Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Miskolc és környéke


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
3209 válasz a témához

#81 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 3. - 11:07

Egy újabb ismeretlen ismerõs! :D H. Józsi elött a tied volt Madi?A sárga csikóban vagy?annak idején milyen volt Madi?Amúgy látom, hogy Madeironnak írtad Maderon helyett, de mostanában megint újra iron (gyk: acél)lett, Posted Image tele van a segge és eléggé keménykedik néha, és meg kell gyõzni finom módszerekkel, hogy hagyja abba. :D :D :D

#82 Balage

Balage

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 37 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 3. - 19:44

Szerintem mi csak látásból ismerjük egymást, amikor megvetted, és elhoztad a sárgacsikóból, akkor találkozhattunk, az akkori tulajt ismerem.

#83 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 9:47

Sajnos nem az enyém...Hajdú Józsié, én csak lovagolom, amikor a másik mellett van idõm, bár nyáron megint szeretnék menni vele versenyre, illetve, ha kész lenne a fedeles, akkor mennék a Balogh féle versenyen is.De most így a sárban dagonyázva nem tudunk készülni. És az is baj, hogy 4-kor már sötét van én meg pont addig melózom.A Sárga csikóban még nem jártam, csak Bandiéknál, vagy Baloghéknál láthattál.Ott mennyi a bértartás és milyenek a viszonyok (a csikóban)?

#84 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 20:13

Sziasztok! Hallotam és most már láttam is az oldalaitokak Jó egy kicsit olvasgatni a leveleket nekem is van lovam egy kicsit több is mint kellene.Folyáson lakom . Ez polgár mellet van .Mára ennyi az irásból ugyan is életemben most irok elöször számitógépen és fárasztó volt ez a félóra amig megirtam ezt a pár sort.Bocs a hibákért. Sziasztok. Posted Image

#85 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 5. - 12:13

Hi!csak nem egy Hobo rajongó?Hány lovad van és milyenek?

#86 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 5. - 16:15

idézet:
Eredeti szerzõ: KOPASZ KUTYA: Sziasztok! Hallotam és most már láttam is az oldalaitokak Jó egy kicsit olvasgatni a leveleket nekem is van lovam egy kicsit több is mint kellene.Folyáson lakom . Ez polgár mellet van .Mára ennyi az irásból ugyan is életemben most irok elöször számitógépen és fárasztó volt ez a félóra amig megirtam ezt a pár sort.Bocs a hibákért. Sziasztok. Posted Image [/QUOTE]Hali!Mi alighanem ismerjük egymást ;) .Szerintem írj egy pársort a bemutatkozásba is, hogy szó ne érje a ház elejét.Egyébként üdv a fórumon (a Kopaszkutya kazi már sose fog ideérni? :D )

#87 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 5. - 20:46

Sziasztok! Köszi az üdvözlést. De igen, egy Hobo kedvelõ lakozik bennem. Jelen pillanatban 6db lovam van,+további 6 ami a cimboráké.Van egy Német sportpóni mén,2 sportpóni tipusú Arabos? kanca és egy ugyan ilyen herélt is.Továbbá a fenti ivarképesek 1-1 mén és kanca csikója.A többi.1Gidrán kanca,1Furioso herélt,1wels A kanca ,1wels B mén csikó,1azonosithatatlan 111 cm-es aprólék+az egyéves csikója.Tom!Bizti hogy ismerjük egymást.Meglessz a kazi is,ne félj.Szivesen irnék abba a bemutatkozós,?? valamibe HA TUDNÁM HOGY KELL(Ez az én hibám hogy nem tudom )Nincs több hely????? ezért jó éjt Sziasztok !

#88 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 12:52

Helyileg hol vagyol?

#89 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 17:59

Folyáson lakom ,ez polgár mellett egy kistelepülés(450lakosú).

#90 hintapaci

hintapaci

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 18:01

Sziasztok!Boldog Új Évet mindenkinek!

#91 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 23:25

Sziasztok!!!!!!Átlátogattam aDebrecen környéki lapra,ott aztán van ám élet .Láttátok már?Tom,elmondhatnád hogyan kell abba a "szó ne érje a ház elejét-be" bemutatkozni. Van valakinek tapasztalata,hogy mit lehet kezdeni az olyan lóval,amelyiknek állandóan "elõre nyúlik az elsõ lábak patája"?Már próbáltam mindent,patkók stb,de semmi nem használ.Patkoláskor beállitjuk 52 fokra ,és már 10 nap után látszik,hogy megindul elõrenyulni.6-8 hét után ha levesszûk a patkót megint csak 45 fok körüli.Nincs töle baja,de hosszú távon biztosan nem használ!

