hû most tisztára megkeveredtem a dátumokban. :eek: :D Azt hiszem mi úgy megyünk 6-án, hogy akkor lemegyünk és 7-én lesz a kiállítás, 8-án jövünk haza. Azt hiszem. :rolleyes:

#43 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 10. - 19:25

Hû most tisztára megkeveredtem a dátumokban. :eek: :D Azt hiszem mi úgy megyünk 6-án, hogy akkor lemegyünk és 7-én lesz a kiállítás, 8-án jövünk haza. Azt hiszem. :rolleyes:

:D amúgy ha úgy nézzük 3 napos kiállítás lesz :D mert hétfõl lesz sok klubkiállíts :) remélem jó lesz :) már nagyon várom

#44 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 11. - 15:49

A lényeg, hogy lent leszünk :D Mi CACIB-ra visszük Lidit. Ez élete elsõ kiállítása, de a tenyésztõje szerint simán mehet CACIB-ba, mert gyönyörû. :D

#45 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 11. - 17:21

Sziasztok!Ki jön Pápára?CAC lesz,asszem.

#46 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 12. - 12:36

Pápára nem, de Túrkevére majd megyünk Szilvásvárad után CAC-ra. :)

#47 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 8. - 17:53

Ki volt ma kiállításon? :)

#48 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 23. - 9:36

Én voltam Lidivel Túrkevén tegnap. :D Kitűnőt kaptunk. Nagyon büszke vagyok kicsi kutyámra, mert nagyon jól viselkedett. A bíró meg hát... a legtöbbek szerint bunda volt... De sebaj. Most a Bp-it kihagyjuk, aztán majd meglátjuk hova megyünk legközelebb. :)

Edited by Satin Speed, 2007 április 23. - 9:37.


#49 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 2. - 19:15

Mi szilváson nyílt osztályban angol bírónál 6 kutyából CAC-ot :D szóval najon örültünk :)

#50 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 3. - 14:56

Gratulálok! Mi most kicsit pihizünk. Akartam vinni a Budapesti CACIB-ra, de most letrimmeltük a hátán a szõrt teljesen és várni kell, amíg kinõ a drótosabb szõre rendes méretûre. Ez kb. 3hét. Aztán viszem majd megint kiállításokra, de már fiatal osztályban :)

#51 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 8. - 22:59

A Szilvásváradi kiállításról pár képem :) Még lesz rotti, meg egy ha jól tudom talán Leonbergi, de több fajtáról nincs képem, mert nem nagyon jártunk körbe, meg hát csak a végén volt időm sétálni. Hát ezek vannak :)
Figyellek gazdám!
Beállítva
Könnyed mozgás
Mi lehet az a kék izéé?
Nekem már gyerekjáték ez!
Nekem szóltál?
Georgeee drágaság!
Úúúgy szeretlek!

Edited by Satin Speed, 2007 május 8. - 23:01.


#52 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 9. - 17:57

Nagyon aranyosak és gyönyörûek! :yeah:

#53 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 9. - 20:24

Satin! A szomszéd körben lévõ boxereknél nem fotózgattál? Sába kutyám is indult. Na azért az egyik schnacis kép hátterében felfedeztem szurkoló édesapám. :D

#54 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 17. - 14:17

Nem sajna, mire odáig jutottam, hogy fotózzak, addigra sok kiállításnak vége lett. :hupp: Ki jön a Kincsem Parkba? Ott lesz a Budapest CACIB ha jól tudom. :) Én valószínüleg csak fotózni megyek most, úgyhogy le lehet adni a rendelést, hogy kinek milyen osztályban indul a kutyusa, és hogy kér-e fotót :kir:

#55 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 17. - 21:33

Nem sajna, mire odáig jutottam, hogy fotózzak, addigra sok kiállításnak vége lett. :hupp:
Ki jön a Kincsem Parkba? Ott lesz a Budapest CACIB ha jól tudom. :) Én valószínüleg csak fotózni megyek most, úgyhogy le lehet adni a rendelést, hogy kinek milyen osztályban indul a kutyusa, és hogy kér-e fotót :kir:

mi vasárnap ott leszünk :yeah: :yeah:
nem lenne rossz 1-2 borderes kép :)

Edited by Topy Baba, 2007 május 17. - 21:34.


