Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Megöltek egy kutyát


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
86 válasz a témához

#41 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 1. - 16:27

hétfõn benne is lesz a történet a Gyõzikében..hihetetlen, h ebbõl is show-t csinálnak...

#42 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 1. - 18:22

Ez nem hihetetlen, ez gusztustalan és vérlázító. Magyarország, 2006 :guny:

#43 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 1. - 18:25

höhö, a népek szavaztak, hogy benne legyen. azt hiszem, tegnap láttam a képernyõn, h a többség arra áldozott pénzt egy gagyi mûsorban, h az igen, legyen benne a mûsorban tétre küldjenek egy voksot.szvsz ettõl függetlenül is betették volna.

#44 KwszeEdit

KwszeEdit

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 474 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 1. - 18:34

Felfáborító, hogy ez a büdös népmûvészeti agyagedény még szegény Buksi szenvedésébõl is pénzt csinál.... :mad: :mad: :mad:

#45 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 1. - 18:57

Hogy még jobban felháborodhassatok:http://www.stop.hu/s...hp?scid=1057658

#46 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 1. - 20:26

Hasonlót lehet olvasni a Blikk-ben is..Ez a fickó már akkor is hazudik, ha kérdez! :mad:

#47 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 11. - 14:29

Én meg azt hallottam ebben az ügyben, hogy meg lehtett volna menteni azt a szerencsétlen kutyát, csak nem vállalták, hogy elviszik Pestre, illetve a mûtéttel együttjáró költségeket és a macerát!

#48 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 11. - 16:05

...inkább vett egy másikat?!

#49 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 19. - 1:48

Ahogy a topic címe írja,megöltek egy kutyát.Brutálisan.Az állatvédõk segítséget kérnek.fõleg Tárnok környékiektõl.CSAK NAGYON ERÕS IDEGZETÛEKNEK!!!!!!www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=12111

#50 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 19. - 8:59

Ahogy a topic címe írja,megöltek egy kutyát.Brutálisan.Az állatvédõk segítséget kérnek.fõleg Tárnok környékiektõl.CSAK NAGYON ERÕS IDEGZETÛEKNEK!!!!!!www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=12111

megnézném, de nem bírom elviselni, amikor egy állatot kínoznak.

#51 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 19. - 10:18

Csak egy kérdés, mert nem nézem meg:Videóra is vették? :eek:

#52 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 19. - 10:22

A végeredményről van két fotó. A kutyát esetlegesen (fel)ismerők jelentkezését várják az állatvédők.(El van ferdülve a személyiségem, valószínűleg; de szerintem a tévében ennél sokkal durvább dolgokat is szoktak mutogatni, minden külön figyelmeztetés nélkül /na jó, 12 éven aluliaknak csak szülői felügyelettel.../. Ez simán csak egy átlagos elpusztult kutya. Semmi vértócsa, kilógó bél vagy efféle. Forgalmasabb utak szélén rosszabbakat látni. Más kérdés, hogy ez szegény nem "magától" pusztult el; és igencsak kedvem lenne odakötni mellé az elkövetőt. De ez nem "nagyon erős idegzet" kérdése.)

#53 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 19. - 10:37

Láttam a másik fórumon. :( Sajna én is láttam már durvábbat is, de amit ott írtak bejöhet, mármint így kiplakátolni és keresni a gazdát. Mert így, szerintem is, az a féreg végzett a kutyával.20 évvel ezelõtt feljelentettem egy hasonlóan felakasztott kutya gazdáját, és akkor elég jól meghurcolták, hogy megfenyegetett. De leszartam...sajna akkor sem létezett végrehajtható állatvédelmi törvény. :(

#54 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 19. - 16:23

A végeredményrõl van két fotó. A kutyát esetlegesen (fel)ismerõk jelentkezését várják az állatvédõk.(El van ferdülve a személyiségem, valószínûleg; de szerintem a tévében ennél sokkal durvább dolgokat is szoktak mutogatni, minden külön figyelmeztetés nélkül /na jó, 12 éven aluliaknak csak szülõi felügyelettel.../. Ez simán csak egy átlagos elpusztult kutya. Semmi vértócsa, kilógó bél vagy efféle. Forgalmasabb utak szélén rosszabbakat látni. Más kérdés, hogy ez szegény nem "magától" pusztult el; és igencsak kedvem lenne odakötni mellé az elkövetõt. De ez nem "nagyon erõs idegzet" kérdése.)

