Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Bp-i Szentlõrinci Túra, Szabadidõs és Sport Lovas Egyesület


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
270 válasz a témához

#121 Guest_Hehehe_*

Guest_Hehehe_*
  • Guests

Közzétéve 2008 július 21. - 8:22

Huhh azért itt durva a fejem. :D Megnyugtatok mindenkit, hogy élõben egy fokkal normálisabban nézek ki, különösen, amikor nem vigyorgok, mint egy tök. :D De azért tényleg ari. :) Nem is emlékszem, hogy ennyire örültem.

#122 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 8:32

Gondolom, hogy rajtam somojogsz, miután a 32. próbálkozásra sem tudtam feltûzni a díjszalagot. :D
Picit" mocorgott " a lovacskád. :gm: A Fuszekli meg aggódott, ahogy látom. :)


Huhh azért itt durva a fejem. :D Megnyugtatok mindenkit, hogy élõben egy fokkal normálisabban nézek ki, különösen, amikor nem vigyorgok, mint egy tök. :D De azért tényleg ari. :) Nem is emlékszem, hogy ennyire örültem.

Dehogy durva.
Mondom, hogy rajtam mulattál! :D :D :D
Ez, meg ugye, megbocsáthatóóóóó! :)

#123 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 8:32

Meg öt lábon közlekedett, nem szégyelli magát?! :confused: :D

Megérkeztek!

http://www.zshorvathfoto.hu/

#124 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 8:42

Ezek a kitörõk egyre profibbnak tûnnek :eek: , tényleg saját???

#125 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 8:43

Ezek a kitörõk egyre profibbnak tûnnek :eek: , tényleg saját???

Dehogy. Aachenbõl kértem kölcsön. :cool:
Köszi Zsubé. :ang: Jó nyaralást Nektek.
Halásziban találkozunk?

Edited by don quihote, 2008 július 21. - 8:45.


#126 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 9:24

Halászikor mi esküvõzünk, úgyhogy sajnos nem tudunk menni. Fél óra és indulunk! :kir:

#127 Guest_Hehehe_*

Guest_Hehehe_*
  • Guests

Közzétéve 2008 július 21. - 20:57

Meg öt lábon közlekedett, nem szégyelli magát?! :confused: :D

Megérkeztek!

http://www.zshorvathfoto.hu/


Köszi, köszi. Még majd válogatok mit hogy akarok. :D

Mindig ezt csinálja, kell egy kis show, nem szorulhat háttérbe. :gm: Mindennap a pályára való beérkezéskor ezzel indulunk. Utána egy kis harc, aztán ha sikerül lekaparni a fejét, akkor már befogja a száját és behúzza a "lábát" is. :D

Halásziban találkozunk?


Halásziiii?? Lovastalálkozó? Mano elvtárssal? Én is megyek!! :D Igaz csak egy napra (közben lovastúrázunk egyesületestül), mert Mano ránk parancsolt és pályát kell építenünk az ugrószámnak, de aznap lesz ám party! :yeah:

#128 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 27. - 19:42

Én is megyek!! :D

... akkor ott találkozunk. :)
Pálcákra vigyázni! :D :D :D

Edited by don quihote, 2008 július 27. - 19:46.