#56 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 26. - 12:35

mi vasárnap ott leszünk :yeah: :yeah:
nem lenne rossz 1-2 borderes kép :)

Rendben! Vettem az adást. :D Vasárnap úgyis kint leszek, mert melózok. Milyen néven van a kutyud? Mármint ami a programfüzetben szerepel. Csak hogy tutira megtaláljalak titeket :D

#57 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 20:26

Topy Baba! Hogy végeztetek? Sajnos késõn értem ki más ügyeim miatt, így már csak a best in show-kat meg az ügyességi és engedelmességi feladatokat láttam. Mesélj, milyen volt! :)

#58 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 31. - 20:33

Topy Baba! Hogy végeztetek? Sajnos késõn értem ki más ügyeim miatt, így már csak a best in show-kat meg az ügyességi és engedelmességi feladatokat láttam. Mesélj, milyen volt! :)

nagyon szupi volt :D CACIB-ot kapott Zéna :yeah:

#59 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 9. - 14:52

nagyon szupi volt :D CACIB-ot kapott Zéna :yeah:

Óóó! Gratulálok!!! :eek: :yeah: :kir:

#60 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 3. - 11:18

Mi most szombaton megyünk a Budapestire. Ti nem jöttök esetleg? :rolleyes: :D

#61 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 3. - 11:20

Satin! Ha szépen megkérlek, tudnál nekem csinálni pár képet a kutyámról? ;) Sárga boxer szuka. Asszem nyílt osztályban megy. Törzskönyvi neve Sunny-Box Írisz (Sába). Nagyon nagyon megköszönném. ;)

#62 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 3. - 11:58

Satin!

Ha szépen megkérlek, tudnál nekem csinálni pár képet a kutyámról? ;)
Sárga boxer szuka. Asszem nyílt osztályban megy. Törzskönyvi neve Sunny-Box Írisz (Sába).

Nagyon nagyon megköszönném. ;)

Persze. Most derült ki, hogy csak nézõ ként megyek, mert nem küldték el a nevezésemet míg én nem voltam itthon... :hupp: Nade akkor lesz idõm fényképezni. :D Te kint leszel vrony?

#63 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 3. - 22:02

Én sajna nem tudok kimenni, mert lovasversenyen leszünk. Úgy néz ki, ez lesz az utolsó alkalom, hogy még "lány"-korú képek készülhetnek róla, ezért is szeretném, ha meg lenne még utoljára örökítve. :D Ha minden igaz, akkor már 23 napos kisboxerek rosszalkodnak a pocakjában. :D A képeket pedig nagyon szépen köszönöm. :ang:

#64 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 4. - 20:29

Mi most szombaton megyünk a Budapestire. Ti nem jöttök esetleg? :rolleyes: :D

nem mi vasárnap megyünk :D

#65 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 5. - 11:18

Vrony! Remélem délelõttre esik a kiállításotok, mert csak 12-ig tudok kint lenni... Sajna a munka közbeszólt... :hupp: De szombaton és vasárnap is megpróbálok 12ig kint lenni. Illetve szombaton tuti, vasárnap meg megpróbálok. ;) Még szombat este megmondom sikerül-e kimennem vasárnap. Topy, ha kint leszek, tuti megkereslek titeket. :D

#66 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 5. - 20:01

Topy, ha kint leszek, tuti megkereslek titeket. :D

oké :D remélem kitudsz jönni :) jó lenne egy-két kép :)

#67 Fibi

Fibi

    Csikó

  • Fórumtag
  • 123 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 6. - 8:37

