Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Sodrott


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
344 válasz a témához

#321 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 27. - 11:42

Sushi szeménél, orránál látsz vmi változást? tudom, korai lenne még csikószõr hullatást várni, de hátha kilátszik vmi alóla.... Már csak a késõbbi színe miatt... az a betolakodós kép annyira jó! imádom. olyan kis formás! :)

#322 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 27. - 17:31

Hát nem nagyon... ill nem tudom. Ma egész mással voltam elfoglalva:) de szerintem sárga lesz. vagy világospej. vagy mittudomén. ma megsuttogtam. almácskát pépesítettem neki a mancsomban, és így olyan jó spanok lettünk hirtelen, hogy a lábacskáit is odaadta. meg össze vissza simogattam mindenhol. ez elég nagy szó, mert mióta kint vannak a karámban, annyira nem könnyû megsimizni. jön megy állandóan mint egy kis duracellnyuszi.

#323 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 5. - 19:03

Posted Image

#324 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 5. - 21:24

ez annnnnyira jó kép!!! annyiraaaaaaaa! :yeah: előző témához visszatérve: sárga nem lesz, a sörénye mindenképp fekete marad. :P :) sztem a sötétpej, vagy a fekete is benne van a pakliban ugyanúgy, mint a világosabb pej. :) na tényleg kíváncsi leszek. és boldog négy hetes napot neki! :)

Edited by Timsili, 2011 március 5. - 21:25.


#325 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 6. - 8:44

Köszönjük! :)

#326

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 19. - 17:51

Nagyon édes, és nagyon szép! :ang: És pej lesz!.. :kv:

#327 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 21. - 9:58

Egyébként szerintem sötétedik befele... a szemecskéjénél már látszik kicsit mintha sötétedne. A tömött kis szõre megtévesztõ, még nem kezdett el vedleni, de az aljszõrei sötétek. Lehet, hogy sötétpej lesz? Egyébként megdöbbentõ, hogy milyen ütemben fejlõdik. Az elmúlt hónapban hetente csak egyszer voltam kint náluk, és hétrõl hétre elámulok mekkora lett... Lassan megközelíti a marja a mellemet :) átkarolom a kezemmel a hátát és pont passzolunk. Másfél hónapos. Izmosodik, gömbölyödik, formásodik napról napra. Nagyon jófejû baba. Most már minimális ellenkezés van csak vezetgetésnél, a lábacskáit édesen adja. Nagyon cuki :)

#328 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 21. - 22:42

Nálunk volt egy csikó, ugyanezzel a színnel született, egy éves korára nyári fekete lett... :D majd kiderül vedléskor. :) nincsenek új képeid? :)

Edited by Timsili, 2011 március 21. - 22:42.


#329 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 30. - 19:41

Na idetévedtem én is!
Jajj nagyon szép a csikaj! Gratula hozzá!!!

Találtam egy ilyen hirdetést, a helyesírás eléggé helytelen, sõt gyanús, hogy maga a hely sem a legjobb de... olyan formás, nekem nagyon tetszik:
Sodri kanca

#330 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 7. - 7:39

Olyan jól alakulnak a dolgok, hogy néha hálivúdi fílingem van. Sushit elvezetgethetné egy félkarú mozgássérült is (elnézést a példáért, de kb ennyi erőfeszítés kell hozzá). Szóval lehet vezetni, kikötni, pucolni, mindenhol tapogatni, simogatni, vakarni, mind a négy lábát adja, pucolom is már neki, ölelgetni, ráhanyatlani:) Ha komoly munka van anyukával, akkor már be van zárva a boxba. Elején volt egy kis hiszti, anyuka is hőbörgött, de abszolút kezelhető mindkettő. Elkezdtünk dolgozgatni megint, akadt egy kis segítségem is. Őróla majd később mesélek. Kétszer ült eddig Sunny-n, meglátjuk majd milyen változások lesznek. Azt akartam még elmesélni, hogy icipici akadályokat ugrattunk, Sushi szabadon rohangál a karámban velünk. Sunny élvezi az új feladatokat, nagy kedvvel ugorja az ilyen kis akadályokat, mire azt veszem észre, hogy Sushi ahelyett, hogy kikerülné az akadályt, ahogy eddig tette, átugrik rajta, és direkt arra száguld, hogy átugorja. Sokszor előttünk, nem is mögöttünk :) Nagy közönségkedvenc mind a kettő, állandó látogatóik vannak, mindig mindenki hoz nekik valami finomságot. Kicsit kezd állatkertes simogató hangulat kialakulni, de inkább ilyen kis kezesek legyenek, mint krokodilok. Szóval minden nagyon fasza :)

Edited by rongyo, 2011 április 7. - 7:41.