#129 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 30. - 10:05

Országos díjugrató verseny a kerületben Csoportok: alap Szerzõ: Fülep Erzsébet A Szentlõrinci Túra Szabadidõs- és Sport Lovas Egyesület július 20-án rendezte meg a III. Országos Díjugrató Versenyt a 1908 Szentlõrinci Atlétikai Club (SZAC) pályán. Manapság az ugratóverseny a leglátványosabb, legnépszerûbb lovassport egyike. A lóval való sportolás során aktív kapcsolat alakul ki az ember és az állat között. Fel kell venni a mozgását, érezni, hogy mit akar, és a segítségére lenni. Ehhez a fizikai felkészültség mellett mindenképpen lelki harmóniára van szükség, ugyanis teljesen egy hullámhosszon kell lenni egymással a lónak és az embernek… A díjugratás során a lovasok egymástól eltérõ magasságú és szélességû akadályokból álló sorozaton ugratnak át. A lovasoknak a pályán, meghatározott számú leverhetõ, mesterséges akadályt kell - a szintidõn belül - meghatározott sorrendben leküzdeniük. Az 2008-as szabadtéri szezonban összesen négy országos díjugrató versenyre kerül sor a pestszentlõrinci 1908 SZAC pályán (Gerely utca) a kerületi önkormányzat és a Szentlõrinci Túra Szabadidõs- és Sport Lovas Egyesület szervezésében. A versenysorozat fõvédnöke dr. Mester László polgármester, országgyûlési képviselõ, védnök pedig Szaniszló Sándor, a sportért felelõs alpolgármester. – A mai, immár harmadik díjugrató versenyen nagyon sokan vettek részt – mondta Kovács László, Szentlõrinci Túra Szabadidõs- és Sport Lovas Egyesület elnöke. A IV. Országos Díjugrató Versenyre szeptember 28-án kerül sor, szintén az 1908 SZAC pályán. A hét versenyszámból álló megmérettetésre ezúttal 114 lovas nevezett be, és közülük voltak, akik több kategóriában is indultak. A résztvevõk a pálya talaját, a körülményeket egyaránt jónak találták - tette hozzá az elnök. A versenybíróság négy fõbõl állt, az elnöki tisztet Abay Pál töltötte be. Az elsõ hat helyezett értékes ajándékban részesült. S a szezonban mind a négy alkalommal meghirdetik a szervezõk az önkormányzat által felajánlott Aranyos Kupát, amit ezúttal Szaniszló Sándor adott át a gyõztesnek. Verseny eredmény: I.versenyszám: C/0 nyitott 1.Radics Roland (Medoc nevû lován )Márk Alfonz Lovas Klub 2.Burján Boglárka Barbara (Brigide) Alfonz Lovas Klub 3.Ujvári Tünde (Rebeka) Aput SE II.versenyszám: B/1a stílusverseny kezdõ lovasok 1.Kardos Adrienn (Celine) Akadémia LE 2.Winkler Márk (gróf Monte Christo) Medinp Kft., 2.Kovács Dóra (Flavius) Caprilli Lovas Club 4.Földi Violetta Gyömrõi LE 16532 III. versenyszám: B1/b stílusverseny kezdõ lovak 1.Kölcsey Rieden Sandra, (Astronaut) Dánosi Lovasklub 2.Hargitai János, (Zivatar) Bercsényi Lovasklub 3.Végh Fanni ( Regõs Bendegúz) V&S Lovasmajor SK IV. versenyszám: - C1 nyitott 1.Ferenczi Szilvia, ( Démon) Alsónémedi Amadeus LSE 2.Burján Boglárka Barbara, (Brigide) Alfonz Lovas Klub 3.Farkas Anett ( Boni) Equirria Lovasklub 9918 V. versenyszám: - Aranyos Kupa 1.Sipos Attila, (Amulett) Szt. György LK 2.Bujdosó Áron, (Helikopter) Pasaréti Honvéd Lovas SE 3.Krauth Márta, (Dolli) BMTE Lovas Szakosztály VI. versenyszám: – B/2 ifjúsági 1.Zrínyi Barbara, (Gondolat) Ráckevei SE 2.Pál Bence, (Csipkerózsika) Alfonz Lovas Klub 3.Végh Fanni,(Regõs Bendegúz) V&S Lovasmajor SK VII. versenyszám: B/2 nyitott 1.Göttler Vilmos, (Zümmögõ) Állatorvos-tudományi Kar 2.Lénárd Nóra, (Bóbita) Gödöllõi Lovas SE 3.Korbán Krisztián, (Akadémia Kaland) Akadémia LE További információ a versenyrõl: www.dijugratas.hu

#130 Hehehe

Hehehe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 695 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 31. - 12:30

Jaj de jó volt! :yeah: Alig várom a következõt!!!!

