Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Éjszakai western túra Csömörre


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
2736 válasz a témához

#41 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 14. - 12:01

Kösz a leírást, segítségeddel tökéletes képet alkottam EasyRiderrõl. Le is tudnám rajzolni...

#42 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 12:09

idézet:
ha 110kg lennék de most 112 vagyok,te buta!!!!!!! [/QUOTE]Jólvan na csak azért irtam hogy 110 mert azt mondtad elkezded a lecsúszott mellizmod visszadolgoznia helyére és megelQlegeztem neked ezt a 2 kiló mínuszt. Csupa csupa jóindulatból Posted Image

#43 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 16. - 19:13

Majd Én megvédelek Amigo! Szerintem 100 kg-nál kezdõdik a férfi. Posted Image

#44 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 16. - 20:48

Akkor én még mindig csak kamasz vagyok! Posted Image

#45 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 16. - 23:26

Hát még én!!!! Posted Image valahogy ki birnám!!! :D :D huh az angyalát,még bele gondolni nagyon jóóóóóóó.......mi lenne ha..... ;)

#46 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 16. - 23:36

Hát én akkor már labdába se rúgok it a tini 72 kilómmal na mindegy majd gyúrok én is "mellizomra" Posted Image

#47 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 16. - 23:43

gyere a pékségbe ,ott ingyér meg teheted,megengedem.joszivü srác vagyok??????? :cool:

#48 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 0:06

Köszönöm nagyleküséged de én boxépítésben lehet, hogy jobban tudnék segíteni Posted Image

#49 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 21:48

Izgalmas és lendületes box építés (restaurálás)!Ma rhajnali 3/4 9-kor felhívott amígó barátom, hogy egy órán belül legyek harci díszbe mert jön értem és megyünk boxot építeni a lovainknak. Én erre reggelente szokásos hiperaktivátásommal azzala lendülettel, hogy letettem a telefont visszaaludtam! Posted Image Egy jó fél órával késöbb megint csörög a telefonom hogy, hogy állok mondom mindjárt kész vagyok (pedig még aludtam). na "gyorsan" összekészülödtem 10-re ide is ért amígó és egy fél óra múlva már úton is voltunk Hantvanba mert az öccsét haza kellett vinni. 3/4 12-re oda is értünk amígóékhoz ( amígó olyan gyors amikor vezet mint a 'villám' reggel mikor még félálomban eszem). Na így dél tájt úgy döntöttünk elöbb ebédeljünk meg majd azután belevetjük magunkat a nagy munkába. Posted Image Úgy kényelmesen meg is ebédeltünk 2-ig. És végre lesétáltunk a boxnak kialakítandó jelenleg ló nyári tárolására alkalmatos építményhez. Arrébb szögeltünk egy 6 méteres deszkát, majd amígó felvázolta elképzelését az átalakításról. Végigmondta majd rájött, hogy nincs is elég faanyag otthon, hogy ezt az intenzív munkát folytassuk így hát átkocsikáztunk a fatelepre fát venni. Amit persze csak holnap reggelre tudnek csak leszállítani. :mad: mire visszaértünk volt vagy fél négy, és megjött amígó barátja aki magyarország egyik legjobb western nyereg készítöje. És nekiálltunk beszélgetni. ezzel el is ment egy hasznos munkával tarkított nap. :D De holnap újra nekilátunk az átalakításnak és ha hasonlóan izgalmas lesz akkor leszmit mesélnem.

#50 Boatsman

Boatsman

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 22:12

Ki az a wesco nyerges ficko mert engem érdekelne?égyébként amigó emlitette hogy neked két anyád van??????az egyik akit szidnak ,és a másik otthon.Édes otthon! :mad:

#51 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 22:20

Anyukáim köszönik jól vannak. A nyerges pasi pedig Puskás Zsolt de a telefonszámát csak amígó tudja. Szerintám mindjárt fel is írja a fórumra.Egyébként nagyon szépen dolgozik és Posted Image !!!5 év!!! Posted Image garanciát vállal a nyergeire ez már jelent valamit.