Hát azért a vér folyt szegénynek az orrából rendesen.Sokat szenvedhetett,míg meghalt.Szívesen meglátogatnám az elkövetõt,utána az övébõl is folyna.

#55 Guest_Seabiscuit_*

Guest_Seabiscuit_*
  • Guests

Közzétéve 2007 február 21. - 19:57

Úr Isten !! :huh: Ez guztustalan.Hogy vannak ilyen emberek a földön .Szóhoz se jutok. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Az kívánom hogy ennek az embernek jó hosszadalmas halála lesz.Nem inkább odadobnám kiéhezett kutyák elé :mad: :mad: Felháborító.Megszakad a szívem h egy kutyát valaki képes hidegvérrel megölni :eek: :eek: :mad: :mad: :mad:

#56 laan

laan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 279 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 8. - 14:55

ma hajnalban azok a rohadt tetves vadászok kilótték a komondorom. hüvelykújnyi golyó ütötte át a combját mindent roncsolva szana szét tépve. nagyon sokat szenvedhetett, mert mondenhol kaparás volt és szétharapdálta a saját lábát a fájdalomtól. megint nincs nagy kutya a tanyában. ezt azonban a vadászok nagy ívben leszarják. tehetetlennek érzem magam, mert az ö kezében van a puska és beszólni sem lehet nekik, mert bõgnek mint a marhák. miért nem lehet elvenni tõlük a fegyvereket és csak a fizetett vadászatkor 2 órára átadni nekik????? szomorú vagyok, és nem tudom, hogy nem történik-e meg ugyanez mire kinevelem az új kutyát.

#57 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 10. - 22:54

Nagyon sajnálom ami veled történt! Ha segítség kell valamiben, akkor nyugodtan szólj magánüziben üdv

#58 Guest_Backnight_*

Guest_Backnight_*
  • Guests

Közzétéve 2007 július 10. - 23:03

ma hajnalban azok a rohadt tetves vadászok kilótték a komondorom.
hüvelykújnyi golyó ütötte át a combját mindent roncsolva szana szét tépve.
nagyon sokat szenvedhetett, mert mondenhol kaparás volt és szétharapdálta a saját lábát a fájdalomtól.
megint nincs nagy kutya a tanyában. ezt azonban a vadászok nagy ívben leszarják.
tehetetlennek érzem magam, mert az ö kezében van a puska és beszólni sem lehet nekik, mert bõgnek mint a marhák.
miért nem lehet elvenni tõlük a fegyvereket és csak a fizetett vadászatkor 2 órára átadni nekik?????
szomorú vagyok, és nem tudom, hogy nem történik-e meg ugyanez mire kinevelem az új kutyát.


Szia! Nem vagy egyedül ezzel az élménnyel. Nekem is kilõtt 2 kutyámat egy vadász, közvetlen a lovaim telephelye mellett. Én cirkuszt csináltam belõle és feljelentést. A válasz: A kutyák vadat hajtottak! Nem volt igaz. Minden nap futottak egy kört a telep körül, és az volt a legszebb, hogy az egyik egy pointer szuka volt , akinek ugyanezek a vadászok évek óta vitték a kölykeit ingyen tõlem. Zalaszentgróti vadásztársaság volt ilyen kedves!

Edited by Backnight, 2007 július 10. - 23:04.


#59 Guest_Zebrabara_*

Guest_Zebrabara_*
  • Guests

Közzétéve 2007 július 11. - 6:56

Szia! Nem vagy egyedül ezzel az élménnyel. Nekem is kilõtt 2 kutyámat egy vadász, közvetlen a lovaim telephelye mellett. Én cirkuszt csináltam belõle és feljelentést. A válasz: A kutyák vadat hajtottak! Nem volt igaz. Minden nap futottak egy kört a telep körül, és az volt a legszebb, hogy az egyik egy pointer szuka volt , akinek ugyanezek a vadászok évek óta vitték a kölykeit ingyen tõlem. Zalaszentgróti vadásztársaság volt ilyen kedves!


Úgy látszik, Zalában ilyenek a vadászok. Nekünk Zalabaksán a tehenészeti telep kutyáit lõtték ki rendszeresen. Mint a rendes telepi kutyák, ezek is a telekhatár körül "ellenõriztek" mindent, a legelõn, a telephez tartozó szántó dûlõjén, a bekötõúton közlekedtek, a falubeliek ismerték õket. A zöldruhások meg vadásztak rájuk. Lehet, rossz a szemük.

