Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Paint Horse Lovasbolt- Szentendre


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
2280 válasz a témához

#1 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 14. - 19:17

Mivel mostmár nem az elsõ eset, hogy valaki kéri a címet, ezért bátorkodtam új topicot szentelni ennek a kérdésnek!Mindenki nagy örömére akkor ezúton szeretném tájékoztatni az összes fórumlakót, hogy megnyílt álmom vágya A lovasbolt.Becsületes neve: Paint Horse LovasboltA címem (aki esetleg a macskák topicban még nem olvasta volna) :)2000 Szentendre, Rákóczi F. u. 11.Kéréseket, kérdéseket itt lehet zúdítani!Köszi, Paint Horsetovábbi elérhetõségek:painthorse@painthorse.hupainthorse29@hotmail.commobil: 06-30/99-PAINTtel.: 06-26/505-349fax: 06-26/505-350web: www.painthorse.hufórum: www.painthorse.hu/forum

Edited by Paint Horse, 2008 február 11. - 11:37.


#2 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 14. - 20:23

Paint Horse!nem vagy véletlenül viszonteladója a KLP lovasszaküzletnek Posted Image ? Mert mintha ezt láttam volna....Ha igen (meg akkor is ha nem Posted Image ): mennyibe kerül nálad egy nyereg (olcsóbb fajta), kompletten?Sok sikert hozzá.calypsoo

#3 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 14. - 20:29

Szia PH! Nagyon vágyom egy lószõrbõl készült kefére, amivel a pacimat tisztogathatnám. Esetleg egy marha vakaró is érdekel, itt nem ragaszkodom a fémhez, kiegyezem a mûanyagggal is.Mûanyag szõrû kefém az van, de csak azért nem hajítom el jó messzire, mert félek, hogy úgy járok vele, mint az öreg benszülött Ausztráliában a bumerángjával; mikor szabadulni akart tõlem eldobta, de mindig visszajött. No ha van ilyened, szívesen meglátogatom a boltodat. E nélkül is persze, de így jobb kedvvel.

#4 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 14. - 20:30

...az elõbbi szabadulni akart tõlem elírás még nekem is tetszett...

#5 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 14. - 20:32

Jól láttad!Csak üres nyereg 45-ért már kapható (heveder kengyelszíj nélkül)

#6 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 14. - 20:35

Bozzy: a puha szõr kefére gondolsz, porkefélés céljára?Az van. Ovális alakú....

#7 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 7:07

Igen-igen arra vágyom. Hogy ovális? Nem kizáró ok. Megyek.Mettõl-meddig vagytok nyitva, s ha elküldenéd priviben a telefonszámodat, örülnék[This message has been edited by bozzy (edited 15 October 2001).]

#8 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 7:20

Hatalams forgalmat és írígy konkurenciát kívánok!

#9 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 11:48

A nyitvatartás és az üzelet telefonszáma is publikus!A rossz hírrel kezdem:vasárnap, hétfõ zárva. keddtõl péntekig 10h-17hszombat 10h-14h -ig vagyunk nyitva!Telefon (ami adott esetben faxként és üzenetrögzítõként is bír üzemelni):06-26-505-349Bozzy: még egy kis adalék...kb.1,5-2 cm hosszú a szõr (ezt csak azért írom meg, mert volt olyan aki - nem tom miért - kicsinyelte a szõrhosszt /szõrözõs volt Posted Image/)Sheriff: Köszönöm szépen! Legyen igazad! Posted Image

#10 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 13:44

Szia PH!Gondoltam megtámogatom a marketing munkádat azzal, hogy megírom az üzlet nyitvatartását mindenkinek, mivel azt ma - HÉTFÕN - személyesen jegyeztem fel. De igy jár aki nem hallgat a bölcsekre. Már Osztropoli Hersel is megmondta, hogy a kapkodás csak a bolhafogásnál jó. Picit várhattam volna. Mérgemben visszafelé jövet beugrottam az irodámtól néhány száz méterre lévõ lovasboltba, s megvettem ott az áhított szõrkefét, úgyhogy sajna ez az üzlet nem jött össze. Ezzel persze nem menekülsz meg tõlem, járok még arra. Az utcai portálok nagyon kellemesek, jó izlésre vall a látvány. Egy míves cégért még kilógatnék, mert csak közvetlen elõtte - ismertem a 11.-es házszámot! - tudtam a boltot beazonosítani. A panzió és a kõmûves táblája felõl közelítettem.Még valami, ha más is térkép nélkül indul neki, a polgármesteri hivatalhoz közel a Rákóczi utca.