#92 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 7. - 0:00

Gyere be hozzánk valamikor (Nyékládcity)vagy hívj fel.

#93 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 7. - 9:10

Vagy Godó józsit tudnám ajánlani, õ foglalkozik "gyógykovácsolással".Az enyémnek a két eleje elég franciás volt és most, amióta õ csinálja egyenesen áll.

#94 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 8. - 20:36

Szia tomsawyer!Nyékládházán a fõút melletti nagy lovas tanyán lovazol? Évente többször járok Nyékládházán, és mindig is szerettem volna ott lovagolni. Barátaink laknak ott, lehet, hogy ismered is Szabó Norbit és családját?emeset

#95 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 8. - 21:34

Köszi s tippet agrobe, Helló Tom, majd hivlak.Jó hétvégét mindenkinek.

#96 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 11. - 21:55

Sziasztok !!!!!!! :eek: Mi ez a nagy csend errefelé???? :confused: Tom! Azt mondtad ,hogy a szeptemberi folyási Gyermek ügyességi lovasverseny képeit felraktad a netre.Megmondanád hol találom???? Posted Image Különben miért vagytok ennyire csendben?? Halló, Mondom hallóóóóóóóóóó.Hát nem hallja senki? :( Na akkor hiába kiabálok én itt !

#97 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 11. - 22:19

Azért eza csend mert rohadtul nem történik itt semmi.Nem igazán emlékszek, de egy biztos, hogy nincs még fennt.

#98 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 11. - 22:24

Valahogy keveredj el a"lovas"-ba.A lap tetején van egy olyan, hogy"lovas fórumok" click arra, utánna a"lovas"-ra aztán lehet csemegézni :D .

#99 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 12. - 10:42

Valaki írjon nekem véleményt a sárga csikóról!Lécci lécci!És egyébként meg hogy nem történik, vagy történik az csak rajtunk múlik, nem????CSináljunk valamit, szervezzünk találkozót, bulit stb...

#100 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 12. - 20:56

Tomsawyer!Nekem még nem válaszoltál. Légyszi!A folyási verseny képeket én is szívesen megnézném, hátha látszana rajta Remény valahol!emeset

#101 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 12. - 21:01

A Sárga Csikóban még nem voltam mostanában (csak kb. 15 éve). Most új tulaj van, akiket ismerek, nagyon rendesek. Persze ez nem jelent sokat, mert az edzõt nem ismerem, bár normális tulaj nem hiszem, hogy alkalmaz nem normális edzõt :D

#102 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 12. - 22:12

Sziasztok.Tényleg "letargigus" ez az oldal!HA mint ujjonc bele vauvauzhatok,szerintem ugy lehet feldobni,hogy csináljuk. :( Tom,készül a "Biotop országos gyermek ügyességi lovasverseny"web??? lapja ,azon lesznek ám csak tuti képek! Különben amit te csináltál itt azok is jók,néhányat felhasználunk belölle a versenykiadványhoz is meg lehet a web??? lapunkhoz is (Ez aztán a tuti hir.) :D Szia emeset! Te mindenhol ott vagy?? :eek: Agrobe. Valami jó közös lovizásban benne lennék én is! tongue.gif Te hol lakszaszolszasz???Ha mindenki részérõl megoldható a lószállitás ,akkor szivesen meghivo a bandát hozzánk.Tom már volt itt tavaj,kérdezzézek milyen a környékünk: :confused: A Tisza 5 a nyugati csatorna 1,és egy nagy öreg tölgyerdö 2 km,nembeszélve a halastavakról! :rolleyes: Itt nálunk folyáson elég mozgalmas az élet. Nagyon sok programunk,ill rendezvényünk,bulink van.16. án lessz a megbeszélésünk,ott egyeztetjük az idõpontokat. Ha valakit érdekel küldök rólla infót. De persze ettõl függetlenül is összejöhetünk egy jó kis lovira. Posted Image Agrobe,rollsd hol lehet többet megtudni? tongue.gif Tom, mi van borókával? Õ nem egy közös ismerõsünk???? Gyerekek,ne hagyjuk már ezt az oldalt ellaposodni! Ünnepélyes fogadalmat kérek mindenkitõl a heti 5 bejelentkezésre!Válaszoljatok! DE ne egy hét mulva.