#60 Guest_Backnight_*

Guest_Backnight_*
  • Guests

Közzétéve 2007 július 11. - 8:14

Nem tudom más hogy van vele, de többször tapasztaltam, hogy a vadászok elõtt semmi se szent. Kilõnek vemhes állatokat, a napi hírekben mindig akad olyan vadász aki embert lõ le az erdõben vad helyet, mint nem rég, az a vadász, aki egy fiatal lányt lõtt le az erdõben és otthagyta meghalni, meg se nézte állítólag mit lõtt le. Egy futó lányt. És mindössze 2 évet kapott!!!!!!!!!!!!! Gondoljátok akkor számít nekik egy kutya élete?! Hát tisztelet a kivételnek, ha van!

#61 Mókus77

Mókus77

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.303 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 30. - 16:47

Nálunk az éppenolyan rohadt tetves vadászok már a sörétet is sajnálják a kutyákra. Gyúrón és környékén 2002. és 2006. között kb. 200 (!) kutya és számlálhatatlan macska, róka, ragadozó madár, borz esett áldozatul a mérgezéseknek. A faluból kivezetõ földutakon startégiailag elhelyezett alacsonyan repülõ csirkeszárnyakba preparált méreg hatóanyaga karbofurán, egy iszonyú gyors és nagyon csúnya halált okozó anyag, aminek elvileg minden cseppjével el kell számolni, és csak különleges növényvédelmi vizsgával rendelkezõk juthatnak hozzá, az áráról már nem is beszélek. Többször tettünk feljelentést a rendõrségen, nyomoztak is, de állítólag hiába. A rendõrök egyébként próbáltak rendesek lenni, de olyasmiket kérdeztek, hogy pl. mennyi volt az elpusztult kutya értéke. Ott ülök a rendõrségen zokogva, mit mondjak, mennyi volt az értéke a 9 éves keverék kutyámnak? Csak annyi, mintha a gyerekem lett volna... Ha valakinek a gyerekét ölik meg, attól is megkérdezik, hogy mennyit ért? Én 5 kutyust temettem el, nem tudom, hány évet vettek el az életembõl ezek a rohadékok. Bekeríteni nem tudom a telepet, hogy kerítesz be 10 hektárt kutyabiztosan? Nem akarom elkiabálni, de most talán megoldottam legalább a saját kutyáim ügyét: minden kutyám ivartalanítva van, hogy ne csavarogjon, és körbeástam a telep egy részét, ahol a legtöbbet tartózkodunk, egy EB-ÕR nevû valamivel, ami jelzést ad a kutyának, hogy eddig és ne tovább. Azóta nincs csavargás, nincs mérgezés. Csak a rettegés és a régi gyász maradt.

#62 Guest_Zebrabara_*

Guest_Zebrabara_*
  • Guests

Közzétéve 2007 augusztus 6. - 16:06

A rendõrök egyébként próbáltak rendesek lenni, de olyasmiket kérdeztek, hogy pl. mennyi volt az elpusztult kutya értéke. Ott ülök a rendõrségen zokogva, mit mondjak, mennyi volt az értéke a 9 éves keverék kutyámnak?


:( :hupp:

#63 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 19. - 14:54

Nálunk az éppenolyan rohadt tetves vadászok már a sörétet is sajnálják a kutyákra. Gyúrón és környékén 2002. és 2006. között kb. 200 (!) kutya és számlálhatatlan macska, róka, ragadozó madár, borz esett áldozatul a mérgezéseknek. A faluból kivezetõ földutakon startégiailag elhelyezett alacsonyan repülõ csirkeszárnyakba preparált méreg hatóanyaga karbofurán, egy iszonyú gyors és nagyon csúnya halált okozó anyag, aminek elvileg minden cseppjével el kell számolni, és csak különleges növényvédelmi vizsgával rendelkezõk juthatnak hozzá, az áráról már nem is beszélek.


Pontosan arrafelé pusztult el a kedvesem gyönyörûszép dobermanja... ugyanígy. Lovastúráztak, a kutya szerzett egy csirkeszárnyat és kb. 2 perc alatt elpusztult... a kutya családtag volt. :(

#64 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 19. - 17:24

Gyúrón és környékén 2002. és 2006. között kb. 200 (!) kutya és számlálhatatlan macska, róka, ragadozó madár, borz esett áldozatul a mérgezéseknek. A faluból kivezetõ földutakon startégiailag elhelyezett alacsonyan repülõ csirkeszárnyakba preparált méreg hatóanyaga karbofurán, egy iszonyú gyors és nagyon csúnya halált okozó anyag,

Jesszus!
Nem létezik, hogy ez ellen ne lehessen tenni valamit! Nem létezik! ÉS ha vmi kiránduló gyerek szedi össze?? Meg tényleg a vadállatok??
Ha összeszedtek kint talált csirkeszárnyakat, úgy se?
Ez azért döbbenet!!

