Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Bács-Kiskun megye


  • Please log in to reply
521 válasz a témához

#161 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 13. - 14:37

Kecskemét környékérõl megy valaki Tatárra? Lehet, h csatlakozna 1 kisebb társaság.

#162 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 14. - 16:06

Silveradóról mennek sokan, meg tán Fülöpházáról is egy kisebb csapat.

#163 Old Firehand

Old Firehand

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 20:57

Kiskõrös környékérõl nem megy vki Tatárra, mert szeretnék csatlakozni.

#164 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 13:36

Walter tuti megy Kaskantyúról, és El Bronco sincs messze, onnan is megy egy csapat.

#165 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 13:40

(...) El Bronco sincs messze, onnan is megy egy csapat.

Hozzászólás megtekintése

De még milyen csapat!!! :yeah: ;) ;)

#166 Old Firehand

Old Firehand

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 13:57

OK köszi

#167 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 29. - 15:03

Sziasztok!Keresem a lovam kettõvel elöttem lévõ gazdáját (na ez most nem igazán kerek,de sebaj :) ) aki Tass-on lakik.Vagy esetleg nem ismeri valaki a pacimat?.Üdv

#168 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 29. - 15:12

Sziasztok!Valaki nemtud esetleg Dunaegyházán vagy közel egy lovardát, avgy olyan helyet ahol lovagolhatok?Mert mikor mamámnál vagyok eljárhatnék :P

Edited by Szilaj, 2006 március 29. - 15:15.


#169 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 13. - 19:56

Szilaj!Pontosan hol lakik mamád? Dunaegyházán vagy mellette?

#170 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 13. - 20:06

Dunaegyházán :)

#171 szaffi21

szaffi21

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 15. - 21:27

Sziasztok!SOS keresek bértartási lehetõséget Kecskeméten, olyan helyen, amit egy gyerek egyedül is meg tud közelíteni. Kérlek segítsetek!

#172 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 17. - 8:48

Szilaj!Akkor nemtok segíteni!Szaffi!Pontosan melyik részén laksz Kecskemétnek?Én tudok ajánlani pár helyet,ha érdekel.

#173 kikinda

kikinda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 28. - 10:13

Sziasztok!Kécskére költözöm a közeljövõben és növelni fogom az ottani lovat szeretõk táborát. Hányan mozogtok kécskeiek a topicban? Van egy lovam, viszonylag jól kijövünk egymással. Nem mondom, hogy tudok lovagolni, de legalább szeretek.üdv kikinda

#174 szaffi21

szaffi21

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 1. - 10:44

Hasufel!Én a Széchenyi városban lakom. Az a lényeg, hogy ne legyen túl drága és biciklivel vagy tömegközlekedéssel el lehesssen jutni oda. A Hetényben lévõ lovardákat ismerem, de nagyon drágák, a Csinos farmon pedig a tulaj éhezteti a lovakat. Ezen kívül van más ötleted?

#175 Fannka

Fannka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 2. - 10:57

Hello!Bocsi, h beleszólok de szerintem ez egy kicsit durva rágalom, hogy a Csinoson éheztetik a lovakat... Honnan veszed?És Hetényben csak egy lovarda van ott pedig szerintem nem az árak magasak, csak a színvonal... :ang:

#176 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 3. - 19:45

A CSinoson sok a ló,és kevés a pénz ez a baj.De nincsenek éheztetve.Én is ott tanultam sokáig.Hetényben vanpár lovarda és úgy tudom,Fülöpéknél érdeklõdj,itt a fórumon keresd meg Kesztert õ többet tud mondani ;)És igen nem az árak hanem a színvonal ;)Én is a széchenyiben lakom ;)Tiszakécskén meg nem ismerek senkit se.Az messze van :)

Edited by Hasufel, 2006 május 3. - 19:47.


#177 kikinda

kikinda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 4. - 7:18

Tiszakécskén meg nem ismerek senkit  se.Az messze van :)

Hozzászólás megtekintése

Köszi! Szerintem olyan kicsi az ország, hogy semmi sincs messze!kikinda

#178 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 4. - 11:14

Kicsinek kicsi az igaz.De pl idõm nem lenne,sõt erõm se ha odakéne járnom lovagolni.Mert mire odaérek,jöhetnék is vissza :rolleyes:

#179 Liza

Liza

    Csikó

  • Fórumtag
  • 648 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 4. - 15:29

Hasufel!Én a Széchenyi városban lakom. Az a lényeg, hogy ne legyen túl drága és biciklivel vagy tömegközlekedéssel el lehesssen jutni oda. A Hetényben lévõ lovardákat ismerem, de nagyon drágák, a Csinos farmon pedig a tulaj éhezteti a lovakat. Ezen kívül van más ötleted?