#103 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 12. - 23:12

idézet:
Eredeti szerzõ: emeset: Tomsawyer!Nekem még nem válaszoltál. Légyszi!A folyási verseny képeket én is szívesen megnézném, hátha látszana rajta Remény valahol!emeset [/QUOTE]Bocs!Elfelejtettem.Szabó Norbiékat nem ismerem.A lovakat pedig itthon tartom háznál.

#104 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 12. - 23:26

Ennek örülök.Híres leszek :D !,híres leszek :D !Hogy milyen a környékük?Lapos mint az asztal :D .A gond az, hogy a lóállatfuvarozással már meg is vagyok lõve.Ez idõvel úgy néz ki változni fog (legalább 1év).Autó már van, jogsi folyamatba téve, utánfutózás a vizsga után egy évvel.Borókával szoktam konzultálni telefonon, õ is le van állva mostanában.Bár én is ki tudja mikor ültem az állaton utoljára, hála a"jó"idõnek.A karámban térdig ér a sár.

#105 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 13. - 0:20

KK!Ha Emeset meglátogat, akkor lehet, hogy majd vele fogok tratani, már úgyis meghívtál minket a debreceni topikban. Posted Image Amúgy meg nincs miért izgulni, azért is van itt csend, mert kevesen vagytok errõl a környékrõl. Mi sem vagyunk többen, de végre beindult az élet a debreceniben. De mi is így kezdtük! Az elején alig volt valami kis pislákoló élet. Posted Image Na, én is gyarapaítottam a hozzászólásaitokat. ;)

#106 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 13. - 9:49

KK!Rólam bõvebben a bemutatkozásban olvashatsz valamikor jó régen, vagy az áldozat címû helyen...De dióhéjban: 27 éves agrármérnök nõszemély vagyok, Miskolcon az Avason lakom. Egy lovam van: Beysha és egy másikat lovagolok versenyre(picikékre) készítem fel, illetve egyen már indultunk. A képeket ezen a topikban meg is tudod nézni mindkét lóról. Akik ismernek vagy innen a fórumról elmondhetják, hogy ha tudok bárkinek szívesen segítek, van néhány tanítványom, akikkel szívességbõl a közös öröm miatt foglalkozom. Ezért érdekelne az ügyességi verseny, ha nemcsak pónival lehet indulni. Jó lenne ha megírnád, hogy ez mirõl szól!Tomnak ne hidd el egy szavát se, mert nekem régóta ígéri, hogy meglátogat :D Posted Image !!!

#107 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 13. - 9:54

KK!Ha valiknek a hozzászólásait keresed, akkor a lap tetején lévõ "keresés"-re kattintva tudod azokat megtalálni: beírod, hogy agrobe pl. és akkor az összes hozzászólásomat kidobja és meg tudod nézni.

#108 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 13. - 18:33

Kopasz Kutya!ez most pozitív, vagy negatív megállapítás volt??? :confused:

#109 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 13. - 22:53

:D Szisztok mindenkinek! Emeset! Azt, hogy mindenhol ott vagy, Én pozitív értelemben kérdeztem, nehogy félre értsd! Képzeljétek, Ikácska ma itt járt (Õ a debreceni oldalon leledzik). Agrobe! Köszi a bemutatkozást! A Gyermek Ügyességi Lovasversenyen 6-12 és 13-18 éves korosztályban, kezdõ , könnyû , és nehéz kategóriában indulhatnak a gyerekek, bármilyen méretû és fajtájú lóval. Ha megadod a címed, akor küldök egy 2004.-es versenykiadványt, abban minden részletesen benne van, de inkább várd meg a 2005.-öst, mert néhány dolog változni fog. Posted Image Különben az országos versenyfordulók mellett ( Hajdúböszörmény, Folyás, Kecel, Veszprém, Kaposvár, Inárcs) akarunk úgynevezett területi illetve regionális fordulókat is szervezni, melynek az egyik helyszíne Miskolc lenne (a jövõhéten megyek az egyik miskolci objektumba megbeszélésre). Ha tudtok benne segíteni, hogy megmozdítsuk a Miskolc környéki gyerekeket is, az jó lenne, mert a területi versennyel pont ez lenne a célunk. Lesz még regionális forduló Hódmezõvásárhelyen, lehet, hogy Nyíregyházán is, illetve egy Debrecenben (pont most kértem meg a debrecenieket, hogy segítsenek egy kicsit). :cool: Ikácska! Van egy nagycsomó, nagyon - nagyon jó képem. Ha leírod, hogy hogyan tudnám õket felrakni, akkor közzé tenném! Fájl-ban illetve Cd-n vannak a képek! TOM! Nem dícsérted agyon a folyási környéket! Pedig tök jó, nem? Agrobe! Ha le tudod hozni a lovad (50 km-re vagyunk), gyere le valamikor, tök jó helyek vannak erre, ha megyünk ki (úgy is viszem a gyerekeket is) kijöhetnél egyszer velünk.

