Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csikókarám


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
16411 válasz a témához

#41 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 16:55

Ezt tudom, de azért köszi.Csak azért írtam újat, mert nem tartom õszintének az üzenet átszerkesztétsét, az ember bármit eltüntethet ilyenkor. amúgy már alkazmaztam az "Ügetõ, galopp" topikban. Csikó karámban, ill. boxban nem meglepõ, ha fura dolgok vannak. Mint át nem szerkesztett üzenetek.[url="http://"http://kep.tar.hu/kisvirus/images/pic3535985.jpg"]Independence Day, 1 éves ügetõCSIKÓ, (Penge!) Tök ari.[/url]

#42 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 20:00

Én is rühellem átszerkeszteni a nyavalyás hibák miatt.Inkább virítson benne, mint "egy hibuci miatt ujratszerkesztve".Miért van kötõfék a boxban álló ügetõkön?!

#43 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 13:40

Fec!Szerintem azért, mint a többi helyen ahol így csinálják. Lustaságból,igénytelenségbõl. Esetleg máshol nem tudják, hogy nem jó. Meg, mert még nem akadt fel a hásó patkónál a kötõfékben. Tuti gerinctörés! :D

#44 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 14:20

Üdvözlöm a csikókarám létrejöttét és nagyon örülök, hogy mindenki lehiggadt. Így sokkal jobb.Amígó valamit nagyon félreértettél. A csikókarám volt a feltétele annak, hogy végre béke legyen.Senki nem lett diszkriminálva, degradálva, a hagulat kellemes és ahogy látom a segítõkész. Az ifjúság lenyugodott, az öregeknek is megjött az esze Posted Image , ennél több nem kell.Fec, a közeljövõben mennénk Bábolnára szájtátani.Én ugyan már voltam (az arab fesztiválon Posted Image ),de elvinném a kedvenc rokonomat és Csutit is. Vállalnál minket valamikor :D ?

#45 Krisztike

Krisztike

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 14:23

idézet:
Eredeti szerzõ: Kriszti2: de elvinném a kedvenc rokonomat és Csutit is. Vállalnál minket valamikor [/QUOTE]Fec!Remélem elég bevállalós vagy! :D

#46 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 14:27

Krisztike!Azt kell, hogy mondjam, 1:0 a javadra. A kedvenc rokonom egyébként a férjem. Remélem Fec azért így is bevállal minket! :D :D Kriszti

#47 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 14:31

Hmmm!Ezt sem nekem mondták! Posted Image Kriszti2!Megvédem Amígót, mert már késõ este volt! :D És aki a bort szereti Posted Image ...

#48 Krisztike

Krisztike

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 14:34

Kriszti2!Akkor ez öngól volt. Nekem. Posted Image

#49 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 14:36

Lassan idõ van. Vége a tanításnak!Talán fáradjunk át Hölgyeim a Saloonba! Posted Image

#50 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 15:04

Tudod RC, ezt nem vártam!Az hagyján, hogy a férjemtõl idõnként megkapom, hogy korosodó, hisztis p...csa vagyok, de hogy még itt is ki legyek zavarva a fiataloknak címzett topicból, amikor már kezdtem bemesélni, hogy ez a nekem való hely :D .Jó, jó megyek a szalonba. Kávét!

#51 Ügetõs

Ügetõs

    Új vendég

  • Kizárt tag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 15:25

idézet:
Eredeti szerzõ: Fec:...Miért van kötõfék a boxban álló ügetõkön?! [/QUOTE]Sajnos nem tudom. :confused:

#52 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 15:55

Bevállalós? Be. Szóval találjátok ki mikor, és gyertek.

#53 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 18:56

idézet:
Eredeti szerzõ: Ügetõs:
idézet:
Eredeti szerzõ: Fec:...Miért van kötõfék a boxban álló ügetõkön?! [/QUOTE]Sajnos nem tudom. :confused:
[/QUOTE]Na ide figyelj, te, ügetõs! Azt hiszem engem kérdeztek, nem téged! :D :D Amúgy én sem tudom. Vajon miért??? :rolleyes: :eek: :confused: [ Október 07, 2003, 15:37: Az üzenetet átszerkesztette: Csutka ]

#54 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 19:30

Csutka!A kérdés csak úgy általánosan szólt! :D Ne harapj bele abba aki szintén nem tudja.Inkább tedd meg, hogy mikor ott vagy megkérdezed aztán megmondod nekünk is. Ha nem kapsz választ akkor meséld, hogy te úgy tudod ez nem jó a lónak. Ha megkérdezik miért mond el, hogy veszélyes, meg kikoptatja szõrt az orrán és felakadhat kiveri a szemét és hasonló okokból. Nem kell nagy arccal, csak úgy csendben lazán, mint akinek mindegy. Ok?

#55 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 19:32

Asszem azért, hogy olyan legyen mint a füles labda , hogy gyorsan el lehessen kapni! Pedig nekik van fülük is!! tongue.gif De tényleg szarügy, ha baleakadnak bármibe, akár a saját hátsó patkójukba, ha éppen a fülüket vakarásszák. Letépik a saját fejüket. :( Mi le szoktuk venni, hogy csak vakarásszanak nyugodtan. Úgyis örülnek ha hozzuk a cajgot, mert kisasolták hamar, hogy ilyenkor megyünk valahová. Ha bevisszük a karámba, ott is karám oldal felé fordítva öket, ügyesen lecsatoljuk, mielõtt elkezdenek rodeózni.

#56 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 19:36

Csutka! Hogy kell alkazmazni? ( lásd:lap teteje) [ Október 06, 2003, 19:39: Az üzenetet átszerkesztette: Gaga ]

#57 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 19:40

Fec!Tudom, hogy te tudod az okot. De a válasz: :D Mert a lovásznak nincs aki megmondja, hogy le kell venni!!! Õ meg nyilván lusta rá!

#58 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 19:41

Elnézést, hogy átszerkesztettem.Csak úgy gondoltam, azárójelet mögé kell írjam!El azért nem vettem belõle.

#59 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 19:45

Nem tudja valki Húsvéthétfõ milyen napra esik?????? :confused: :confused: :confused:

#60 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 19:54

Hétfõre. Posted Image

#61 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 19:56

idézet:
Eredeti szerzõ: Gaga: Nem tudja valki Húsvéthétfõ milyen napra esik?????? :confused: :confused: :confused: [/QUOTE]Hétfõre! :D :D

#62 Fehér Táltos

Fehér Táltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 215 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:03

A kérdés bonyolultabb, mint hinnéd, de nem lehetetlen kiszámolni. ;) A tavaszi napéjegyenlõséget követõ elsõ holdtölte utáni elsõ vasárnapot követõ hétfõre.Remélem kikristályosodott? :D

#63 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:10

FT a kérdés nem az volt, hogy hogy kell kiszámolni, hanem hogy milyen napra esik!A válasz pedig hétfõ.Arra a kérdésre, hogy hányadika lesz, a válasz: Április 12.Arra hogy hogy kell kiszámolni, a te válaszod a helyes.

#64 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:18

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba Arra a kérdésre, hogy hányadika lesz, a válasz: Április 12. [/QUOTE]Ennyi erõvel ez sem volt kérdés... Posted Image

#65 Fehér Táltos

Fehér Táltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 215 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:21

Zsubaba, a mondatom vége úgy szól, hogy "... vasárnapot követõ hétfõre". Ergo, a válaszom a melyik napra esik címû kérdésre, teljes mértékben rácseng. :D

#66 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:25

Teddy. Csak felsoroltam a lehetséges kérdésvariációkat.Egyébként nem hiszem, hogy Gaga azt akarta volna kérdezni hogy húsvét hétfõ hétfõ-e...FT! NEM! tongue.gif

#67 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:27

Tehát akkor nem aranyvasárnapra??? Posted Image

#68 Fehér Táltos

Fehér Táltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 215 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:27

Mé' nem? :confused: :confused: :D

#69 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:34

CSAK! tongue.gif

#70 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:40

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: Teddy. Csak felsoroltam a lehetséges kérdésvariációkat.Egyébként nem hiszem, hogy Gaga azt akarta volna kérdezni hogy húsvét hétfõ hétfõ-e...FT! NEM! tongue.gif [/QUOTE]Oké, oké, én csak józan paraszti ésszel rápillantottam a kérdésre, amibõl azt szûrtem le, hogy a kérdés nagyjából ez: A hét melyik napjára esik Húsvéthétfõ? Na, ez indíttatott arra, hogy hétfõt válaszoljak. :D (Bocs, ma nem igazán vagyok magamnál...)

#71 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:42

Én is ezért válaszoltam elsõ felindulásból - és viccbõl - hétfõt :D Posted Image

#72 Fehér Táltos

Fehér Táltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 215 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 20:46

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: CSAK! tongue.gif [/QUOTE]Meggyõztél! ;)

#73 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 6. - 21:45

A húsvéthétfõ a lovam és a kutyám szülinapjára esik! :D Posted Image

#74 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 7. - 0:26

RC! Hátsó a szándék. Ha már tudják, nem fogják szó nélkül hagyni, vannak anyira harciasak. ;)

#75 Fíli

Fíli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 204 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 8. - 11:39

Gaga! Kicsit késõn erõsítek, de mindegy, nekem már csak ilyen lassú a felfogásom. :( Csak így a húsvétról, hisz akkor is sok csokit kap mindenki.Igen. A lovak határozottan szeretik a csokit. Ezt én is tapasztaltam! tongue.gif [ Október 08, 2003, 11:43: Az üzenetet átszerkesztette: Fíli ]

#76 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 8. - 15:04

idézet:
Eredeti szerzõ: Gaga: Már elõre nyalom a szám szélét.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif [/QUOTE]Na és? (nagy mosoly) és meg már eszem... (csokit, meg hasonlókat). (+ egy nagy mosoly)

#77 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 8. - 15:20

A sors különös fintora, hogy miattam (meg az ügetõs mizéria) miatt jött létre a csikó karám, viszont én nem lennék Csutka, ha nem lett volna elõbb csikókarám. :rolleyes: Mert mikor [url="http://"http://kep.tar.hu/kisvirus/index.phtml?aid=27585905"]Butterfly[/url] csikó volt, a csikótársai kirágcsálták a farkát. Ezért lett õ is Csutka, meg én is. tongue.gif Tehát ez egy furcsa idõparadoxon. :D Érdekes. :D De tök jó, és pont idevaló (hisz ez csikókarám Posted Image )

#78 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 8. - 16:25

Szijjasztok!Én ittmég új vagyok, úgyhogy bemutatkoznék... Posted Image Debrecenben lakok, és kiskoromtól kezdve imádom a lovakat. Most leszek nov 7-én 16 éves, és kb 5 éve tanulok lovagolni, csak sajnos túl nagy rendszerességgel nem nagyon tudok, mert elég sokminden mást is csinálok. Például a suli: Most vagyok másodikos gimiben, angol-magyar kéttannyelvûre járok, aminek a lényege, hogy 5 éves, elsõ évben heti 20 angol, és elkezdjük már akkor a föcit, törit meg matekot angolul tanulni, és ezekbõl majd angolul is éretségizünk. Emelett még drámára is áthallgatok, majd abból is érettségizek, olyan, mintha 2 osztályba járnék. Van 2 húgom, egy 4 és egy 6 éves, márr most imádják a lovakat, szeretném majd õket megtanítani elsõsorban westernre. A szüleim nagyon jó fejek, régebben õk is lovagoltak, most már csak ha kirimánkodom, hogy jöjjenek el velem lovagolni... :D Van egy kutyusom, ami leginkább egy kiscicára hasonlít (Bishon Bolognaise) de irtó édes! Lovam sajna nincs, de nagyon szeretnék. Lovaglásaimról még annyit, hogy régebben angolt tanultam, de nyáron Amerikában megismerkedtem a westernnel, úgyhogy azóta azt imádom. Egy versenyükön indultam is, 3 számban, az egyikben 76ból 20ik, a másikban 34bõl 7ik, a harmadikban 34bõl 3ik lettem. Amikor megtudtam a helyezéseket, kb így néztem ki: Posted Image Úgyhogy keresek minél közelebbi western lovaglásileheõséget, habár az inkább Dunántúlon van. A legközelebbi amit találtam Silverado, Kecskemét közelében, de remélem találok közelebbit, mert csak messze van kicsit Debrecentõl... :( Hát úgy rólam kb ennyit, remélem fogtok kedvelni! Xiren

#79 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 8. - 16:52

A húsvéthétfõvel kapcsolatban: ezt a kérdés eredetileg a nõvérem tette föl nekem. Kíváncsi voltam, ti mit válaszoltok rá. Hát, kb. erre számítottam.

#80 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 8. - 20:13

idézet:
Eredeti szerzõ: Xiren: Lovaglásaimról még annyit, hogy régebben angolt tanultam, de nyáron Amerikában megismerkedtem a westernnel, úgyhogy azóta azt imádom. Egy versenyükön indultam is, 3 számban, az egyikben 76ból 20ik, a másikban 34bõl 7ik, a harmadikban 34bõl 3ik lettem. [/QUOTE]Nem hiába, a "western hazájában" nem kevés a versenyzõk száma! :eek: Ha, itthon is ennyi lenne, lehetne 1 hetesre tervezni a versenyeket. :cool: Egyébként ott kint hogy van?1 versenyszám addig tart míg mindenki meg nem csinálta egymás után?Vagy, hogy a nézõk el ne unják magukat váltogatják a versenyszámokat?