Ugrás a tartalmakhoz

Fotó

Barbárok

Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
185 válasz a témához

#1 Chronos

Chronos

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 304 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 22:04

No comment!

Tegnap a Klub Rádióban fél füllel kaptam el a következõ történetet. Az õ arhívumukban nem lelem az egész beszélgetést, ezért idemásolom a Fehérkereszt Állatvédõ Liga honlapjáról amit tudni lehet.

"Lovat áldoztak a magyarok istenének Kecskemét mellett!

Megdöbbentõ és felfoghatatlan számunkra, hogy minden különösebb akadály nélkül megöltek, levágtak egy fekete mént Kecskemét mellett, Árkádia falu területén. Az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza honlapján hirdette meg a lóáldozatot, és sem az állatvédõk, sem a hatóságok nem tudták megakadályozni.

Lovat áldoztak a magyarok istenének Kecskemét mellett!

Megdöbbentõ és felfoghatatlan számunkra, hogy minden különösebb akadály nélkül megöltek, levágtak egy fekete mént Kecskemét mellett, Árkádia falu területén. Az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza honlapján hirdette meg a lóáldozatot, és sem az állatvédõk, sem a hatóságok nem tudták megakadályozni.

A kecskeméti Mentsvár Alapítvány szólt nekünk, a Fehérkereszt Állatvédõ Ligának, hogy az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza megvásárolt egy fekete mént és arra készül, hogy áldozatként mutassák be. Az egyház honlapján olvasható is a következõ szöveg:

"Az újjászületõ fény ünnepét ünnepeljük december 21 - 24-ig Árkádia faluban.
Hétszázhatvan esztendõ óta elõször áldozunk újra a magyarok istenének, a legnemesebb szent áldozattal.
Ezáltal kívánjuk megfordítani sorsát népünknek és elvetni a felébredés magvát.
Ha úgy érzed, köztünk a helyed és e tradicionális szertartáson részt kívánsz venni, korlátozott számban lehetõség van rá."

És itt meg van adva a fõpap mobilszáma és e-mail címe.

(A honlapon a http://www.arkadiafe...hu/hirek/hirek/ oldalon lentebb, a friss hírek feliratra kattintva érhetõ el az oldal, illetve néha a fõoldalon, lejjebb is bejön a sámánünnepre való invitálás.)

Bejelentést tettünk a megyei rendõrségen, és a Mentsvár Alapítvánnyal együtt kértük a segítségüket abban, hogy megakadályozhassuk ezt a - szerintünk - barbár cselekedetet.

Kivételes gyorsasággal segített mindenki, az ORFK bûnügyi fõosztálya illetve dr. Pallós László az országos állatvédelmi felügyelõ is tartotta velünk a kapcsolatot.

Kiszállt a helyszínre a Bács-Kiskun megyei élelmiszer-ellenõrzési hatóság, illetve a hatósági állatorvos is, õk a rendõrséggel együtt bemehettek az egyház területére.

A Fehérkereszt Állatvédõ Liga és a Mentsvár Alapítvány nem léphetett be a magánterületre.
Reménykedtünk, hogy a hatóság talál valami kifogást, ami miatt megakadályozható a ló feláldozása, de úgy tûnik, a jogszabályokat lehet úgy is értelmezni, hogy mindez legális legyen.

Amikor a rendõrség a hatóság kijött az állat levágásáról, arról számoltak be, hogy a lovat letaglózták, ezzel az Európai Uniós szabványoknak megfelelõen egy úgynevezett "házivágást" végeztek.

A rendõrség azt mondta, hogy õk hivatalból a helyszínen látottakkal foglalkoznak, azzal nem, hogy az egyház internetes honlapján "sámánünnep"-ként, egy "760 éves tradíció" felelevenítésének, áldozat bemutatásának hirdette meg az eseményt.

Úgy véljük, hogy nonszensz, hogy Európai Uniós szabványok mögé bújva állatáldozatot lehet bemutatni ma, Magyarországon!!!

Bár valószínûleg rendõrségi ügy nem lesz a fekete mén feláldozásából, mi úgy gondoljuk, hogy akármennyire is Európai Uniós jogszabályoknak megfelelõen ölték le a lovat, de ez a cselekedet sérti a Btk-t, illetve az Állatvédelmi Törvényt.

Információink szerint a ló árát olyan emberek adták össze, akik elsõ sorból akarták nézni az állat megölését, és részt akartak venni a rituálén. Azt tervezték, hogy más - leinformált - személyek csak messzebbrõl nézhetik az eseményeket.

