Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csemõi csevely


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1526 válasz a témához

#1 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

    A multimédium

  • Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 29. - 23:07

...

Edited by Hosszúhomlok, 2008 március 9. - 18:14.


#2 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 0:18

Ez pontosan melyik részen vn?Nekem Csemõn volt házam(Fakan dûlõ,az Iskola dûlõnél.A Községházától kellett kifelé gyalogolni a Petõfi utcán),de én nem ismertem ott akkoriban lovasokat.Úgy látszik,Ti vagytok arra az elsõ fecskék.

#3 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 8:05

Aztán, lelkem Hosszú Homloka, hegyek-dombok vannak-é arra, vagy csak sámlihalmok, hokkedlimagaslatok? És kandalló?

#4 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 8:08

Ez pontosan melyik részen vn?Nekem Csemõn volt házam(Fakan dûlõ,az Iskola dûlõnél.A Községházától kellett kifelé gyalogolni a Petõfi utcán),de én nem ismertem ott akkoriban lovasokat.Úgy látszik,Ti vagytok arra az elsõ fecskék.

Voltak csak te nem néztél szét.Megkérném a moderát, hogy rakja át ide a képeket, amelyeket tegnap a bolhapiacosba követtem el.

#5 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 8:22

Megkérném a moderát, hogy rakja át ide a képeket, amelyeket tegnap a bolhapiacosba követtem el.

Azokat a kifejezetten ellenszenves, ízléstelen képeket? Amikor itt a Bakonyban egész nap zuhogott, takony idõ volt, kötésig dagadt a sár? Nanehogymáááááááá...

#6 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 8:24

Ha átrakom, az lesz a topiknyitó, mert korábbi minden másnál.Idézd be sajátkezûleg, jobban jársz.

#7 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 8:34

Ha átrakom, az lesz a topiknyitó, mert korábbi minden másnál.Idézd be sajátkezûleg, jobban jársz.

Ok.

Ma ilyen helyeken lovaztunk.Posted ImageMeg ilyeneken...Posted ImageMeg ilyeneken..Posted Image ...ja, bocs :D



#8 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 10:00

Azokat a kifejezetten ellenszenves, ízléstelen képeket? Amikor itt a Bakonyban egész nap zuhogott, takony idõ volt, kötésig dagadt a sár? Nanehogymáááááááá...

Itt is esett, de nálunk az nem akadály. Késõbb fel IS adta.. :)

Edited by packa, 2006 október 30. - 11:06.


#9 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 10:40

Tyûdeszép hétvégétek volt! :)

#10 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 20:23

Aztán, lelkem Hosszú Homloka, hegyek-dombok vannak-é arra, vagy csak sámlihalmok, hokkedlimagaslatok?

Vagy legalább egy Gyurka-halom? :D Különben is, Natos csak kötözködik, az Alföld igenis nagyon szép tud lenni. Mi pl. a hétvégén olyan tanyán voltunk a Kiskunsági nemzeti park közepén, hogy :hu: :hu: :hu: Igaz, sajnos "csak" 4 keréken, nem lóháton, de láttunk túzokokat, rengeteg õzet, és gyönyörûséges erdõn vezett át az utunk - remélem tavasszal már lóhátról is elbandukohatok oda....Igaz, domb egy szál se :P(szerintem n. szép helyen laktok! :yeah: )

#11 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 30. - 20:30

Vagy legalább egy Gyurka-halom? :D

El sem hiszed mennyire ráhibáztál. :D Gyurkadomb. Már jártunk arra HH-ékkal, a környék egyetlen magaslata, jó kis mászatókkal.