#52 Boatsman

Boatsman

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 22:32

ÉasyRider:te tudud hogy én KGB srác vagyok,engem nem lehet le kenyerezni,legfeljebb le vodkázni,jegyezd meg!!!!!!!! Posted Image

#53 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 19. - 0:01

a puskás (nyereg készitõ) telefon számát azt hiszem már emlitetem,de akit érdekel szivesen meg adom,egyébként ennek a nyeregnek azt hiszem nem kell a reklám ,ugyan is már több száz használója van magyarországon, akik nem csak a versenyeken használják a nyerget,(max1óra)hanem turázni is, éves szinten legalább 150 alkalom/8 ora,nekem speciel az a tapasztalatom hogy nagyon birja a nyereg a sivatagi kiképzést,(legalábbis nálam ezt kapja)pl:a fel nyergelt lovat kivezettem az istálóból, és a felsõ ajtót elfelejtettem ki nyitni,a ló ki is jött (mert nagyon szofogadó)de a nyereg nem fért ki(szerintem)de a ló szerint igen,és át szakitotta az ajtón keresztül(nagyon örûltem neki).láss csodát a nyeregnek semmi baja,de az ajtóból kiszakadt a nyereg alakja,ezt már minden hozzám tévedt idegen meg csodálta.De a puding probája az evés mindenki számára :cool: akinek eddig ajánlottam az mind le fittymálta(jol irtam?)mert csak a continentál az isten, ha magyar srác csinálja akkor "gagyi".speciel nekem nagyon be jött. :cool:

#54 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 28. - 1:20

Turázók figyelem!!!!!!!!a nagyon közel jövõbe csinálunk egy négy napos light túrát Kartal Csömör Ócsa(bünbarlang)Csömör Kartal, ez chuzámly 200km(napi 50km)az anyagi vonzata kb:2 éjszaka csömörön/fõ1500huf+lo1000huf,1 éjszaka ócsán 0000huf+lú 00000huf=össz nem tudom? de nem sok.A résztvevõ létszám max10/fõ ebbõl már öt foglalt,ha valakit érdekel csak fényképes levelekre válaszolok!!!!!!! :D

#55 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 13. - 2:30

Tájékoztatom a tisztelt érdeklödõket hogy az Ócsai tura elérhetõ közalségbe került,és nagyon nagy valoszinüségel magunk alá is gyürjük :D ,de az utvonal egy picit változott,csömör kimarad(nagysajnálatomra),és csak három napos lesz.Az idõpont dec 6,7,8-adika egynap oda egy pihenõ,és egynap vissza Kartalra, de bárhol be lehet csatlakozni.az utvonal:kartal,hévizgyörk,gödöllõ,isaszeg,stb(turistatérkép szerint)a cél egy kuria (szuper)a tulaj(hölgyrõl beszélek)lenyûgözõ,és a társaság(eddig öt fõ)megrögzött vagabund kurafi,az önfeledt lovazás és jókedv reményében minden lovas érdeklõdöt(öt-hat fõ) szeretettel várunk!

#56 Boatsman

Boatsman

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 20. - 16:15

Hello EasyRider!Azt suttogják a pacik, hogy szombaton amigo, és a barátai(Alex,Anikó,Szerjozsa,és Puskás Zsolti)csinálnak egy két napos turát csömöre.Hallotál errõl valamit? :(

#57 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 25. - 1:26

Szia Amigo!Hogy sikerült a tura Szombaton?Blue azt mondta jó buli volt.A kis félszemû hogy viselkedett nagyon szimpi nekem az a paci.

#58 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 25. - 11:35

Hello Tetke. Jol sikerült minden(idõjárás,társaság,stb.......)ha azt a méretes esést elhallgatom ,ami a haza úton történt velem, és a foltosal(alex lova).A történet a következõ,gödöllõ és domonyvölgy között egy átjáróban Alex leszált a lováról,és rábizta azt a szivecsücskére (Aniko)megörzés céljábol,amig ki nyitja az átjáró ajtaját.Miután ez megtörtént és rendben át haladtunk,szeretett volna vissza ülni a lovára, de az Anikó már ellovagolt onnan, (direkt),és Alexnek kellett volna gyalogolni 500métert,de lovas ember nem jár gyalog,igy fölkéredszkedett mögém.A foltos ezt nem igazán dijazta,és az ezt követõ hiszti közben össze gubancolódott a lába, és bedõltünk egy negyven cintis pocsolyába buvárkodni :cool: .Majd a vadiuj vidiás patkót le tesztelte vádlimon (probált fel állni) :mad: ,nagyon örültem neki, ennek jeléül kb10percig mutogattam a bolti fogam, minden erdõ lakónak Egyébkét a ghina nem volt velünk,(felmentést kapott tornábol)de 2hét mulva Ocsára bisztos visszük.