Hozzászólás megtekintése

De mégis ilyen hogy juthat eszedbe? Láttad már közelebbrõl azt a helyet? Mert ha nem, akkor csak úgy vaktába ne vagdalózz ilyen súlyos vádakkal. Ha mégis voltál ott, hát tényleg megnézted, hogy mit kapnak a lovak enni? Ugyanis, hogy ilyen mértékû dolgokat mondhass, nem elég, hogy csak egyszer voltál ott és körbenéztél, netán a kerítésen át bekukkantottál. Ahoz több idõ kell. És igen, voltak a Csinos farmnak nehéz idõszakai, de ezeket átvészelte és jelentõsen fejlõdött az utóbbi években. Nemhiszem, hogy még mindig tudna mûködni ha tényleg éheztetnék azokat a lovakat. Nem hiszem, hogy járna oda még akkor valaki, de mi mégis sokan vagyunk. Akkor hogy van ez? És egyáltalán ismered a tulajt? Mert ha igen akkor biztosan nem mondtál volna ilyet. Ha pedig nem, azt az elsõ bekezdésben már kifejtettem.És mégegyszer, nincsenek éheztetve a lovak és soha nem is voltak, és nem is lesznek.De ha már eleve ilyen véleménnyel vagy róla, akkor talán jobb is ha nem akarsz idejönni.Bocsi, hogy ilyen hosszúra nyúltam, de ezt muszáj volt. Õszintén ledöbbentem.

Edited by Liza, 2006 május 4. - 15:50.


#180 szaffi21

szaffi21

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 14. - 21:16

Liza!Képzeld, én már akkor lovagoltam, amikor azt sem tudtad, hogy mi az hogy ló. És igen, csont és bõr lovak voltak évekig, nem egy ember jött el onnan hozzánk lovagolni, mert nem bírta, ami ott megy. Sok bértartót ismertem és ismerek most is ott és tudom, hogy mi ment. Az lehet, hogy jelenleg miurán jó sok pénz ütötte a tulaj markát a támogatóktól jobb a helyzet, de azt szerintem nem lehet senkinek se megbocsátani, ha éhezteti a lovait. Akkor ne tartson annyit. És sokkal jobban lehetne csinálni azt a helyet. Pár év múlva majd meg is mutatom, ha lesz annyi pénzem, amit a tulaj nem tud vissza utasítani.

#181 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 19. - 14:38

Az tény,h nagyon rosszak voltak a körülmények.De az régen volt.Amúgy nemhiszem h elfogják adni azt a helyet ;) Gyulabácsiéknak ez az életük,bármennyit is ajánlanál fel.

#182 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 25. - 19:22

Sziasztok!Kécskére költözöm a közeljövõben és növelni fogom az ottani lovat szeretõk táborát. Hányan mozogtok kécskeiek a topicban? Van egy lovam, viszonylag jól kijövünk egymással. Nem mondom, hogy tudok lovagolni, de legalább szeretek.üdv kikinda

Hozzászólás megtekintése

szia kikinda,én tiszakécskei vagyok, mikor költöztök, és hova (városon belül, vagy város mellé)?Ha a kécskei lovasélet érdekel (ami egyébként elég jól szervezett, és hál' istennek sokan vagyunk :guny: ) szívesen informállak bármivel kapcsolatban.üdv,sh