Sziasztok!! Én anyukám jár kiállitásra!! Ö most hivatalosan is Westie tenyésztö és a saját tenyésztésü kiscsajunkkal járnak most, voltak most Cegléden, Székesfehérváron is, és a kicsi lányzo minden létezö dijat elhozott junior osztálybol!!! Én is jártam az ennyémmel még Baby korosztályba mi is sok kupát és szallagot nyertünk!!! :D Most is mennek szombaton a Kincsembe, és jönn majd egy másik saját tenyésztés is kivi leszek rá!!! :gm: Fibi

#68 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 6. - 14:00

Nah volt egy kis kavarás nálam... Aztán tegnap tudatosult bennem, hogy a Kincsem Parkban lesz a kiállítás. Így mivel egy helyen lesz a munkám és a kiállítás, így nincs gond. Szombaton és vasárnap is egész nap kint leszek. Úgyhogy tuti lesznek képek. Viszont kérném akkor fajtát, korcsoportot és nevet a kutyusokhoz, akiket le kéne fényképeznem. Fibi sok sikert nektek is! Te is kérsz képeket? :D Én ide már nem tudtam nevezni idõben, úgyhogy majd Gyõrbe megyünk kiállítani. Holnap fizetem ki a nevezésit. Király! :yeah:

#69 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 9. - 13:33

Beszámolókat kérnék szépen! :) Sajnos elég késõn értem ki szombaton és már a legtöbb kiállítás lezajlott addigra... A boxereket nem is találtam, hogy merre voltak már akkor. Vasárnap meg így is késéssel értem ki melózni a lóversenyre, úgyhogy rohantam bocsánat. Egy biztosat tudok mondani, hogy Júli 29-én ott leszek Gyõrben a CAC-on. Jön valaki esetleg? :) Van azért pár fényképem a szombati napról. Majd felrakom õket. ;)

#70 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 9. - 13:52

Sziasztok,én nem sok jót hallottam a mostani kiállításról.Homokvihar,másik,rosszabb hely..stb... Szombathelyre jön valaki? Én kimegyek a kis pulcsimmal. :)

#71 Fibi

Fibi

    Csikó

  • Fórumtag
  • 123 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 10. - 9:59

Sziasztok!!
Ki indult és milyen fajtával a Kincsemben??
Mi is indultunk egy saját tenyésztésü kutyival!!!
Meg is nyerte a Drebyt!!!! :kir:
Bounty ime ö lenne az!!!! :D
Speed várom a képeket!!!!!
Fibi

#72 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 10. - 14:00

Sziasztok!!
Ki indult és milyen fajtával a Kincsemben??
Mi is indultunk egy saját tenyésztésü kutyival!!!
Meg is nyerte a Drebyt!!!! :kir:
Bounty ime ö lenne az!!!! :D
Speed várom a képeket!!!!!
Fibi



Nagyon szép kutya!! :yeah:

#73 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 10. - 20:43

Gratulálok Fibi! :D

Na meg is vannak. Nem sok, de több mint a semmi.
Ezek az első Bp-i kiállítás képei: http://kep.tar.hu/erikac/50500975#2
Ezek pedig a mostanié: http://kep.tar.hu/erikac/50500976#2

Edited by Satin Speed, 2007 július 10. - 20:43.


#74 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 10. - 22:02

Ki megy Szombathelyre a CACIBRA közületek?

#75 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 12. - 10:39

Oda sajnos nem megyünk, majd csak a gyõri CAC-ra. :)

#76 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 17. - 15:25

Kihalt a topic... :confused: Mi van veletek kiállítók? :) Ki jön Gyõrbe? Szívesen találkoznék egy-két fórumossal. Én viszem a kicsi schnauzeremet, Lidit (t.neve: Dark Dog Hilary) :D

#77 Fibi

Fibi

    Csikó

  • Fórumtag
  • 123 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 17. - 17:37

sziasztok Mi is megyünk Györbe!!! Mind a 3 lányzoval!! Elvileg ind 3 indul gyakorlatilag még nem tom!! Talizunk kinn Speed??