Informátoraink "oltárról" is említést tettek, de mivel nem tudtunk bejutni az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyházához, ezt nem tudtuk ellenõrizni, csak a rendõrség és az állatorvos vett részt az "eseményen".

Csatoljuk az egyház internetes oldaláról készített képet, amelyen olvasható a sámánünnepre való invitálás.

Fehérkereszt Állatvédõ Liga

Szilágyi István

Mentsvár Alapítvány
és Állatvédelmi Õrszolgálat
Szabó Attila"

A beszélgetésbõl még kiderült, hogy a lovat 500 e forintért vásárolták. A fõ adományozó az elsõ sorból nézhette végig az állat leölését és lefejezését. Lehet, hogy aki eladta, nem is tudta milyen célra vásárolták meg tõle. Egyszerûen nem találok szavakat... A rendõrség nem tehetett semmit, mert amikor vizsgálódtak, akkor csak húszegynéhány ember volt jelen, akik rokonoknak vallották magukat és ekkora családi fogyasztás nem minõsül közfogyasztásnak, tehát a házi levágás nem tilos. Végül néhány száz "hagyományõrzõ" fogyasztott a parázson megsütött jószágból. Ekkora vendégsereg már közfogyasztónak minõsül, tehát a résztvevõket/szervezõket max. ezért lehet eljárás alá vonni.

BARBÁROK

#2 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 3. - 22:17

Azt hiszem, akkor az ökörsütést is be kell tiltani. Nem beszélve a szalámielõallításról. Ha gyorsan végeztek vele és ráadásul megették, hát egészségükre. Hogy mi köze ennek a magyarok istenének, azt viszont nem tudom.

#3 favory

favory

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 22:17

A szélsõséges megoldások soha nem álltak messze az ilyen és ehhez hasonló embercsordáktól, az, hogy éppen lovat nyírtak ki, elég nyomorult, meg a hírverés is. Az avasi temetõben mindennaposak például a nyúzott macskatetemek :mad: Ezek a rituálék 'embert' kívánnak, de mint olyan õsibb, mint a beszéd akár. Az ilyen csõcselékek nem azt gondolják, hogy õk most egy lovat ölnek le, hanem nevetséges hitükben és félelmükben tesznek valamit a jobblétükért. Ilyen mindig is volt és lesz amígy ember az ember. Sajnos. Hozzá kell tenni, hogy én ezt tulajdonképpen nem így gondolom. :D Azt hiszem már mindegy. :D

Edited by favory, 2008 január 12. - 18:41.

#4 Chronos

Chronos

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 304 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 22:28

Az ilyen csõcselékek nem azt gondolják, hogy õk most egy lovat ölnek le, hanem nevetséges hitükben és félelmükben tesznek valamit a jobblétükért. Ilyen mindig is volt és lesz amígy ember az ember. Sajnos.

Tavaly õsszel ellopták a lovamat a legelõrõl. Betegen, de meglett. (A történetét most nem írom le.) Majdnem belehalt. Amíg kerestük, végig az volt a félelmem, hogy egy falusi ház hátsó udvarában éppen trancsírozzák ezerfelé. A "jobblétükért"!

#5 ancsapancsa

ancsapancsa

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 22:57

A szélsõséges megoldások soha nem álltak messze az ilyen és ehhez hasonló embercsordáktól, az, hogy éppen lovat nyírtak ki, elég nyomorult, meg a hírverés is. Az avasi temetõben mindennaposak például a nyúzott macskatetemek :mad:
Ezek a rituálék 'embert' kívánnak, de mint olyan õsibb, mint a beszéd akár.
Az ilyen csõcselékek nem azt gondolják, hogy õk most egy lovat ölnek le, hanem nevetséges hitükben és félelmükben tesznek valamit a jobblétükért. Ilyen mindig is volt és lesz amígy ember az ember. Sajnos.

Én mindenkinek tisztelem a hité,vallását,de ez azért túlzás!
Valahol meg kéne húzni a határt....
A történelemben sok olyan dolog van,amit nem kéne talán újra bevezetni.

#6 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 3. - 22:59

Miért mi bajod van pl. a tatárjárással, vagy az invizícióval :D

#7 Guest_boomsly_*

Guest_boomsly_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 3. - 23:07

Ezt már az Érdekesség topicban kitárgyaltuk. Nem érdemel egy egész topicot.

#8 Rosinante

Rosinante

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 23:50

A beszélgetésbõl még kiderült, hogy a lovat 500 e forintért vásárolták.