#11 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 17:54

Drága Bozzy! Gratulálok!A cégérem készül...külön csatát kell vívnom a közeli Polg.Mest. hivatallal, az õ engedélyük nélkül én még egy betût sem tehetek ki! De ami késik nem múlik! Ennyit errõl. Posted ImageMégis mikor jártál arra? Én azért (mivel nem volt mit tennem) úgy 14h felé leugrottam, kinyitottam, ott ücsültem majdnem 5-ig...kár hogy nem akkor jöttél!!!Ja! És nagyon csúnya dolog máshol kefét venni és még dicsekedni is vele!!!! Posted Image

#12 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 19:21

Most.hogy mondod; lehet, hogy szükségem van még egy kefére! Kb. negyed egykor indultam a Moszkva térrõl, olyan három negyed egy - egy körül lehettem felétek. De mondom, ami késik nem múlik!

#13 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 19:26

Hello Paint Horse! Gratulálok és sok sikert kívánok az üzlethez. Ha jól emlékszem, akkor Te vagy az elsõ aki a Forumon leirt vágyait megvalósította. Remélem, hogy Huxley nem kezd lövöldözni, ha egy kis ingyen reklám keretében megkérdezem, hogy valamire specializáltad magad, vagy az általános felszereléseket árulod? Ilyen névvel gondolom western holmikat is tartasz.Ferenc

#14 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 19:38

Szia Ferenc! Köszönöm kedvességedet!Az álmom akkor már majdnem megvolt, márcsak az utolsó simítások hiányoztak, de az nagyon lassan ment és én már nagyon nem hittem, hogy valaha lesz is belõle valami...de lám lám, csak sikerült!Sajna csak a nevem tarka...westernt (Sheriffnek már elsírtam bánatomat) nem találtam olyan minõséget,amit szívesen tartanék...vagy olyan horribilis ára volt/van, hogy még nem bírok hozzájutni... Sheriff mindenesetre volt oly kedves és mondott nekem nevet telefonszámot, így majd ha idõm engedi felkeresem a vonatkozó embert, hátha dûlõre tudok jutni vele!Semmire sem specializálódtam, hacsak arra nem, hogy próbálok mindenkinek a kedvében járni, az összes létezõ megrendelést teljesíteni, mindenkinek a különleges igényeit szem elõtt tartva. Nem könnyû annyi biztos, de talán megéri...ha most nem is, de a késõbbiekre nézve biztos. Mindenesetre az áruválasztékom folyamatosan bõvül, hála a kukacosabb vevõknek, akik folyton azt keresik, ami éppen nincs Posted ImageÜdv,PH Posted Image[This message has been edited by Paint Horse (edited 15 October 2001).]

#15 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 21:13

Originally posted by Ferenc:Remélem, hogy Huxley nem kezd lövöldözni, ha egy kis ingyen reklám keretében megkérdezem, hogy...

Miért kezdenék lövöldözni? Úgysem hallaná senki, mert íjam van. Posted ImageJó kis lovasbolt az, én is jártam már ott, szabad reklámozni.

#16 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 21:38

Paint Horse!Csak nem rám céloztál - mint kukacosabb vevõ - aki azt keres ami nincs: Posted Image Igen én is olyan dolgot keresek, de szerintem sehol nincs, úgyhogy abbahagytam a keresést. Jó az a zabla ami van! Most már ideje lenne benéznem....valami másért! Posted Image

#17 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 16. - 18:20

Ilusta!Dehogyis rád gondoltam!!!! Egyébként tudok szerezni olyan zablát...csak szerintem jobb lenne ha tényleg bejönnél, ráböknél, nehogy 2 különbözõ dologra gondoljunk.Szóval várlak Posted Image