Pálcákra vigyázni! :D :D :D

Most már van egy király pálcám (köszi Donqi!! :D ), szóval önmegtartóztatást gyakorolok és nem vetemedem a magántulajdon megsértésére. :kir: Csak ha valami nagyon jófélét látok gazdátlanul... :gm:

#131 Hehehe

Hehehe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 695 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 6. - 15:41

Húúha láttam már lehet nevezni... Nagyon sunyin kifigyeltem. :dev: Ha lesz ingyér kaja, akkor indulok hahaha. Najó amúgy is. :D Kedvenc versenyem.

#132 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 7. - 19:16

Ha lesz ingyér kaja, akkor indulok

:yeah: :kocc:

Edited by don quihote, 2008 szeptember 7. - 19:17.


#133 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 8. - 9:40

2008. szept 28 - án 9 órai kezdettel kerül megrendezésre a 4. egyben döntõ forduló a Szentlórinci kupa sorozat befejezéseként. A helyszin változatlan: Bp. XVIII. ker. Nefelejcs - Gerely utca sarkán lévõ sportpálya. Ekkor kerûl átadásra, a B2 döntõje után az aprilia motorkerékpár. A meghívottak között van, és jó esélyekkel indul két fórumos társunk is, nagyon nagy örömömre. Aki szeretne eljönni, a versenyre drukkolni, és itt azt elõre jelzi, az vendégünk egy finom ebédre. A szünetekben színes programok: díjlovas bemutató Line dance bemutató terepjáró bemutató aprilia motorok bemutatása gyerekeknek pónilovaglási lehetõség Részletek a www.dijugratas.hu oldalon. A két fórumos társunk egyikének pedig, nagyon szeretnék átadni egy kulcsot, ami a motort indítja. :) Mindenkinek jó szórakozást, a versenyzõknek pedig sok sikert kívánok!!! HAJRÁ!!! :yeah:

#134 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 9. - 8:23

Nekem is adhatnád azt a motorkulcsot. :kir: :yeah:

#135 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 11. - 9:32

Nekem is adhatnád azt a motorkulcsot. :kir: :yeah:

Kapsz tõlem egy motorkucsot, igérem. :kir:

#136 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 12. - 19:52

:D Kedvenc versenyem.

Benne vagy az újságba. :kir: Majd viszek egy példányt.

#137 Hehehe

Hehehe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 695 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 12. - 20:20

Benne vagy az újságba. :kir: Majd viszek egy példányt.



Húúha, milyen újság és mi van benne? :D Ha a Playboy vagy a Hustler, akkor mindent tagadok... :dev:

#138 Kislovas

Kislovas

    Csikó

  • Fórumtag
  • 255 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 16. - 21:46

Sziasztok!! Nagyon jó képek készültem az utóbbi versenyrõl :D látom a hangulat mindíg ilyen jó... :P sajnálom, h nem tudtam elmenni, DE!!! Szept 28-án mindenképp ott akarok lenni!!!! :D :D igaz pályaépítésre így se tudok menni (suli bekavar... :S ), de vasárnap fél 8ra nagyon szívesen megyek ,ha szükség van rám... :D csak az égiek legyenek kedvesek, nehogy olyan idõ legyen, mint amilyen most van :S Csak gondoltam bejelentkezem, h tudjátok még élek és nem felejtettem ám el a versenyeket ;) Pussz

#139 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 17. - 13:56

Kislovas! Persze, hogy szükség van rád. ;) :yeah:

#140 Hehehe

Hehehe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 695 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 22. - 20:00

No neveztem megintcsak, B1-be két állattal, C1-be már csak az egyikkel, hogy tripla esély legyen. :gm: Donqui remélem ezúttal is intézel nekem valami kupát vagy minimum egy szalagot haha... :dev: :D

#141 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 23. - 9:10

... egy izzasztóval biztos többel mész haza. :yeah:

#142 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 25. - 9:08

Jelentés: Holnaptól már nem esik az esõ, picit szeles lesz az idõ és vasárnapra szerintem minden felszárad. 17-21 fokot ígérnek, csendes hétvégével. :ang:

#143 Ezüstke

Ezüstke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 871 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 25. - 9:11

Úgy legyen! :D Írtó dühös leszek, ha nem így alakul az idõjárás!

