Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Pinto


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
2 válasz a témához

#1 adriennmole

adriennmole

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2009 november 15. - 17:04

Többek között nekem is pinto-m van. Jelöletlen pacc. Nyereghelyen sütött shagya anyától, amerikai import paint horse apától. Mégsem sikerült megszerezni a papírokat. De nekem nem is hiányzik! Gondolom sokad magamnak akad még tarka paripája. Ide összegyûlhetnek :yeah: :kocc:

#2 Vén kecske

Vén kecske

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 409 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 19. - 22:12

[quote name='adriennmole' date='2009.11.15, 17:04' post='760030']
Többek között nekem is pinto-m van. Jelöletlen pacc. Nyereghelyen sütött shagya anyától, amerikai import paint horse apától. Mégsem sikerült megszerezni a papírokat. De nekem nem is hiányzik!


Szia :D

Nagyon örülök,hogy megnyitottad ezt az oldalt :yeah: Mi is gondoltunk már rá,de vmiért mindig elmaradt :(
Mi pécstõl 5-km re lakunk,és töbségében pintó lovacskáink vannak.
Most egy hete kis csõdikénk született,egyik szeme kék a másik barna,és nagyon aranyos :yeah:

Ha felkeltettem érdeklõdésedet,a képeket megnézheted a bocipaci.hu fórumon :kocc:

Nem a papir a lényeg,jó legyen a lovacska és kész. Akkor van egy kis gond,és plussz költség ha versenyeztetni is akarja az ember :gm:
Csõdi,vagy kanca a lovad??? :rolleyes:
mekkmek

#3 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 26. - 20:47

Meg úgy általában, ha bizonyítani kell a tulajdonjogot. Is.