#331 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 7. - 12:54

natessék, még hogy a lipicai nem tud ugrani... :gm: egyszer szeretnék majd én is egy ilyen kezes csikót... :gm: és mennyit szedsz az állatsimogató programért? :gm: na, ma jó napom van, inkább abba is hagyom gyorsan. :D

#332 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 7. - 13:10

Gondolkoztam ám az ellenszolgáltatásos simogatáson, egy-kettõre feljavulna a helyzetem anyagi tekintetben, dehát most mennyit kérhetnék egy ötéves gyerektõl, aki hozott nekik répát?! :gm: És õszinte sajnálatomra nem az elvált, jól szituált, sármos apukával jönnek, akinek legalább felajánlhatnék egy kis finom ingyenes lovaglást :kir:

#333 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 30. - 10:05

Céda
Posted Image


ha vkinek esetleg szimpi lenne: Céda lányka eladó. ahol most tartunk: szépen vezethetõ, lábait adja, frissen féreghajtva (ez azért nem ment olyan simán... :gm: ), ill. különbözõ nyomásos-követéses földi munkát gyakoroltunk. amit még el tudok róla mondani: borzasztó kedves, simulékony természete van, konfliktus kerülõ, és gyorsan, könnyen tanul.
komoly érdeklõdõ esetén árban megegyezünk.

#334 Számadó

Számadó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 2. - 21:24

Eladó 5éves sodrott sárga szinü kanca kender sörényel.Nyugodt ló lábait adja, 2-ben kocsizik ekekapálni lehet vele ,belovaglás alatt. Kb 163cm, származása: kisbéri anya +hidegvérü apa . Küllemre egy haflingi . Iár: 360 000 alkudni lehet.

#335 Kyra

Kyra

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 125 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 29. - 19:10

Sziasztok!

Szeretném bemutatni az állatomat :) Lénának hívják.
Apja Szentgálloskér 11
Anyai nagyapja vmi fríz, de papiron ismeretlen
Posted Image
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#336 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 29. - 19:22

szia! formás kis pacc, sok örömet együtt! :) régóta megvan?

#337 Kyra

Kyra

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 125 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 29. - 19:24

Másfél éve az enyém, tulajdonjogilag, de én lovagoltam be vmikor 2002ben. Szal ha õt megkérdeznénk sztem aztmondaná, h minidg is az enyém volt :D

#338 Stuszi

Stuszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.045 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 20. - 11:36

Kyra, szép a lovad! :) Gondoltam benézek ide is, mert körvonalazódni látszik, hogy sodrott ló tulajdonos leszek, de látom nem nagyon pörög a topik. :(

#339 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 20. - 15:10

Majd ide hozom én is a képeket inkább, ide való. :)

#340 Stuszi

Stuszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.045 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 20. - 15:31

Majd ide hozom én is a képeket inkább, ide való. :)


Várjuk! :)

#341 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 1. - 18:58

Végre eszembe jutott a hülye gép. Elnézést a minõségért, már kissé homályba hajlott, az én gépem meg egy ötszáz éves Hp, amit a leányom testált reám, jobbat nem tudok kicsikarni ilyen idõben belõle.

Csillagom (Csilike, Cukor, Piroska)

zabosan

Posted Image

Abszolúte nem izgatja semmi mostanság.

Posted Image

Demonstrálni szerettem volna, milyen segget növesztett, az ott egy pucolókészlet a seggin, csak kicsit elbaltáztam, és már sem hely, sem töltött elem nem volt a gépben hogy jobbat készítsek.

Posted Image

#342 Spanishereit

Spanishereit

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 259 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 4. - 17:47

Sziasztok! Nem tudtok eladó lovagolható sodrit? Nagyon jó helyre kerülne, köszi elõre! :)

#343 Számadó

Számadó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 21. - 7:48

Sziasztok!

Nem tudtok eladó lovagolható sodrit?

Nagyon jó helyre kerülne, köszi elõre!

:)

Hello. Nekem van 1 sárga kancám.

#344 Számadó

Számadó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 21. - 8:09

2006 09 10 sárga szinü ,kendersörényü sodri kanca.Apja 4306 kaposvár-230 mókás. 2006 06 20 sötét sárga mfv kanca eladó vagy Bérbeadó. Apja 3558 széplak bolygó...

#345 Zebrabara

Zebrabara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 18. - 22:34

Gondoltam, itt is felhívom a figyelmet: nézzetek be az örökbefogadós topicba, Malájt visszahozta a leányzó, és újra gazdát keres.

Edited by hitetlen, 2013 március 18. - 22:34.