#65 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 29. - 16:26

Sajna a mérgezés ellen csak úgy tudsz védekezni, ha megtanítod a kutyádat, hogy kaját csak tõled meg a családtagoktól fogadhat el, és a bokor alatt, fûben, és egyéb helyeken talált kaja tabu. :(

#66 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 29. - 17:40

Herceghalmon is hetente tûnnek el a macskák, és senki se tudja, hogy hova. állítólag a róka nem tudja megfogni, viszont a tetemüket nem találják meg. csak egy ember volt kivétel, neki megtalálták a macskája fejét... :eek:

#67 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 29. - 18:37

"prémvadászok"

#68 Gengsty

Gengsty

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 17. - 13:59

Az utcánkban pedig egy hurokkal megfojtott kutyát dobott be valaki a gazdájának szomszédjába...ismeretlen ellen feljelentést tett a gazda, erre rá a rendõrök a szomszédunk telkén pont ilyen hurkokat találtak, aki mellesleg a megölt kutya gazdájának unokatestvére...de azóta legalább fél a szomszéd, és minket sem zaklat a kutyák miatt...régebben volt úgy, hogy éjfél körül felcsörgetett bosszúból, mert nappal ugattak a kutyáink :/ No meg fenyegetett, hogy lelövi a kutyánk, mert még kölyökkorában a szomszéd megütötte seprûvel, és azóta szegény Bundi vérszomjas fenevaddá vált a szomszéd láttán...no meg gyanítjuk, h Bundit õ is mérgezte meg, de hát bizonyíték nincs :(

#69 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 17. - 20:46

"prémvadászok"


jájj! még belegondolni is szörnyû...! :eek:

#70 Mókus77

Mókus77

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.303 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 20. - 16:41

Sajna a mérgezés ellen csak úgy tudsz védekezni, ha megtanítod a kutyádat, hogy kaját csak tõled meg a családtagoktól fogadhat el, és a bokor alatt, fûben, és egyéb helyeken talált kaja tabu. :(


Gyakorlott kiképzõk szerint sem minden kutya tanítható meg erre, és az eredmény nem biztos. Nekem volt dolgom olyan kutyával (Jagd terrier), amit megpróbáltak ilyesmire megtanítani -- idegroncs lett belõle. Fajta és egyedi adottság kérdése. Talán a labrador, német juhász megtanítható, de a túlságosan önálló (mondhatnám önfejû) kutyák, mint a foxi, tacskó, biegle csak kivételesen. Volt olyan foxim, aki saját magától elutasított minden kaját, amit nem tõlünk kapott, de öreg korára már õ is összeszedett minden vackot séta közben.

#71 mi.kinga

mi.kinga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 867 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 4. - 16:50

hát, Baktüttös is eléggé híres a ,,kutyaszeretetérõl" :/ benne volt a TV-ben is, hogy felakasztott macskák az erdõben... noh igen, nem csak ott... a cigányok (szépen fejeztem ki magam, egyébként teljes szívembõl gyûlölöm õket, ha rajtam múlna a sorsuk, már mind egy kötélen lógna...) is csak hozzák a szerencsétlen kutyákat, macskákat, hogy aztán röhögve halálra kínozzák õket... ugye van egy kisebb erdõnk, ahol a méheinket tartjuk... volt ott már lefejezett kutya, villanypásztorral felakasztott fajtatiszta kuvasz, vagy egyszerûen csöppnyi kiskutyákat tartalmazó táposzsák felakasztva a fára... a macskákat élve kukába dobálták, kiskutyákkal együtt, a kukát lezárták, majd gurgatták, dobálták, rugdosták... a rendõrség már nem tud tenni semmit... pénzbüntetés... oda se neki, másnap visszalopják a kétszeresét... börtön... ugyan! mindegyik volt már legalább 2x börtönben... jah, és az erdõnkbe kikötöttek éles, rövid dróttal egy gyönyörû németjuhász-skótjuhász keveréket... észrevettem, és nagy nehezen kiszabadítottam, nem bántott... hazavinni sajnos nem vihettem (5 kutya mellé sajnos nem fért volna be), de leápoltam, kaját, vizet mindennap vittem neki, csontokat, vitaminos jutifalikat... játszottam vele, majd utána már üdvözölt... az unokatestvéremék halott kutyusának kiköpött mása volt, csak a színe nem egyezett... a szeme, és viselkedése ugyanaz... eljátszottam a gondolattal, hátha... de sajnos 2 hétre lebetegedtem, és mire kijutottam (3 hét) addigra holtan találtam a kis kuckójában... nagyon rossz érzés volt... de remélem odaát jobb életre lelt!