Pancser banda, én 20 rugóért vettem fekete csõdit, és még köldöksérv is járt hozzá. :gm: A fennmaradó pénzért meg majd veszek Vellásbéci-cédéket, a honlapjukat böngészgetve kedvet kaptam hozzá. :D
Amint Boomsly megaszonta, már volt szó errõl az Érdekességben. Baromira nem szimpatikus a dolog, lóáldozat nélkül is a hideg kiráz az ilyen fanatikus agymosott brigádoktól, de sztem ez nem "állatkínzás".

#9 realcowboy

realcowboy

Magnum

• Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 23:52

szerintem sem. egyébként, ha néha odatévedek a vidám vasárnapi kõbányai közvetítés showmûsorára, attól is égnek tud állni hajam. persze lehet, hogy én vagyok a lelki szegény.

#10 KwszeEdit

KwszeEdit

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 474 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 23:59

Szerintem meg vallási hovatartozás ide-vagy oda...Jóérzésû ember nem állatáldozattal éli ki magát.Aki meg mégis azt elkerülte az evoluciónak nevezett csoda... Számomra nem elfogadható, hogy állítólag értelmes emberek beülnek mint a moziba és egy élõlény halála által akanak világot megváltani vagy üdvözülni..Aberrált "embernek" tartom azt aki egy egészséges állat halálában találja meg a boldogságot.

#11 realcowboy

realcowboy

Magnum

• Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 0:34

ha megnézed a szájtot, meg a képeket nem fogsz csodálkozni. mindig vannak akiket vezetni kell.

#12 ancsapancsa

ancsapancsa

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 0:43

szerintem sem. egyébként, ha néha odatévedek a vidám vasárnapi kõbányai közvetítés showmûsorára, attól is égnek tud állni hajam. persze lehet, hogy én vagyok a lelki szegény.

Õk legalább nem áldoznak állatokat.

Volt egyszer egy koromfekete kutyám.Odajött pár fiatal,sátánistának öltözve(akkoriban hülyék között nagy divat volt ez a feeling).
Kérték a kutyát,hogy milyen jó lenne áldozatnak.
Mondtam,hogy celebrálok én nekik olyan feketemisét,hogy a góréjuk sírva könyörög a receptért,ha a kutyának egy szõrszála is meggörbül.
Valamiért komolyan vették :D .

#13 Guest_boomsly_*

Guest_boomsly_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 7:36

ha megnézed a szájtot, meg a képeket nem fogsz csodálkozni. mindig vannak akiket vezetni kell.

Sajnos mindig akad néhány.
Az igazi baj akkor lesz, ha a ló feláldozása után találnak maguknak egy isteni csodát.
Mondjuk Marinéni zsábája elmúlik. Rögtön igazoltnak vélik az áldozatot és még több fogja követni.

#14 Chilly

Chilly

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 9:44

Most lehet,hogy hülye vagyok és olvasatlan,de a magyaroknak ez melyik istene,akinek fekete mént szoktak és KELL áldozni? :confused:

#15 realcowboy

realcowboy

Magnum

• Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 9:53

meginterjuvoljukvillabélát? :D "Hiszünk abban, hogy az élet nem harctér, hanem játszótér, ahol szabad és tudatos emberek tudnak együtt játszani, örülni. Hiszünk abban, hogy mindezekhez az anyagi világon túlmutató felsõbb hatalmak nyújtanak segítséget. Hiszünk abban, hogy Jézus Krisztus szavai és tettei a jelenkor embereinek is szólnak, és hiszünk az Õ második eljövetelében, azaz a szívünkben való megszületésében."

#16 Tasmániai ördög

Tasmániai ördög

Új vendég

• Fórumtag
  • 26 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 10:23

Most lehet,hogy hülye vagyok és olvasatlan,de a magyaroknak ez melyik istene,akinek fekete mént szoktak és KELL áldozni? :confused:

Új idõk, új magyarok, új sámán-istenek, új lóáldozati színtrendek :D

A tradícionális "fehéret" fölváltotta a fekete...az új fíling... :gm:

#17 Guest_boomsly_*

Guest_boomsly_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 10:51

"Hiszünk abban, hogy az élet nem

harctér, hanem játszótér, ahol szabad és tudatos emberek tudnak együtt

játszani, örülni."

Az jutott eszembe, hogy a napokban épp Kenyában van kialakulóban egy kisebb "játszótér".

Nekem az atlantiszi medál tetszik, amit egy egyiptomi bazárban vett. Rendkívül erõs hatással van rá.....

#18 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 11:00

Honnan is ismerjük a magyarok szertartásait? Kiástunk egyet és kifaggattuk? (csak nyomokban van feljegyzés) Honnan jött az az ember, aki egy ilyen szertartást mint felszentelt személy levezethessen? Ki az, aki egyáltalán felszentelte azt, aki levezette a szertartást? Csak nézünk. Divat lett.

