Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Elveszett, rég láttam, keresem


  • Please log in to reply
806 válasz a témához

#161 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 15:16

Megkérek minden (fõleg) Gyõr-környékit, hogy aki tud valamit egy König nevû, nyakon sütött sötétpej 14 éves,és egy Freddy nevû világospej, hókás, 4-5 év körüli heréltrõl, küldjenek magánt, vagy e-mailt, mert nagyon hiányoznak Posted Image Köszönöm szépen elõre is Posted Image [url="http://"http://www2.freeweb.hu/zsofici/kepek/002/n/003.jpg"]König[/url] [url="http://"http://www2.freeweb.hu/zsofici/kepek/002/n/007.jpg"]Königgel[/url] [url="http://"http://www.zsofici.fw.hu/kepek/egyeb/Img_Freddy.jpg"]Freddy[/url] [url="http://"http://www.zsofici.fw.hu/kepek/egyeb/Img_FreddyI.jpg"]Freddy2[/url]

#162 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 18:04

Borsodiak!!!!!!!!!!MÉG MINDIG KERESEM ÕKET!!!!!! egy pár éve láttam utójára egy világos pej herélt pacit.POMPÁS a neve és csillag van a homlokán.Valószinü hogy Borsod megyében van aki ismeri irjon!!!!!!!!!Tud valaki egy paciról most adták el õt nem rég azt hiszem a Nyírség környékére nyári fekete herélt angol telivér a neve Flin (Bencét már megtaláltam Posted Image )ha valaki ismeri õt az Írjon! Ha valaki jár Bekecsre lovagolni az írjon a lovakról már olyan rég hallottam róluk fõleg Kármen, Kamilla és Lufi érdekene meg persze Szellõ Ha valaki tud képet küldeni bármelyik lóról az ide küldje lovascsaj@freemail.hu [EMAIL] Nagyon hiányoznak :( [ Február 14, 2005, 17:09: Az üzenetet átszerkesztette: Topy Baba ]

#163 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 18:19

Sziasztok!Én nem pacit, hanem lovast keresnék.Nagy Eleonórát, aki a Lõrinci Sportlovas Egyesület színeiben eddig Viharral, idéntõl pedig Tirzával versenyez. Ha vki ismeri, vagy esetleg véletlenül fórumos vagy, írjon/írj légyszi! Posted Image Köszi szépen! Roni

#164 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 18:20

eszembe jutott egy ló, akit megkeresnék.neve: Libuskaneme: kancaszíne: sötétpejszül. ideje: 1983. feb. 12.fajtája: ügetQjegyei: bal hátsó láb bokában keselyapja: Epikurosanyja: Félnótásnem tudom, él-e még, de ha elpusztult, annak körülményei is érdekelnének, semmit sem tudok róla 1995 óta. atyaég, ez már 10 év... ez idQpont elQtti adatok különösen nem mozgatnak meg, tudok róla körülbelül mindent, csak nem tudom, hova lett eladva. akkor volt alatta egy sárga félvér méncsikó, hókás, bal hátulján szárkesely. váchartyánban volt utoljára.elQre is köszönöm Posted Image

#165 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 16. - 20:03

Sziasztok!Keresem a feljebb találhotó lovakon kívül,Arcot és Karakánt mind kettõjük Miskolcon a Balogh Ligetbe voltak bértartott lovak de sajnos eladták õketArco:-szürke-herélt -ugró lóKarakán:-Sötétpej-heréltAki ismeri õket az írjon.Nagyon hiányoznak :( :( [ Február 21, 2005, 10:57: Az üzenetet átszerkesztette: Topy Baba ]

#166 shire-paci

shire-paci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 17. - 16:42

Sziasztok!Kérlek segítsetek! :( Tegnap elveszett Posted Image a barátnõmmel egy istállóban tartott (miénk az istálló, a ló közös) Magyar Félvér kancánk, Detti névre hallgat. KÜLDÖK KÉPET IS RÓLA HA KELL!!!!!!!!!Ha valaki látta írjon Katának:katalinmail@freemail.hu Nagyon izgulunk érte, és reméljük nincs baja.Köszi a segítséget! [ Február 17, 2005, 15:44: Az üzenetet átszerkesztette: shire-paci ]

#167 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 17. - 16:47

Eredeti szerzõ: shire-paci: Sziasztok!Kérlek segítsetek!    :(    Tegnap elveszett      Posted Image      a barátnõmmel egy istállóban tartott (miénk az istálló, a ló közös) Magyar Félvér kancánk, Detti névre hallgat. KÜLDÖK KÉPET IS RÓLA HA KELL!!!!!!!!!Ha valaki látta írjon Katának:katalinmail@freemail.hu Nagyon izgulunk érte, és reméljük nincs baja.Köszi a segítséget!