#18 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 17. - 19:18

Na sziasztok!Ilusta! Köszi, hogy ma meglátogattál! Nagyon jól esett!!! És elmondhatod, mindenkinek, hogy az a zabla, amit keresel nálam fellelhetõ !!! Szóval várom az élménybeszámolót (ha úgy gondolod!)! Posted ImageBozzy! Szõrkefét használd egészséggel! Remélem szépet kaptál!!!Üdv, mindenkinek,PH

#19 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 17. - 21:56

Élménybeszámoló!Gyerekek! Egy csomó lóvét otthagytam! Posted Image1. Egyenesen odataláltam!2. Egy baromi nagy németjuhász fogadott!(Gondoltam talán a nyeregpróba miatt Posted Image)3. A kutya után megláttam a tulajt is! 4. Össze-vissza nézelõdtem a boltban, hol ezt emeltem le a polcról, hol azt fogdostam össze!5. Polcon lovaspólók, elõl stílusosan Paint Horse-k néznek velem szembe!6. Na még ezt megveszem, na még azt is megveszem, tudod mit? számolj! 7. Na jó még ez a könyv belefér! (Tényleg szuper a könyv!)- A ló természetrajza - Jé! Neki a Monty Roberts suttogója is megvan! Add ide!8. Hopp, a kutya kiszaladt! PH utána..na vissza, ja csak egy macska volt! 9. Akkora gyökérkefe van a polcon, hogy még olyat nem láttam!10. Sõt az a nyereg ott fent a legjobb!(Még olyat sem láttam)!11. Na, majd visszamegyek azért az ezüstszürke kord lovaglónadrágért!12. Tényleg fellelhetõ az a zabla amire gondoltam.!Na jó, mostmár elég legyen, fizetni, nagy pakkot megkaptam, cipelhettem a kocsiig..De nem bántam meg!Azt hiszem sûrûn fogok arrajárni. Posted ImageTényleg nem is néztem, valami lócsemege van?Ha nincs, szerezz be! Posted ImageSziasztok

#20 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 18. - 7:28

Szia PH! A kefe nemcsak, hogy szép, de jó is. Lószõrbõl készült, elég kemény ahhoz, hogy a rövid szõrök közül kiszedje az elhalt hámsejteket. Szóval mûködik is. DE tényleg megyek hozzád újra nem sokára. Én is láttam egy könyvet a kirakatodban, ami érdekel.

#21 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 18. - 18:59

Nahát Ilusta! Ezt az élménybeszámolót!!! Ezek után én is szívesen megnézném a boltot!!! Posted Image(És tényleg otthagyott egy szép köteg pénzet!!) Jó vevõ! Megtartjuk!!!Mellesleg van lócsemege! Éppen most akarok rátérni a Salvana vagy a Foran csemegéire... Ti melyiket szeretitek jobban? Mert akkor az lesz! A kutya azóta megemberelte magát! Ma már fel sem kelt, ha valaki bejött! Fejlõdik a kis (b)löki! Posted ImageBozzy! Örülök, hogy jó kis kefét találtál... ha eljössz, elmesélem mi lett az én keféimmel Posted ImageMelyik könyv érdekel? A kirakatban csak 3 van...bennt legalább 30 féle... Posted Image

#22 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 18. - 22:35

Salvana Rulezzzzz! Posted Image PH, sok sikert a bolthoz! Remélem egyszer én is eljutok Hozzád. Posted Image

#23 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 19. - 16:37

Na halihó! Ki volt ma nálam???? És nem is találkoztunk Posted ImageDe azért láttam, érdemes volt Posted ImageGyertek bátran! Mindenki! De ha rám vagytok kíváncsiak, akkor délelõtt legkésõbb 1-ig érjetek oda!!!Üdv, mindenkinek!PH

#24 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 19. - 21:16

Hali!Mintha az én lovam is "Salvana"-s lenne! Posted Image

#25 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 20. - 13:40

Egyéb jelentkezõ? Salvana és Foran párbaj zajlik, ha valaki még nem értesült volna róla!! Kérdés az, ki melyiket részesíti elõnyben?!Hadd mondjam el, hogy imádom a meglepetéseket! Tatteros jóvoltából ma volt részem benne!!! Posted Image Csak úgy betoppan és nem is szól!! Nagyon jó volt! Posted ImageLehet máskor is!sziasztok!PH