#78 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 17. - 22:19

sziasztok
Mi is megyünk Györbe!!! Mind a 3 lányzoval!! Elvileg ind 3 indul gyakorlatilag még nem tom!!
Talizunk kinn Speed??

Ez egyértelmû! :yeah:
Izgulok, mert ez lesz az elsõ kiállításom egyedül. Eddig mindig jött a kozmetikusunk is (Lidi tenyésztõje) és segített. Most barátnõmmel és édesanyámmal megyünk csak. Hát nagyon reménykedem, mert sokat fejlõdtünk úgy érzem. :kv:

#79 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 27. - 21:15

Fibi, akkor kint talizunk. :) Én Dark Dog Hillary-t viszem, Só-bors törpe schnauzer, növendék szuka osztályban. Nagyon remélem, hogy összefutunk. Jó lenne! Tervek szerint felvezetés elõtt háromnegyedes farmer nadrág lesz rajtam, meg valami ujjatlan, vagy ing. Felvezetés elõtt nemsokkal azonban átvedlek majd fekete hosszúnaciba, meg egy ujjatlan ingbe. :D :kv:

#80 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 29. - 17:20

Fibi! Sajnos nem találkoztunk. :( Pedig kerestem, de nem is találtam a westi ringet.
Na mind1, mi egy elég dúrva helyzetbe csöppentünk bele, de nem akarok elmerülni a témában. A lényeg, hogy a bírónő nem tudott belekötni a kutyámba, nem tudott mit kitalálni, hogy miért ne mi kapjuk meg a CAC címet. Így végül kitalálta, hogy nagyon kicsi méretre... (megjegyzem 30 centiig standard a törpe schnauzer és Libusom 32-33 centi körül van) Így végül a másik kutya kapta a CAC-ot.
Lidire felsorolta, hogy szép testalkat, jól szögelt, arányos, jó szőrzet, szépen felkészített kutya, szép fej, erős, izmos felépítés, élénk, stb. Tehát semmibe nem tudott belekötni. A másik kutyára elmondta, hogy gyenge idegzetű, félős, a szőrzete nem megfelelő, nincs felkészítve, jól szögelt, arányos.
Ezek után megkaptuk mind a ketten a kitűnőt. Összevetésnél azonban már azt mondta a bírónő, hogy szíve szerint egyik kutyának se adná oda a CAC-ot, mert mind a kettő a Nagyon jó és a Kitűnő között van. Majd 10 perc körbe körbe vezetgetés után kijelentette, hogy ha Libusom 3 centivel nagyobb lenne, akkor egy nagyon gyönyörű kutya lenne, de így a másiké a CAC....
Szóval részemről No Comment.
Megjegyzem az ő kutyája jött utánunk nyílt szuka csoportban egyedül. Mentek a kutyával egy kört, felrakta az asztalra, majd kijelentette, hogy CAC. Majd ezekután a felvezető megkérdezte, behozza-e fajtagyőztes címre egyáltalán?! A bírónő pedig közölte " Hát elég nagy gondban lennék egy ilyen társaságban, ha nem hoznád be!"
Ez a magyar kutyakiállítás....
Ja és mégegy megjegyzés! Ez a bizonyos bírónő vágta annó a kutyám fülét és akkor még el volt tőle ájulva. Megkérdeztük akkor, hogy nem-e nagyon kicsi és ő váltig állította, hogy megfelelő a mérete..... Na most erre mit mondjak? Kozmetikusom/Tenyésztőmet felhívtam ezek után és ő elmondta az igazat, amit ide nem fogok leírni. De szóval ez érdekes és negatív tapasztalat volt... :o
Libusról meg rólam:
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Edited by Satin Speed, 2007 július 29. - 17:22.