Telefonszámod nincs? Hol volt ez a ló? Milyen településen? [ Február 17, 2005, 15:48: Az üzenetet átszerkesztette: Aniko ]

#168 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 17. - 18:00

Shire- paci! Elveszett???!!! Posted Image

#169 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 12:05

Shire-paci, van már hír a Dettirõl?

#170 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 22. - 13:04

sziasztok! A segítségeteket kérem egy rég nem látott ló megtalálásában. 1992-ben született tiszakécskén,neve: Csilla(g?)pej kanca, fején csillag (egyik hátsó lába kesely,talán...)Anyja neve: Lola(ügetõ)apja: Mohikán. Az elsõ lovam Lola (1975-1999) csikója, nagyon nagy élmény volt mikor elõször kiscsikó született nálunk, választási korában visszakerült az apja gazdájához, ott nevelkedett egy ideig, onnan el lett adva. Most 13 éves (remélem él még)és szeretnék róla megtudni valamit.Ha valaki tudna róla örülnék.Még mindíg keresek, most egy szürke kancát.Neve: Dóra Kb.175-180 cm magas, apja Magister, anyja Kedves.Kb.1988 körül született (nem tudom pontosan),1996-ban eladtuk tápiószentmártonba a lovasparkba. 2001-ben még ott volt, mert meglátogattuk. Azóta nem tudok róla semmit. Ha valaki tud infót, írjon. Koszi.És még midíg keresek... Most egy 10 éves sötétpej heréltet. Tavaly nyáron adták el Fótra, Juhászékhoz, onnan továbbkerült nemtomhova. A tkv.neve Kócos (furioso x telivér) háton sütött, csak egy kis csillag van a homlokán, vékony elegáns ló. Tóni néven lett eladva fótról. Nagyon jó lovaglású, kényelmes, nagyon szeret és tud is dolgozni.Fogatban is versenyeztek vele, mi pedig a nyáron megtanítottuk ugrani (bemutatón is volt), elég élénk de élmény vele dolgozni. A [url="http://"http://www.kisalag.van.hu"]www.kisalag.van.hu[/url] . oldalon az archívumban Tóni néven megnézhetõ. Szeretném tudni jó helyen van-e, mit csinál, ki a gazdája. [ Február 22, 2005, 13:03: Az üzenetet átszerkesztette: shagan ]

#171 Ringó1

Ringó1

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 11. - 0:00

Sziasztok!Keresek egy Ringó nevû lovat akit nagyon szeretek!Õ egy Holsteini,herélt,2002.Március.15.én született,vércsederes,Apja:Gánt,Anyja:Record.A balassagyarmati lovardába született és ott is élt kb.:2 és fél éves koráig utánna Pécelre került és most talán Gödöllõn van.Ha valaki tud Róla valamit légyszive írjon! Köszönöm!!!

#172 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 11. - 9:49

Ringó! Az Erdõdy Zolinál volt ez a csikó, nem?

#173 Ringó1

Ringó1

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 11. - 15:49

Letti! Igen a Zoli bácsinál volt, Ismered? Posted Image Tudsz Róla valamit? Posted Image

#174 shire-paci

shire-paci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 11. - 19:01

KÉÉÉPZELJÉTEK!Mikor átmentem a havejaimhoz, megtaláltuk a Dettit!Hál' istennek! El sem hiszem!Annyira jó volt, mikor megláttam õt. Tudjátok hol volt???????A szomszéd tanyáján (nagyon ritkán jár oda), persze a tanya egy 1 km-re van a barátnõméktõl, ezért nem is vettünk észre...De õ mikor felment a tanyájára, észrvetette, és viszahozta nekünk.Ilyne képet vágtam: Posted Image Posted Image

#175 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 11. - 22:02

shire-paci! Rossz pénz nem vész el! Posted Image

#176 Blanka

Blanka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 156 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 12. - 17:03

Sziasztok!Én egy sárga gidrán kancát keresek, aki Suttogó névre hallgat, és a fóti Attila lovasiskolában volt bérló. Különös ismertetõjele, hogy csipõproblémás, emiatt kicsit húzza a bal hátsó lábát/annyira nem feltünõ/.Ezenkívül a sütésében nyereghelyen egy Opel-jelhez hasonló ábra volt a bal oldalon.

#177 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 12. - 17:49

Szép neve van!!!!!

#178 Blanka

Blanka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 156 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 17. - 13:00

Igen, de Neked is!!

#179 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 18. - 15:16

Köszönöm. és meg lett már a lovacska?

#180 Blanka

Blanka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 156 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 19. - 13:42

Sajna nem.Régebben vele lovagoltattam, aztán felszámolták a lovardát, és egy 8 éves kislányhoz került már 9 éve. A ló most kb.14-15 éves lehet.