#59 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 25. - 20:09

Hi Amigo!Ejj, nem vigyázol magadra. Egyébként nem csodálom, hogy a foltos nem dijjazta a két pasit a hátán :D remélem azért hamar helyre jön a lábad, mert lehet a jövöhét végén megyünk ;) de természetesen elötte szólok, hogy rá érsz-e.Addig is baleset mentes lovaglást Posted Image pusszancs az asszonynak is!Blue

#60 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 26. - 2:36

Hello blue! köszi az együttérzést, nagyon rámfér, mert a fájdalom nem csöken, hanem erõsödik,ugyhogy holnap meg mutatom a helyi sámának javitás céljábol.A telefonon értekezünk holnap tura ügyileg,de elõbb elõbb meg kell tudnom a számod, mert véletlenül ki töröltem :cool: ??Csao.

#61 nevem senki

nevem senki

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 26. - 15:33

Hali amigó téged már két percre sem lehet magadra hagyni egybõl bajba kerülsz. remélem azért túléled a sérülést. Holnap reggel beugrom. addig is jó pihenést. Posted Image

#62 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 26. - 16:02

Ugy tûnik tényleg túlélem!!!!!!törés nincs csak zuzódás,de az rendesen,a gyogyir egy hét pihi háromszor,egyedévenként.holnap sajnos nem tarthatok veled,de majd a jövõhéten nyomulunk együtt ócsára.ui mivan a nyergedel????

#63 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 27. - 11:25

Hi!Örültem, hogy a hétvégén kilátogathattam Csömörre, és az ott összegyült tárasságban vegyülhettem! Ha már nem ültem lóra aznap, legalább lovasok közt bulizzak ugye. Az étkek nagyon finomak voltak. A hangulat is jó volt. A túra társaid hamar ledõltek aludni hallod-e Amigo!Azt a nagy pacidat amit megnéztünk 1x nagyon szívesen kipróbálnám!! Posted Image A késed maradandó nyomokat hagyott bennem :D persze csak mentálisan. Itten van egy kép az enyémrõl: [url="http://"http://www.buckknives.com/products/details.php?ID=28"]Buck 119-es[/url] Igaz, ez nem szép faberakásos, de azért jó kis darab. Posted Image Ram.

#64 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 27. - 12:34

RAM. Örülök a diplomatikus véleményednek :cool: a csömöri csevejel kapcsolatban.Ezennel meghivlak egy laza kis tura lovaglásra ,idõpont:amikor van kedved,lo:akit választasz! A barátaim nincsenek még meg edzõdve,de rövidesen túlesnek a sivatagi kiképzésen,(kicsipia, kicsitnõk,majd megnézünk egy lovas filmet) és akkor este nyolc után is aktivak lesznek.A késed tényleg patent,ha majd jössz lovagolni hozd magadal (hátha el hagyod)egyközelebbi vizitre :D üdv Amigo.

#65 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 27. - 14:17

Szia Amigo!Sajnálom ez a kis kellemetlenséget a túrán.Még szerencse,hogy nem lett nagyobb baj.Vigyázz nagyon magadra.Pihenj sokat bár tudom ez a legkeserübb pirula amit egy lovas embernek fel tud irni az orvos.Puszi nmindenkinekUI:Ha Blue megy lovazni én is megpróbálok vele menni és meglátogatni ginat.

#66 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 27. - 17:34

Segnor Amigo! (földim :D )Meghívását örömmel vegyes köszönettel vettem, s majd távírom amint kihasználhatom e lehetõséget!Állandó tisztelettel: Ramirez Yawning Goat

#67 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 28. - 10:29

Tetke.Remélem egy-két napon belül lábra állok ,mert hétvégén indul az irányitott szabadidõ(egy kis turácska)és csak én ismerem a terepet.Lo ügyileg meg nagyszeretettel várlak,Blueval,vagy a barátodal,bármikor. Üdv Amigo

#68 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 1. - 0:50

Köszönöm amigo igérem élni fogok vele.gyüjtögetem a pénzt és ha megnyerem a lottó ötöst már meg is szabaditalak ginatól.Ha a pacim helyre jön csatlakozom én is a turátokhoz valamikor feltéve ha ilyen "angol nyerges" puhányt is elvisztek magattokkal.Gyogyulj meg és vigyázzatok magatokra a mostani turán! puszi mindenkinek

#69 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 8. - 0:09

Sziasztok!nagyon jó volt a tegnap esti buli Csömörön nagyon sajnálom,hogy önhibámon kívûl nem tudta maradni tovább.Nagyon örülök,hogy ennyi mindenkit megismerhettem személyesen is csak azt sajnálom,hogy amigo veled nem tudtam sokat beszélgetni.

#70 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 9. - 1:04

Szerintem is nagyon jó buli volt,köszönet érte a szervezõ(k)nek.Nagyon érdekes volt szembesülni a valóságal, hogy a sheriffet kivéve ,szinte senkit nem tudtam beazonositani az irásai alapján.Meglepõdve tapasztaltam hogy a porfelhõ abszolút nem birja a sörösvodkássört,a Bazsról viszont ember fia megnem mondaná(igy elsõre) hogy nagyon szereti a "játék "pisztoly :D társaságát,szóval született "demokrata".Nagyon örültem hogy eme kiváló társaságal bulizhattam egy kellemeset. üdv Amigó

#71 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 9. - 10:27

idézet:
Eredeti szerzõ: amigo:Meglepõdve tapasztaltam hogy a porfelhõ abszolút nem birja a sörösvodkássört...[/QUOTE]Szidod a mamámat? Na gyere ki a havas betonra szépöcsém! De tudod mit? Belátom, hogy a köztünk lévõ hatalmas súlykülönbség miatt hátrányban vagy. Kapsz egy elõnyt. Hozhatod magaddal Puskás Gunmant is, ketten talán nyomtok annyit mint én egyedül. Hja, és még valami: még öt olyan, mint ti, bátran melegíthet.Ide kérek egy olyan szmájlit, amin szétpattan a páncéling a csávó bicepszén!

#72 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 9. - 11:57

Kivetõdtem a betonra, :mad: de nem volt jó ötlet,mert addigra valaki letakaritotta a havat, :mad: és a kihívó sem jelent meg, :mad: ezért inkább lovagolok egyet ,ti megcsak dolgozzatok :D üdv Amigó

#73 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 9. - 23:05

tetke,ezt most vegyem letolásnak? akkor is fáradt voltam, az urammal egyetemben, te pedig elfogadtad, h velünk jössz. nem esett ez most jól, na, lássuk be.ja, szerdán utazom isztanbulba, megnézem a török lovakat, lehet sajnálni Posted Image myra

#74 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 10. - 0:14

Porfelõ!Jelentem egy karcolás sem esett a lányokon :D Ram.

#75 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 10. - 0:32

idézet:
Eredeti szerzõ: Ramirez:Porfelõ!Jelentem egy karcolás sem esett a lányokon :D Ram.[/QUOTE]Hmmm hát ez nem dicsõség!!!!!!! :D :D üdv amigó Posted Image

#76 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 10. - 9:03

Nem vagyok vadember! Posted Image Na jó... :D Ram.

#77 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 10. - 9:53

Szia Ram. Hétvégén nincs kedved (kedvetek) lovazni? :cool: Csinálunk egy helyi kis lovasturát (Puskás,Alex Atesz,Amigó),és még van két kiadó hely. Posted Image

#78 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 10. - 10:03

Szombat vagy Vasárnap?

#79 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 10. - 10:14

Szombat,de vasárnap is lehet!

#80 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 10. - 16:36

Bõvebb infok: mikor indulunk, honnan is? mekkora táv, etc...