#144 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 25. - 9:31

Jelentés:
Holnaptól már nem esik az esõ, picit szeles lesz az idõ és vasárnapra szerintem minden felszárad. 17-21 fokot ígérnek, csendes hétvégével. :ang:

Teljesen ideális verseny idõ lesz. :yeah: Intéztem! :D
Az eddigi startok száma: 91

#145 Hehehe

Hehehe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 695 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 25. - 11:47

Úgy legyen! :D
Írtó dühös leszek, ha nem így alakul az idõjárás!


Én meg pláne. :D

Helyes Donqui, ez a minimum egy szervezõnél. Alap, hogy elintézed a jó idõt. :dev:

#146 Ezüstke

Ezüstke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 871 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 25. - 11:56

Igen Don! Pekingbe is el lehet intézni a jó idõt :D ! Hajrá :dev:

#147 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 29. - 8:27

Úgy legyen! :D
Írtó dühös leszek, ha nem így alakul az idõjárás!

Az idõjárás tökéletes volt, de Téged nem láttalak????

Megvolt a záró forduló.
Volt egy kisebb baleset, de a végére kiderült, hogy nem súlyos a dolog.

Ami nagyon feltünõ volt számomra, az a sok felkészületlen lovas, és a nem megfelelõen felkészített ló nevezése.
Érthetetlen, hogy azok a lovasok, akik még nem érettek meg a versenyzésre, és azok a lovak, akik még szintén nem alkalasak a megmérettetésre, miért eröltetik az ilyen fajta kihívást. Nem jó ez sem a lovasnak, sem a lónak.
Azt gondolom, hogy nagy a felelõssége ezen a téren az egyesületeknek, és az edzõknek egyaránt.
Annyi kárt tettek az akadályokban, hogy lesz munkám a téli hónapokban bõven.
Még a rozsdamentes vasból készült ugró oszlopokat is sikerült eltörniük. A rudakról nem is beszélve.
A megfelelõ tanulságokat levontam, és jövõre már az egyesület a saját, 3,5 hektáros területén tudja megrendezni a versenysorozatot.
A motor gazdára talált, de sajnos nem fórumos nyerte.
Az eredményeket meg lehet nézni a www.dijugratas.hu oldalon.

#148 Ezüstke

Ezüstke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 871 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 29. - 10:36

IDÉZET(Ezüstke @ 2008.09.25, 08:11) Úgy legyen! Írtó dühös leszek, ha nem így alakul az idõjárás! Don "Az idõjárás tökéletes volt, de Téged nem láttalak????" Kedves Don! Sajnos nem értem rá, de jövõre az összes rendezvényeteken részt fogok venni! :) Igérem ;) A részletekre kíványcsi lennék! Széttört az akadályunk??? Vagy még áll? :rolleyes:

Edited by Ezüstke, 2008 szeptember 29. - 10:37.


#149 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 29. - 13:42

Széttört az akadályunk??? Vagy még áll? :rolleyes:

A Tiétek tökéletes állapotban van. :yeah:
A Ssang Yongos sérült meg. Oszt néhány rúdból lett fogpiszkáló. :dev:

#150 Ezüstke

Ezüstke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 871 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 29. - 16:18

A Tiétek tökéletes állapotban van. :yeah:
A Ssang Yongos sérült meg. Oszt néhány rúdból lett fogpiszkáló. :dev:


Húúú, akkor most nagy kõ esett le a szívemrõl! :D

Edited by Ezüstke, 2008 szeptember 29. - 16:18.