#12 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 9:57

Különben is, Natos csak kötözködik, az Alföld igenis nagyon szép tud lenni. Igaz, domb egy szál se :P

Ha valaki beéri azzal, hogy egy sámliról mindent belát, ám legyen szép neki! :P

#13 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 10:09

Ne törõdjetek vele! Natos csak azt bírja szépnek látni, amit birtokolhat... :gm: Somogy senem alföld, senem Bakony, de szerintem ott is gyönyörûséges helyek vannak. :P Eccer majd eljöttök, és látjátok. A Boka már látta... Mondta, hogy legközelebb hozza Vikinget is. :) ( Ugyan ez itt a Csemõs topic, de azért néhány fotót idebiggyesztek nektek. Ezek tavaly ilyenkor készültek. Amit meg most fotóztam az erdõben, azt még nem értem rá feltenni. :) )

Edited by Bokorugró, 2006 október 31. - 10:22.


#14 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 10:15

Nyugi, azt nekem is mondta a Boka, hogy hozza a Vikinget, de az ilyesmit nála nem kell komolyan venni! Igen, Bokorka, igen, nekem csupa szép dolgaim vannak :P

#15 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 11:52

. Amit meg most fotóztam az erdõben, azt még nem értem rá feltenni. :) )

Kiváncsi vagyok hány "színû" erdõben jártál.

#16 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 13:31

Kiváncsi vagyok hány "színû" erdõben jártál.

Én is, és arra is, hogy miért van ilyenkor a fejeden mindig bõrkoton? :confused:

#17 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 14:38

Én is, és arra is, hogy miért van ilyenkor a fejeden mindig bõrkoton? :confused:

Ezt kifejthetnéd kicsit bõvebben. :confused:

#18 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 15:28

Szerintem Natos HH-tól akarta kérdezni... A válasz pedig (ami HH-é lesz): fázik a feje. Nekem is fázott mer fútt a szél (nálunk is).

#19 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2006 október 31. - 16:58

Szerintem Natos HH-tól akarta kérdezni... A válasz pedig (ami HH-é lesz): fázik a feje. Nekem is fázott mer fútt a szél (nálunk is).

Ha az ember vkit a szívébe zár,rút dolog lõn +feledkeznie róla... :ang: S lehet-e nemszívünkbe zárni vkit,aki szereti a sört(sert)/nem kívánt törlendõ :D /Sodorjon ám bárhová kegyetlen sorsom rád mindíg szakítok idõt,h. legyen mit átugornod /fittnesz!/ fórumozva... ;)

#20 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 17:39

Szerintem Natos HH-tól akarta kérdezni... A válasz pedig (ami HH-é lesz): fázik a feje. Nekem is fázott mer fútt a szél (nálunk is).

Igen, így van, de ezek szerint packa is azt hord a sapkája alatt????????? :confused: :confused: :confused:

#21 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 31. - 18:09

[quote name='packa' date='2006.10.30, 08:08' post='411868']Voltak csak te nem néztél szét.Nekem 2000.és 2002.között volt itt házam.Hallottam rebesgetni valami lovardáról,de a mi részünktõl nagyon messze,és csak egyrõl.Azt sem tudtuk megnézni,mivel nincs kocsink,gyalog meg igen messze volt.A Nagykõrös felõli részt nem ismerem.Zöldhalom,Alsóerdõ és a Lajosmizse felõli rész ismerõs.Na meg persze a szép,virágos faluközpont,a Községháza környéke.

#22 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 1. - 15:17

Én inkább a lóevõ esõkabátra fognám. :gm: (Volt egy sejtésem, hogy félni fog tõle, de ugye amíg nem próbáljuk ki... :rolleyes:)

Rajtad volt, vagy az oktatón?

