Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

MLSZ Western


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1090 válasz a témához

#1081 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

    A multimédium

  • Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 25. - 22:08

Tom! Ha nem épp itt a hozzá(be)szólásod felett lenne Gumié, akkor értenélek. De így?! :confused:

#1082 Csikasz

Csikasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 26. - 6:00

3 másodperc kattingatás után http://western.lovas...ex.php?page=252 -beírt szöveg - WESTERN OB IV FORDULÓ.....google ;)

#1083 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 26. - 8:12

Tom! Ha nem épp itt a hozzá(be)szólásod felett lenne Gumié, akkor értenélek. De így?! :confused:

HH!

Ez nem beszólás, ha annak tûnt, akkor elnézést. Legkevésbé Guminak, mert mint láttuk õ még tetovál is.

Egyszerû ténymegállapítás.
Azelõtt tudtuk, hogy május 1. Silverado, aztán Kastély Atti... A rendezvények, versenynaptárak viszonylag állandóak, elérhetõek voltak. Szórólapok (akár pdf-ben), Ranchek naprakészen tartott weboldalai, hírek, meghívók, stb

Itt és most a szemlélet változott meg. Én csak beütöttem a google-ba, hogy "gomba western OB" és csak western éttermek étlapjai közt elvétve láttam elavult infokat.

És ebben a topicban sem jelent meg, csak implicit formába, visszaolvasgatva, hogy aki a Gombai OB-re gyúr, az esõnap, haláleset, vagy a gergelynaptár ezévi szöktetése miatt "Kunos" néven keresse.

Ennyi. Nem értem, miért kell mindenben az ellenséget látni???


mutatok egy példát:
beütöd a google-ba, hogy "tyuxi". A második sorra kattintva ott van minden. Next event, szórólap, helyszín, program nagybetûkkel. Hivatalos honlapcímek, további info... Kis zenével, hogy ott maradj és böngéssz még.

A szemlélet.

Ha valakit bántani akarok belerúgok a kutyába, pofánvágom a lovat, leütök 200 legyet, azért nem irogatok itt balkézzel egy órát, hogy ellenségeket szerezzek - minek?

Csikasz!

Kézcsókom, igazad van, én mégsem találtam rá a Gombai versenyre. Ideges lettem és csalódot, hogy pl. az idõpontváltozás alatt töküres minden, stb, stb. :rolleyes:

#1084 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 26. - 8:17

Eredménylista Westren Szakág Országos Bajnokság IV. forduló 2013.08.24-25.

#1085 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 26. - 9:51

Vajh mi okozza a trail egészen minimális versenyzõi létszámát?

#1086 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

    A multimédium

  • Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 26. - 12:37

Ez nem beszólás, ha annak tûnt, akkor elnézést. Legkevésbé Guminak, mert mint láttuk õ még tetovál is.


Nem gondoltam olyan véresen azt a betoldást. :)

Egyszerû ténymegállapítás.


Hát épp ez az, hogy elég lett volna azt a topicot felflé tekernikicsit, amibe épp beírtál. A "sehol nem találtad" ezért nem volt érthetõ számomra.

Az azelõtt és a régen meg nem statikus állapot. Sosem volt minden év ugyanolyan.

#1087 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 26. - 13:28

Nem gondoltam olyan véresen azt a betoldást. :)
Hát épp ez az, hogy elég lett volna azt a topicot felflé tekernikicsit, amibe épp beírtál. A "sehol nem találtad" ezért nem volt érthetõ számomra.

Az azelõtt és a régen meg nem statikus állapot. Sosem volt minden év ugyanolyan.

Meggyõztél. :gm:

#1088 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 9. - 20:29

Kína??? Ez komoly?



#1089 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 31. - 19:32

Meghívó

 

 

 

Tisztelettel értesítem, hogy a Magyar Lovas Szövetség Western Szakága 2013. november 22. napján (péntek) 17 órakor tartja 2013. évi záró közgyűlését.