#19 Chilly

Chilly

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 11:19

Megpróbáltam felhívni a számot,amit Pécsi Klubként említenek,de nem volt válasz.Kíváncsi lettem volna mennyibe kerül egy aura-tisztítás és klubtagság....... :rolleyes:

#20 Cavalier

Cavalier

Mirage :)

• Admin
  • 6.347 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 11:29

Ki szeretne csatlakozni egy jó kis szertartáshoz? Spiritualistákat áldoznánk oltáron, kifolyatnánk a vérüket, aztán pirított hagymán nyaminyami. De csak annyit, hogy ne legyen közfogyasztás.

#21 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 11:57

Csak akkor vagyok hajlandó spiritualistát enni, ha nincs benne antioxidáns és nátrium-glutamát.

#22 Tasmániai ördög

Tasmániai ördög

Új vendég

• Fórumtag
  • 26 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 12:15

Honnan is ismerjük a magyarok szertartásait? Kiástunk egyet és kifaggattuk? (csak nyomokban van feljegyzés) Honnan jött az az ember, aki egy ilyen szertartást mint felszentelt személy levezethessen? Ki az, aki egyáltalán felszentelte azt, aki levezette a szertartást? Csak nézünk. Divat lett.

összehasonlító néprajz...-nak hívják, ami rekonstruálni próbálja a múlt idõk, (kihalt) civilizációk szakrális-kultúrális jelenségeit. Deduktív módszer. Nem tények, csak valószínûség, amire épít, indirekt módon. :D

((((((nekem van egy volt egyetemi csoporttársaM, aki most SÁMÁN!!!!)))))))) :yeah: :rolleyes:

Edited by Tasmániai ördög, 2008 január 4. - 12:15.

#23 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 12:16

Ezt ismerem, olvastam az így "megismert" szokásokról, valami konkrétabbra gondoltam.

#24 Tasmániai ördög

Tasmániai ördög

Új vendég

• Fórumtag
  • 26 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 12:18

hát KONKRÉTABB, az nincs, de hagymázas emberek vannak.... :rolleyes: :yeah:

#25 realcowboy

realcowboy

Magnum

• Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 13:08

Ki az, aki egyáltalán felszentelte azt,

szerintem elég, ha az APEH beszopta. onnantól már bármi lehet.

#26 réka_d

réka_d

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.338 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 13:58

Elkeserítõ, hogy ezek a reikis barmok hagyományokról beszélnek! hogyan tudják ezek összeegyeztetni a kristályterápiát a magyarsággal? Meg egyáltalán miért kell ilyen dolgokat összemosni? Ilyen lények miatt (is) nézik le sokan a hagyományõrzõket... ciki de különben is. ha már lóáldozat, akkor a magyarok mindenhol fehér lovat áldoztak, nem feketét.... (legalábbis a mondák szerint... amik mondák)

#27 Rosinante

Rosinante

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 14:27

de különben is. ha már lóáldozat, akkor a magyarok mindenhol fehér lovat áldoztak, nem feketét....
(legalábbis a mondák szerint... amik mondák)

Biztos szóltak nekik, hogy fehér ló márpedig nincs, és ezt bírták kisütni a feketecicus-analógiára. Meg aztán komolytalanul hangzik, hogy "gesztenyepej csõdört áldoztak". :gm:

#28 Guest_boomsly_*

Guest_boomsly_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 16:22

Ezt ismerem, olvastam az így "megismert" szokásokról, valami konkrétabbra gondoltam.

Bíborbanszületett Konstantin.
Egyéb szerzetesrendek nyugat európában.
Valamennyi írásos emlék fennmaradt tõlük, de messze nem elég mély ahhoz, hogy mindent rekonstruálni tudjunk.

#29 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 16:25

Errõl beszéltem. A spiritualitáshoz meg elengedhetetlen az hogy ne szakadjon meg a vonal.

#30 Guest_boomsly_*

Guest_boomsly_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 16:31

Most arra a vonalra gondolsz, ami már István korában megszakadt? Igazából még a hét vezér nevében sincs egyetértés. Én speciel egy kimondottan magyar istent se ismerek. Valszeg az én hibám. De muris amikor Franco Nero A Honfoglalásban Istennek kínálja e hazát.

#31 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 16:36

Arról a vonalról beszélek, amiről már írtam, hogy ki adta át a tudást (kár ezt feszegetni, mert egy vicc) annak az embernek, aki most táltosnak képzeli magát.
Az utolsó beavatott sámánunk Smidt Éva volt. Ő
Tehát, amit már írtam vala, lehet lovat enni, csak ennek itt a magyarok istenéhez semmi köze nem lesz. Meg ki az a magyarok istene?