#151 Hehehe

Hehehe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 695 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 29. - 22:11

Na én is itt vagyok végre. :)
Szerintem ez a forduló is remek volt, profi volt a szervezés, jó volt a pálya, minden a szinte már hagyománnyá vált magas színvonalon mûködött. A lovakat is jól el lehetett helyezni, a lovasoknak is minden rendelkezésükre állt, amit csak egy versenyhelyszíntõl el lehet várni. Személy szerint nagyon jól éreztem magam, bár megint rohannom kellett haza az állatokkal, így nem tudtam kiélvezni ... :mad: Meg hát azért annyira nem brillíroztam enyhén fogalmazva. :dev: Nem baj, jövõre ugyanitt talán B2-ben, kevésbé másnaposan, mint most. :) Addig még van egy fedeles szezon, ígérem kevesebb lesz a közgáz-buli és több a lovaglás. :D
Mégegyszer gratula, méltó zárása volt ez az idei kupasorozatnak! Köszönjük a szervezõknek azt hiszem az összes versenyzõ és nézõ nevében is! :yeah:

Donqui! Köszi a nyeregalátétet, felpróbáltam Flavira, nagyon csini. :)

Edited by Hehehe, 2008 szeptember 29. - 22:13.


#152 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 30. - 12:38

Nagyon szívesen. :) ( megnyerted, igaz nem szeretek veszteni, de ezt most nem bántam ;) ) Kár pedig, hogy nem maradtál tovább, mert akkor láthattad volna a Göttler Vilit motoron, megtenni a tiszteletkõrt. :D A többiek meg mentek utána. Titán, a Vili lova, csak állt középen a Fuszeklival, és nem értette, hogy - kaptam egy szallagot, a " fõnök " itt hagyott, ilyenkor mi van? :confused: pedig ott kéne ügetnem a csapat elején. :ang:

Edited by don quihote, 2008 szeptember 30. - 12:42.


#153 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 30. - 15:24

Fotóóóót :D

#154 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 30. - 20:29

Itt van a nyertesünk:

Posted Image

Gratulálok mindenkinek!
(katt a képre)

#155 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 1. - 9:38

Köszi Zsubé. Nagyon jók a képek. A Vili a motoron, szuper. Az úgy volt, hogy mondom a Vilinek az eredmény hírdetésnél, baj van. Aszongya, mia a baj. Mondom, motoron kell metenni a tiszteletkõr. Aszongya, OK. És bevállalta. Régóta ismerem, de nem gondoltam róla, hogy ennyire jó fej. :)

#156 Hehehe

Hehehe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 695 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 1. - 13:28

Köszi Zsubé. Nagyon jók a képek.
A Vili a motoron, szuper.
Az úgy volt, hogy mondom a Vilinek az eredmény hírdetésnél, baj van. Aszongya, mia a baj. Mondom, motoron kell metenni a tiszteletkõr. Aszongya, OK. És bevállalta. Régóta ismerem, de nem gondoltam róla, hogy ennyire jó fej. :)



Nagyon jóarc lehet. :D Én biztos dobtam volna egy hátast. Baromi jó ötlet volt! :yeah:

#157 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 3. - 7:00

Baromi jó ötlet volt! :yeah:

:yeah:
Vasárnap az újság sajna itthon maradt. Van rajtad ruha a képen, még kobak is. :D

#158 Hehehe

Hehehe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 695 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 3. - 12:31

:yeah:
Vasárnap az újság sajna itthon maradt. Van rajtad ruha a képen, még kobak is. :D


Óóóóh tényleg, meg is feledkeztem róla. :rolleyes:

#159 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 22. - 11:06

Az egyesület pályázaton megnyert egy 30 000 négyzetméteres területet Lõrinc és Pestimre között az erdõbe. Ez egy tisztás, ahol még nagyon sok feladat lesz. Víz, villany, és a tereprendezés. A jövõ évi versenyeket már itt szeretnénk rendezni. Aztán, ha az erdészettel megeggyeztünk, jöhet a lovarda építése is.

#160 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 22. - 11:07

Gratu!!! :kocc: Hajrá-hajrá :kir: