Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Western élet a Bakonyban


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1494 válasz a témához

#81 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 31. - 15:08

Én szivesen mennék,de nem tudom,futja -e a pénztárcám,mert bizony szeretném kipróbálni a western lovaglást is :D ,de anyagi kereteim igencsak korlátozottak mostanában... :( Szóval mennyibõl jönne ez a ahárom nap ki? csak mert eddig errõl nem esett szó itt a fórumon,pedig nekem is jó lenne még az idõpont is ;) Szóval?sarolta

#82 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 31. - 15:32

Tényleg erröl nem esett szó. Lássuk csak,utiköltség,némi étel+ital,más nem jut hirtelen eszembe. A megjelenö társaságot nem nyerészkedési célzattal invitálom. :rolleyes:Bár barátokat találni kész nyereség,légyen ez egy darab a mézesmadzagból,a késöbbiekben remélem megtérül Posted Image :D Ugy gondoltam,mindenki hoz valamit,mert a lottó ötöst nem én nyertem,aztán meglátjuk mit lehet kihozni belöle,szerintem éhen-szomjan nem fogunk halni.Hát ennyi Posted Image

#83 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 31. - 16:24

Hú,hát ez tök jó :D :D :D !!!Nagyon remélem,hogy úgy jönnek össze a dolgaim (vizsgák,miegymás),hogy le tudunk menni a párommal...ketten is mehetünk? Ja!Nem tudom,ki kérdezte az imént,de mi is Pestrõl megyünk,ha tudunk menni... ;) Gondolom pontos hely,meg egyéb egyeztetés majd csak késõbb...nagyon örülök ennek a dolognak,remélem,el tudunk menni Posted Image ))Köszi a gyors infókat!Boldog új évet addig is! Posted Image Posted Image sarolta

#84 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 7. - 23:17

Nos Misi! Áll még ez a buli-ajánlat??????Csak mielött még elfelejtödne ;) Üdv, Sac

#85 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 8. - 0:12

Persze,részemröl oké.A jelentkezöknek kéne nyilatkozni az érkezésröl és a létszámról.Én várok mindenkit szeretettel,nomeg egykis kajával,itókával.Az idöjárást tekintve a forraltbort faforizálnám,de nem vagyok semmi jó elrontója.Jelenlegi hóállás jelentés:kb.43-45 cm és még mindig esik.Hát csak rajta én itt leszek a bulin Posted Image

#86 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 9:46

Hali!A három nap egy kicsit sok, de egy 18-19 vagy 25-26-ban benne vagyok. Ferenc Posted Image

#87 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 10:23

Hi!Misi két kérdés, meg lehet titeket közelíteni, ha tegyük fel nem hókotróval, terepjáróval, lovas- vagy kutyaszánnal mennék Posted Image ; illetve mellékelnél valami út leírást, térképet?thx. Ram.

#88 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 11:55

Ram, mindent,de most sürgös utam van Pápára.Amint jövök írom a lehetöségeket Posted Image

#89 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 15:31

Hello mindenki!HA lehet, akkor 18-19 (és akkor lehetne egyben a névnapi bulim is ;) ), persze csak ha nem feltétlenül nélkülem akarjátok megtartani a bulit!!!Persze, jó lenne ha tényleg nem traktorral kéne mennünk!!Üdv, Sac

#90 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 16:35

Traktort nem kell vennetek! Posted Image Elég, ha hókengyelt vesztek! (Ez itt nem a reklám helye)Biztosíthatok mindenkit, úgy mûködik, mint egy lánctalp!30 cm-es hóban, sárban simán elmegy! Tanúsítom!A párom csak ezzel tudott felmenni a II. Gábor Áron úton, ahol mások a a láncaikkal csak pörögtették a kerekeket! Posted Image Bocs az off-ért.

#91 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 17:31

Nos vagyok,elnézést, de elöbb ittam egy kis meleg italt a saloonban.Ram, jöhetsz még helicupperrel,sárkányrepülövel,hölégballonnal,esetleg ha nem félsz ejtöernyövel is leugorhatsz valami repülöféléröl,a traktort már én nem is javaslom,elhangzott.Amugy Volán, MÁV,személyautó.Kocsival,-M7-es-Sz.fehérvár,-Veszprém,-Zirc,-Bakonykoppány,-Bakonyszücs Petöfi u.8.sz.-és hurrá.Volán,-Népliget buszpályaudvar Bp.-Pápa járat és Bakonykoppánynál le a buszról telefon és jön a szállító jármü.MÁV,-ez nékem bonyolult Fanciavágásra kéne eljutni,x átszállásal,egésznapos utazás.Szerintem az autó jobb,vagy a Volán.Térképet nem tudok feltenni,ha tudnák már egy csomó fényképet fetettem volna.Mint írtam már a saloonba,"senki sem tökéletes,mért pont én lennék az!" Nos lehet válogatni,de bármelyik autóstérképen levezethetö az utvonal. ;) Itt is személyautókkal közlekednek a népek. :rolleyes:

#92 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 18:35

Most akkor végülis hanyadikán lesz?Nekem sajnos a 18-19 nem jó,mert 20-án vizsgázom :mad: Kérlek,irjátok meg,hoyg mikor lenne akkor,mert szeretnék menni...sarolta

#93 Szami

Szami

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.001 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 18:38

Misi!Változtass a szólásodon:"senki sem tokéletes,miért pont én lennék az?"Szerintem így jobban hangzik:Senki sem tokéletes...miért pont én ne lennék az? :D :D :D

#94 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 19:20

Szami,mia problema,a tok,a miért, vagy a ne ? Én tudod nagyon szerény vagyok :cool: ismerem a hibáimat :rolleyes: Sarolta már többször írtam nekem mindegy az ídöpont,a többieket kéne nyuzni,mert lehet elönévnap,utószülinap,stb..végülis a szilveszter is pót :gm:A lényeg, hogy jólérezzük egymást-magunkat! Posted Image

#95 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 9. - 19:34

Öhmmmm....emberek!Még koránt sem biztos, hogy a szõke díjlovascsaj jön, de nem kizárt. Én viszont már biztos. Akár ketten megyünk, akár egyedül, ceretnénk megkérdezni, hogyha fölmegyünk Pestre busszal, akkor beférnénk e valaki kocsijába? És akkor ugye beszállnánk a benzinpénzbe. Posted Image Posted Image

#96 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 9. - 19:37

És az áruházi eladó mit szólt a díjlovagláshoz? Posted Image Posted Image :D

#97 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 9. - 19:38

Nacöndledenn! redface.gif

#98 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 1:04

Ha valakinek a kocsijába beférne, akkor nagyobb az esély rá, hogy az a bizonyos díjlovas csajszi is ott lenne!(Persze csak ha nem lesz kiútálva a weszkósok közül... :D )

#99 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 9:11

Piaffe,asztán miért is lennél kiutálva? :eek: Hallottam Rólad egy felet ám Posted Image :D

#100 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 9:37

Misiössze keversz valakivel, én a 007-es vagyok, hogy ejtõernyõzzek, meg mifene Posted Image csak 006-os marad a kocsi... Posted Image Ram.

#101 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 11:30

Ram,kocsival szebb is, izgalmasabb is :eek: a pénteki nap az érkezéseké,mert ezidáig valakikre mindig várni kellet ha szombat volt a találkozás napja.Így pénteken nyugisan mindenki befut amikor tud,és szomdaton csak arra kell várni aki az elözö este nagyon elfáradt.Ferenc ezt Neked is írtam.Volt olyan társaságom,akik péntek reggeltöl,szombat hajnali fél kettöig jöttek össze.Tehát a péntek az érkezés, ismerkedés,beszélgetések,stb...napja,persze aki korán ideér az sem fog unatkozni Posted Image Pussz infó,:lessz lovasszán is 6-7 személyes utasok terjedelemétöl függöen.Tehát rajta,rajta Posted Image

#102 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 13:16

Misi!Mit hallottál Te rólam? :confused:

#103 P 2000 lovasboltos Kati

P 2000 lovasboltos Kati

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 959 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 14:01

No kéremszépen! Akkor mi , és hogy, és mikor? Ha az idõpont jó nekünk is, + 2 fõ, ha nem temet el addig mindent a hó. Kutyát lehet vinni?

#104 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 14:24

Piaffe,ááááááá, csak hogy feles vagy Posted Image KT.de én nem szóltam :rolleyes: Kati feljebb mindent megtudsz,hogy ténylegesen ki és mikor még formálódik.Milyen kutya?Mert van itt két vérengzö fenevad,ketten verik a 130 kg-ot,de voltak már kutyával itt mások is.Igaz azok nem nagylegénykedtek.Más gond nincs evvel,a kutyáim most is a kandalló elött szuszognak,ez nem egy Hilton(jobb)Gyere várunk Posted Image

#105 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 14:31

Húú... Bakony, és ló, és nagy hó...Mikor a Sobrit néztem is csak csöpögött a nyálam a fák, az erdõk, és a hegyek után...Honvágy ezerrel :( Mikor lesz ez? Esetleg mennék, a szívem odahúz..

#106 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 10. - 14:41

misi!Ez így nem biztos hogy világos :rolleyes: Szóval azt hallotta valakitõl a misi, hogy Te egy félig díjlovas, félig cowgirl vagy :rolleyes: :rolleyes:

#107 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 14:52

Na és vajon kitõl hallott ilyet? Lenne rá egy tippem, KT! :D Egyébként nem vagyok feles! Kikérem magamnak! Én díjlovas vagyok, csak mostanában elõfordul néha, hogy weszkónyeregbe ülök. :rolleyes:

#108 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 10. - 14:57

És wescos csizmával leped meg magad Posted Image Meg kalapot szeretnél, és wesco nyerget. Posted Image Posted Image Posted Image

#109 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 16:31

Csajok!Kéne ahhoz weskó-ló is! Nem?

#110 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 10. - 16:39

:D Bronco?

#111 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 16:46

Van díjló, az jobb! Posted Image Egyébként egész jól mûködik weszkó sztájlban, csak a gazdája még nem konyít úgy a dologhoz, ahogy szeretne.De azért weszkózni inkább más lovakon szokott...

#112 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 16:48

Ja-ja! Pl. Broncón. Posted Image

#113 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 10. - 21:01

Akkor mindenkihez szól a kérdés!!!Mi legyen a végleges idõpont?JANUÁR 25-26 JÓ LENNE MINDENKINEK???Kérlek,ha mindegy Nketek,hogy mi az idõpont,akkor legyen ez,mert annyira szeretnék menni!!!És Kedvesem is! ;) Irjatok,hogy akkor jó lenne-e az idõpont!sarolta

#114 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 10. - 21:09

nekem 24 jobb lenne :confused: :( Posted Image

#115 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 11. - 10:55

Emberek, most megyek összeszerelni a lovas szánt,du.próba.Terhelésröl, eredményröl, stb. utána beszámolok.

#116 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 11. - 19:11

Mi van, Misi? Megfagytál? :D

#117 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 11. - 20:22

Hát ez koránt sem bíztató elõjel....lehet hogy fölborultak valahol, és ott fagytak meg! Vagy eltévedtek! Vagy még mindig küszködnek az elindulással.. Posted Image Hoppáhoppá, ez veszélyes üzem lesz Posted Image :D

#118 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 11. - 20:33

Szerintem csak az arabjai elrepültek a szánnal! :D Posted Image Vagy Õ maga próbálta ki és tényleg elakadt! Posted Image Mire elolvad a hó, meglesz! Posted Image

#119 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 11. - 21:25

:D És igen, én is szeretlek TITEKET Posted Image Köszönjük jól vagyunk,nem én és nem az arabjaim huzták a szánt.Mi csak kisérök voltunk,szenzációsan jót lovagoltunk oda és vissza is. tongue.gif A szánt egy kisbéri félvér kanca viszi mint a golyó.A próba ut a borospincéhez ,a falucskánktól kb,5-6 km-re vezetett.Éshát,éshát sok hordó volt ott,nehezen tudtuk eldönteni mellikbö igyunk,és mellikbö vigyünk Posted Image Demár itt vagyok ,lehet megkönnyebbülten felsóhajtozni :rolleyes:

#120 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 11. - 21:36

Húúúú, de jó volt megkönnyebbülten felsóhajtani..