#181 A suttogó

A suttogó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 20. - 16:31

Én is sajnálom de biztos meglesz egyszer

#182 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 21. - 15:28

Ha valaki tud légyszi nekem is segítsen!!!!Két lovat keresnék.Az egyik NEMDEBÁR nevezetü nagyon vékony alacsony fekete angol telivér.Másik TAMI nevezetû sárga, kicsit magasabb, vastagabb szintén angol telivér.Mindkét lóról akkor hallottam utoljára mikor eladták õket Balatonberénybe. De ki tudja azóta hol járnak?!!!Barátomnak fontos lenne! Az egyik az "õ lova" volt.Elõre is köszi!!! Aki tud valamit magánban írjon!!

#183 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 16:54

Nemrég adtak el a lovardánkból egy Márvány nevû sárga kancát és a csikóját Betty-t!! Valaki tudja hogy hol vannak?? És keresek egy pej mént papíron Szélvész de mi Zolinak hívtuk!! Ha valaki tudja hogy hol vannak akkor írjon!!

#184 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 30. - 14:48

Sziasztok.Még mindig keresek egy 1990. májusi születésû szürke heréltet, a neve Horgos. Apja Fokos, anyja Brezsi. Régen versenyzett díjugratásban, elég nagy termetû ló. Dunaföldvár mellett tartották régebben, egy idõs bácsinál, aki sajnos meghalt és a fia eladta.A Fejér megyei születésû. Nagyon örülnék, ha megtalálnám, kérlek segítsetek.Köszi.

Hozzászólás megtekintése

Még mindig keresem. Fontos lenne.

#185 drucus

drucus

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 14:27

SZIASZTOK! :) Most kérek elôszr segítséget Tôletek.Remélem valaki tud valami információt,a volt lovamról akit 2OO3 nyarán vettem.Sajnos még azon a nyáron meg kellett válnom tôle.A pac Katica névre hallgat,nyereghelyen sütött Magyar sport kanca.Apja:Iram,Anyja:Kola.Katica az egyik elejére sánta volt,sajna nem emlékszem melyikre.Pej,három láb kesely,hókas,kicsit raplis,valószínüleg tenyészteni vették meg,mert a sántasága miatt lovaglásra nem volt alkalmas.Igazán szép kis ló. Pilis falu környékére vitték.Kérlek segítsetek,nagyon hiányzik!Üdvözlök mindenkit! :)

Edited by drucus, 2005 június 7. - 14:38.


#186 Gina1113

Gina1113

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 68 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 11:19

Sziasztok!Én is szeretnék segítséget kérni, méghozzá három lovacska megtalálásához.Az elsõ egy angol telivér tavalyig az én pacóm volt, de el kellett adnom. Gróf névre hallgat pej herélt, orrán hóka Az apja egy cseh mén. Anyja pedig egy ügetõrõl hozott kanca. 1991-ben született szoval most 14 éves. ugy tudom egy kislányhoz került.Aztán a másik: egy dárda csikó, sárga herélt nagy rámás jó képességû ugró ló, ha jol emlékszem 2000res születésû, még 2003-ban vitték el sokorópátkáról ha minden igaz bõny hegybe. patairhagyulladása volt, de meggyógyították. ja a neve: ApolloA harmadik pedig egy Laurenz csikó 2001 v 2002es születésû. Neve: Lord, de lehet Luciferként lett törzskönyvezve.Herélt, pej, a fején nagy hóka egészen belenyúlik az orrába. õ is ugyancsak egy nagy rámás "kis" pacóka.Jo fejû, de egy kicsit makacs ló, de ha minden igaz igéretes ugró karrier elõtt állt, amikor elvitték ugyancsak sokoróról. Mielõtt elvitték volna õket mind a két csikót én lovagoltam be és érdekelne, hogy mi történt velük, annak idején nagyon a szívemhez nõtt mind a kettõ, fõleg a Laurenz csikó.Elõre is köszönöm a segítséget, ha tudtok valamit! :)

#187 Bogáááár

Bogáááár

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 13. - 8:28

Sziasztok!sajnos senkinek nem tudok segíteni!nagyon remélem,hogy azér majd mindenki hall vmi johirt!én is érdeklõdni szeretnék,méghozzá egy Csavargó nevû furiosoról.most 8 éves,apja North Star mén,anyja Csinos. Kb 2004. májusában adták el(legalábbis én igy lettem tájékoztatva).sárga,hókás(az orránál balra ferdül).bal hátsó kesely.2 noniussal volt (eleinte) tartva(Pompás,Ficsúr).Ha jóltudom fogathajtásban is versenyzett.nagyon szerettem azt a lovat.Integrál lk-ban ismertem meg,Katona Ferenc lovaként.kérlek titeket,ha bárki tud róla vmit,irjon!nagyon érdekel,hogy hova került(egyáltalán tényleg eladták e)és hogy jo sors jutott e neki!elõre is kösssz! Bogáááár