#23 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 1. - 15:22

Rajtam. (Annál inkább félni kell tõle. Még a végén õt is bekapja, mint engem :gm: )

#24 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 1. - 15:25

Rajtam. (Annál inkább félni kell tõle. Még a végén õt is bekapja, mint engem :gm: )

Akkor ez (is) egy önbizalomnövelõ potty volt. :) (Közben már olvastam a beszámolódat)

#25 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 3. - 19:13

Néhány kép az idei szüreti buliról. 1 2 3 4 5

#26 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 3. - 20:22

H.H-val ma politikai megemlékezést tartottunk a Bakony rögös földjén, melynek keretében a napot elfúrtuk. Olajat nem találtunk, egy vélelmezett nagymama koporsót igen. Majd teszek fel képeket. leginkább a tájról :rolleyes: Ps: eddig is kedveltem, mától - a polgári jóízlés keretein belül - nagyon kedvelem a fúrómestert.

Edited by Natos, 2006 november 3. - 20:25.


#27 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 3. - 20:40

...nagyon kedvelem a fúrómestert.

Én nem annyira. :gm: Nekem nem szólt, hogy fúrni megy... :D :D (Azt hittem valami munkáról van szó, így nem nagyon ajánlkoztam) :kocc:

Örülök neki, egyben visszakaptam, s neked Natos máskor is kikölcsönzöm!

Nézmára! :D

#28 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 3. - 20:41

És a Csikasz még letéti díjat sem kért! Igazi Úrinõ!

#29 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 3. - 20:44

És a Csikasz még letéti díjat sem kért! Igazi Úrinõ!

Az. Azért nem mondta el, hogy mennyi helyen fáj a fúrómesternek! :D

#30 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 3. - 20:54

Mikor menjek?

#31 Kikki

Kikki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 102 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 3. - 21:03

Nem ér visszakérdezni!

#32 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 4. - 8:12

Nem ér visszakérdezni!

Nem-e?

#33 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 4. - 8:28

Hú de jót alukáltam! Álmomban fúrtam kicsit. :gm:

Én azt álmodtam, hogy fúrsz. És minden második oszlopnál álmomban csengettem egy picit. :)

#34 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 5. - 15:53

Mivel a mai túrát a fúrómester lemondta (a túravezetõ gyengélkedése miatt :kv: ), Trükk pedig meg sem igérte :) . úgy döntöttem, hogy befogok, így három lovat "ütök" egy csapásra. :D Bûszke így örült amikor megtudta, hogy õ is jöhet. Miután elmentek a vendégeim irány az erdõ

#35 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 6. - 7:37

törölhetõ

Edited by igazi lóbarát, 2006 november 7. - 6:44.


#36 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 6. - 8:31

Mi papírkutyák voltunk ma. :)

Akkor én itatóspapírkutya voltam. Elõbb havazott a hétvégén, aztán fagyott, aztán megint havazott, aztán elolvadt, aztán esett.

#37 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 6. - 9:04

Akkor én itatóspapírkutya voltam. Elõbb havazott a hétvégén, aztán fagyott, aztán megint havazott, aztán elolvadt, aztán esett.

Erre te? :confused:

#38 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 6. - 9:07

Erre én elõbb eláztam, aztán megfagytam, aztán kiolvadtam, majd megint eláztam. Ráadásul sztrájkolt a fûtõ.Jut eszembe! Hogy imádkozzam tökhülye lovam szájába bele a Sedalint????? Ugyanis délben jön a kovács. Viszont ha a dilike meglátja a tubust, négyfelé hisztizi magát.

Edited by Natos, 2006 november 6. - 9:08.


#39 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 6. - 9:51

Úgy add, hogy ne lássa. Ne szembõl, hanem mint kantározásnál fél kéz az orrán, másikkal orvul alulról megközelíted az orcáját a tubussal.

#40 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 6. - 10:34

Az a baj, Bare, hogy ez egy olyan lóállat, aki, ha kötõféket lát, rögtön sejti, hogy valami szívás lesz. Jelenleg épp répát fúrok üregesre, hogy belenyomjam a trutyit. Ha majd megkörmölte a kovács, akkor még bele kell aplikáni a féreghajtót is, azt már így fogom:)Márminthogy ahogy mondod. vagy nem tom.

Edited by Natos, 2006 november 6. - 10:35.