#183 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 25. - 20:09

Kecskemét Város Önkormányzatának lapja (Városházi Hírek):Lovascentrum a Csalánosban:Szándéknyilatkozatot írt alá nemrég a Városházán Kecskemét képviseletében dr. Szécsi Gábor polgármester,Orosháza részérõl Jusztin Balázs alpolgármester és az Angol Telivér Egyesület nevében dr. Klinger András.Szándékaik szerint a két város tengelyén a hazai lovassport új bázisát szeretnék megteremteni.A három prominens személyiség által szignált megállapodás szerint-kellõ elõkészítõ munkálatok után-egy év múlva kerülhet sor a végleges formába önött együttmûködési szerzõdés aláírása.Ennek értelmében a két város-az esetlegesen késõbb a programba bekapcsolódókkal együtt-közös erõvel pályázhatna a lovas turizmus, a gyógyturizmus és oktatás, valamint lótenyésztés, a galopp és síkversenyezetés feltételrendszerének kialakítására,illetve feltételeinek javítására.Ehhez a versenyezetésben harminc-ötven éves múlttal büszkélkedõ Orosháza lovas létesítményeit,Kecskemét pedig a Csalánosi erdõ területét ajánlaná fel, mint ingatlant.Itt a Csalánosi parkerdõ közvetlen szomszédságában,EUs pályázati,valamint önkormányzati források felhasználásával egyúttal megvalósulhat a terület rehabilitációja is.A terv a hírös város életében egész éven át folyamatos turisztikai, oktatási és az idegenforgalomhoz kapcsolt rendezvények sorának lebonyolítását tenné lehetõvé,ezáltal fellendítve "Kecskemét-Magyarország Lovas Fõvárosa" idegenforgalmi vonzerejét is.Komlós József Jr.

Hozzászólás megtekintése



#184 kikinda

kikinda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 26. - 7:15

Sziasztok!Kécskére költözöm a közeljövõben és növelni fogom az ottani lovat szeretõk táborát. Hányan mozogtok kécskeiek a topicban? Van egy lovam, viszonylag jól kijövünk egymással. Nem mondom, hogy tudok lovagolni, de legalább szeretek.üdv kikinda

Hozzászólás megtekintése

szia kikinda,én tiszakécskei vagyok, mikor költöztök, és hova (városon belül, vagy város mellé)?Ha a kécskei lovasélet érdekel (ami egyébként elég jól szervezett, és hál' istennek sokan vagyunk :guny: ) szívesen informállak bármivel kapcsolatban.üdv,sh

Hozzászólás megtekintése

Shagan!Július vége - augusztus eleje a költözés várható ideje. A szolnoki útról jobbra fordulva találhatod a mintegy 15-20 éve épülõ új városrészt. No oda, határra nyíló nagykapuval. Annyit tudok a kécskei lovazásról, hogy a fogatosok kint vannak a neten, no meg láttam a szolnoki út és a Tisza között egy nem rossznak mutatkozó lovas helyet, de nem értem még a kapun belülre. Majd a közeljövõben és remélem, beengednek. Ja még azt is tudom, hogy hintókészítõje is van Kécskének. Az információ pénz! Összefuthatnánk költözésünk után és biztos vagyok benne, hogy sok helyi dologról adhatsz jó tanácsot. Szavadon foglak!üdv kikinda

#185 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 26. - 20:00

szia, kikindaszóval attól függ honnan nézzük a dolgokat: Szolnokról jövet, vagy Kécskérõl menet.. :gm: És melyik szolnoki út? A Szentkirály felé vezetõ(várost elkerülõ)vagy a városba vezetõ fõút? Ha Szolnokról jövet a fõút jobb oldali részére gondolsz, akkor az ott épült új házsorok mögött vagyunk, kb. 8 hektáron. :D Nem tudom a Tiszaparton milyen lovas helyet láttál, mert ott nincs. Legalábbis ahová be lehet nézni. Egyetlen fickó tart a Tisza partjához közel lovakat, de az egy magán hobbista.(egy sárga ház és istálló). Mi nagyon szép helyen vagyunk, a város felé haladva a Mol benzinkúttal szemben van egy kis utca, és annak a végén van az istálló. Kécskén a fogathajtás megy inkább, mint a lovaglás. De azért vagyunk mi is egy páran :guny: Mondjuk én lovagolok is és hajtok is, épp most kaptam két szép kancát hajtani, csak még hintó nincs. A hintókészítõ Eszes Béla, régóta ismerem, kitûnõ mester, gyönyörû hintókat készít.Jövõ hónap 10-én szombaton lesz nálunk fogathajót verseny, ez általában egész napos program, lovas bemutatókkal, mûsorokkal. Nagyon színvonalas szokott lenni, ha meg tudjátok oldani, gyertek el, találkozzunk.üdv,sh

#186 Guest_28Viki_*

Guest_28Viki_*
  • Guests

Közzétéve 2006 május 26. - 20:14

Sziasztok én Makádról irok van 2 hátas lovam.Van még valaki a közelbõl aki szereti a lovakat?Vagy esetleg tart is lovakat?? :) :kv:

#187 kikinda

kikinda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 29. - 8:53

Shagan!Úgy tudom, hogy a Bög felõl bejövõ utcát szolnoki útnak nevezik (bocs, ha nem), s mivel Szolnok megyébõl jövünk át, nekem innen jövet volt természetes jobbra meghatározni. ha a birtokotok a vasúthoz nagyon közeli, akkor már láttam ott néhány lovat (messzirõl), s csak egy karnyújtásnyira leszünk egymástól. mindenképp találkozni fogunk!Arra a hétvégére, ha jól emlékszem, állatkert kerül terítékre, tehát kimarad a kécskei kirándulás, de majd látjuk...Lassan kezdjük az összepakolást és HÓRUKK, költözünk.üdv kikinda

#188 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 29. - 19:21

kikinda,kb. jó helyen jártatok, a vasúti sínektõl kb. 100 m-re legelésznek a drágáim :ang: a kép hátterében a síneken túl a kiszemelt lakónegyed látható - a kép elõterében pedig a legújabb családtagunk :D :ang: .Posted ImageHa jöttök kécskére, írj és akkor talizunk.üdv

#189 kunharcos

kunharcos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 39 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 1. - 8:25

Sziasztok!Június 12-én és 13-án Kecskemétre leszek soför, azaz mindkét nap kb 8 órát kell majd várakoznom. Arra gondoltam, hogy e holt idõt kellemesen úgy tudnám kitölteni, ha lószagot érezhetnék. Tudtok olyan létesítményrõl ahol nem néznék rossz szemmel, hogy csak ott tátom a számat néhány órát?Elõre is kösz!Üdv

#190 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 1. - 19:21

Júlia lovasfarm az Arborétum mögött,esetleg nézelõthetsz Csinos Farmon is,bár már kint van Kecskemétbõl.Úgyhogy max a Júlia...

#191 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 5. - 14:43

Nyugodtan kinézhetsz a Julia farmra. Az Arborétum mellett van, és nyugodtan lehet szájat tátani bármeddig :) Bár nem lehet nagyon min... Juli egyész nap kinnt van, és lovagoltat.Borcsa

#192 kunharcos

kunharcos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 39 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 6. - 8:17

Üdv!Köszi a tippeket.Üdv!

#193 polgap

polgap

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 8. - 9:35

Sziasztok Kecskemétiek, Lajosmizseiek!Keresnék egy lovast, Györgyi Barnabást, ha valaki tudja,hogy tudnám elérni kérlek irjon nekem!Elöre is kösziPetra

#194 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 8. - 18:53

szia polgap,magánban elküldem neked Barna telefonszámát.üdv,shagan

#195 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 27. - 8:35

Fogathajtó Világkupa KecskemétenItt pedig bõvebb információ

Hozzászólás megtekintése



#196 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 27. - 8:36

Nemtuom hova lehetne máshova így berakom ide: I.Kecskeméti lovasfesztivál 2006.

Hozzászólás megtekintése

Gondoltam berakom ide is.Nemtudom kit érdekel,én pl megnézem azthiszem :)

Edited by Hasufel, 2006 június 27. - 8:37.


#197 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 27. - 15:39

Eddig úgy néz ki, én is tudok menni. :yeah:

#198 Guest_Sabrina_*

Guest_Sabrina_*
  • Guests

Közzétéve 2006 július 2. - 11:51

Én voltam a szabadidõs parkban . Nagyon jó volt. A maraton hajtás népes indulója és az izgatottan figyelõ díjugrató indulók felpesdítették a véremet! 65 induló volt a fogatoknál. A két verseny egy idõben zajlott. Gondban vltam hogy mit is nézzzek: ahogy beszorulnak az akádályokba a lovak, vagy izgulva az ugratást hogy lever-e lécet a lovas. Így ide oda néztem mentem, rohantamTudtok valamit a Kiskunfélegyházi fogathajtó versenyõl? Úgy tudom július 16-án lesz! Bõvebb infót ha tudnátok adni megköszönném!

#199 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 2. - 13:56

Én nemvoltam,de láttam a fogatokat.Tegnap meg ahogy jöttem haza a szabadisõ mellett,az úttesten jött egy koch ötös :) Tökjó volt :D Az autósok kicsit megvoltak lepõdve :D

#200 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 9. - 23:41

Sziasztok!Ne haragudjatok, hogy belepofátlankodok a topicotokba, csak arra szeretnélek kérni Titeket, hogy ha esetleg van köztetek Baja környéki, vagy Nektek esetleg nem fórumos, lovas ismerõsötök ott, kérlek nézzétek meg a Lovagoltatás, lovasoktatás, vagy a felestársas topicot! Köszönöm! :) Roni