#188 Gina1113

Gina1113

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 68 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 13. - 11:39

Hali!Én nem tudom h most merre van, de ha minden igaz még tavaly vagy tavaly elõtt sokorón volt egy-két hónapot, ha jól emlékszem. Akkor még elég jó börbe volt. Többet sajna nem tudok róla. Gina

#189 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 28. - 12:41

Nem rég vittek el a lovardából Márványt és a csikóját Bettyt! Mind a kettõjük sárga. Márványnak egy vékony hókája van. Betty jegytelen kb 2 éves!Aki tudja hogy hol vannak az írjon!!

#190 hubertus

hubertus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.809 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 28. - 13:07

Sziasztok! Én egy Pazar nevezetû szürke kisbéri kancát kancát keresek, akit Sokorón láttam utoljára, 19 éves korában. Nem használták, csak csikóztatták, mert már szegény nem bírta a megterhelést. Most 20-21 körül lehet, ha még él. Köszi

#191 Gina1113

Gina1113

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 68 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 28. - 19:04

Helloka!hubertus: én ismertem a Pazart, alias néha sárkánynak hívtuk a lefegõ fülei miatt:))ugy tudom most dunaszegen van, legalábbis 2éve oda került. Hogy még él-e azt nem tudom, de amikor elvitték még elég jó bõrben volt..:):)

#192 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 29. - 13:05

Kezd felébredni ez a topic. Én is nagyon örülnék, ha végre hírt kapnék régi lovamról.

#193 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 7. - 14:31

Üdv Mindenkinek!Keresek egy 7 éves almázott deres herélt lovat kb. 175 cm. magas. A neve Don Quihote. legutoljára Kisbéren volt azóta nem tudok róla semmit. A bal hátsó lábával belép a jobb hátsó elé. Nagyon jó indulatú kedves lovacska. Ha tudja valaki, hogy most hól van kérem íja meg nekem.üdvDon

#194 elmesza

elmesza

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 18. - 22:30

Sziasztok!Én egy TAMBURÁS nevû lovat keresek, akinek már több éve nyomát vesztettem. 1990-es születésû, pej, herélt. 97-ig Etyeken tartották, utánna egy alcsútdobozi lovardába vitték ahol azt hiszem ugrólónak képezték ki. Ha bármit tudtok róla kérlek írjatok!!! Köszike

#195 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 23. - 14:31

Én is érdeklõdnék, hátha tud valaki róluk:Egy Dínó nevû nyárifekete (apró csillaggal a homlokán), herélt lovat keresek, aki korábban (4-5 éve, de lehet, hogy több is) Gombáson volt (Vác melletti kis település). Nem használták, mert ínhüvely-gyulladása volt valamelyik mellsõ lábán. Remélem, nem vágóba adták...A másik pedig Dinamit, szintén herélt, aki Katalinpusztán volt még tavaly nyáron. A színét nem tudom meghatározni, nagyon sötét deres.

#196 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 23. - 14:48

Nem Lombiknak volt egy Dínó nevû lova? :confused:

#197 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 23. - 18:15

Én egy Ikon és egy Mítosz nevû lovat keresek. Ikon egy 4 éves, sötétpej, 3 vagy 4 lábban kesely mén. Akciós mozgással, nagyon menõs, energikus. A Petneháziban volt, ott született.A másik Mítosz: Asszem 10 év körüli ló. Világospej herélt. Finom csontozatú, fején csillag. Õ is a Petneháziban volt.Mind a kettõ nyakon sütött. Aki tud róla vmit, az küldjön e-mailt, vagy magán üzenetet. E-mail: sapkamano@hotmail.com

#198 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 24. - 20:08

Én is szeretnék egítséget kérni.A barátom régi lovát keresem.Ott volt ahova suliba jártunk.De eladták és sajna nyomát vesztetük.Egy Balatonberényi muksó vette meg, de állítolag hamar el is adta.Azota állítólag még az Alföldön is járt.Nemdebár a neve és már jó idõs.Pontosan nem tudom.Elõre is köszi, ha valaki tud segíteni.Képet is rakok fel hamar.Majd küldök cimet hol van.Köszi!!

#199 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 24. - 20:20

Nem Lombiknak volt egy Dínó nevû lova? :confused:

Hozzászólás megtekintése

Lombardínó néven... És hókás. És a hely se igazán stimmel, ha jól sejtem.Itt vannak azért képek róla:http://kep.tar.hu/lombardo/27633873#2

#200 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 26. - 8:40

Nem, lábjegyei nem voltak, és a csillagja is egész pici volt. De a fõszín stimmel. :D Azért köszi.