#72 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 20:21

Szívem szerint aberrált művészet címen nyitnék egy új témakört, de azt hiszem, ide is illik. Remélem hogy innen mindenki elengedné ezt a kutyát.

http://allatvedo.vir...r...e&aid=85590

Edited by zsebi0202, 2010 február 2. - 20:23.


#73 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 20:42

:mad: ..................................................... Ez komoly? :confused: Ha igen, akkor elõször a teremõröket kötném ki egy-egy sarokba... És nézném, hogy pusztulnak éhen-szomjan. Megérdemelnék.

Edited by Bokorugró, 2010 február 2. - 20:58.


#74 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 20:46

Én azt nem értem, hogy akik bementek a kiállításra, nemigaz, hogy nem dobtak neki valamit. Én nem bírnám ki.

#75 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 20:54

Engem nem nagyon érdekelne az alkotó mondanivalója, ha látom, hogy milyen állapotban van a kutya. Nem is nagyon akarom elhinni, hogy a emberek "végig nézték" ezt a performanszot, úgy, hogy tudták, ez a köcsög éhen és szomjan fogja halasztani azt a nyomorult kutyát. Ezt nehezen tudom elképzelni. Gyanítom, hogy félrevezették a látogatókat. De ez egy dolog, mert a teremõröknek tudniuk, látniuk kellett volna, mi folyik. Ha voltak teremõrök.

#76 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 20:56

Én nem hiszem el, hogy ez igaz. Nem tudom elképzelni, hogy akár csak 100 ember közül aki elment a kiállításra ne lett volna legalább 1 aki felemelte volna szavát a kutyáért. Nem akarom elhinni.

#77 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 21:10

az állatvédõk vhogy soha nem forognak ilyen helyeken. ezt most nem gúnyból írom, hanem tényleg így van. vhogy a lelkiismeretes emberek már nem mozognak ilyen körökben, nincs idejük ilyen puccos kiállításokra. elhiszem, hogy a látogatók között nem volt egy jóérzésû sem. én inkább azt nem értem, hogy ha ez be volt jelentve, akkor miért nem tolongtak odakinn, az ajtó elõtt az állatvédõk? lehet lezsírozták elõre az egészet. vagy tényleg csak egy szûk réteg tudott róla, válogatott vendégek. nem lehetne itthon tetkós szervezetet létrehozni? de most komolyan. egyre több ilyen hír röppen fel itthon is. rosszul vagyok tõlük... :(

#78 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 22:00

az állatvédõk vhogy soha nem forognak ilyen helyeken.

De könyörgöm, ehhez nem kell állatvédõnek lenni! :mad: Még csak ez sem kell hozzá. Csak EMBERNEK kellene lenni! Jah igen.. manapság ez már nem egy pozitív szó... Nem néztem végig a fotókat, nagyon durva még akkor is, ha -adja ég- megmenekült a kutya, hiszen nem 5 perc alatt került ilyen állapotba :hupp:

#79 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 22:17

Egy hétköznapi emberben is kellene, hogy legyen annyi jóérzés, hogy ezt nem hagyja. Mibe telt volna kaját és vizet adni neki, esetleg elengedni? Semmibe... Ilyenkor azt kívánom, hogy aki kikötötte/kiköttette és aki végignézte ezt, az ugyanúgy végezze. :mad:

#80 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 2. - 22:33

Valamikor tavaly volt hír, hogy egy ilyen modern mûvészeti kiállításon felakasztotta magát az egyik mûvész, és a látogatók napokon át kerülgették a lógó tetemét, mert teljesen azt hitték hogy az is a kiállítás része.

Amit nem értek, az az, hogy itthon egy karácsonyi betlehemes élõképhez (birkákkal, csacsival, neadj'isten tevével) többoldalnyi dokumentációt kell felvonultatnia a rendezõnek, hogy engedélyezzék...
Ja, oké. Gugliztam kicsit. Nem Európában, de még csak nem is az USA-ban volt az ominózus kiállítás. Nicaragua szemlátomást elõrébb jár a képzõmûvészetek, mint az állati jogok területén.
Bakker :(

(angolosok elõnyben: http://en.wikipedia....uillermo_Vargas )