#26 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 20. - 20:20

Hello Paint Horse!Lombardino lovam a Salvana-ra szavaz, ezért én is ezt szoktam elõnyben részesíteni.Szerintem nagyon jók és igen széles kínálattal rendelkeznek a hobby lovak egyszerû vitaminjától, takarmánykiegészítõktõl, a versenylovak mindenféle turbosítóján át a tejporokig, pataregeneráló szerekig, stb, stb.De gondolom ezt Te jobban tudod. És ami még fontos, hogy elérhetõ áron.Na pussz!Lombardo

#27 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 20. - 20:31

Eddig erõsen a Salvana vezet! Meg kell hagyjam, az õ üzletpolitikájuk áll hozzám közelebb!Ha megrendelek valamit, 1-2 napon belül nálam van! Ami nem utolsó dolog!!!Sõt. Vevõk általában azonnal akarják látni az árut, de én kitartok azon álláspontom mellett, hogy inkább várjanak 2 napot, de akkor nem egy már mondjuk egy fél évet állt terméket kapnak!Kedves ismeretlen ismerõs! Ne titkolózz tovább, ki voltál, aki ott voltál a boltban és nem találkoztunk????? Kifúrja az oldalam a kiváncsiság!!!Üdv,PH

#28 SzküllaMongol

SzküllaMongol

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 36 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 22. - 21:41

Paint Horse !Gratulálok, sok sikert!Midjárt meg is kérdezem: nem lenne esetleg olyan bôr kötôféked, amire rá lehet csatolni a pálcás zablát?Esetleg azzal együtt.Amolyan jóféle túrázósat.Ui.: Láttad a Megint dühbe jövünk-et?Én tutti-fruttit kérek. Posted Image)

#29 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 23. - 13:41

Szia Mongol!Akkor te most olyan kantárt keresel, amirõl le lehet akasztani a zablát, pl. túrázás közben egy kis legeléshez, pihenéshez? Merthogy én csak ilyet ismerek Posted ImageA filmet sajna nem láttam! Idõm nincs még esti mesét sem nézni, nemhogy komoly filmeket Posted Image

#30 SzküllaMongol

SzküllaMongol

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 36 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 23. - 19:35

Igen, ilyenröl beszélek, azért, hogy pihenõnél átkantározás nelkül lehessen legeltetni.A filmet azért említettem, mert a Terence Hill mindig olyan fagyit kért, amilyen nincs.Kicsit úgy éreztem van párhuzam a filmrészlet, meg a kérésem között.Örülök, hogy legalább Te válaszolsz, mert én most megkaptam itt a tömeggyilkosok billogját.Holnap lehet, hogy vezsek a millitari-ban egy SS egyenruhát és így megyek lovasbulikra.Puszi: Mongol a Szörny

#31 kabor

kabor

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 70 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 24. - 8:23

Kedves Paint Horse!Én volnék a rejtélyes látogatód, s egy hopilet elégedett Posted Imagetulajdonosa. Sajna délelõtt nincs esélye beesni a boltba, dolgos dolgozó lévén. Nyáron egy másik boltban rábeszéltek egy lábszárvédõre, ami nem is volt megfelelõ méretû, vissza kellett vinnem, barátnõd viszont addig keresgélt, amíg az ideális méretre rá nem találtunk - köszönet érte.Egy remek könyvvel is gazdagodtam, gratula a boltodhoz.Kabor

#32 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 24. - 14:08

Szörnyike! Ha esetleg kellene ilyen, szólj, meghozatom (elfogyi Posted ImageMiért nem beszélnek Veled? Ma még nem olvastam semmit...majd csak a saját mókám után! Üdv, PHKabor! Örülök, hogy elégedett vagy! Ez azt jelenti, hogy jössz máskor is? Ha kedden vagy csütörtökön fél 5 és 5 között ejtesz útba, van esélye a személyes kontaktnak is!(Mondta Évi, hogy igencsak kellett keresni azt a hopiletet Posted Image) De a könyv gyorsan ment! Üdv, PH[This message has been edited by Paint Horse (edited 24 October 2001).]