 

A közgyűlés helye: Gulyás Csárda, Agárd, Balatoni út 50. (http://www.bagolyvarvendeghaz.hu/)

 

 

Amennyiben a közgyűlés nem határozatképes, akkor a következő közgyűlésre azonos napirenddel

 

2013. november 22. napján (péntek) 17 óra 30-kor

 

ugyanitt kerül sor, mely a megjelentek számától függetlenül határozatképes.

 

 

N a p i r e n d :

 

1. A Western Szakág és a Reining Szakág összevonása

 

 

A napirendi pont fontosságára való tekintettel megjelenésére feltétlenül számítunk.

 

A Magyar Lovas Szövetség szakági honlap címe: http://western.lovasszovetseg.hu/

 

Szavazásra jogosultak azon tagok, melyek a Szövetségi iroda nyilvántartása szerint 2013. évben a Magyar Lovassport Szövetség felé tagdíjukat befizették.

 

A Közgyűlésen a szavazásra jogosult tagot törvényes képviselője, annak akadályoztatása esetén a törvényes képviselő által meghatalmazott személy képviselheti. /Meghatalmazott bármely jogi személy, vagy cselekvőképes természetes személy lehet. Ha jogi személy a meghatalmazott, annak törvényes képviselője képviseli a meghatalmazót a Közgyűlésen.

 

 

Kiskunhalas, 2013. október 31.

 

 

Jeszenszky-Sebők Judit titkár

 

------------------------------------------------------------------

 

Meghívó

 

 

 

Tisztelettel értesítem, hogy a Magyar Lovas Szövetség Western Szakága 2013. november 22. napján (péntek) 18 órakor tartja 2013. évi bajnokavató ünnepségét.

 

A közgyűlés helye: Gulyás Csárda, Agárd, Balatoni út 50. (http://www.bagolyvarvendeghaz.hu/)

 

A Szakág Közgyűlése 17 órakor kezdődik.

Gratulálunk minden versenyzőnek és szeretettel várjuk rendezvényünkre.

A bajnokavatóra várjuk a reining szakág azon versenyzőit is, akik 2013. évben részt vettek a szakágunk által rendezett western versenyeken, a westernlovas egyesületek tagjait, versenyzőit, valamint minden western szimpatizánst, szurkolót, segítőt.

A részvételi díj összege: 2.500 Ft/fő, mely tartalmazza a vacsora árát.
Kérem, hogy részvételi szándékukat 2013. november 12. napjáig feltétlen jelezzék vagy e-mail-en: gumilovas@gmail.com, vagy telefonon 06-70-334-9943 Jeszenszky-Sebők Judit

 

Kiskunhalas, 2013. október 31.

 

 

Jeszenszky-Sebők Judit titkár



#1090 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 5. - 15:50

2013. évi B. kategóriás reining országos bajnokság bajnoklista

 

https://drive.google...dit?usp=sharing



#1091 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 7. - 11:24

2013. évi WSZ és Reining bajnoklista együtt.

 

 

Pontegyezőség esetén a helyezést az döntötte el (nem lehet két országos bajnoka egy versenyszámnak), hogy kinek van több első, második, satöbbi helyezése. Versenyzőinket kupával, oklevéllel, illetve open kategóriában bajnoki övcsattal díjazzuk. Nagyon sok szeretettel várunk minden versenyzőt (nem csak az első 6 helyezettet :) )
Újra kérek mindenkit, hogy jelezzétek, hányan vesztek részt a bajnokavatón és A vagy B menüt kértek-e, illetve van-e aki vega. e-mail: gumilovas@gmail.com

 

Bajnokavató menü

Kérek mindenkit, hogy legyen olyan kedves és jelezzen vissza, hogy részt vesz-e a bajnokavatón. 12-i határidőt írtam, addig kérem a menüválasztást bejelölni és a résztvevők számát és a vega igényt is.

A menü: Csontleves májgaluskával, zöldségekkel
Vadas zsemlegombóccal
Túrós, meggyes-mákos rétes

B menü: Tárkonyos raguleves
Gödöllői csirkecomb
Rizi-bizi
Túrós, meggyes-mákos rétes

 

https://drive.google...dit?usp=sharing