#110 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 13. - 23:09

KK!Segítek, de ez kicsit bonyolultabb lesz. Gondolkodtam, hogy regisztrálok a nevedben egyet, de nincs megadva az e-mail címed és kellene.De te is regisztrálhatsz egyet, csak értelemszerûen ki kell tölteni, kezd el mondjuk [url="http://"http://tar.hu/tar/regisztracio"]ITT (katt rá).[/url] Ha nem megy, akkor szólj, és megcsinálom neked, csak adj meg e-mail címet. Ha ezek megvannak, mehetünk tovább, akkor majd segítek a következõ lépésekben is. [ Január 13, 2005, 22:10: Az üzenetet átszerkesztette: ikácska ]

#111 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 0:36

emeset!15 éve jártál a Sárga Csikóban? Kb én is.Nyéken Szabó Norbit ismerek, de Te melyiket ismered? Posted Image Csak a korát mondd meg ;)

#112 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 15:54

Blue!Szabó Norbi kb. 35 lehet (+-2 év Posted Image SZámítógépekkel, telefonnal foglalkozik.

#113 Lófalójófaló

Lófalójófaló

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 187 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 17:42

Sziasztok (szülõ)földieim! Posted Image A Sárga Csikó engem is érdekelne, mert ha legközelebb odalátogatok, szeretnék lovagolni. A 26-os melletti fedelesben nekem nem lehet, mert 80 kg a súlyhatár :eek: A legutóbb (karácsonykor)Bükkszentkereszten terepeztem. Az nagyon jó volt. Egy kocsis lovon vágtáztam, mert az elbírt. Posted Image Szóval pacizós helyeket sorolhattok, ahol van strapabíró ló nekem, a kedvesemnek pedig egy finom lelkû, szárban "dolgozó" paci, aminek nincs széttépve a szája.Viva la Borsod! Posted Image

#114 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 20:19

Mi van már itt?????? Megint nagy a csend!Agrobe,várom a válaszod. Tom,holnap délután lehet benézek hozzád!!!!!!Aki elsõnek ir a 4 oldalra annak viszek egy üveg pezsgõt!!!!!

#115 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 21:28

Na végre :D .

#116 Lófalójófaló

Lófalójófaló

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 187 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 21:55

Milyen pezsgõ? :rolleyes: Ló is van hozzá? Posted Image Sör nincs? Posted Image Posted Image

#117 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 22:36

Sziasztok mindenkinek!Arról volt szó, hogy feldobjuk az oldalt!!! Különleges telepatikus képességekkel rendelkezem, olyan érzésem van, hogy nemsokára két nagyszerû fórumossal találkozhatunk ezen az oldalon. Én máris üdvözlöm õket! Posted Image Aztán nem árulkodni. :eek: Írjatok!

#118 Lófalójófaló

Lófalójófaló

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 187 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 22:55

Írni jó, Miskolc és környéke jó,a fórum jó és a legfõképp lovagolni JÓÓÓÓÓ! Posted Image (De a kibicnek semmi sem drága Posted Image ) Posted Image

#119 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 23:09

Ki VagyÉs Honnan?? Üdv néked! Posted Image Hogy keveredtél erre az oldalra?Ird meg hol élsz!??Most egy kicsit nem fog az agyam ! szia lófaló!!!!

#120 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 23:34

Csak a tömény henyélés itt is ! Hát,ilyen világban élünk!