#33 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 24. - 16:53

Kedves Meggyes és Filly!Örülök,hogy láttalak benneteket (végre)! Bocsi, hogy el kellett rohannom...de hát bizonyos vízügyi problémák halaszthatatlanok lettek! Posted ImageRemélem találtatok magatoknak valami hasznosat és jót! Ha igen, használjátok egészséggel!! Köszi a látogatást!!! Posted ImageSziasztok! PH

#34 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 24. - 19:39

Originally posted by Paint Horse:Szörnyike! Ha esetleg kellene ilyen, szólj, meghozatom (elfogyi    Posted Image

LovacskaTudnál vmi árat mondani a fenti eszközrõl? Esetleg mintát mutatni? Engem is érdekelne egy.

#35 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 24. - 19:42

KundK!Próbálok majd valahogy mintát mutatni (számítógép kezelés nem igazán a mûfajom Posted Image Posted Image de ígérem megpróbálom és mihelys meglesz, árat is csatolok hozzá. Úgy jó? Posted Image[This message has been edited by Paint Horse (edited 30 October 2001).]

#36 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 24. - 21:58

Szia Paint Horse!Meggyesék jól kihagytak a boltlátogatásból, pedig én is akartaaaam! Posted ImageSzeretnék venni egy olyan valamit, aminek nem is tudom mi lehet a hivatalos neve, de megpróbálom leírni.Lényegében istállófásli helyett használják, de csak olyan puha, vastag, tépõzáras valami.Szóval ilyen kellene nekem négy lábra. Nem tudom mennyire praktikus vagy nem, de mivel elutazom és nem bízom benne, hogy lovászunk minden este nekiáll fáslit feltekerni és Dínólábakat betekerni, ezért gondoltam ez mégiscsak egyszerûbb lenne.Van ilyened? Ha igen vevõ vagyok rá!Ha esetleg be kell szerezned, jó nagy kell, óriás lólábakra és sötét színek elõnyben!Nem tudom máshol van-e, de ha van rá mód nálad szertném megvenni! Ez egy jó ok, hogy személyesen is megismerjelek és meglessem a boltot is!Pussz, Lombardo

#37 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 25. - 5:04

A bolt egyszerûen szuper! Nagyon ötletes, miden van, inkább kevesebb darabszámban, de több variációban, meg pici kedves apróságok, és tényleg mindent meg lehet rendelni. Végre találtam olyan lovasgatyót, amilyet már ezer éve keresek! Posted ImageNe haragudj, Lombardo, hogy így kihagytunk, de nagyon ad hoc jött az ötlet, kocsiba vágtuk magunkat oszt kimentünk.

#38 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 25. - 19:00

De arik vagytok! Én meg jól otthagytalak benneteket Filly! Posted ImageLombardo! Ami nincs azt tényleg megrendelem, mert annyiféle fajta kívánság óhaj, sóhaj van, hogy egyszerûen nem gyõzöm kitalálni. Bevallom, nagyon kezdõ vagyok bolt ügyben, egyszerûen most tanulom, hogy mi az, aminek mindig bennt kell lennie a boltban.Szóval az a megoldás erre, hogy megnézem, milyen árban tudom ezeket meghozni Neked és emilben leírom az árát...ha kell, akkor kb. 1 héten belül ott van, rossz esetben (ha nincs az országban) akkor 3 hét...de én nem ismerek lehetetlent! Posted Image

#39 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 25. - 19:37

Paint Horse!Jövõ héten valamikor én is meglátogatlak kesztyû ügyben. Mikor vagy ott? Õszi szünetem van 1 hétig :P úgyhogy szinte bármikor tudok menni. Ja, és az ára is érdekelne, csak úgy kb, hogy mennyi pénzt vigyek magammal. Köszi!Üdv: Palomino

#40 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 25. - 19:58

Palomino gyere!Délelõtt vagyok én! 13h-ig Vasárnap, Hétfõ szünnap!!!Kesztyû: 4500,- és 5500,- között biztos kapsz!És van Palomino-s pólóm is...csak úgy mondom... Posted ImageNo!....Akkor várlak! Posted ImageSzió! PH