Edited by Mongol, 2008 január 4. - 16:38.

#32 packa

packa

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 16:42

No akkor tájékozódjatok!
Van ebben minden ami abnormális.

#33 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 16:45

:hu:

#34 favory

favory

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 16:46

No akkor tájékozódjatok!
Van ebben minden ami abnormális.

ÚGY ÉRZEM KIVÁLASZTOTT VAGYOK!!!!! :dev: :dev:

Edited by favory, 2008 január 4. - 16:48.

#35 packa

packa

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 16:52

ÚGY ÉRZEM KIVÁLASZTOTT VAGYOK!!!!! :dev: :dev:

Legalább tetszik aki kiválasztott?-)

:hu:

Csak lesõ, mi? hehehe....

#36 Guest_boomsly_*

Guest_boomsly_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 17:25

Na akkor egy másik:Anti-szekta
Ajánlom mindenkinek. Igényes áttekintés.

#37 Chilly

Chilly

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 18:01

Én tiszteletben tartom mindenki vallását és nézetét,de......

"Az ösvény,melyet bejártam az életemben a fizikai világban, hosszú,de pár állomását megemlítem, mert tudom, az elmének kellenek pillérek. Jártam a guruk földjén Indiában, tiszteletemet tettem Lao Ce hazájában Kínában, jártam Mesterem nyomdokain Izrael honában, megnéztem, hogy imádják Buddhát Koreában. Sámánokat kerestem és találtam Fidzsin, Új-Zélandon és Ausztráliában, és játszottam egy kicsit Arábiában. Sorolhatnám tovább, de hosszú még az élet, de ígérem, ha találkozunk, majd tovább mesélek. "

Nesze nekünk.Egy igazi világutazó megvilágosodott magyar,aki mindezekbõl összegyúrta az Árkádia Fényeit.

Én is jártam már Ausztriában a hegyekben,ittam már a németeknél sört,láttam és hallottam a briteket szidni az idõjárást,Kanadában dohányt köpni egy cowboyt,a szomszédot havat lapátolni,úgyhogy kész,annyi nektek, pór fórusomosoknak.
Innentõl én mondom meg a tutit.

(amúgy személy szerint nekem ez a kedvenc részem:
...jelenlegi földi megnyilvánulásomban a nevem Villás Béla,...
:D Szerintem ez magáért beszél.Nem Luigi,meg Kimondhatatlannevû,hanem simán Bécó.)

(jah.Ha gondoljátok,óccsóé' megmondom,hogy áramlik-e a csí.Valamint tudok adni egy jéggé fagyott gombócot is a felszentelt lovamtól,amit csak simán zsebben kell hordani és ha reggel fél 7-kor a négyeshatos villamoson klausztrofóbia lépne fel,csak meg kell markolni és máris áthat a fény és a melegség.És oszlik a tömeg is.)

#38 Rosinante

Rosinante

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 18:08

Tök jó volt ez a Packa-féle videó, végre megértettem, miért pont ide költöztek a svájci szomszédaim. :huh: Amúgy meg nem félek, mert a gonosz démon lentrõl jön felfelé, én meg jóóó hosszú vagyok, és nem nézek tévét, höhö. Rossz hírem van, már csak 139999 túlélõ számára van férõhely a világvége utánra. :P

#39 Csapos

Csapos

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 20:17

Csak ülök a gép elött, olvasok és döbbent vagyok. Azt tudtam, hogy lóáldoztak, lelkük rajta.... Viszont meglepõdtem azon, hogy Krisztus, származását tekintve magyar!!!! Apám, hogy mik derültek a "hölygyemény " elõadásából???!! De miez olyan furcsa itt minden... AHHH a szemem! Mi ez a fény!??!! Eljött a megváltóóóó, megvilágosodtam!!!! Ja, csak Te vagy, kapcsold már le azt a nyomorult lámpát kiviszi a szemem.... :gm:

#40 Guest_boomsly_*

Guest_boomsly_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 4. - 20:19

Tök jó volt ez a Packa-féle videó, végre megértettem, miért pont ide költöztek a svájci szomszédaim. :huh:
Amúgy meg nem félek, mert a gonosz démon lentrõl jön felfelé, én meg jóóó hosszú vagyok, és nem nézek tévét, höhö. Rossz hírem van, már csak 139999 túlélõ számára van férõhely a világvége utánra. :P

Adok egy áudit a 139998-ik helyért! :D